Najbolji advokat za razvod

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
tekila i limunada
Posts: 33
Joined: 28/12/2017 13:39

#326 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by tekila i limunada »

zoomba wrote:Ja mislim da je trolanje malo :D
:D :D :D
User avatar
Nurudin
Posts: 3324
Joined: 31/03/2013 07:25
Location: "Zli, dobri, blagi, surovi, nepokretni, olujni, otvoreni, skriveni, sve su to oni i sve između toga.

#327 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by Nurudin »

ovo k'o one glupe priče o sudbinama iz ženskih časopisa ...a advokat, pa zna se Fahrija Karkin :D
User avatar
gradskadjeca
Posts: 477
Joined: 01/07/2009 10:00

#328 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by gradskadjeca »

Vozdra ljudovi. Ko me pratio i sjeca se moje price ok, ko ne zna, ima na ovome forumu.

Uglavnom, zena je zavrsila u inostranstvu, izgubila drzavni posao ovdje :zoka: radi njega. Ne javlja se ni rodjenom djetetu, iscurit ce joj sada i licna u novembru.

Kcerkica zivi sa mnom i mojom mamom vec 2-3 mjeseca. Sve je odlicno. Zena nije htjela da dolazi da se razvede iz inostranstva ( imali smo 2 ili termina u sluzbi za socijalni rad ) kada je trebalo, i ja sada hocu da pokrenem tuzbu, sta mi je prvi korak, advokat ili ???

Zena je gore vec mjesec dana i nema ni za kifle, a kamoli para da dodje ovdje, a i da ima nema gdje da bude ( svi su je se odrekli ). Nema krova nad glavom, nema posla.

Zelim da ovo sto prije zavrsim i raskinem sve moguce veze sa njom.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#329 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

gradskadjeca wrote:Vozdra ljudovi. Ko me pratio i sjeca se moje price ok, ko ne zna, ima na ovome forumu.

Uglavnom, zena je zavrsila u inostranstvu, izgubila drzavni posao ovdje :zoka: radi njega. Ne javlja se ni rodjenom djetetu, iscurit ce joj sada i licna u novembru.
:lol: izvini al' baš me nasmija.

Imaš li rješenje socijalne službe o posredovanju?
User avatar
gradskadjeca
Posts: 477
Joined: 01/07/2009 10:00

#330 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by gradskadjeca »

superiska wrote:
gradskadjeca wrote:Vozdra ljudovi. Ko me pratio i sjeca se moje price ok, ko ne zna, ima na ovome forumu.

Uglavnom, zena je zavrsila u inostranstvu, izgubila drzavni posao ovdje :zoka: radi njega. Ne javlja se ni rodjenom djetetu, iscurit ce joj sada i licna u novembru.
:lol: izvini al' baš me nasmija.

Imaš li rješenje socijalne službe o posredovanju?
Nemam nista, predali smo zahtjev i ona se nije pojavila 2 puta, i dobio obavijest o obustavi, bila zena na jednom informativnom razovoru i to je to.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#331 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

gradskadjeca wrote:
superiska wrote:
gradskadjeca wrote:Vozdra ljudovi. Ko me pratio i sjeca se moje price ok, ko ne zna, ima na ovome forumu.

Uglavnom, zena je zavrsila u inostranstvu, izgubila drzavni posao ovdje :zoka: radi njega. Ne javlja se ni rodjenom djetetu, iscurit ce joj sada i licna u novembru.
:lol: izvini al' baš me nasmija.

Imaš li rješenje socijalne službe o posredovanju?
Nemam nista, predali smo zahtjev i ona se nije pojavila 2 puta, i dobio obavijest o obustavi, bila zena na jednom informativnom razovoru i to je to.

Ne možeš se razvesti dok ne završite dogovor o posredovanju u socijalnoj službi. Rješenje o posredovanju je dokumet bez kojeg ne možeš podnijeti zahtjev za razvod braka. Budući da je kod tebe situacija takva kakva je, da mama djevojčice nije tu, možda da nazoveš socijalnu službu i konsultuješ se s njima šta i kako.
User avatar
gradskadjeca
Posts: 477
Joined: 01/07/2009 10:00

#332 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by gradskadjeca »

superiska wrote:
gradskadjeca wrote:
gradskadjeca wrote:Vozdra ljudovi. Ko me pratio i sjeca se moje price ok, ko ne zna, ima na ovome forumu.

Uglavnom, zena je zavrsila u inostranstvu, izgubila drzavni posao ovdje :zoka: radi njega. Ne javlja se ni rodjenom djetetu, iscurit ce joj sada i licna u novembru.



Imaš li rješenje socijalne službe o posredovanju?
Nemam nista, predali smo zahtjev i ona se nije pojavila 2 puta, i dobio obavijest o obustavi, bila zena na jednom informativnom razovoru i to je to.

Ne možeš se razvesti dok ne završite dogovor o posredovanju u socijalnoj službi. Rješenje o posredovanju je dokumet bez kojeg ne možeš podnijeti zahtjev za razvod braka. Budući da je kod tebe situacija takva kakva je, da mama djevojčice nije tu, možda da nazoveš socijalnu službu i konsultuješ se s njima šta i kako.
Ona nije tu, ne zna kad ce doci, u pitanju je osoba sa psihickim problemima koji su kulminirali u proteklom periodu. Otici cu onda kod njih i vidjeti sta i kako. Hvala
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#333 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

Ako su ti psihički problemi tvoja uspostava njene dijagnoze, onda ti to, druže, ne pije vode.
U nezgodnoj si poziciji, ali vjerujem da će ti oni u socijalnoj službi predložiti adekvatno rješenje. Nema na čemu.

Sretno!
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21703
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#334 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by MarlboroGold »

Treba Saula angažovati 8-)
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#335 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

MarlboroGold wrote:Treba Saula angažovati 8-)
Better call Saul :D 8-) :lol:
User avatar
gradskadjeca
Posts: 477
Joined: 01/07/2009 10:00

#336 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by gradskadjeca »

superiska wrote:Ako su ti psihički problemi tvoja uspostava njene dijagnoze, onda ti to, druže, ne pije vode.
U nezgodnoj si poziciji, ali vjerujem da će ti oni u socijalnoj službi predložiti adekvatno rješenje. Nema na čemu.

Sretno!
Nije moja uspostava dijagnoze, ja sam informaticar, zabiljezeno je kod vise doktora u proteklih 10 godina, imam njenih nalaza i dijagnoza, cak je nedavno bila i u jagomiru ( pokusavala je da se izvice iz svega ali nije imala snage.

Zvanicno su to depresija, anksioznost, zena je na xanaxu, zoloftu i valjda na jos lijekova godinama. A moja dijagnoza je "Granicni poremecaj licnosti".

Hvala jos jednom, vec sam zvao ovaj broj ali se naravno niko ne javlja, morat cu otici sutra odmah.
User avatar
gradskadjeca
Posts: 477
Joined: 01/07/2009 10:00

#337 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by gradskadjeca »

superiska wrote:
MarlboroGold wrote:Treba Saula angažovati 8-)
Better call Saul :D 8-) :lol:
hahahahahahahahahah, upravo sam zavrsio po drugi put breaking bad pa upravo sada pregledavam Mr Mc Gill-a hahahahah, budale jedne, sto me nasmijaste, moram ovo podijeliti sa starom, ima zena da oplace.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#338 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

gradskadjeca wrote:
superiska wrote:Ako su ti psihički problemi tvoja uspostava njene dijagnoze, onda ti to, druže, ne pije vode.
U nezgodnoj si poziciji, ali vjerujem da će ti oni u socijalnoj službi predložiti adekvatno rješenje. Nema na čemu.

Sretno!
Nije moja uspostava dijagnoze, ja sam informaticar, zabiljezeno je kod vise doktora u proteklih 10 godina, imam njenih nalaza i dijagnoza, cak je nedavno bila i u jagomiru ( pokusavala je da se izvice iz svega ali nije imala snage.

Zvanicno su to depresija, anksioznost, zena je na xanaxu, zoloftu i valjda na jos lijekova godinama. A moja dijagnoza je "Granicni poremecaj licnosti".

Hvala jos jednom, vec sam zvao ovaj broj ali se naravno niko ne javlja, morat cu otici sutra odmah.
Aha. Ma mislila sam da zbog ljutnje pišeš da je osoba sa psihičkim problemima, oprosti.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#339 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by superiska »

gradskadjeca wrote:
superiska wrote:
MarlboroGold wrote:Treba Saula angažovati 8-)
Better call Saul :D 8-) :lol:
hahahahahahahahahah, upravo sam zavrsio po drugi put breaking bad pa upravo sada pregledavam Mr Mc Gill-a hahahahah, budale jedne, sto me nasmijaste, moram ovo podijeliti sa starom, ima zena da oplace.
:-D eto makar si se nasmijao.
User avatar
valter.ba
Posts: 1769
Joined: 29/04/2008 09:55

#340 Re: Najbolji advokat za razvod

Post by valter.ba »

.
Post Reply