Ženskaroši

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
no_sikiriki
Posts: 18084
Joined: 11/12/2012 13:21

#26 Re: Ženskaroši

Post by no_sikiriki »

suspect_zero wrote: 03/07/2022 22:37 Ne trpajte u isti koš muškarčine, onako srčane frajere, koji imaju karizmu, šarm, muškost, visinu, stas, osmijeh, stav, ljepotu...takvi i ako okrenu više žena nego što je zrna u kili riže, nije im zamjeriti....al brate ovi što im samo oči cakle u blizini ženska :oops: i po čitav dan melju o vagini "oc'm kako bi se ja izver'o na nju, tri dana ne'b silazio"...daj ba, frajeri bez pokrića, obično i jako priglupi, poslovi im neki fizikanerski....al majku mu vazda nađu neke šeme.

Moguće da ova osrednja raja najteže prođe kod žena, ono mirni, povučeni, solidni poslići, nenapadni....žene tu možda griješe, mrsko im se peglati, dosadni im :oops: a oni su ustvari odlični za oblikovati po svojoj volji :D vispreno i vatreno žensko svašta može.
Pa za mene su ženskaroši ti koje ti opisuješ kao muškarčine. :lol: A ti drugi jednostavno primitivci, luzeri, whatever, ne znam ni kako bih ih nazvala.
Lično ne mislim da ako neko ima izgled/šarm da treba/ima pravo biti muška ili ženska kurva, but that's just me. :mrgreen:

A ovo za oblikovanje, ne znam baš, nije mi dijete da ga oblikujem. :mrgreen:
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#27 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

vjeshalica wrote: 03/07/2022 22:46 Zenskarosi su muskarci koji vole zene u smislu zadovoljavanja seksualnih potreba, vole u smislu avantura neobaveznih i tjelesnih uzitaka sa zenama

Nisam licno, ali ima par kurvara u okolini koje znam,dakle to je samo kurvanje i odjebavanje i sumnjam da neka ozbiljnija veza moze opstati,msm opstaju ti neki brakovi kod tih kurvara nesto nazor iz drugih motiva iako su zene upoznate sa tim izletima sa strane.
Zene muškaroše ne znam bas 100% za nekoga da je u tom statusu pa ne mogu komentarisati vidjenje tih osoba oko tih odnosa
Mada se pitam jel se i takvi muškarci ikad zaljube i zavole, ili su ranije nekad voljeli pa više ne traže tako nešto.
suspect_zero
Posts: 26077
Joined: 11/10/2008 21:45

#28 Re: Ženskaroši

Post by suspect_zero »

no_sikiriki wrote: 03/07/2022 22:47
suspect_zero wrote: 03/07/2022 22:37 Ne trpajte u isti koš muškarčine, onako srčane frajere, koji imaju karizmu, šarm, muškost, visinu, stas, osmijeh, stav, ljepotu...takvi i ako okrenu više žena nego što je zrna u kili riže, nije im zamjeriti....al brate ovi što im samo oči cakle u blizini ženska :oops: i po čitav dan melju o vagini "oc'm kako bi se ja izver'o na nju, tri dana ne'b silazio"...daj ba, frajeri bez pokrića, obično i jako priglupi, poslovi im neki fizikanerski....al majku mu vazda nađu neke šeme.

Moguće da ova osrednja raja najteže prođe kod žena, ono mirni, povučeni, solidni poslići, nenapadni....žene tu možda griješe, mrsko im se peglati, dosadni im :oops: a oni su ustvari odlični za oblikovati po svojoj volji :D vispreno i vatreno žensko svašta može.
Pa za mene su ženskaroši ti koje ti opisuješ kao muškarčine. :lol: A ti drugi jednostavno primitivci, luzeri, whatever, ne znam ni kako bih ih nazvala.
Lično ne mislim da ako neko ima izgled/šarm da treba/ima pravo biti muška ili ženska kurva, but that's just me. :mrgreen:

A ovo za oblikovanje, ne znam baš, nije mi dijete da ga oblikujem. :mrgreen:
Naravno da su ženskaroši, samo im se može...nisi me skontala (što me čudi) ...nije mi iznenađenje kad oko takvih vidim da se žene jagme.

Djeca su, čim vole da podoje :D :lol:

P.S..zajebantska tema, nisam ozbiljna ni malo :-D
User avatar
dale cooper
Posts: 28570
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#29 Re: Ženskaroši

Post by dale cooper »

Slažem se ovo za dojenje. :shmizla: :mrgreen:
no_sikiriki
Posts: 18084
Joined: 11/12/2012 13:21

#30 Re: Ženskaroši

Post by no_sikiriki »

suspect_zero wrote: 03/07/2022 22:58 ...nisi me skontala (što me čudi)

Djeca su, čim vole da podoje :D :lol:
:lol:
Reći ćemo da je prevruće da išta više kontam danas. :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17468
Joined: 31/03/2019 14:56

#31 Re: Ženskaroši

Post by vjeshalica »

Nierika wrote: 03/07/2022 22:55
vjeshalica wrote: 03/07/2022 22:46 Zenskarosi su muskarci koji vole zene u smislu zadovoljavanja seksualnih potreba, vole u smislu avantura neobaveznih i tjelesnih uzitaka sa zenama

Nisam licno, ali ima par kurvara u okolini koje znam,dakle to je samo kurvanje i odjebavanje i sumnjam da neka ozbiljnija veza moze opstati,msm opstaju ti neki brakovi kod tih kurvara nesto nazor iz drugih motiva iako su zene upoznate sa tim izletima sa strane.
Zene muškaroše ne znam bas 100% za nekoga da je u tom statusu pa ne mogu komentarisati vidjenje tih osoba oko tih odnosa
Mada se pitam jel se i takvi muškarci ikad zaljube i zavole, ili su ranije nekad voljeli pa više ne traže tako nešto.
Uglavnom ne vole, a da su se zaljubili,bar iz prica, jesu samo jednom i to prvi put nakon sto su bili sa nekom zenskom. Poslije toga ne. Ono sto znam iz prica,jeste da se sve svodi na sex i odjeb. I to ne kulturni odjeb,nego samo se prestanu javljati. Lik prica da u tom kurvaluku nema zaljubljivanja,kae tacno zna kad ce rucnu povuci. Ne znam kakva zenska svemirska mozes biti, eto boginja svijeta i univerzuma, ali to ne igra nikakvu ulogu. Samo sex i pedala nakon 2,3 mkeseca ili pola godine.
Uglavnom su to osobe emocionalno sakate ili mrtvaci totalni. To se ne moze promijeniti i tjt. Ko je pametan medju tim osobama nece traziti emocionalnog saputnika.
suspect_zero
Posts: 26077
Joined: 11/10/2008 21:45

#32 Re: Ženskaroši

Post by suspect_zero »

irac300 wrote: 03/07/2022 22:44
suspect_zero wrote: 03/07/2022 22:37 Ne trpajte u isti koš muškarčine, onako srčane frajere, koji imaju karizmu, šarm, muškost, visinu, stas, osmijeh, stav, ljepotu...takvi i ako okrenu više žena nego što je zrna u kili riže, nije im zamjeriti....al brate ovi što im samo oči cakle u blizini ženska :oops: i po čitav dan melju o vagini "oc'm kako bi se ja izver'o na nju, tri dana ne'b silazio"...daj ba, frajeri bez pokrića, obično i jako priglupi, poslovi im neki fizikanerski....al majku mu vazda nađu neke šeme.

Moguće da ova osrednja raja najteže prođe kod žena, ono mirni, povučeni, solidni poslići, nenapadni....žene tu možda griješe, mrsko im se peglati, dosadni im :oops: a oni su ustvari odlični za oblikovati po svojoj volji :D vispreno i vatreno žensko svašta može.
Evo da te demantujem. :mrgreen: Neki dan sjedim sa širim društvom, sve direktori, profesori, prosvjeta, jedan je cak i u kantonalnom ministarstvu...znači kada se ispucaju teme o poslu, sportu...ide prica o p****. :mrgreen: Ko je gdje kakvu opalio, ili zeli opalit, koji su moteli dobri za diskreciju...itd,itd. I jos mnogo eksplicitnijeg sadrzaja. :mrgreen:
Mislim da sam baš sa tobom na nekoj temi pričala kako moleri, šoferi, kojekakvi majstori vazda imaju neke šeme.

Jbg. direktor, profesor ova raja sa kojom si sjedio možda nekome podiže ego....al nešto ne vjerujem da su neke face...tijelo Konana a faca ljepotana.
User avatar
irac300
Posts: 9042
Joined: 18/07/2009 18:36

#33 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

dale cooper wrote: 03/07/2022 23:01 Slažem se ovo za dojenje. :shmizla: :mrgreen:
Đe je onaj gif iz filma Me, Myself & Irene? :lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17468
Joined: 31/03/2019 14:56

#34 Re: Ženskaroši

Post by vjeshalica »

Imaju seme jer uglavnom u prirodi svog posla i drustvenih konekcija ostvaruju kontakte medju mnogo mnogo ljudi i koriste priliku a vjerujem da im se i nudi druga strana. Mozda ne ako si besprizorni rokalj
:mrgreen:
User avatar
irac300
Posts: 9042
Joined: 18/07/2009 18:36

#35 Re: Ženskaroši

Post by irac300 »

suspect_zero wrote: 03/07/2022 23:10
irac300 wrote: 03/07/2022 22:44

Evo da te demantujem. :mrgreen: Neki dan sjedim sa širim društvom, sve direktori, profesori, prosvjeta, jedan je cak i u kantonalnom ministarstvu...znači kada se ispucaju teme o poslu, sportu...ide prica o p****. :mrgreen: Ko je gdje kakvu opalio, ili zeli opalit, koji su moteli dobri za diskreciju...itd,itd. I jos mnogo eksplicitnijeg sadrzaja. :mrgreen:
Mislim da sam baš sa tobom na nekoj temi pričala kako moleri, šoferi, kojekakvi majstori vazda imaju neke šeme.

Jbg. direktor, profesor ova raja sa kojom si sjedio možda nekome podiže ego....al nešto ne vjerujem da su neke face...tijelo Konana a faca ljepotana.
Ma imaju svi koji mogu, to je poenta moje price. Nivo obrazovanja je nebitan, kao i izgled. Muško je muško i to ti je. :mrgreen:
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#36 Re: Ženskaroši

Post by Zoooka »

Sydnor wrote: 03/07/2022 21:09
irac300 wrote: 03/07/2022 21:01 Da se ne lažemo, svi su muškarci ženskaroši. :mrgreen: Razlika je jedino što većina mašta o tome jer nemaju kvalitete da obrlate veliki broj žena, dok manji dio to odrađuje.
I sve vi koje mislite "ne, moj muškarac/dečko/muž nije takav" nemate pojma o muškarcima. :mrgreen:
Ovo je jedno grozno generaliziranje muškog roda. Nikad me nije zanimalo da budem taj tip, želim samo jednu i da imam porodicu sa njom i da zajedno koračamo kroz život.

I ima masa ovakvih muškaraca kojih nije stid priznat to i pričat o svojim osjećanjima i željama.
Upravo. :thumbup:
Samprotivsviju
Posts: 6452
Joined: 03/12/2011 13:10

#37 Re: Ženskaroši

Post by Samprotivsviju »

Sudeci po postovima zena na ovoj temi, ispade sve suimune na sarm zenskarosa i kao nisu nikad nasjele niti ih interesuju :D :lol:
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#38 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

vjeshalica wrote: 03/07/2022 23:09 Uglavnom ne vole, a da su se zaljubili,bar iz prica, jesu samo jednom i to prvi put nakon sto su bili sa nekom zenskom. Poslije toga ne. Ono sto znam iz prica,jeste da se sve svodi na sex i odjeb. I to ne kulturni odjeb,nego samo se prestanu javljati. Lik prica da u tom kurvaluku nema zaljubljivanja,kae tacno zna kad ce rucnu povuci. Ne znam kakva zenska svemirska mozes biti, eto boginja svijeta i univerzuma, ali to ne igra nikakvu ulogu. Samo sex i pedala nakon 2,3 mkeseca ili pola godine.
Uglavnom su to osobe emocionalno sakate ili mrtvaci totalni. To se ne moze promijeniti i tjt. Ko je pametan medju tim osobama nece traziti emocionalnog saputnika.
Ovo za zaljubljivanje i povlačenje ručne mi je kao petljanje sa višom silom/bogom/hemijskim procesima/u šta već koja osoba vjeruje, nije pod našom kontrolom. :D Možda su tu muškarci racionalniji, ne znam.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17468
Joined: 31/03/2019 14:56

#39 Re: Ženskaroši

Post by vjeshalica »

Ma nisu racionalni, samo jednu picku zamjene drugom,vece je uzbudjenje u mijenjanju nego imati jedno te istu semu duze vrijeme tako nekako.
Jednostavno im nije uzbudljivo,inyeresantno,ili sta vec.
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#40 Re: Ženskaroši

Post by Nierika »

Ne znam jel to samo za muškarce vrijedi ili ljude općenito. Svaka čast svima koji se drže i dalje. :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 17468
Joined: 31/03/2019 14:56

#41 Re: Ženskaroši

Post by vjeshalica »

Ja msm da je to vise opcenito. Ljudi se jednostavno pronalaze u tome i to je to. Nismo svi isti. Isto kao sto neko moze da se kurva tako neko ne moze.

Jedna prigodna

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67405
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42 Re: Ženskaroši

Post by _BataZiv_0809 »

Nije zenskaros onaj koji se svakoj nabacuje, nego onaj sa kojim svaka ili skoro svaka zena zeli imati nesto.
Entropio wrote: 03/07/2022 21:59
irac300 wrote: 03/07/2022 21:01 Da se ne lažemo, svi su muškarci ženskaroši. :mrgreen: Razlika je jedino što većina mašta o tome jer nemaju kvalitete da obrlate veliki broj žena, dok manji dio to odrađuje.
I sve vi koje mislite "ne, moj muškarac/dečko/muž nije takav" nemate pojma o muškarcima. :mrgreen:
Znaci Hana Hadziavdagic je bila u pravu kad je rekla: "Lako je biti vjeran kad si ruzan."
Osoba koja rasistickom uvredom namjerava da posalje poruku protiv rasizma i nije bas toliko inteligentna da skonta tu recenicu.

To je Natasa Bekvalac popularizovala prije 6-7 godina, ali nije je ni ona sama smislila.
belfy
Posts: 7764
Joined: 06/08/2007 09:00

#43 Re: Ženskaroši

Post by belfy »

vjeshalica wrote: 03/07/2022 23:24 Ma nisu racionalni, samo jednu picku zamjene drugom,vece je uzbudjenje u mijenjanju nego imati jedno te istu semu duze vrijeme tako nekako.
Jednostavno im nije uzbudljivo,inyeresantno,ili sta vec.
ti se ne trebas brinuti o zenskarosima. ovo je ipak za one koji nivo nize...
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#44 Re: Ženskaroši

Post by Spiritbreaker »

no_sikiriki wrote: 03/07/2022 22:12
Nierika wrote: 03/07/2022 22:01

Za ove što flertuju sa svima mislim da je znakovito kad ne flertuju u interakciji s osobom onda. Ove koji rijetko flertuju je lakše skontati da su romantično zainteresovani. Ma nema pravila. :D
Ma ne mora značiti, mislim da flertuju i s onima s kojim na kraju završe u vezi/braku, samo s njima flertuju drugačije/"ozbiljnije". :mrgreen: Ovo je recimo lični primjer, imam prijateljicu koja je prije udaje flertovala sa svakom muškom osobom na koju bi nabasala, to sam mislila kad sam rekla - s konobarom, radnikom u radnji, kolegom. Ali to je sve bio onaj "neozbiljni flert", koji nije vodio ničemu, iako su s druge strane znali to "ozbiljnije" shvatiti, pa bi se onda ona povlačila. :mrgreen:
To su najgore zene. Hoce da se jebu da ga ne prime. Zlo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18593
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#45 Re: Ženskaroši

Post by GandalfSivi »

irac300 wrote: 03/07/2022 21:01 Da se ne lažemo, svi su muškarci ženskaroši. :mrgreen: Razlika je jedino što većina mašta o tome jer nemaju kvalitete da obrlate veliki broj žena, dok manji dio to odrađuje.
I sve vi koje mislite "ne, moj muškarac/dečko/muž nije takav" nemate pojma o muškarcima. :mrgreen:
Ti decko pojma o zivotu nemas...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45755
Joined: 29/12/2005 01:20

#46 Re: Ženskaroši

Post by jeza u ledja »

n+1 wrote: 03/07/2022 20:54
_BataZiv_0809 wrote: 03/07/2022 20:34 80% zena se lozi na 20% muskaraca. Pareto distribucija.
:D

Zanimljive su sociološke posljedice: takva distribucija neminovno stvara značajnu populaciju muškaraca koji nikada ili rijetko imaju seks, što u konačnici dovodi do fenomena incela, a s druge strane se stvara značajna populacija odbačenih, razvedenih, i iskorištenih žena. Needless to say, obje grupe su jako, jako ogorčene, što stvara dinamiku hvatanja za vratove koju, uostalom, vidimo u trenutnoj iteraciji culture wars. Jedino profitiraju hadžije na vrhu.

A ono što je posebno zanimljivo jeste da ta iskrivljena distribucija, iako se po svemu čini neminovna kada ne postoje eksterni faktori koji je inhibiraju, jer isti obrazac, recimo, vidimo sa ekonomskom nejednakošću u kapitalističkim društvima (20% populacije ima 80% bogatstva), kao i mnogim drugim društvenim procesima, nije uvijek bila sudbina, barem kada je riječ o muško-ženskim odnosima. Naime, u patrijarhalnim i općenito konzervativnim društvima, stvar je mnogo ujednačenija, ali su individualne slobode mnogo više ograničene.

Što nas dovodi do zaključka da je dekonstrukcija patrijarhata dovela do takve dinamike. Nazad nema, a naprijed se ne može. :D
Dugo nesto vise pateticno nisam procitao.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#47 Re: Ženskaroši

Post by auspuhc »

Nierika wrote: 03/07/2022 19:13 Jesu li ženskaroši muškarci koji vole ili ne vole žene? Kako ih prepoznati i jeste li ikad naišli na jednog? Može li veza sa takvom osobom opstati i ima li riječ "ženskaroš" isključivo negativno značenje? Isto pitanje i za ženske verzije ženskaroša. :D
Zenskarosi ne cijene zene. Zasto? Zato sto je normalno i ljudski da nesto do cega lako dolazis manje cijenis.

Zenskarosi su muskarci koji imaju izgled ili/i novac/status. Tako da nemaju problem privuci zene. Nerijetko im se i same nude.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17468
Joined: 31/03/2019 14:56

#48 Re: Ženskaroši

Post by vjeshalica »

belfy wrote: 04/07/2022 00:16
vjeshalica wrote: 03/07/2022 23:24 Ma nisu racionalni, samo jednu picku zamjene drugom,vece je uzbudjenje u mijenjanju nego imati jedno te istu semu duze vrijeme tako nekako.
Jednostavno im nije uzbudljivo,inyeresantno,ili sta vec.
ti se ne trebas brinuti o zenskarosima. ovo je ipak za one koji nivo nize...
I ne brinem,samo prenosim ;)
The BEN10
Posts: 7595
Joined: 19/09/2011 09:03

#49 Re: Ženskaroši

Post by The BEN10 »

irac300 wrote: 03/07/2022 21:01 Da se ne lažemo, svi su muškarci ženskaroši. :mrgreen: Razlika je jedino što većina mašta o tome jer nemaju kvalitete da obrlate veliki broj žena, dok manji dio to odrađuje.
I sve vi koje mislite "ne, moj muškarac/dečko/muž nije takav" nemate pojma o muškarcima. :mrgreen:
Tačno. Čovjek fino objasnio. :)

babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#50 Re: Ženskaroši

Post by babanovac »

irac300 wrote: 03/07/2022 21:01 Da se ne lažemo, svi su muškarci ženskaroši. :mrgreen: Razlika je jedino što većina mašta o tome jer nemaju kvalitete da obrlate veliki broj žena, dok manji dio to odrađuje.
I sve vi koje mislite "ne, moj muškarac/dečko/muž nije takav" nemate pojma o muškarcima. :mrgreen:
Ne bi se slozio. Zenskaros, onaj pravi, u muskom drustvu se izdvaja. Ne mozes se na njega osloniti. Ne govorim o alfa muzjacima, kojima zene prilaze dok popravljaju auto u garazi. Govorim o ovima kojima je seks zivotna poenta. Imam jednog, zovem ga "kapucin". Sarmantan i supalj, po svim osnovama. Ulickan, elokventan, no u tom Porseu cuci ficin motor, sto se vidi, jel krenes u realizaciju neceg konkretnog.
Post Reply