PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#51

Post by pitt »

ztluhcs wrote:
pitt wrote:
ztluhcs wrote: Hoćeš da kažeš da 99.9% muškaraca ne bi šta na roštilj okrenulo da su sigurni da mogu u tajnosti? To ih čini čim?
Spretnim i snalazljivim.....ako uspiju? :D:D
E pošto vidim da si ti prava osoba, hajde završi razgovor onda s kolegom iznad :D:D:D
nemoguce....ne koristimo istu frekvenciju :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14839
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#52

Post by DaysleepeR »

Izgubila si sve i nista vise nece biti isto.

Jedino sto preostaje je da svi otvorite karte, sve jedni drugima priznate i krenete svako svojim putem.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#53

Post by ztluhcs »

DaysleepeR wrote:Izgubila si sve i nista vise nece biti isto.

Jedino sto preostaje je da svi otvorite karte, sve jedni drugima priznate i krenete svako svojim putem.
Pravi partibrejker :D
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#54

Post by Op3r4t0r »

ztluhcs wrote:
Op3r4t0r wrote:
anais_nin wrote:eh kako bi bilo divno da su stvari u zivotu tako crno-bijele, i da niko nikad ne grijesi, i da se ne dijelimo tako lako na sudije i gresnike :roll:

jest cura je zasrala, mislim da je dobro svjesna toga da je zasrala...ali ne vidim poentu da je treba nazivati svakakvim imenima, zbog jedne greske :roll:
Samo jedno ubistvo cini covjeka ubicom, tako i jedna prevara cini osobu...ma ne bih se opet izrazavao, zna se cim.
Hoćeš da kažeš da 99.9% muškaraca ne bi šta na roštilj okrenulo da su sigurni da mogu u tajnosti? To ih čini čim?
Ja ovdje niti bilo gdje drugo ne branim niti djevojke niti muskarce, alergican sam na prevaru ne vazno s koje strane.

Ako bi 99,9 % muskaraca nekog odradilo ali da se to ne zna, vjerovatno bi i 99,9 % zena to uradilo, ali nije stvar u onome sta bi bilo kad bi bilo nego sta jest.

Mnogi bi npr opljackali banku kad bi 100 % bili sigurni da ih se nece uhvatiti ali ih to ne cini pljackasima sve dok to i ne ucine.

Prevarila je osobu s kojom je cak duze vrijeme, za mene je to najgadnija stvar koja se moze napraviti i nema i ne moze nikad i nikad imati opravdanje.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#55

Post by pitt »

sta mislis da je kamenujemo? :D Prevarila pa prevarila ....boze moj.....ko smo mi da sudimo? :?
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#56

Post by ztluhcs »

PREVARITI i VARATI su blago razlièiti pojmovi... Ne dao ti Bog da bude¹ onaj koji je prevario po¹to vidim da si pun principa...
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#57 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by bpsang »

sweetySA wrote:Vec 13 godina imam prijatelja koji mi je kao brat.Mogla sam ruku u vatru staviti za njega da me volikao drugaricu i uvjek sam isticala nas kao primjer da su musko zenska prijateljstva moguca.Njegov najbolji drug je moj decko vec dugo.Nedavno smo se malo posvadjali ali nije prvi put.I tako,sinoc sam otisla kod tog druga i malo pomalo kako smo se gadjali jastucima i zezali-ni sama neznam kako poceli smo da se ljubimo.Sreca ostalo je samo na poljupcima i dodirima.Sta nam je ovo trebalo?Sta i kako dalje?Ja ipak volim tog decka i obojica to znaju.Da li sam izgubila i decka i prijatelja?Kako se dalje ponasati?
MOLIM VAS POMOZITE!!!
prosetaj gradom i pitaj obadvojicu,kako se osjecaju, jedan od njih ce sigurno reci
Setamo gradom ja moja treba i njen FRAJER :lol: :lol: :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#58 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by pitt »

100_KA wrote:
prosetaj gradom i pitaj obadvojicu,kako se osjecaju, jedan od njih ce sigurno reci
Setamo gradom ja moja treba i njen FRAJER :lol: :lol: :lol:
Jucer, negde oko 10 sati uvece,
ulicom koju los glas prati,
dvojica, jedan protiv drugoga
i jedna djevojka.
Prvi mladic ispred njih je stao,
drugi je bez glasa na plocnik pao,
a ona je svoje lice sakrila
i tiho plakala...

Sto bi ucinio ti da ti netko tako uzme djevojku?
Da ti svi kazu "on je pravi covjek za nju"?
Jer da znas, svako vece oni se ljube...
Zar mu ne bi stao na put i prosuo zube?
On, on je tako pazljiv, a ja to nisam znao.
On, daje njeznost, ja je nisam dao.
On nju ne tuce, moze da oprosti.
Zar ne bi takvom stao na put i slomio kosti?
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#59

Post by halo_ba »

Moram priznati da sam iznenadjena:
ocekivala sam od anais neki odgovor u stilu: "To je pravi nacin da shvatis volis li tvog momka i mislim da bi trebala ici do kraja sa prijateljem da vidis hoce li ti momak oprostiti, tj. da li te voli"

anais, postajemo li pod starost konzervativni? :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#60

Post by anais_nin »

ztluhcs wrote:PREVARITI i VARATI su blago različiti pojmovi... Ne dao ti Bog da budeš onaj koji je prevario pošto vidim da si pun principa...
neka neka :D obicno onima sto su najglasniji u osudama i onim "ja ne bih nikad" zivot servira izvrsna iznenadjenja za veceru :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#61

Post by shin »

Image Image
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#62

Post by anais_nin »

halo_ba wrote:Moram priznati da sam iznenadjena:
ocekivala sam od anais neki odgovor u stilu: "To je pravi nacin da shvatis volis li tvog momka i mislim da bi trebala ici do kraja sa prijateljem da vidis hoce li ti momak oprostiti, tj. da li te voli"

anais, postajemo li pod starost konzervativni? :D
de ti samo nastavi, pa ce i mene ovaj kamenovati :lol: :D

p.s. za forumske svrhe bi bilo najbolje da ih obadvojicu odvuce u krevet i odradi m-m-f sendvic, a zatim prijavi rezultate eksperimenta, ali bolje da sutim :lol:
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#63

Post by Meshtar »

predlažem trojac bez kormilara...a ako treba kormilar, postavi sliku :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#64

Post by anais_nin »

Op3r4t0r wrote:
anais_nin wrote:eh kako bi bilo divno da su stvari u zivotu tako crno-bijele, i da niko nikad ne grijesi, i da se ne dijelimo tako lako na sudije i gresnike :roll:

jest cura je zasrala, mislim da je dobro svjesna toga da je zasrala...ali ne vidim poentu da je treba nazivati svakakvim imenima, zbog jedne greske :roll:
Samo jedno ubistvo cini covjeka ubicom, tako i jedna prevara cini osobu...ma ne bih se opet izrazavao, zna se cim.
nemoj sada da ulazimo u filozofske rasprave.... :roll: ne valja ti primjer...jer nije isto kad covjek ubije nekoga da bi zastitio sebe ili nekog svoga....kad udari autom nekoga nenamjerno pa ta osoba umre....ili kad uzme pistolj upuca nekoga jer ga mrzi...ili kad ide okolo muci i ubija ljude....svaka od ovih kategorija je za sebe...a ima ih jos mali milion....kao sto rekoh nije zivot tako crno-bijel....i sumnjam da je iko od ovde prisutnih savrsen....
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9950
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#65

Post by Bosanac sa dna kace »

hebotte ja zahebane teme! :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#66

Post by ztluhcs »

anais_nin wrote:
halo_ba wrote:Moram priznati da sam iznenadjena:
ocekivala sam od anais neki odgovor u stilu: "To je pravi nacin da shvatis volis li tvog momka i mislim da bi trebala ici do kraja sa prijateljem da vidis hoce li ti momak oprostiti, tj. da li te voli"

anais, postajemo li pod starost konzervativni? :D
de ti samo nastavi, pa ce i mene ovaj kamenovati :lol: :D

p.s. za forumske svrhe bi bilo najbolje da ih obadvojicu odvuce u krevet i odradi m-m-f sendvic, a zatim prijavi rezultate eksperimenta, ali bolje da sutim :lol:
Misli¹ M-F-M? :)
La_Forge
Posts: 644
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#67

Post by La_Forge »

... e moji filozofi...
dok vi raspredate ova mala je našla trećeg (ovog puta vjerovatno komšiju)..
kada su se mimoilazili vjerovatno je nosio jastuk u ruci čime je automatski postao jako neodoljiv ?!
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#68

Post by anais_nin »

ztluhcs wrote:
anais_nin wrote:
halo_ba wrote:Moram priznati da sam iznenadjena:
ocekivala sam od anais neki odgovor u stilu: "To je pravi nacin da shvatis volis li tvog momka i mislim da bi trebala ici do kraja sa prijateljem da vidis hoce li ti momak oprostiti, tj. da li te voli"

anais, postajemo li pod starost konzervativni? :D
de ti samo nastavi, pa ce i mene ovaj kamenovati :lol: :D

p.s. za forumske svrhe bi bilo najbolje da ih obadvojicu odvuce u krevet i odradi m-m-f sendvic, a zatim prijavi rezultate eksperimenta, ali bolje da sutim :lol:
Misliš M-F-M? :)
pa nek probaju razne kombinacije :lol: da im ne dosadi :D pa da moraju glumiti :D
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#69

Post by Vodenjak »

Op3r4t0r wrote:
anais_nin wrote:eh kako bi bilo divno da su stvari u zivotu tako crno-bijele, i da niko nikad ne grijesi, i da se ne dijelimo tako lako na sudije i gresnike :roll:

jest cura je zasrala, mislim da je dobro svjesna toga da je zasrala...ali ne vidim poentu da je treba nazivati svakakvim imenima, zbog jedne greske :roll:
Samo jedno ubistvo cini covjeka ubicom, tako i jedna prevara cini osobu...ma ne bih se opet izrazavao, zna se cim.
Jesi li ti napunio...14? :-) :-)

:D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#70

Post by iceman ze »

pa zar neko jos vjeruje u tu musko-zesnko prijateljstvo, odavno pametni i trezveni, da je to izvikana fraza, u koju vjeruju samo mamini sinovi. Zensko tijelo, a i dusa, nisu napravljeni od Boga da bi se nijemo i ne pristrasno posmatralo, to je predmet najdubljih muskih poriva i zanosa, tako da mki nemozemo biti krivi sto smo takvi.

Cast izuzecima, pravim i istinskim vjernicima, davno su starije nene govorile, da ako ti kaze zena da te voli, zato sto osjeca tako prema tebi, samo prividno stanje, ali ako ti kaze da te ne bi prevarila, zato sto se boji Boga, da je to nesto sto covjeka sprecava u nekim osjecanjima...... :-)
Lisac
Posts: 1348
Joined: 16/04/2004 09:22

#71

Post by Lisac »

na ovako duboko promishljanje z-m odnosa ne mozhe se nishta drugo no podsjetiti na pjesmicu prikladna naslova :D prije nego odem u raj :D

ja sam tu da ne dozvolim da spavaš
za jedne
samo moždana tvar
drugi misle da me goli kurac vodi
to
je sve što treba da znaš


pa svako sebi odabere .... svoga boga :D :D :D


btw, bojim se da sam pogrijeshio u prognozama :D bice do podne i 11 a mozhda i 12 lista :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#72

Post by anais_nin »

iceman ze wrote:pa zar neko jos vjeruje u tu musko-zesnko prijateljstvo, odavno pametni i trezveni, da je to izvikana fraza, u koju vjeruju samo mamini sinovi. Zensko tijelo, a i dusa, nisu napravljeni od Boga da bi se nijemo i ne pristrasno posmatralo, to je predmet najdubljih muskih poriva i zanosa, tako da mki nemozemo biti krivi sto smo takvi.
ma postoji M-Z prijateljstvo....samo u situacijama kad jednostavno niste jedno drugom privlacni, tj on nije tvoj tip, ti nisi njegov... :D tu ti je odmah zid...
sweetySA
Posts: 9
Joined: 22/08/2006 13:11
Location: sarajevo

#73

Post by sweetySA »

A zasto niko nije pokusaoo da shvati da smo mi bili nerazdvojni 13 godina i da nije prvi put da sam sama s njim i da se zezamo a NIKADA mi ni prisao nije na taj nacin.Onda jel se vama ikad desilo da vas neko poljubi vi se na tren izgubite i uzvratite tajk poljubac a kad skontate ko vas ljubi saberete se i pobjegnete?Daj molim vas,vi sad kao svi bezgresni.Usput,s tim sam deckom ljuta jedno vrijeme mada je bilo naznaka da se mozda pomirimo
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#74

Post by ztluhcs »

sweetySA wrote:s tim sam deckom ljuta jedno vrijeme mada je bilo naznaka da se mozda pomirimo
wtf? :D :D :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#75

Post by Salko sto je u vodu skako »

anais_nin wrote:
iceman ze wrote:pa zar neko jos vjeruje u tu musko-zesnko prijateljstvo, odavno pametni i trezveni, da je to izvikana fraza, u koju vjeruju samo mamini sinovi. Zensko tijelo, a i dusa, nisu napravljeni od Boga da bi se nijemo i ne pristrasno posmatralo, to je predmet najdubljih muskih poriva i zanosa, tako da mki nemozemo biti krivi sto smo takvi.
ma postoji M-Z prijateljstvo....samo u situacijama kad jednostavno niste jedno drugom privlacni, tj on nije tvoj tip, ti nisi njegov... :D tu ti je odmah zid...
izvini ali meni je svako zensko privlacno...sta ja da radim????
Post Reply