PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#26 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by Kwaheri »

Bobi wrote:
zena wrote:
Bobi wrote: Gdje rece da ima 13 :D ?
joj tebe Bobi, lakshe nam je prihvatiti da ovo pishe neko s 13... :oops: samo se pretvaramo... :oops: ovaj, nadamo se...da je ipak neko s 13. godina...

... :D a on se uozbiljio...
Ma ti si se provalila... :lol: ...i ko to VI...:D?
eh Bobi... sad da ti objashnjavam, kako sam namjeravala sugerirati da se radi o djevojcici ..ne ide.. znam, moj humor je nekako...ostario...il neprikladan...ne znam. A i da sam se "sta ono rece" ... teti bi trebao oprostiti na godine... :D al jok..
Mi smo, mislim...ova zena u mojoj glavi i ja :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#27

Post by ztluhcs »

anais_nin wrote:
Op3r4t0r wrote:Jos jedna potvrda da je musko-zensko prijateljstvo nemoguce!!!

Iskreno se nadam da si izgubila i momka a i tog "prijatelja" jer nista bolje ne zasluzujes!

Ako se zelis izviniti ex momku za ono sto si uradila tako da te on ne mrzi cijeli zivot evo ti jedan prijedlog: na papir velikim slovima napisi ja sam glupa, prevarila sam momka i necu se ljutiti ako me budete zvali kurvom i s tim papirom zaljepljenim na sebe hodaj gradom minimalno 7 dana.


Uh, alergija me hvata na spomen prevare.
a jaran je tu nevinasce i zrtva :roll:
Ja ga sve skrivam ocam a ona sama skaèe na njega... Nu budale... :D:D:D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#28

Post by Vozdra_123 »

pape wrote::-) Ne sekiraj se, ... nista strasno, ... sve dok jastuk ne zavrsi pod guzom, ... :oops: :D
:lol:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#29

Post by ztluhcs »

pape wrote::-) Ne sekiraj se, ... nista strasno, ... sve dok jastuk ne zavrsi pod guzom, ... :oops: :D

Pape klasièar... Ja bi radije rekao dok ne zavr¹i pod stomakom :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#30 Re: PREVARILA SAM DECKA SA NAJBOLJIM ZAJEDNICKIM PRIJATELJEM

Post by anais_nin »

danas wrote:
anais_nin wrote:
sweetySA wrote:Vec 13 godina imam prijatelja koji mi je kao brat.Mogla sam ruku u vatru staviti za njega da me volikao drugaricu i uvjek sam isticala nas kao primjer da su musko zenska prijateljstva moguca.Njegov najbolji drug je moj decko vec dugo.Nedavno smo se malo posvadjali ali nije prvi put.I tako,sinoc sam otisla kod tog druga i malo pomalo kako smo se gadjali jastucima i zezali-ni sama neznam kako poceli smo da se ljubimo.Sreca ostalo je samo na poljupcima i dodirima.Sta nam je ovo trebalo?Sta i kako dalje?Ja ipak volim tog decka i obojica to znaju.Da li sam izgubila i decka i prijatelja?Kako se dalje ponasati?
MOLIM VAS POMOZITE!!!
rijesavati hitno i delikatno

1. ne priznaji nista dok se prvo neke stvari ne ohlade u glavi, i dok ne poslozis sta i kako se desilo....najgora stvar koju mozes uraditi je da poletis i zapnes sama preko svog jezika, sjebes sebi vezu, i usput 2 prijateljstva

2. zovi prijatelja....popricaj s njim....vidi sta i kako....je li prijatelj tajno zaljubljen u tebe vec dugo vremena (sto je OGROMAN problem, ako jeste) ili je jednostavno nastupilo momentalno ludilo, ono sto se kaze prenijelo vas.....

3. ustanovi je li se prijatelj vec ispovjedio tvom momku....

4. Preispitaj dobro sebe sta tebi ovo znaci....je li ti imas nekih osjecanja prema tom prijatelju....je li imas neki problem u vezi s momkom, pa te ovamo prenijelo....ili je sve samo jedna velika beznacajna glupost....

e od ovog ti zavisi sta ces dalje :D sretno....
moja anais :D
ti ovo ko nesto ozbiljno :D savjetujes... :-)
:lol: :D znas mene, ja SVE ozbiljno shvatam :roll: :D :lol:
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#31

Post by Vozdra_123 »

kad svi savjetuju evo da se i ja pridruzim

isprobaj i jednog i drugog i onda odluci s kim ces biti :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#32

Post by anais_nin »

ztluhcs wrote:
pape wrote::-) Ne sekiraj se, ... nista strasno, ... sve dok jastuk ne zavrsi pod guzom, ... :oops: :D

Pape klasičar... Ja bi radije rekao dok ne završi pod stomakom :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#33

Post by danas »

ztluhcs wrote:
pape wrote::-) Ne sekiraj se, ... nista strasno, ... sve dok jastuk ne zavrsi pod guzom, ... :oops: :D

Pape klasičar... Ja bi radije rekao dok ne završi pod stomakom :D

auuuuu :lol: :lol: :lol: :lol: vidi ovo :D

moze li mi neko ovo nacrtati :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#34

Post by anais_nin »

danas wrote:
ztluhcs wrote:
pape wrote::-) Ne sekiraj se, ... nista strasno, ... sve dok jastuk ne zavrsi pod guzom, ... :oops: :D

Pape klasičar... Ja bi radije rekao dok ne završi pod stomakom :D

auuuuu :lol: :lol: :lol: :lol: vidi ovo :D

moze li mi neko ovo nacrtati :D :D
pogledaj onu temu o horoskopu i pozama :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#35

Post by danas »

anais_nin wrote:
danas wrote:
ztluhcs wrote:
Pape klasičar... Ja bi radije rekao dok ne završi pod stomakom :D

auuuuu :lol: :lol: :lol: :lol: vidi ovo :D

moze li mi neko ovo nacrtati :D :D
pogledaj onu temu o horoskopu i pozama :lol:
bas zato i pitam :D
tamo nema slicice ovna :oops: :oops: :lol:
AZ
Posts: 115
Joined: 30/07/2006 13:18

#36

Post by AZ »

Lisac wrote:puni se puni se puni :D :D unatoch nedjelji :D do sutra u podne predvidjam nekih 7 strana :D :D savjeta i dushebrizhnishtva :D

ja sam za trokut :D :D nekako je simbolichan :D a i znak je upozorenja na opasnost :D
:D :D :D :D :D :D :D :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#37

Post by ztluhcs »

zoom66 wrote:
danas wrote:
ztluhcs wrote:
Pape klasièar... Ja bi radije rekao dok ne zavr¹i pod stomakom :D

auuuuu :lol: :lol: :lol: :lol: vidi ovo :D

moze li mi neko ovo nacrtati :D :D
zazmirish i ochekujesh...:D
Heaven strike :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#38

Post by danas »

ztluhcs wrote:
zoom66 wrote:
danas wrote:
auuuuu :lol: :lol: :lol: :lol: vidi ovo :D

moze li mi neko ovo nacrtati :D :D
zazmirish i ochekujesh...:D
Heaven strike :D
ma da ne igrate vi za germin tim :shock: :D :D
emac
Posts: 237
Joined: 28/09/2004 22:02

#39

Post by emac »

Reci decku pa ako je dovoljno glup da te ne ostavi onda je pravi za tebe...
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#40

Post by Op3r4t0r »

anais_nin wrote:
Op3r4t0r wrote:Jos jedna potvrda da je musko-zensko prijateljstvo nemoguce!!!

Iskreno se nadam da si izgubila i momka a i tog "prijatelja" jer nista bolje ne zasluzujes!

Ako se zelis izviniti ex momku za ono sto si uradila tako da te on ne mrzi cijeli zivot evo ti jedan prijedlog: na papir velikim slovima napisi ja sam glupa, prevarila sam momka i necu se ljutiti ako me budete zvali kurvom i s tim papirom zaljepljenim na sebe hodaj gradom minimalno 7 dana.


Uh, alergija me hvata na spomen prevare.
a jaran je tu nevinasce i zrtva :roll:
Jaran je isto sto i ona (da se ne izrazavam), ali posto je ona otvorila temu obratio sam se njoj ne osvrcuci se na jarana.

Njoj je zao i pita se nakon prevare hoce li izgubiti momka i jarana a ne pita se kako je neduznom momku koji ni kriv ni duzan gubi i prijatelja i djevojku? Kako sebicno!

Mada smjesno ali mislim da je ovdje njenom ex momku najbolje, nije izgubio prijatelja nego je otkrio s kakvim kretenom se druzio i nije izgubio djevojku nego je shvatio da je vrijeme uzalud gubio sa kuravom, zivot ce mu biti ljepsi bez njih dvoje.
emac
Posts: 237
Joined: 28/09/2004 22:02

#41

Post by emac »

najaci je dio ne znam kako al ODJEDNOM smo se poceli ljubit :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#42

Post by anais_nin »

eh kako bi bilo divno da su stvari u zivotu tako crno-bijele, i da niko nikad ne grijesi, i da se ne dijelimo tako lako na sudije i gresnike :roll:

jest cura je zasrala, mislim da je dobro svjesna toga da je zasrala...ali ne vidim poentu da je treba nazivati svakakvim imenima, zbog jedne greske :roll:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#43

Post by pitt »

hajde ba....mlada je.....zivot je pred njom :D
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#44

Post by Op3r4t0r »

anais_nin wrote:eh kako bi bilo divno da su stvari u zivotu tako crno-bijele, i da niko nikad ne grijesi, i da se ne dijelimo tako lako na sudije i gresnike :roll:

jest cura je zasrala, mislim da je dobro svjesna toga da je zasrala...ali ne vidim poentu da je treba nazivati svakakvim imenima, zbog jedne greske :roll:
Samo jedno ubistvo cini covjeka ubicom, tako i jedna prevara cini osobu...ma ne bih se opet izrazavao, zna se cim.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#45

Post by pitt »

sto volim ove sto im je sve crno ili bijelo....nema nijansi.....sa nama ili protiv nas :roll:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#46

Post by ztluhcs »

Op3r4t0r wrote:
anais_nin wrote:eh kako bi bilo divno da su stvari u zivotu tako crno-bijele, i da niko nikad ne grijesi, i da se ne dijelimo tako lako na sudije i gresnike :roll:

jest cura je zasrala, mislim da je dobro svjesna toga da je zasrala...ali ne vidim poentu da je treba nazivati svakakvim imenima, zbog jedne greske :roll:
Samo jedno ubistvo cini covjeka ubicom, tako i jedna prevara cini osobu...ma ne bih se opet izrazavao, zna se cim.
Hoæe¹ da ka¾e¹ da 99.9% mu¹karaca ne bi ¹ta na ro¹tilj okrenulo da su sigurni da mogu u tajnosti? To ih èini èim?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#47

Post by pitt »

ztluhcs wrote:
Op3r4t0r wrote:
anais_nin wrote:eh kako bi bilo divno da su stvari u zivotu tako crno-bijele, i da niko nikad ne grijesi, i da se ne dijelimo tako lako na sudije i gresnike :roll:

jest cura je zasrala, mislim da je dobro svjesna toga da je zasrala...ali ne vidim poentu da je treba nazivati svakakvim imenima, zbog jedne greske :roll:
Samo jedno ubistvo cini covjeka ubicom, tako i jedna prevara cini osobu...ma ne bih se opet izrazavao, zna se cim.
Hoćeš da kažeš da 99.9% muškaraca ne bi šta na roštilj okrenulo da su sigurni da mogu u tajnosti? To ih čini čim?
Spretnim i snalazljivim.....ako uspiju? :D:D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#48

Post by ztluhcs »

pitt wrote:
ztluhcs wrote:
Op3r4t0r wrote: Samo jedno ubistvo cini covjeka ubicom, tako i jedna prevara cini osobu...ma ne bih se opet izrazavao, zna se cim.
Hoæe¹ da ka¾e¹ da 99.9% mu¹karaca ne bi ¹ta na ro¹tilj okrenulo da su sigurni da mogu u tajnosti? To ih èini èim?
Spretnim i snalazljivim.....ako uspiju? :D:D
E po¹to vidim da si ti prava osoba, hajde zavr¹i razgovor onda s kolegom iznad :D:D:D
freak_with_a_laptop
Posts: 1024
Joined: 12/10/2006 13:01
Location: Kifino selo

#49

Post by freak_with_a_laptop »

Pitaj ti svog indijanca (momka) ciji jastuk je on poderao, pa se okitio? :D :D :D

zapjevajmo:
ko indijanac stavljam ratnicke boje
da te osvojim ... jedino moje


Image
emac
Posts: 237
Joined: 28/09/2004 22:02

#50

Post by emac »

POSLE HEBANJA NEMA KAJANJA.....
Post Reply