Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5756
Joined: 04/08/2020 19:22

#25501 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by -Chesterfield- »

Digla_da_kreci wrote: 06/09/2023 20:39
MarlboroGold wrote: 06/09/2023 20:25 Ribolov na prvom mjestu, pa biciklizam, planinarenje... ima ih još, ali ovo troje je glavno.
Hvala. Mislila sam da je rijec o nekom ekstremnom sportu ili hobiju koji prelazi na profi level sto zahtjeva vecu posvecenost, jer mi je malo nejasno zasto bi trebalo imati strpljenja i/ili razumijevanja za ove pobrojane hobije koji su nekako normala, dosta ljudi to radi preko vikenda. :D

Moj bivsi momak je bio strastveni ribolovac i cesto sam isla s njim. Kraj jezera napravimo piknik, on chila u miru i gleda u vrh stapa kada ce zatresti, opusta ga voda, ja lezim na dekici i citam knjigu. Kada mi dosadi, provozam se biciklom, kasnije nam upalim rostilj pa se zabavljam oko toga i onda rucamo, on popije i pivo. I tako cijeli dan uzivamo, bas je bilo lijepo. Nekada mi se nije islo i imali bi dan svako za sebe i sve pet. :thumbup:
Ja sam čuo priču da je većina ribolovaca impotentna.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#25502 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

Digla_da_kreci wrote: 06/09/2023 20:39
MarlboroGold wrote: 06/09/2023 20:25 Ribolov na prvom mjestu, pa biciklizam, planinarenje... ima ih još, ali ovo troje je glavno.
Hvala. Mislila sam da je rijec o nekom ekstremnom sportu ili hobiju koji prelazi na profi level sto zahtjeva vecu posvecenost, jer mi je malo nejasno zasto bi trebalo imati strpljenja i/ili razumijevanja za ove pobrojane hobije koji su nekako normala, dosta ljudi to radi preko vikenda. :D

Moj bivsi momak je bio strastveni ribolovac i cesto sam isla s njim. Kraj jezera napravimo piknik, on chila u miru i gleda u vrh stapa kada ce zatresti, opusta ga voda, ja lezim na dekici i citam knjigu. Kada mi dosadi, provozam se biciklom, kasnije nam upalim rostilj pa se zabavljam oko toga i onda rucamo, on popije i pivo. I tako cijeli dan uzivamo, bas je bilo lijepo. Nekada mi se nije islo i imali bi dan svako za sebe i sve pet. :thumbup:
:thumbup:

Moja ne voli ribolov i to joj je dosadno, a to je ok.
Prije je znala nekad zvocati kad planiram u ribe, al vremenom se jednostavno morala pomiriti s tim :mrgreen:
džakailibu
Posts: 626
Joined: 08/05/2013 11:37

#25503 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by džakailibu »

Problem sa ribolovom je sto dugo traje. Ja sam strastveni u tome i zna biti tenzije. Ono hajde ali mozes li sat- dva? Ne mogu, nije joga!!!!
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25505 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

I ja volim ribolov, ali riječni i nikad ne bih mogao sjediti negdje na jezeru i zuriti u štap čekajući. Nego brate, spustiš se u kanjon u zoru, pa onda kilometar uzvodno i kilometar nizvodno. To ti ujedno dođe i planinarenje. Negdje oko podne zapališ vatru, svježa riba, hladna piva sa izvora koju si ostavio to jutro... I onda lezi u hladu i slušaj kako voda žubori. Kakvo je to samo psihičko vraćanje na fabričke postavke. :mrgreen:
moimoi
Posts: 5121
Joined: 01/07/2006 12:59

#25506 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by moimoi »

Riddle wrote: 17/09/2023 20:04 I ja volim ribolov, ali riječni i nikad ne bih mogao sjediti negdje na jezeru i zuriti u štap čekajući. Nego brate, spustiš se u kanjon u zoru, pa onda kilometar uzvodno i kilometar nizvodno. To ti ujedno dođe i planinarenje. Negdje oko podne zapališ vatru, svježa riba, hladna piva sa izvora koju si ostavio to jutro... I onda lezi u hladu i slušaj kako voda žubori. Kakvo je to samo psihičko vraćanje na fabričke postavke. :mrgreen:
Moze to i na moru, ima zena koje to vole :D

Kajic/ barka/brodica/camac .. ponese se marenda/ uzina.. vino/pivo… i laganini satima…(proljece, ljeto, jesen, zima ..nebitno) jedino sto se moras bolje obuci ili se mozes okupati.

Bonaca i uzivancija. Zuris u morsko plavetnilo. Mir, tisnina, ljuljanje kajica i pokoji galeb
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25507 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

moimoi wrote: 17/09/2023 20:16
Riddle wrote: 17/09/2023 20:04 I ja volim ribolov, ali riječni i nikad ne bih mogao sjediti negdje na jezeru i zuriti u štap čekajući. Nego brate, spustiš se u kanjon u zoru, pa onda kilometar uzvodno i kilometar nizvodno. To ti ujedno dođe i planinarenje. Negdje oko podne zapališ vatru, svježa riba, hladna piva sa izvora koju si ostavio to jutro... I onda lezi u hladu i slušaj kako voda žubori. Kakvo je to samo psihičko vraćanje na fabričke postavke. :mrgreen:
Moze to i na moru, ima zena koje to vole :D

Kajic/ barka/brodica/camac .. ponese se marenda/ uzina.. vino/pivo… i laganini satima…(proljece, ljeto, jesen, zima ..nebitno) jedino sto se moras bolje obuci ili se mozes okupati.

Bonaca i uzivancija. Zuris u morsko plavetnilo. Mir, tisnina, ljuljanje kajica i pokoji galeb
Nisam to iskusio, već kako rekoh, kod mene je riječni ribolov.

Na tim odlascima nikad ženu nisam vidio. To je malo žešći tempo i konstantno kretanje osim te pauze oko podne te eventualno ako se prenoći na rijeci. Nikad nisam imao problem ako kažem da ću ići pod uslovom da nešto ranije nije dogovereno. Ribolov je inače jedno iz one grupe sigurnih odsustva, jer znaju da ću tamo hvatati samo prave ribe. :mrgreen:
moimoi
Posts: 5121
Joined: 01/07/2006 12:59

#25508 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by moimoi »

Riddle wrote: 17/09/2023 20:46
moimoi wrote: 17/09/2023 20:16

Moze to i na moru, ima zena koje to vole :D

Kajic/ barka/brodica/camac .. ponese se marenda/ uzina.. vino/pivo… i laganini satima…(proljece, ljeto, jesen, zima ..nebitno) jedino sto se moras bolje obuci ili se mozes okupati.

Bonaca i uzivancija. Zuris u morsko plavetnilo. Mir, tisnina, ljuljanje kajica i pokoji galeb
Nisam to iskusio, već kako rekoh, kod mene je riječni ribolov.

Na tim odlascima nikad ženu nisam vidio. To je malo žešći tempo i konstantno kretanje osim te pauze oko podne te eventualno ako se prenoći na rijeci. Nikad nisam imao problem ako kažem da ću ići pod uslovom da nešto ranije nije dogovereno. Ribolov je inače jedno iz one grupe sigurnih odsustva, jer znaju da ću tamo hvatati samo prave ribe. :mrgreen:
:lol: :thumbup: ma sve za 5, samo kazem da ima i zena vjerovali ili ne, koje to vole :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73283
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#25509 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Velkoski »

Riddle wrote: 17/09/2023 20:04 I ja volim ribolov, ali riječni i nikad ne bih mogao sjediti negdje na jezeru i zuriti u štap čekajući. Nego brate, spustiš se u kanjon u zoru, pa onda kilometar uzvodno i kilometar nizvodno. To ti ujedno dođe i planinarenje. Negdje oko podne zapališ vatru, svježa riba, hladna piva sa izvora koju si ostavio to jutro... I onda lezi u hladu i slušaj kako voda žubori. Kakvo je to samo psihičko vraćanje na fabričke postavke. :mrgreen:
brt, ostavi se tih gluposti, uzmi spida i igraj dote dva dana sa bljatovima
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25510 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

Velkoski wrote: 20/09/2023 20:56
Riddle wrote: 17/09/2023 20:04 I ja volim ribolov, ali riječni i nikad ne bih mogao sjediti negdje na jezeru i zuriti u štap čekajući. Nego brate, spustiš se u kanjon u zoru, pa onda kilometar uzvodno i kilometar nizvodno. To ti ujedno dođe i planinarenje. Negdje oko podne zapališ vatru, svježa riba, hladna piva sa izvora koju si ostavio to jutro... I onda lezi u hladu i slušaj kako voda žubori. Kakvo je to samo psihičko vraćanje na fabričke postavke. :mrgreen:
brt, ostavi se tih gluposti, uzmi spida i igraj dote dva dana sa bljatovima
Kad bih to uradio, trebala bi mi sedmica na rijeci da se oporavim. :lol:
User avatar
Isner
Posts: 821
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#25511 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Isner »

Moj dobar jaro ode po tri dana na pecanje.. ispali se u petak i ne dolazi do nedelje navece.. Zena tersala al nije mogla nista promjeniti, kasnije se pomirila s tim..

Živi za ribolov.. Ja jednom išao sa njim, smorio se koliko mi je bilo dosadno.. od silne dosade muvao se po nekom splavu pa upao u jezero gdje je pecao... Susio gace kraj vatre :D
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#25512 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by emotivac »

Taj dobar jaro bi mogao nekada, ako se slučajno ranije vrati, dočekat' muške patike na otiraču :D Zato nek' nikad' ne dolazi prije nedjelje naveče :lol: :lol:

Kažu ako živu ogradu ne održavaš redovno, ona ode u tuđe.... :lol: :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#25513 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

Drugačije i ne možeš nego da pustiš da tersa dok se ne smiri i ne skonta.

Tako je bilo i kod mene sa ribolovom :lol:

Doduše drastično manje kad smo dobili dijete, ali sam i tad gledao da nekad šmugnem bar na dan.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#25514 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Digla_da_kreci »

Povedi i dijete sa sobom i vidjet ces kako se nece buniti, jos ce pljuhnuti i lavor vode za vama. :D
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25515 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

Isner wrote: 21/09/2023 08:41 Moj dobar jaro ode po tri dana na pecanje.. ispali se u petak i ne dolazi do nedelje navece.. Zena tersala al nije mogla nista promjeniti, kasnije se pomirila s tim..

Živi za ribolov.. Ja jednom išao sa njim, smorio se koliko mi je bilo dosadno.. od silne dosade muvao se po nekom splavu pa upao u jezero gdje je pecao... Susio gace kraj vatre :D
Jezerski ribolov je i meni dosadan. Ne volim čak ni pojesti jezersku ribu. Dok je riječni daleko uzbudljiviji, planinske rijeke su bogate kisikom, miris i ukus tih riba su mi tako dragi i cijela atmosfera je opuštajuća. Zvukovi, mirisi, huk rijeke, sve je živo oko tebe...
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#25516 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Riddle »

Digla_da_kreci wrote: 21/09/2023 08:52 Povedi i dijete sa sobom i vidjet ces kako se nece buniti, jos ce pljuhnuti i lavor vode za vama. :D
Pa tako sam ja i počeo. Stari imao svoju ekipu i počeo i mene voditi. Onda kad sam malo odrastao, često smo išli samo nas dvojica.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21771
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#25517 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by MarlboroGold »

Digla_da_kreci wrote: 21/09/2023 08:52 Povedi i dijete sa sobom i vidjet ces kako se nece buniti, jos ce pljuhnuti i lavor vode za vama. :D
Mala je još uvijek za to. Kad poraste još malo.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#25518 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by KraljicaIzJajca »

Zašto vam je teško priznati, ako vam se ne diže dovoljno brzo, ili se mučite sa dizanjem istog, da nije žena kriva, već je do vas? :run:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 11173
Joined: 27/04/2021 22:52

#25519 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by tramvajtrojka »

KraljicaIzJajca wrote: 04/10/2023 18:17 Zašto vam je teško priznati, ako vam se ne diže dovoljno brzo, ili se mučite sa dizanjem istog, da nije žena kriva, već je do vas? :run:
ne mere se dici i na svakog groba ha ja :cry: :cry: :mrgreen:
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#25520 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by KraljicaIzJajca »

tramvajtrojka wrote: 04/10/2023 18:19
KraljicaIzJajca wrote: 04/10/2023 18:17 Zašto vam je teško priznati, ako vam se ne diže dovoljno brzo, ili se mučite sa dizanjem istog, da nije žena kriva, već je do vas? :run:
ne mere se dici i na svakog groba ha ja :cry: :cry: :mrgreen:
aha, u braku, nakon niza godina, zena se fizicki promjeni, vise ti se ne dize na nju?

Sad ozbiljno, u prethodnom postu sam pitala, zasto sebi ne zelite priznati, da je uzrok u vama, a ne zena?
User avatar
oldtajmer
Posts: 5249
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#25521 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by oldtajmer »

KraljicaIzJajca wrote: 04/10/2023 18:17 Zašto vam je teško priznati, ako vam se ne diže dovoljno brzo, ili se mučite sa dizanjem istog, da nije žena kriva, već je do vas? :run:
nema se tu sta priznavati sve je to prirodno,kad si tinejdzer i neke rane dvadesete teze ti ga je spustiti nego dici,dovoljan ti je i pogled a ne dodir,u tim godinama ti je svaka zena "seksualni objekat" :D ,poslije kad steknes neko iskustvo ,skontas i kako te neke stvari uzbudjuju vise od drugih,razviju se neki fetisi i sl. definitivno sam izgled i pristup djevojke/zene moze da bude totalni turn off,naravno iskljucujem tu ako postoji neki fizicki problem sa erekcijom

tako da ako ti se to desilo da ti je neko rekao da je do tebe,moze biti :D
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#25522 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by n+1 »

Dobio erektilnu disfunkciju kad mu je priznala nick s foruma.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32519
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#25523 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Bobi »

KraljicaIzJajca wrote: 04/10/2023 18:44 aha, u braku, nakon niza godina, zena se fizicki promjeni, vise ti se ne dize na nju?
Tu stupa ženino umijeće :D, ili zna ili ne zna :D. Do vas je opet :D .
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#25524 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by KraljicaIzJajca »

oldtajmer wrote: 04/10/2023 19:53
KraljicaIzJajca wrote: 04/10/2023 18:17 Zašto vam je teško priznati, ako vam se ne diže dovoljno brzo, ili se mučite sa dizanjem istog, da nije žena kriva, već je do vas? :run:
nema se tu sta priznavati sve je to prirodno,kad si tinejdzer i neke rane dvadesete teze ti ga je spustiti nego dici,dovoljan ti je i pogled a ne dodir,u tim godinama ti je svaka zena "seksualni objekat" :D ,poslije kad steknes neko iskustvo ,skontas i kako te neke stvari uzbudjuju vise od drugih,razviju se neki fetisi i sl. definitivno sam izgled i pristup djevojke/zene moze da bude totalni turn off,naravno iskljucujem tu ako postoji neki fizicki problem sa erekcijom

tako da ako ti se to desilo da ti je neko rekao da je do tebe,moze biti :D
Ali, ako izgled nije problem, a jeste pristup, tad je uzrok seksualna nekompatibilnost, nije niko kriv.

Ako je izgled probem, zasto bi sa tom osobom birao seks, a nema privlacnosti?
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#25525 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by KraljicaIzJajca »

n+1 wrote: 04/10/2023 19:56 Dobio erektilnu disfunkciju kad mu je priznala nick s foruma.
:lol:
Post Reply