Najbolji restoran u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#26 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by ♥ Julianna ♥ »

AbU_JamaL_MovE wrote:Ja bih vam preporucio restoran "Marocco". Odlican ambijent a i hrana nije losa. Cijene su standardne izmedju 10 i 30 KM zavisno od jela a porcije nisu male :D
Da, ovo je fino i neobično mjesto :thumbup:
User avatar
Duhovni Vođa
Posts: 758
Joined: 16/08/2008 08:35
Location: I shall release you all!

#27 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Duhovni Vođa »

Julianna wrote:
AbU_JamaL_MovE wrote:Ja bih vam preporucio restoran "Marocco". Odlican ambijent a i hrana nije losa. Cijene su standardne izmedju 10 i 30 KM zavisno od jela a porcije nisu male :D
Da, ovo je fino i neobično mjesto :thumbup:
a dje mu ga to dođe?
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#28 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by ♥ Julianna ♥ »

Hotel Evropa, ulaz od Baroša...preporučuje se rezervisati.
Smoke
Posts: 1
Joined: 14/11/2008 20:41

#29 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Smoke »

Kad ste vec kod toga,ja sam bio u meksickom restoranu Caballo i vjerujte da sam se prijatno iynenadio pravo dobra klima i klopa je prava cak sta vise i cjene su povoljne,a konobari sega :dance: staro mjesto koje treba posjetiti :-)
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#30 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by ♥ Julianna ♥ »

I Caballo je super, a on manjih intimnijh mjesta za klopu meni je Roma fina.
User avatar
Vilenjak Lego
Posts: 136
Joined: 20/09/2006 12:23
Location: Middle-earth

#31 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Vilenjak Lego »

A gdje je Roma?
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#32 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by ♥ Julianna ♥ »

Kod kanadske ambasade na Kovačićima, skretanje desno kod Curryja. Nastavi tom uličicom, vidjećeš je odmah...
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#33 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by uvjek dobar gost »

U mom stilu... jedan post malo off ali možda ne toliko nerealan.. još malo i najbolji restoran u gradu će biti kontejner ispred restorana u zgradi zajedničkih institucija.... :run:
sarajevo63
Posts: 1357
Joined: 28/02/2008 13:02

#34 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by sarajevo63 »

uvjek dobar gost wrote:U mom stilu... jedan post malo off ali možda ne toliko nerealan.. još malo i najbolji restoran u gradu će biti kontejner ispred restorana u zgradi zajedničkih institucija.... :run:
:lol:
chino
Posts: 690
Joined: 21/11/2002 00:00

#35 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by chino »

Pretpostavljam da vas ima koji su bili u Restoranu Peppers, pa me intersuje kako je tamo? Hrana, atmosfera, cijene i tako to :) Hvala
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#36 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Baltazar_khan »

Preporučujem vam da posjetite Vegehanu, služe samo vegetarijansku hranu. Ja naručio nekakav sendvič od soje, kako je samo dobar :thumbup:

Ambijent je opuštajući :D
User avatar
Qler
Posts: 23719
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#37 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Qler »

♥ Julianna ♥ wrote:Hotel Evropa, ulaz od Baroša...preporučuje se rezervisati.
to je bio evropa garni, sad se nekako drugacije zove, poznajem kuhara :) licno i personalno :) i mogu vam reci bio sam par puta tamo, i svaki put je bilo odlicno.
User avatar
spanc777
Posts: 109
Joined: 16/06/2008 13:47
Location: Sarajevo

#38 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by spanc777 »

Ja preporucavam restoran Lovac, izuzetna usluga, cijene konkurentne, a i atmosfera je "intimna";)
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#39 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by swirl »

Libertas (bivsi Dubrovnik) - Logavina ulica, Tavola - Titova u pasazu, Restoran The Club (Bicakcic) - Titova ulica, Nello - Ciglane Hakije Kulenovica, La Scala - Ciglane Merhemica Trg
User avatar
alica.k
Posts: 8784
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#40 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by alica.k »

i meni je Roma super!
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20565
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#41 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Bullet Tooth Tony »

Qler wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:Hotel Evropa, ulaz od Baroša...preporučuje se rezervisati.
to je bio evropa garni, sad se nekako drugacije zove, poznajem kuhara :) licno i personalno :) i mogu vam reci bio sam par puta tamo, i svaki put je bilo odlicno.
Zove se ART

meni je "Kod Kibeta" najbolje
User avatar
piupiu
Posts: 16718
Joined: 05/01/2008 05:08

#42 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by piupiu »

Cetiri sobe gospodje Safije -- tamo sam jela najbolju ribu u gradu u zadnjih deset godina, usluga mrak, ali je vise da odvedes poslovne partnere nego da se opustis, onako, malo ustogljeno ... Tavolu isto volim, zbog hrane, ne zbog atmosfere, usluga je takodje odlicna. Avlija nije restoran, ali tamo volim otici popapati grah ili ustipke, i uvijek mi je lijepo. Pod Lipom -- e, tamo se jede svaki dan, :-).
downtoearth
Posts: 334
Joined: 12/07/2007 15:51

#43 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by downtoearth »

"Kibe"- sve uvijek prva liga
"Morocco" divan ambijent ali trebaloi bi više arapske kuhinje a ne pica
Upozorenje: ne idite u Malu baštu: papreno, a loša usluga. Kuhinja završava u 10.30, aparat za kafu gasi se u 9, a muzika bezveze
redikul
Posts: 57
Joined: 31/08/2008 22:35

#44 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by redikul »

RESTORAN BAŠĆA NA SEDRENIKU...BOSANSKA KAFANA SA VRHUNSKOM KLOPOM...NE PRETJERANO NAPUCANA AL ZATO BOSANSKI UGOĐAJ ZA DESETKU...KLOPA DOMACA MA PRVA LIGA...ZA RAZLIKU OD OD NASIH FENSY RESTORANA SA OGROMNIM TANJIRIMA,DVA POVECA KOMADA SALATE I NECIM MINIJATURNIM STO NAZIVAJU MESO...SAMO SE ULAZI NA REZERVACIJE....
kubaJana
Posts: 28
Joined: 16/02/2009 20:13

#45 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by kubaJana »

moram priznati da se u ovom gradu bas moze lijepo papati :)

hrana - definitivno Karuso i Magarac 8-)

ambijent i da nije losa klopa - Dveri

kad sam manjak love, onda ascinice i meksicki...
User avatar
spanc777
Posts: 109
Joined: 16/06/2008 13:47
Location: Sarajevo

#46 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by spanc777 »

gdje dodje Kibe tacno? kakve su cijene?
Moraless
Posts: 103
Joined: 06/05/2008 22:16

#47 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Moraless »

skoro sam bio u boss-u u kranjcevicevoj, nisam bio 100 g nisam ni znao da se renoviralo ... iznenadio sam se pravo..lijep objekat sad,sredjeno lijepo sve,
usluga za 10, klopa vrhunska ... cijene klasika sarajevska ni vise ni manje.. al sto je najbitnije ima parking blizu, i uvijek ima mjesta na njemu.
A sto se tice svakodnevnog jela, svima bi preporucio interexov centar preko puta vf korea,tjintershop...u njemu ima da vinci cafee .. klopa uuuuhhh.. i uvijek ista, nema dalje... zatim zelene doline preko puta Popaja, restoran plaza na vrhu robota u hrasnom i mnogo jos toga :D
User avatar
jazz001
Posts: 90
Joined: 11/08/2008 15:13

#48 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by jazz001 »

""KOD MINJE"" na sedreniku je THE BEST :-) :-) kod rahmetli Kibeta je sve strogi laznjak,,,za nekoga nije,,,ali u biti to je mjesto kao i ostala ustogljena mjesta koja ste naveli ali ako zelis da ispadnes :D magarac onda ne moras ici u magarac :-) vec idi kod Kibeta,,,GEMIŠT ČAŠA = 5KM,,, JA SAM ZA NEKE DOMAĆE ATMOSFERE,,OPUŠTENOSTI I LAGANINIJA ZATO SE SLAZEM SA redikulom i BOSANSKOM VARIJANTOM KLOPE I NJENE KONZUMACIJE :dance:


Postao/la redikul dana 11 mar 2009, 06:53

RESTORAN BAŠĆA NA SEDRENIKU...BOSANSKA KAFANA SA VRHUNSKOM KLOPOM...NE PRETJERANO NAPUCANA AL ZATO BOSANSKI UGOĐAJ ZA DESETKU...KLOPA DOMACA MA PRVA LIGA...ZA RAZLIKU OD OD NASIH FENSY RESTORANA SA OGROMNIM TANJIRIMA,DVA POVECA KOMADA SALATE I NECIM MINIJATURNIM STO NAZIVAJU MESO...SAMO SE ULAZI NA REZERVACIJE....RESTORAN BAŠĆA NA SEDRENIKU...BOSANSKA KAFANA SA VRHUNSKOM KLOPOM...NE PRETJERANO NAPUCANA AL ZATO BOSANSKI UGOĐAJ ZA DESETKU...KLOPA DOMACA MA PRVA LIGA...ZA RAZLIKU OD OD NASIH FENSY RESTORANA SA OGROMNIM TANJIRIMA,DVA POVECA KOMADA SALATE I NECIM MINIJATURNIM STO NAZIVAJU MESO...SAMO SE ULAZI NA REZERVACIJE....
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#49 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by VjecitiStudent »

besana wrote:Klopa najbolja u Mešinim restoranima, Klub 92, Imidž , a ambijent u onom restoranu na Radon Plazi, onom što se okreće :-) tamo sam jela najbolju panna cotu ... mljac, mljac :D
U danima kad je bio manje popularan, Mesa je bio puno bolji, sad je tek 'nako.
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#50 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by gurabija78 »

jazz001 wrote:""KOD MINJE"" na sedreniku je THE BEST :-) :-) kod rahmetli Kibeta je sve strogi laznjak,,,za nekoga nije,,,ali u biti to je mjesto kao i ostala ustogljena mjesta koja ste naveli ali ako zelis da ispadnes :D magarac onda ne moras ici u magarac :-) vec idi kod Kibeta,,,GEMIŠT ČAŠA = 5KM,,, JA SAM ZA NEKE DOMAĆE ATMOSFERE,,OPUŠTENOSTI I LAGANINIJA ZATO SE SLAZEM SA redikulom i BOSANSKOM VARIJANTOM KLOPE I NJENE KONZUMACIJE :dance:


Postao/la redikul dana 11 mar 2009, 06:53

RESTORAN BAŠĆA NA SEDRENIKU...BOSANSKA KAFANA SA VRHUNSKOM KLOPOM...NE PRETJERANO NAPUCANA AL ZATO BOSANSKI UGOĐAJ ZA DESETKU...KLOPA DOMACA MA PRVA LIGA...ZA RAZLIKU OD OD NASIH FENSY RESTORANA SA OGROMNIM TANJIRIMA,DVA POVECA KOMADA SALATE I NECIM MINIJATURNIM STO NAZIVAJU MESO...SAMO SE ULAZI NA REZERVACIJE....RESTORAN BAŠĆA NA SEDRENIKU...BOSANSKA KAFANA SA VRHUNSKOM KLOPOM...NE PRETJERANO NAPUCANA AL ZATO BOSANSKI UGOĐAJ ZA DESETKU...KLOPA DOMACA MA PRVA LIGA...ZA RAZLIKU OD OD NASIH FENSY RESTORANA SA OGROMNIM TANJIRIMA,DVA POVECA KOMADA SALATE I NECIM MINIJATURNIM STO NAZIVAJU MESO...SAMO SE ULAZI NA REZERVACIJE....
kako naci/rezervisati?
Post Reply