Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#51 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by pukepuke »

taki sam kaki sam wrote:Sta ti je neiskustvo .... To prvo navlazis da se od vreline pice rastopi i pretvori u saft (ko gulas iz frizidera kad podgrijes) onda saft polizes i tek onda karas
Šta zgadi mi doručak, zgadi mi život :-)
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#52 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

Smijem li ja da pitam šta je tačno svrha ove teme? Jel' se ovdje dogovaraju forumske kafe/pive/druženja ili se ugovoraju susreti treće vrste :evil: ? :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#53 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by spreca »

Euridika wrote:Smijem li ja da pitam šta je tačno svrha ove teme? Jel' se ovdje dogovaraju forumske kafe/pive/druženja ili se ugovoraju susreti treće vrste :evil: ? :D
ovdje ti je ko na pijaci...........dogovaraj sta hoces :mrgreen:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18139
Joined: 31/03/2013 09:58

#54 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by ing-ecc »

Euridika wrote:Smijem li ja da pitam šta je tačno svrha ove teme? Jel' se ovdje dogovaraju forumske kafe/pive/druženja ili se ugovoraju susreti treće vrste :evil: ? :D
E bravo euridika :thumbup: Kad je sljedeći susret?
Koji budu željeli naprđivati kao ovde na temi mogu tu ostvariti i na zajedničkom druženju. :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 17964
Joined: 29/03/2014 19:20

#55 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by jao_situacije »

:lol: :lol:
zastavnikovi opisi su tako živopisni :lol: :lol:

probaj ti sa onim erotskim romanima možda se proslaviš i zaradiš štagod :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#56 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

taki sam kaki sam wrote:
Euridika wrote:Smijem li ja da pitam šta je tačno svrha ove teme? Jel' se ovdje dogovaraju forumske kafe/pive/druženja ili se ugovoraju susreti treće vrste :evil: ? :D
sta se pravis luda .... vidis naslov teme a vidis i moje ponude ... bujrum u inbox ne budi stidna ... znam da to zeliš, opusti se i prepusti rajskom iskušenju :kiss:
Ja ne smijem... :cry:

Gdje je sad Klixo, da zavede red na ovoj temi? :mrgreen:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#57 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by lijepa u dusi »

walter kurtz wrote:
taki sam kaki sam wrote:Sta ti je neiskustvo .... To prvo navlazis da se od vreline pice rastopi i pretvori u saft (ko gulas iz frizidera kad podgrijes) onda saft polizes i tek onda karas
Zastavnika za moderatora na podforumu lj&s
Zasluzio je, fkt :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6333
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#58 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

Euridika wrote:
taki sam kaki sam wrote:
Euridika wrote:Smijem li ja da pitam šta je tačno svrha ove teme? Jel' se ovdje dogovaraju forumske kafe/pive/druženja ili se ugovoraju susreti treće vrste :evil: ? :D
sta se pravis luda .... vidis naslov teme a vidis i moje ponude ... bujrum u inbox ne budi stidna ... znam da to zeliš, opusti se i prepusti rajskom iskušenju :kiss:
Ja ne smijem... :cry:

Gdje je sad Klixo, da zavede red na ovoj temi? :mrgreen:
Kad je u pitanju Zastavnik, imas moj blagoslov :mrgreen:
User avatar
BackInBlack
Posts: 736
Joined: 06/08/2011 22:46

#59 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by BackInBlack »

taki sam kaki sam wrote::kiss:

Image
prva ( s lijeve strane ) forumasica moze ... a ostale samo ako je prva prezauzeta :p

mah .. daj svega xD ... moze i kafa, piva ...
ocekujem pun inbox xD
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#60 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

klixoris wrote:
Euridika wrote:Gdje je sad Klixo, da zavede red na ovoj temi? :mrgreen:
Kad je u pitanju Zastavnik, imas moj blagoslov :mrgreen:
Samo u slučaju Zastavnika, ili imaš još izuzetaka od pravila? Valjalo bi napraviti rang listu... :D
User avatar
klixoris
Posts: 6333
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#61 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

Euridika wrote:
klixoris wrote:
Euridika wrote:Gdje je sad Klixo, da zavede red na ovoj temi? :mrgreen:
Kad je u pitanju Zastavnik, imas moj blagoslov :mrgreen:
Samo u slučaju Zastavnika, ili imaš još izuzetaka od pravila? Valjalo bi napraviti rang listu... :D
O tome se ti ne brini. Klixo ce za tebe vazda ispravno probrat' :-D Tvoje je da se opustis i samo pustis da se dogodi :oops: :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#62 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

klixoris wrote:
Euridika wrote:Samo u slučaju Zastavnika, ili imaš još izuzetaka od pravila? Valjalo bi napraviti rang listu... :D
O tome se ti ne brini. Klixo ce za tebe vazda ispravno probrat' :-D Tvoje je da se opustis i samo pustis da se dogodi :oops: :mrgreen:
Šta i tebi ovaj forum uradi za 2-3 dana... Od 'nako fina, poštena insana napravi kvarnjaka... :oops: :D
User avatar
klixoris
Posts: 6333
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#63 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

Euridika wrote:
klixoris wrote:
Euridika wrote:Samo u slučaju Zastavnika, ili imaš još izuzetaka od pravila? Valjalo bi napraviti rang listu... :D
O tome se ti ne brini. Klixo ce za tebe vazda ispravno probrat' :-D Tvoje je da se opustis i samo pustis da se dogodi :oops: :mrgreen:
Šta i tebi ovaj forum uradi za 2-3 dana... Od 'nako fina, poštena insana napravi kvarnjaka... :oops: :D
Dugo sam ja ovdje, samo me ti tek sada upoznajes :oops: :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#64 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

klixoris wrote:
Euridika wrote:Šta i tebi ovaj forum uradi za 2-3 dana... Od 'nako fina, poštena insana napravi kvarnjaka... :oops: :D
Dugo sam ja ovdje, samo me ti tek sada upoznajes :oops: :mrgreen:
Ma znam da jesi... samo se naglo promijeni u 2-3 dana... a možda i ti k'o vrijeme, malo 'vako - malo 'nako... :D
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#65 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Sephora »

Kakvo je stanje pod stolom? :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#66 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

Sephora wrote:Kakvo je stanje pod stolom? :lol:
Zlo i naopako... :lol: :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6333
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#67 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

Euridika wrote: Ma znam da jesi... samo se naglo promijeni u 2-3 dana... a možda i ti k'o vrijeme, malo 'vako - malo 'nako... :D
to ti je tipicno za nas strijelce 8-) :mrgreen:
Sephora wrote:Kakvo je stanje pod stolom? :lol:
Dira me euridika nogom :oops:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#68 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

klixoris wrote:
Euridika wrote: Ma znam da jesi... samo se naglo promijeni u 2-3 dana... a možda i ti k'o vrijeme, malo 'vako - malo 'nako... :D
to ti je tipicno za nas strijelce 8-) :mrgreen:
Opaaa... još da si slobodni... 8-)
klixoris wrote:
Sephora wrote:Kakvo je stanje pod stolom? :lol:
Dira me euridika nogom :oops:
Pst... ne to javno pričat... pomamiće se odmah i ostale muškarčine... :D
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#69 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Sephora »

klixoris wrote:
Euridika wrote: Ma znam da jesi... samo se naglo promijeni u 2-3 dana... a možda i ti k'o vrijeme, malo 'vako - malo 'nako... :D
to ti je tipicno za nas strijelce 8-) :mrgreen:
Sephora wrote:Kakvo je stanje pod stolom? :lol:
Dira me euridika nogom :oops:
pa koliko primjecujem, godi ti... :lol: :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6333
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#70 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

Euridika wrote: Opaaa... još da si slobodni... 8-)
Sta da ti kazem... kvalitetno meso pukne dok trepnes :mrgreen:
Sephora wrote:
pa koliko primjecujem, godi ti... :lol: :lol:
Kako ne godi :oops: Jos da je sta za pojest... Mogla si vala skuhat sta !? :oops: :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#71 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

klixoris wrote:
Euridika wrote: Opaaa... još da si slobodni... 8-)
Sta da ti kazem... kvalitetno meso pukne dok trepnes :mrgreen:
Jah, poznato... :roll: ... Nego kad ćeš nam kafu organizovati? ;-) Da se malo družimo... 8-)
User avatar
Dr Kova
Posts: 14582
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#72 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Dr Kova »

klixo samo zakuhava, ja mislim da žene ne znaju ovako zakuhati tijesto, koliko on zna zakuhati po forumu :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#73 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

Buckethead wrote:klixo samo zakuhava, ja mislim da žene ne znaju ovako zakuhati tijesto, koliko on zna zakuhati po forumu :mrgreen:
Ih, da samo znaš kad ja zakuham... :lol: :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6333
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#74 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

Euridika wrote:
klixoris wrote:
Euridika wrote: Opaaa... još da si slobodni... 8-)
Sta da ti kazem... kvalitetno meso pukne dok trepnes :mrgreen:
Jah, poznato... :roll: ... Nego kad ćeš nam kafu organizovati? ;-) Da se malo družimo... 8-)
Bi ja al' ne da mi zena. Ukrast ce me neka :oops:
Buckethead wrote:klixo samo zakuhava, ja mislim da žene ne znaju ovako zakuhati tijesto, koliko on zna zakuhati po forumu :mrgreen:


Tijesto se poslije zakuhavanja ostavi da malo "odmori". Onda ga fino razvuces :mrgreen:
Last edited by klixoris on 16/12/2015 15:44, edited 1 time in total.
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#75 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Sephora »

klixoris wrote:
Kako ne godi :oops: Jos da je sta za pojest... Mogla si vala skuhat sta !? :oops: :mrgreen:
Ne merem ja nista kuvati sad... Lakiram nokte.. eto Euridika ce ti za tren nesto od svojih specijaliteta spremiti.... :mrgreen:
Post Reply