Džanan Musa

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41297
Joined: 29/06/2011 23:39

#2501 Re: Džanan Musa

Post by dječak sa šibicama »

Ne voli trener Musu jer ne voli bosance, namjerno ga koci i maltretira.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59051
Joined: 03/08/2010 19:04

#2502 Re: Džanan Musa

Post by kakavdanakneiskustvu »

dječak sa šibicama wrote: 15/05/2024 21:25 Ne voli trener Musu jer ne voli bosance, namjerno ga koci i maltretira.
:thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2503 Re: Džanan Musa

Post by hrasno38 »

dječak sa šibicama wrote: 15/05/2024 21:25 Ne voli trener Musu jer ne voli bosance, namjerno ga koci i maltretira.
Ma ne asociram ja na to...nisam ja papak ni nacionalista niti mislim da je to Mateo ali odnos prema Musi i Hezonji je razlicit u odnosu prema Decku i Yabuseleeu. Evo veceras Yabusele igra 15 minuta sa nikakvom statistikom a Musa obavezno izlazi nakon prve cetvrtine kao najbolji igrac utakmice. Yabusele 15 minuta 3 poena i jedna skoko a Mussa 12 minuta 14 poena i dva skoka.Prema Musi i Hezonji je veoma precizan kad ih treba izvesti iz igre. Van svake pameti je da veterani imaju istu minutazu kao Musa i Hezonja. E zato Hezonja ode a i Musi istice ugovor na ljeto.
User avatar
Altsa
Posts: 7387
Joined: 19/03/2004 18:31

#2504 Re: Džanan Musa

Post by Altsa »

I mene je ispizdio Mateo. Musa najbolji u 1/4 a u 2/4 ga ne ubaci ni sekundu. Dobre se Musi uopste igra ostatak utakmice. Razumijem da treba da se rasterete igraci podjelom minutaze ali brate ako vidis da igrac ima vecer neces ga ubiti u pojam i izbaciti iz igre bez razloga a to Mateo stalno radi.
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2505 Re: Džanan Musa

Post by hrasno38 »

Altsa wrote: 15/05/2024 21:43 I mene je ispizdio Mateo. Musa najbolji u 1/4 a u 2/4 ga ne ubaci ni sekundu. Dobre se Musi uopste igra ostatak utakmice. Razumijem da treba da se rasterete igraci podjelom minutaze ali brate ako vidis da igrac ima vecer neces ga ubiti u pojam i izbaciti iz igre bez razloga a to Mateo stalno radi.
Veceras za divno cudo ga je pustio duze da igra pa poslije Yabuselea ima drugu minutazu i naravno ubjedljivo najbolji na terenu. To je ono o cemu ja pricam....rijetko koji trener ce sputavati taalentiranog mladog igraca. U Breoganu je imao potpunu slobodu i bio MVP prvenstva i najbolji strijelac. Zato ja kazem da on nikada nije dobio priliku kao Luka a pri tome ne tvrdeci da je Musa bolji od Luke jer on je postao kao i Jokic monstrum kosarke. Ja znam samo jedno da se mladi extra talenti nisu nikada sputavali i uvijek im se pruzala ogromna minutaza.
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2506 Re: Džanan Musa

Post by hrasno38 »

Igra Musa 10 razlike za Real izadje Musa Gran Canaria ih stigne, udje Musa opet 10 razlike za Madrid a onda kao najbolji igrac susreta potpuno bespotrebno izadje i ovi opet stignu. Eto zasto je Mateo glup trener ko kurac pa da su ga proglasili i najboljim u univerzumu.
Post Reply