Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
hadžialagić
Posts: 371
Joined: 22/06/2010 19:37

#26 Re: Hayat

Post by hadžialagić »

User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#27 Re: Hayat

Post by Baltazar_khan »

Gleda li ko slučajeve x na hayatu? Sinoć su me suze oblile u kasnim satima povodom rekonstrukcije ubistva :lol:
Nevalja se smijati takvim stvarima i tuđoj nesreći ali sa onim rekonstrukcijama prave komediju.
Bauštelac
Posts: 1
Joined: 01/09/2010 16:09

#28 Re: Hayat

Post by Bauštelac »

Baltazar_khan wrote:Gleda li ko slučajeve x na hayatu? Sinoć su me suze oblile u kasnim satima povodom rekonstrukcije ubistva :lol:
Nevalja se smijati takvim stvarima i tuđoj nesreći ali sa onim rekonstrukcijama prave komediju.
Ne moze covjek reci da su teme i scene iz te emisije smijesne, ali je "kvalitet" emisije i "kvalitet urednika" iste smijesan!
Sinoc nisam gledao emisiju, kao ni u zadnje vrijeme.
Sta se sinoc prikazivalo, je li bilo kakvih pjanih budala za volanom?
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#29 Re: Hayat

Post by smoki_choko »

veceras hayat u vijestima udario po bhrt-u ko lud. napljuvase ih ljudi pravo
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#30 Re: Hayat

Post by Chivas1 »

Jel neko gleda na hayatu onu emisiju "Ispuni mi zelju".Ne gledam al posto gledaju starci nekad pa ja u prolazu po kuci cujem nesto..Sinoc prije nego sto cu izac iz kuce prilog ..otisli u posjetu djevojcici nekoj bolesna strasno nisam cuo o kojoj bolesti je rijec..valjda joj i mama stradala nesretno ..i onaj voditelj pita tu curicu "Znam da si u teskom stanju ali mozes li nam ispricati sta se dogodilo kako si ostala bez mame"... Jel se samo meni ovo cini bolesnim nacinom da se skupljaju gledaoci ..Curica bolesna lezi ti je pitas o smrti mame da ti preprica :roll: ..Dalje nisam vidio sta je bilo izaso sam al curica je pocela pricat jadna sta ce 13 godina cini mi se ima
User avatar
Been
Posts: 1001
Joined: 13/09/2009 00:40
Location: Daleko od očiju, daleko od srca

#31 Re: Hayat

Post by Been »

Chivas1 wrote:Jel neko gleda na hayatu onu emisiju "Ispuni mi zelju".Ne gledam al posto gledaju starci nekad pa ja u prolazu po kuci cujem nesto..Sinoc prije nego sto cu izac iz kuce prilog ..otisli u posjetu djevojcici nekoj bolesna strasno nisam cuo o kojoj bolesti je rijec..valjda joj i mama stradala nesretno ..i onaj voditelj pita tu curicu "Znam da si u teskom stanju ali mozes li nam ispricati sta se dogodilo kako si ostala bez mame"... Jel se samo meni ovo cini bolesnim nacinom da se skupljaju gledaoci ..Curica bolesna lezi ti je pitas o smrti mame da ti preprica :roll: ..Dalje nisam vidio sta je bilo izaso sam al curica je pocela pricat jadna sta ce 13 godina cini mi se ima
Ono je neki novi u emisiji... Mirza i Merima nikad ne bi takvo nešto napravili... Najgluplje je što je dvije minute prije toga razgovarao sa glavnom sestrom i mogao je nju ispitati sve detalje vezane uz bolest, a ne uznemiravati dijete....
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#32 Re: Hayat

Post by Chivas1 »

Ne znam al meni se ono cinilo grozno gledam dijete jadno zbunjeno i jos on pitanje koje ni dusmanu ne bi postavio u onakvom trenutku ..
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#33 Re: Hayat

Post by smoki_choko »

jedva cekam u ponedeljak na yahatu nindza ratnike. mislim da ce biti zanimljiv serijal
Kenan-sa
Posts: 461
Joined: 11/05/2009 16:56

#34 Re: Hayat

Post by Kenan-sa »

Steta sto Hayat ne prenosi spansku ligu,to im je bio pun pogodak prethodnih godina,ali ove sezone nisu uspjeli otkupiti prava,malo im je falilo..nadam se da ce sljedece godine prenositi neku od liga petice,Hayat je realno uz FTV najgledanija televizija u BIH!
User avatar
luckylaka
Posts: 22622
Joined: 15/01/2010 06:28

#35 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Kenan-sa wrote:Steta sto Hayat ne prenosi spansku ligu,to im je bio pun pogodak prethodnih godina,ali ove sezone nisu uspjeli otkupiti prava,malo im je falilo..nadam se da ce sljedece godine prenositi neku od liga petice,Hayat je realno uz FTV najgledanija televizija u BIH!
Odkud znas.U Federaciji mozda u BiH ni medju prvih 10.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#36 Re: Hayat

Post by sheilak »

Moze li neko Hayatu skrenuti paznju na ogroman broj statistickih informacija koje prezentiraju u informativnim emisijama? I da time gledaoce ubijaju u pojam?

Cini mi se da nemaju sta konkretno reci, pa guse glupim i predetaljnim informacijama.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#37 Re: Hayat

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 21/03/2016 12:57, edited 1 time in total.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#38 Re: Hayat

Post by smoki_choko »

CVIKERASH wrote:hayat ja vise ne gledam definitivno od ovog zadnjeg ljeta..evo zasto

ja i moja ekipa smo odlucili da idemo pred kraj jula u univerzitetsku citaonicu u marsalci,,jednog dana nakon ucenja sjeli smo u bastu kantine da popijemo kafu..i vidimo neki se kamerman ushodao oko nas citavo vrijeme..samo nas snima....nije nas nista ni pitao...krajnje nekulturno od njegove strane al eto nista ne cudi sobzirom kakva nam je drzava..elem..tu noc ja gledam vijesti u 7 na hayatu i ide prilog o tome kako je neka njemacka firma raspisala konkurs za primanje nekih 100njak diplomaca,,medjutim malo ih se prijavilo i prilog zavrsava sa nama u kadru i novinarkom koja govori :pogledajte nase studente kako provode se na kafi a nece da rade ......


umjesto da su otisli da snimaju strosmajerovu i one neradnike i nehljebovice,,(vjerovatno nisu htjeli jer 99% uposlenika te mahalsko-dijasporske tv stanice sjedi u kaficima u toj ulici)..oni dolaze i snimaju nas studente koji nismo otisli na more jer nismo bili u finansiskoj mogucnosti vec u citaonicu da po citav dan strebamo na +40 stepeni i da nas kritikuju kako smo mi neradnici

fuuuuuuuuuuuj stoko hayatovska ..samo to mogu da kazem o njima ..... :x
sto ih niste tuzili za pretrpljenu dusevnu bol
User avatar
luckylaka
Posts: 22622
Joined: 15/01/2010 06:28

#39 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Jos sam ja taj kanal do skoro placao $32(u paketu sa Bn i Bostel).Cuj $32 i haj nekako al otjerase Marjana,Senada neki odose sami a i ja odjavim.A i realno osim 2-3 emisije nije se imalo sta ni pogledati.Mozda su se sad i popravili kako ja odjavih pretplatu.
User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#40 Re: Hayat

Post by Chivas1 »

Jesu...Imaju Seherzadu..al eto ajd ima Seherzada u svakoj drzavi...al covjece ne mozes na dan imat 100 emisija o Seherzadi ...A one zvijezde ono je odron odronskog odrona :D pa ondje se samo pokusava stvorit trac za zutu stampu ko da su oni mega zvijezde
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#41 Re: Hayat

Post by ladyblue18 »

Chivas1 wrote:Jesu...Imaju Seherzadu..al eto ajd ima Seherzada u svakoj drzavi...al covjece ne mozes na dan imat 100 emisija o Seherzadi ...A one zvijezde ono je odron odronskog odrona :D pa ondje se samo pokusava stvorit trac za zutu stampu ko da su oni mega zvijezde
Sto neko rece jednom na forumu stvaraju zvijezde koje ce pjevati u bajramskim im programima. :D :-)
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#42 Re: Hayat

Post by zonbirile »

možeš istjerati mahalaša iz mahale,ali mahalu iz mahalaša-nikad
Kenan-sa
Posts: 461
Joined: 11/05/2009 16:56

#43 Re: Hayat

Post by Kenan-sa »

smoki_choko wrote:
CVIKERASH wrote:hayat ja vise ne gledam definitivno od ovog zadnjeg ljeta..evo zasto

ja i moja ekipa smo odlucili da idemo pred kraj jula u univerzitetsku citaonicu u marsalci,,jednog dana nakon ucenja sjeli smo u bastu kantine da popijemo kafu..i vidimo neki se kamerman ushodao oko nas citavo vrijeme..samo nas snima....nije nas nista ni pitao...krajnje nekulturno od njegove strane al eto nista ne cudi sobzirom kakva nam je drzava..elem..tu noc ja gledam vijesti u 7 na hayatu i ide prilog o tome kako je neka njemacka firma raspisala konkurs za primanje nekih 100njak diplomaca,,medjutim malo ih se prijavilo i prilog zavrsava sa nama u kadru i novinarkom koja govori :pogledajte nase studente kako provode se na kafi a nece da rade ......


umjesto da su otisli da snimaju strosmajerovu i one neradnike i nehljebovice,,(vjerovatno nisu htjeli jer 99% uposlenika te mahalsko-dijasporske tv stanice sjedi u kaficima u toj ulici)..oni dolaze i snimaju nas studente koji nismo otisli na more jer nismo bili u finansiskoj mogucnosti vec u citaonicu da po citav dan strebamo na +40 stepeni i da nas kritikuju kako smo mi neradnici

fuuuuuuuuuuuj stoko hayatovska ..samo to mogu da kazem o njima ..... :x
sto ih niste tuzili za pretrpljenu dusevnu bol
:-D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66855
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#44 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ladyblue18 wrote:
Chivas1 wrote:Jesu...Imaju Seherzadu..al eto ajd ima Seherzada u svakoj drzavi...al covjece ne mozes na dan imat 100 emisija o Seherzadi ...A one zvijezde ono je odron odronskog odrona :D pa ondje se samo pokusava stvorit trac za zutu stampu ko da su oni mega zvijezde
Sto neko rece jednom na forumu stvaraju zvijezde koje ce pjevati u bajramskim im programima. :D :-)
nemoj tako, ima mirza, nije on bas za bajramskog programa :roll: :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#45 Re: Hayat

Post by ladyblue18 »

plain vanilla wrote: nemoj tako, ima mirza, nije on bas za bajramskog programa :roll: :D
Nemam pojma ko je to, ne gledam. :D :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66855
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#46 Re: Hayat

Post by plain vanilla »




User avatar
Chivas1
Posts: 839
Joined: 06/10/2010 19:32

#47 Re: Hayat

Post by Chivas1 »

Pa od 120 jel koliko ih je proslo u ove tri sezone samo 2 su eto recimo "nesto"..Adnan Jakupovic i eto taj Mirza cuo sam jednom nije los al opet nece imat karijere poslije ovog shoVa
User avatar
plain vanilla
Posts: 66855
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#48 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ne znam hoce li se proslaviti, ali momak stvarno lijepo pjeva
samo ne bira bas dobre pjesme, ..
a ne znam ko je taj adnan..toliko o bivsim zvijezdama :lol:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#49 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

Chivas1 wrote:Ne znam al meni se ono cinilo grozno gledam dijete jadno zbunjeno i jos on pitanje koje ni dusmanu ne bi postavio u onakvom trenutku ..
Vidjela sam to,iako ne gledam emisiju...
Pravo me nesto pogodilo...
Dijete od 13 ili kol'ko vec godina da prica o tragicnoj smrti majke...Uzasno..
i da na kraju je nesto zmrmljo kao "nadamo se da ces ozdraviti"..A to mi je nekako zvucalo,(mozda hoces,mozda neces)
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#50 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

plain vanilla wrote:ne znam hoce li se proslaviti, ali momak stvarno lijepo pjeva
samo ne bira bas dobre pjesme, ..
a ne znam ko je taj adnan..toliko o bivsim zvijezdama :lol:
ja padam na guzicu kad ga vidim... :D
Post Reply