Ивайло Богданов Петев

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16179
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#401 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by detroit-mercy »

LSD wrote: 19/11/2021 16:58
detroit-mercy wrote: 19/11/2021 16:41
Nisam ali ako gledas gdje igraju njihovi igraci a gdje nasi, jedini izuzetak je Dzekson, sve drugi su tu negdje.
Eto nek su Finci culi za Cipetica, Gojaka, Vrancica i sl.
Ono sto sam ranije napisao, timska igra u slucaju kad su protivnici bara bara ili mala razlika u kvaliteti, Finci nam pokazali, sve preko toga samo puki kvalitet.

Po TM-u vrijednost BiH je 87 miliona, Finska 43, dakle duplo skuplja smo selekcija od njih, a završimo na 4 mjestu, sa 4 boda iza finaca :lol:
Dakle, nisu ni oni neka sila kad gledas vrijednost ekipe.

Ali yebo to, ne igraju cijene....vec kako objašnjavaš da odigramo dobro protiv Francuske u gostima ! 1-1 odlican rezultat, Dzeko zabije golcinu iz solo akcije, tada se ne sere o selektoru, svi hvale sve, naravno tad nismo ispodprosjecna selekcija, nema price kako nam ni Guardiola ne bi pomogao, ovo ono...odigramo dobro protiv Ukrajine, isto u gostima, nadignemo se da smo neki qrc, pocnemo ponovo furati kalkulacije o bodovima, naš omiljeni predmet.
Prije toga taj isti Dzeko promaši zicere protiv Kazahstana, napravi preglup faul na 16 metara u 94 minuti kada primamo gol, gubimo bodove koji nam kasnije fale....na kraju finci dođu u Zenicu kurchevito ko da su Brazil i popišaju se po nama :shock: u naravno još jednoj historijskoj utakmici za nas :-) pa šta to govori o nama ? koliko lica ima ova selekcija ? kako protiv Francuske i Ukrajine jedna prica, a protiv Kazahstana i Finske sasvim druga ? kako to.
I onda zakljucak - nije selektor kriv, ne može nama ni Guardiola pomoci :lol: jok ja sam kriv, ja sam selektirao Civica i Sanicanina i stavio ih u prvih 11, dva amatera sa kojima se Puki poigrava, ja sam stavio Prevljaka da fula šanse...priznajem moja krivica, nikako bugara :gunjastajl:
Ako cemo o parama, pola od tih para odpada na dva igraca koji ako ne funkcionisu onda smo vidjeli, mrka kapa.
Dzekson je na zalasku, ko zna da li ce igrati sljedece kvalifikacije, Pjanic velika nepoznanica, sta je ostalo.
Meni licno smeta nas menatlitet/stav prema svakim kvalifikacijama.
Na dan izvlacenja mi vec uknjizimo koje smo bodove fasovali (i prije nego sto su kvale pocele), koje mozda mozemo izvuci i koliko je jos bodova u igri :mrgreen: . I to nije samo stav selektora, nego i igraca. Nema one Grunfovske "da bi pobijedio ne smijes izgubiti".
Nas problem je sto mi ipak smatramo da smo jaki u fudbalu.
User avatar
Laplace
Posts: 10647
Joined: 19/11/2012 18:37

#402 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Laplace »

LSD wrote: 19/11/2021 16:58
detroit-mercy wrote: 19/11/2021 16:41
Nisam ali ako gledas gdje igraju njihovi igraci a gdje nasi, jedini izuzetak je Dzekson, sve drugi su tu negdje.
Eto nek su Finci culi za Cipetica, Gojaka, Vrancica i sl.
Ono sto sam ranije napisao, timska igra u slucaju kad su protivnici bara bara ili mala razlika u kvaliteti, Finci nam pokazali, sve preko toga samo puki kvalitet.

Po TM-u vrijednost BiH je 87 miliona, Finska 43, dakle duplo skuplja smo selekcija od njih, a završimo na 4 mjestu, sa 4 boda iza finaca :lol:
Dakle, nisu ni oni neka sila kad gledas vrijednost ekipe.

Ali yebo to, ne igraju cijene....vec kako objašnjavaš da odigramo dobro protiv Francuske u gostima ! 1-1 odlican rezultat, Dzeko zabije golcinu iz solo akcije, tada se ne sere o selektoru, svi hvale sve, naravno tad nismo ispodprosjecna selekcija, nema price kako nam ni Guardiola ne bi pomogao, ovo ono...odigramo dobro protiv Ukrajine, isto u gostima, nadignemo se da smo neki qrc, pocnemo ponovo furati kalkulacije o bodovima, naš omiljeni predmet.
Prije toga taj isti Dzeko promaši zicere protiv Kazahstana, napravi preglup faul na 16 metara u 94 minuti kada primamo gol, gubimo bodove koji nam kasnije fale....na kraju finci dođu u Zenicu kurchevito ko da su Brazil i popišaju se po nama :shock: u naravno još jednoj historijskoj utakmici za nas :-) pa šta to govori o nama ? koliko lica ima ova selekcija ? kako protiv Francuske i Ukrajine jedna prica, a protiv Kazahstana i Finske sasvim druga ? kako to.
I onda zakljucak - nije selektor kriv, ne može nama ni Guardiola pomoci :lol: jok ja sam kriv, ja sam selektirao Civica i Sanicanina i stavio ih u prvih 11, dva amatera sa kojima se Puki poigrava, ja sam stavio Prevljaka da fula šanse...priznajem moja krivica, nikako bugara :gunjastajl:
A kako to da je selektor dobar protiv Francuske i Ukrajine u gostima a katastrofalno loš protiv Finske i Ukrajine kod kuće?

Ironično, protiv jedne te iste reprezentacije (Ukrajine) smo mnogo bolji u gostima nego kod kuće?

Ili nije ni do selektora ni do igrača nego do baklave, ćevapa i šiše?
LSD
Posts: 27420
Joined: 24/07/2007 08:26

#403 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by LSD »

Laplace wrote: 19/11/2021 17:18
LSD wrote: 19/11/2021 15:47

Al zato finski selektor Kanerva, inace cuveni svjetski strucnjak, dođe da duplo jeftinijom ekipom od BIH :wink: sa igracinama tipa Uronen, Taivanen, Sparv, Kamara i naravno zlatna lopta Puki - pa nas redovno natežu ko zadnje qrave :izet:
Lako je Fincima kad nisu prisiljeni da noć prije utakmice provedu natakareni na šišu.
Lako je fincima koji imaju velikog strucnjaka po imenu Kanerva, koji ima autoritet da kaze svojim igracima Stop šiši !
A šta cemo mi sa našim bugarskim šarlatanom, kojeg Džekson ili Pjanke samo ošinu pogledom poprijeko, a on se jadnik pocne umiljavati oko njihovih nogu kao mala maca :maca:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67240
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#404 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by _BataZiv_0809 »

LSD wrote: 19/11/2021 16:05
_BataZiv_0809 wrote: 19/11/2021 15:57

Logy
Uglavnom, tvoja teza kako smo ispodprosjecna selekcija i kako nam ni Guardiola ne bi pomogao - je besmislica na kub, složit cemo se :gunjastajl:

Ponovo cemo nabrojati prezimena fudbalskih anonimusa koji su došli goropadno u Zenicu i izvršili zapišavanje bosanski levata : Kanerva, Uronen, Taivanen, Sparv, Kamara, Logy, Puki i ostala raja...i nije im to bio prvi put, vec su nas urinirali i pod vodstvom Prosineckog :mrgreen: ..zapamti dobro ova prezimena :mrgreen: prije nego što ti padne na pamet da ponovo pišeš slicne nebuloze.
Necemo se slozit.

Dzaba ti Nazario da Lima, Zidane, Figo, Messi, Ronaldo, Seedorf, Cafu, Cannavaro, Nesta, Rui Costa i Pirlo ako ih.....



BOLI KURAC
User avatar
avetinja
Posts: 31449
Joined: 19/07/2014 13:31

#405 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

Ova ekipa nema kvalitet za direktni prolazak, ali ima kvalitet za baraž i borbu za baraž. Oscilacije u igri su rezultat kvaliteta ekipe. Nije do selektora što igrači ne znaju zabiti gol sa tri metra, što ne znaju zatvoriti igrača, zagradi se i slično. Selektor nije trener, nego neko ko će odabrati i motivisati igrače. Iz toga razloga nam na klupi treba naš čovjek, patriota, neko ko je sinonim za BiH i fudbal. Od ovih neiskorištenih potencijala Barbarez je prvi u redu. Nije ni Dalić imao iskustvo kada je preuzeo reprezentaciju pa je napravio rezultate. Istina je da igrači ne znaju, ali je i istina da se ne trude. Zato nam treba motivator i neko koga će igrači prihvatiti i koga će poštovati. Mi ove kvalifikacije nismo mogli gore odigrati taman da smo imali za selektora trenera iz naše druge lige.
User avatar
Point.
Posts: 28049
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#406 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Bugar mora ići. Ovakvih kvala bi se i San Marino zastidio.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67240
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#407 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by _BataZiv_0809 »

I ko ce doc?
User avatar
luckylaka
Posts: 22639
Joined: 15/01/2010 06:28

#408 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Point. wrote: 19/11/2021 20:00 Bugar mora ići. Ovakvih kvala bi se i San Marino zastidio.
Sasvim normalno,ali ovu reprezentaciju niko nirmalan nece preuzeti.Niko nece da se kocka svojim ugledom zbig mafijaskog gnijezda u savezu.Ako ikada a nece nikada ovaj savez preuzmu zasluzni ljudi BiH fudbala tada se mozemo nadati necemu.Do tada samo tonemo sve dubljei dublje
User avatar
PerfekcionistaTZ
Posts: 229
Joined: 24/07/2020 11:31

#409 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by PerfekcionistaTZ »

_BataZiv_0809 wrote: 19/11/2021 21:12 I ko ce doc?
Bilo ko samo ne Vicin nametnuti selektor. Ali dzaba rasprava, dok je Vice bit ce i Peteva.
Crvena Tifoza
Posts: 10678
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#410 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Ako ode Petev, jel onda red na Bošnjake da biraju selektora? :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47286
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#411 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Crvena Tifoza wrote: 20/11/2021 00:09 Ako ode Petev, jel onda red na Bošnjake da biraju selektora? :D
Red je na opet na Baku Sliškovića :oops:
Crvena Tifoza
Posts: 10678
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#412 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Edin H. wrote: 20/11/2021 00:15
Crvena Tifoza wrote: 20/11/2021 00:09 Ako ode Petev, jel onda red na Bošnjake da biraju selektora? :D
Red je na opet na Baku Sliškovića :oops:
Jedino ako Muzurović nije slobodan. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22639
Joined: 15/01/2010 06:28

#413 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

:!:
Crvena Tifoza wrote: 20/11/2021 00:24
Edin H. wrote: 20/11/2021 00:15

Red je na opet na Baku Sliškovića :oops:
Jedino ako Muzurović nije slobodan. :D
Ako je red na bosnju onda Musemica kontam da je nesto zajeban tip
User avatar
studeni76
Posts: 5476
Joined: 03/06/2009 14:12

#414 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by studeni76 »

Ne moze Musemic. Voli opsovat i vrijeđat igrače, to u reprezentaciji ne prolazi. U klubovima igrači za platu trpe da im on hebe mater, ovim strancima nije nuzda
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67240
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#415 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by _BataZiv_0809 »

Moze li Amar Osim pa da se malo prepucavaju Zeljovci i Sarajalije preko teme reprezentacije :D
User avatar
Logovan
Posts: 94765
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#416 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Selektor 🇧🇦 Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev objavio je spisak reprezentativaca za prijateljske utakmice protiv 🇬🇪 Gruzije (25. mart - 20.45) i 🇱🇺 Luksemburga (29. mart - 20.45) koje se igraju na Bilinom polju u Zenici.
Image
User avatar
Point.
Posts: 28049
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#417 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Smrad. Jebo ga Pirić u usta škrbava.
Ezel Bayraktar
Posts: 274
Joined: 02/03/2022 20:46

#420 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Ezel Bayraktar »

Ma vole ga igrači, vokri mu kad ne pobijedimo,upss..Pa mi ne znamo ni pobijediti nikoga. Gori selektor od Smajlovica nije bio.
User avatar
luckylaka
Posts: 22639
Joined: 15/01/2010 06:28

#421 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

tap3ah75 wrote: 25/03/2022 21:57 Ubleho
Daj otkaz
[/quote
De bogat ti da li bi ti dao otkaz u firmi da imas platu 10.000 a ne radus nista i niko te ne tjera da radis nesto]
User avatar
Logovan
Posts: 94765
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#422 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Kako ono reče Petev, sudite mi po rezultatima, ako ne bude rezultata otići ću, bla, bla :skoljka:
breba

#423 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by breba »

Već vidim da ce Petev izjaviti da je tužan nakon ove utakmice i da nismo trebali izgubiti.
Ezel Bayraktar
Posts: 274
Joined: 02/03/2022 20:46

#424 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Ezel Bayraktar »

breba wrote: 25/03/2022 22:37 Već vidim da ce Petev izjaviti da je tužan nakon ove utakmice i da nismo trebali izgubiti.
Pa da, eno vec vjezba tuznu facu na klupi.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15814
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#425 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by problemnatravunu »

u utorak ide ostavka , ili otkaz
Post Reply