Kutak za fanove Rizze Ruze

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#51

Post by Prince »

Joj nisam se ovako odavno ismijao... Hadžija, lijepa ti je avlija, a u njoj ćerka tvoja slatka k'o gurabija... I Kike na spotu :), hahahahahhaahhahah.....

Pa Rizzo dragi, slušaš li ti sebe ikad... Pa ni dječica od 10 godina te ne poštuju. Kvalitetniji je Deen...
UBL
Posts: 175
Joined: 01/02/2005 02:06

#52

Post by UBL »

Vec proteklih nekoliko dana primao sam na PM poruke clanova foruma, ali normalnih, koji su podrzali moj stav i kad se sve sabere i oduzme, njihova poruka je bila da je bolje ne prepirati se sa ovakim isfrustriranim kompleksasima. Da budem iskren, uopste me ne tangira vas cinizam, jer znam da je zavist korjen svega.
Svi bi vi dali, da ne kazem sta, za jedan gram Rizzinog uspjeha, ali to ne ide tako lako. Vidim navodite neke "alternativne" grupe, ali nijedna od njih ne moze napuniti obicnu garazu svojim fanovima, a kamoli neki veci objekat, dok je Rizzo Ruza vec nekoliko puta imao zapazene nastupe sirom nase Bosne, a sto se originalnosti tice, nisu mu ni do koljena. Ne treba ni pominjati kako je bilo u Heineken Inn-u za docek nove 2004....
Image

P.S. da ste kad nesto u zivotu i napravili, cijenili bi tudji uspjeh i trud
Last edited by UBL on 07/06/2006 21:49, edited 1 time in total.
Mikula Mali
Posts: 86
Joined: 20/01/2006 13:36

#53

Post by Mikula Mali »

Ja se javno deklarisem nenormalnom, dragi Rizzo. I zavidnom, do neba. Da je meni dram tvoje pozitivne energije, pa ja bih, ja bih - ja bih barem Ruza, ako ne i sam Rizzo, bila!
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#54

Post by micika »

Dajte spustite loptu i ostavite covjeka na miru.Bar zaradjuje za hljeb na posten nacin.Ako vam se ne slusa,ne slusajte i gotovo.A ne ovako.....samo sto jos niste postavili slike na kojima povracate.Yebemu misa,ovdje haman svi slusaju mocarta :?
Koji vam je vrag,slozni ste samo kad je nekoga popljuvat.Ne slusam ni ja rizzu ni deena,ali mi ne smetaju sekunde,samo prebacim kanal.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#55

Post by Stitch__ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja jos ne mogu da dodjem sebi, da se ovaj UBL ne zajebava :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

btw dobra ona emina iz avlije :D :D :D
zgembo adislić
Posts: 259
Joined: 14/01/2003 00:00
Contact:

#56

Post by zgembo adislić »

Vidim navodite neke "alternativne" grupe, ali nijedna od njih ne moze napuniti obicnu garazu svojim fanovima, a kamoli neki veci objekat,
pa jel te barem stid kad ovo napises....jesi bio na ijednom koncertu Stuka, Zona, Zostera...itd isl....da jesi ne bi napisao ovu nebulozu....a Rizzzzzo moze puniti seoske vasare oko ringispila u Strgačini Donjoj gdje svoje muzicko usmjerenje moze prodati i kao underground....
get real...
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#57

Post by irfan2 »

micika wrote: Koji vam je vrag,slozni ste samo kad je nekoga popljuvat.Ne slusam ni ja rizzu ni deena,ali mi ne smetaju sekunde,samo prebacim kanal.
ja neam daljinski :( ..pa moram ustat...
:D
Mikula Mali
Posts: 86
Joined: 20/01/2006 13:36

#58

Post by Mikula Mali »

Doduse, Micika, bice da smo pretjerali, hvala ti sto nas dozva. Uhvatila me griznja savjesti cim sam postavila poruku. Nekako se covjeku tesko oduprijeti komedijanju.

Ako je kakvo opravdanje, ili bar objasnjenje, ne pljuje niko sto on pjeva, pa ni sto pokoju zaradi, nego sto upravo on pravi Mozarta od sebe. Istina, nije jedini kod nas. Kod nas je li dijete serpu uhvatilo, odmah tajo i majka spremaju svecane 'aljinke za dodjelu diploma na Moskovskom ili kojem vec konzervatoriju... Elem, izvini, Rizzo, nisi ti izuzetak, no pravilo.
UBL
Posts: 175
Joined: 01/02/2005 02:06

#59

Post by UBL »

zgembo adislić wrote:
Vidim navodite neke "alternativne" grupe, ali nijedna od njih ne moze napuniti obicnu garazu svojim fanovima, a kamoli neki veci objekat,
pa jel te barem stid kad ovo napises....jesi bio na ijednom koncertu Stuka, Zona, Zostera...itd isl....da jesi ne bi napisao ovu nebulozu....a Rizzzzzo moze puniti seoske vasare oko ringispila u Strgačini Donjoj gdje svoje muzicko usmjerenje moze prodati i kao underground....
get real...
Naravno da me nije stid. Bio sam na koncertima nekih gore navedenih grupa i osim nadrogiranih tinejdzera i rastimane muzike, nista drugo ne bih mogao da izdvojim. Ako je nekom draze da slusa pjesmu o tome kako se pjevac nadrogirao, onda je to njegov problem. Rizzine pjesme imaju poruku, emociju i smisao i mogu se slusati u svakoj prilici ,na derneku,u kaficu,kod kuce, a ovi bendovi koje ste naveli tesko da bi prosli u drustvu ljudi koji drze do neke osnovne muzicke kulture i koji ne konzumiraju neku drogu ili nesto slicno...ja ne zelim da polemisem o tom muzickom stilu,svako ima pravo da slusa sta voli,ali svaki normalniji covjek ce priznati da je pjesma Mahala vrijednija i muzicki i anranzmanski od svake pjesme navedenih grupa...

Rizo je,po mom misljenju,kompletan muzicar...od pjesama koje se prepoznatljive ,aranzmana u koje je ulozen veliki trud ,do scenskih nastupa na kojima zna da zapali publiku....malo je pjevaca koji su za tako kratko vrijeme dostigli ovaj nivo a da ih niko nije gurao....od prvog albuma pa na ovamo,Rizzo je izbacio mnoge hitove i malo je ljudi koji ,kada pomenete ime Rizzo,ne znaju o cemu se radi....A koliko je ljudi culo za ove grupe??!! :roll:
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#60

Post by irfan2 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#61

Post by Meshtar »

UBL wrote:
zgembo adislić wrote:
Vidim navodite neke "alternativne" grupe, ali nijedna od njih ne moze napuniti obicnu garazu svojim fanovima, a kamoli neki veci objekat,
pa jel te barem stid kad ovo napises....jesi bio na ijednom koncertu Stuka, Zona, Zostera...itd isl....da jesi ne bi napisao ovu nebulozu....a Rizzzzzo moze puniti seoske vasare oko ringispila u Strgačini Donjoj gdje svoje muzicko usmjerenje moze prodati i kao underground....
get real...
Naravno da me nije stid. Bio sam na koncertima nekih gore navedenih grupa i osim nadrogiranih tinejdzera i rastimane muzike, nista drugo ne bih mogao da izdvojim. Ako je nekom draze da slusa pjesmu o tome kako se pjevac nadrogirao, onda je to njegov problem. Rizzine pjesme imaju poruku, emociju i smisao i mogu se slusati u svakoj prilici ,na derneku,u kaficu,kod kuce, a ovi bendovi koje ste naveli tesko da bi prosli u drustvu ljudi koji drze do neke osnovne muzicke kulture i koji ne konzumiraju neku drogu ili nesto slicno...ja ne zelim da polemisem o tom muzickom stilu,svako ima pravo da slusa sta voli,ali svaki normalniji covjek ce priznati da je pjesma Mahala vrijednija i muzicki i anranzmanski od svake pjesme navedenih grupa...

Rizo je,po mom misljenju,kompletan muzicar...od pjesama koje se prepoznatljive ,aranzmana u koje je ulozen veliki trud ,do scenskih nastupa na kojima zna da zapali publiku....malo je pjevaca koji su za tako kratko vrijeme dostigli ovaj nivo a da ih niko nije gurao....od prvog albuma pa na ovamo,Rizzo je izbacio mnoge hitove i malo je ljudi koji ,kada pomenete ime Rizzo,ne znaju o cemu se radi....A koliko je ljudi culo za ove grupe??!! :roll:
Hm, aranžmani... Čuo sam Mirvais i Timbaland se pola sata ibretili nejvjerovatnoj kakvoći beata u Rizzinim pjesmama. Brian Eno je rekao da više neće producirati albume dok ne savlada Pro Tools kako treba, da bude na Ružinom nivou. Bob Rock je poslao zanimljivu ponudu na adresu pomenutog izvođača. Nikša Bratoš više ne želi da radi s Gibonnijem, samo Rizzo Ruža ili onaj Dado. Edo i Adi Mulahalilović su konačno našli boljeg od sebe i trenutno hlade jaja na Galapagosu.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#62

Post by Stitch__ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

daj MOLIM TE reci da se zajebajes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zgembo adislić
Posts: 259
Joined: 14/01/2003 00:00
Contact:

#63

Post by zgembo adislić »

Bio sam na koncertima nekih gore navedenih grupa i osim nadrogiranih tinejdzera i rastimane muzike, nista drugo ne bih mogao da izdvojim. Ako je nekom draze da slusa pjesmu o tome kako se pjevac nadrogirao, onda je to njegov problem.
maja sve su to oni manijaci i čupe što se bodu onom marihaunom u ruku...

nadji mi jednu pjesmu (evo od ovih par pomenutih grupa) da promovise drogiranje isl....ali da, dizanje svijesti o okloini koja nas okružuje na progresivan način je tebi sasvim logično neshvatljivo kad si navikao na Rizinu haiku poeziju...daj molim te....

zato je hadžija gurabija dubokuman tekst do bola....

da dodam: Niko nije cuo za Konvoj, Zone, Stuke, Zoster da ne nabrajam sad? U tvom okruzenju ocito i nije ali ne zato sto su nepoznati nego sto takva psiha odbija da se upozna sa muzikom poput ove. Rizo je planetarno popularan...da naravno...
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#64

Post by neutral »

e ova tema mi uljepsa vece... bas sam se ismijala ... cuj Rizo Ruza hahahahaha.... on meni izgleda ko neki posteni stari momak koji se rodio u pogresno vrijeme i radi pogresan posao (pjevac)
dseytan
Posts: 99
Joined: 20/04/2006 12:42

#65

Post by dseytan »

UBL wrote: Bio sam na koncertima nekih gore navedenih grupa i osim nadrogiranih tinejdzera i rastimane muzike, nista drugo ne bih mogao da izdvojim.
bio i ja - nit' sam nadrogiran, nit' sam tinejdzer, nit' je ono rastimana muzika.
UBL wrote: Rizzine pjesme imaju poruku, emociju i smisao i mogu se slusati u svakoj prilici ,na derneku,u kaficu,kod kuce,
gurabija :lol: - sve receno. nit' smisla nit poruke. a to za svake prilike to je subjektivno bezbeli. meni se ne da nigdje.
UBL wrote: a ovi bendovi koje ste naveli tesko da bi prosli u drustvu ljudi koji drze do neke osnovne muzicke kulture i koji ne konzumiraju neku drogu ili nesto slicno...
hahah... jojjj. kralj si. :thumbup:
UBL wrote:do scenskih nastupa na kojima zna da zapali publiku....

:lol: :lol:
UBL wrote: malo je pjevaca koji su za tako kratko vrijeme dostigli ovaj nivo a da ih niko nije gurao....od prvog albuma pa na ovamo,Rizzo je izbacio mnoge hitove
koji nivo i koje hitove :?

i btw.. rizo jesil to fakat ti?
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#66

Post by Jasho »

UBL, nepravi budalu i idiota od sebe! Kakav bolan crni Rizzo Ruža? Taj nebi mogao u ex Yu izdavačkim kućama ni približiti se vratima njhovih studija, a kamoli da snimi i izda album! Rizzo je jeftini narodnjak, a ne pop i njegovi stihovi su dno dna i bez ikakvog smisla, a on sam nema pojma o pjevanju! Navedi mi koju je to dvoranu bajni Rizzo napunio i navedimi te velike cifre njegovih tiraža!? Koliko je bajni Rizzo popularan, govori podatak da mu u zadnje vrijeme propadaju koncerti zbog ne zainteresovanosti publike da sluša i gleda tog jadnika! Bolje ti je da zatvoriš ovu temu, nego da te ismijavaju i provaljuju! A što se tiće droge i alkohola, nje ima sigurno više na nastupima Rizze i sličnih! Prati gdje se najviše događaju belaji, tuče, potezanja noža i oružja! Upravo u objektima gdje svira muzika tipa Rizzo Ruža i slični pop - narodnjački pjevači i ostalo folk smeće!
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#67

Post by Prince »

Joj ne mogu sebi doći, daj UBL reci da se zajebavaš, jednostavno ne mogu vjerovati da postoji neko ko ovako misli. To je jednostavno nemoguće, znam da je bajka i da se zajebavaš... Haj samo priznaj :)

:sax:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#68

Post by lindjo »

ja ipak mislim da se rizzoni zahebava ... :) ...
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#69

Post by Meshtar »

Stitch__ wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

daj MOLIM TE reci da se zajebajes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jok, ozbiljan sam...nije ni tebi dobro majke mi :-) :-) :-) :-)
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#70

Post by edu »

meni je zori ok..prosle godine sam ga gled'o..im'o nastup ispred jednog granapa na kosevskom.. :D :D :D
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#71

Post by irfan2 »

Meshtar wrote:
Stitch__ wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

daj MOLIM TE reci da se zajebajes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jok, ozbiljan sam...nije ni tebi dobro majke mi :-) :-) :-) :-)
nije ovo tebi namjenjeno :D ..iako je doslo odma iza tvoje poruke..
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#72

Post by Meshtar »

irfan2 wrote:
Meshtar wrote:
Stitch__ wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

daj MOLIM TE reci da se zajebajes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jok, ozbiljan sam...nije ni tebi dobro majke mi :-) :-) :-) :-)
nije ovo tebi namjenjeno :D ..iako je doslo odma iza tvoje poruke..
Onda je dobro, ne stavih smajlije kontajući da se podrazumjeva da je zajebancija :D :D
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#73

Post by irfan2 »

odavno ja govorim da trebaju uvesti [irony] i [/irony] opcije medju ovim gore :D ...
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#74

Post by Meshtar »

irfan2 wrote:odavno ja govorim da trebaju uvesti [irony] i [/irony] opcije medju ovim gore :D ...
Perfektna ideja, potpisujem :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#75

Post by Stitch__ »

jes jes meshtaru :lol: ja sam veliki faaaaaaaaaan rica tulipana :lol: :lol: :D


avlijaaaaavlijaaaa lijep ti je hadzijaaa....kako ono :lol: :D ;)


stvarno UBL...na chemu si ti :shock: :?
Post Reply