Zivot nakon smrti

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#26 Re: Zivot nakon smrti

Post by radiša »

belfy wrote: slusaj kulturni cojvece, ja sam to sve saznavao tokom vremena. to sam vec pricao. ne interesuje me sta ti mislis, ja znam sta sam ja prozivio. na svako pitanje si dobio odgovor. ja tebe nigdje nisam nazvao seljacinom, ali to je valjda do kucnog odgoja...
Pa stani malo,ja sam tebe fino pitao jer sam zelio da znam stvari iz prve ruke,odgovorio jesi ali ono sto si napisao mi je dovoljno govorilo da je to koma sto nije isto kao i smrt,kad sam to rekao tebi se to ocigledno nije svidjelo,ko zna sto i pocinjes prvi vrijeđat na sta si dobio odgovor,sve po zasluzi nikom duzan ne ostajem.Mogo si napisat sve fino bez onog jedenje govana,samim tim moja reakcija bi bila drugacija.
belfy
Posts: 7748
Joined: 06/08/2007 09:00

#27 Re: Zivot nakon smrti

Post by belfy »

znaci ja rekao:
belfy wrote:otkazala pluca - reanimacija i prikljucivanje na aparate. nekoliko dana poslije otkazivanje bubrega - ponovo reanimacija i dodavanje jos aparata na mene. koma 3 sedmice i sansa za prezivljavanje 5%. poceo se buditi 20-i dan. skracena verzija...
i nakon toga ti onda nisi ovo napisao, jel?
radiša wrote:Pa on nije umro on je bio u komi a koma i smrt nije isto.Samim tim iskustva nisu ista.
radiša wrote:
belfy wrote: slusaj kulturni cojvece, ja sam to sve saznavao tokom vremena. to sam vec pricao. ne interesuje me sta ti mislis, ja znam sta sam ja prozivio. na svako pitanje si dobio odgovor. ja tebe nigdje nisam nazvao seljacinom, ali to je valjda do kucnog odgoja...
Pa stani malo,ja sam tebe fino pitao jer sam zelio da znam stvari iz prve ruke,odgovorio jesi ali ono sto si napisao mi je dovoljno govorilo da je to koma sto nije isto kao i smrt,kad sam to rekao tebi se to ocigledno nije svidjelo,ko zna sto i pocinjes prvi vrijeđat na sta si dobio odgovor,sve po zasluzi nikom duzan ne ostajem.Mogo si napisat sve fino bez onog jedenje govana,samim tim moja reakcija bi bila drugacija.
i ti sada meni nakon tri izvlacenja od smrti krenes sa ovom pricom. naravno da mi se nije svidjelo, jer ocigledno ne znas ili ne zelis da citas. ako je tako onda prestani citati i odgovarati. idi se zajebavati sa manje bitnim stvarima, a ne sa tudjim zivotom. cuj ja dobio odgovor po zasluzi... ti duzan ostao zato sto imas rod koji je dozivio isto, pa meni pricas kako je to? really? nisam jebao, al' sam gledao, a jest merak... jel to ta prica?

ja se nisam uplitao u tudje price i tudje zivote. ja sam samo kriv sto sam svoj iznio ovdje. opet samo mogu reci: nemoj jesti sto ne valja.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#28 Re: Zivot nakon smrti

Post by radiša »

Kao prvo ponasas se ko da sam te ja ubio,jarane prezivio si ono sto jesi,tvoja stvar, boli me kurac, radi toga te necu sazaljevat jer si ziv,ako kontas da ce neko te zalit zbog price i pricat sa tobom drugacije,pustit da vrijeđas,debelo si se zajebao.Opet ti ponavljam pises stvari vjerovatno koje si dozivio za vrijeme kome a ne dok su te reanimirali,nisi bio svjestan tako da sa sigurnoscu pisat ne mozes koji je bio momenat.Sve ti to ne daje za pravo da nekom kazes da jede govna jer ces ih ti na kraju pojesti.
belfy
Posts: 7748
Joined: 06/08/2007 09:00

#29 Re: Zivot nakon smrti

Post by belfy »

radiša wrote:Kao prvo ponasas se ko da sam te ja ubio,jarane prezivio si ono sto jesi,tvoja stvar, boli me kurac, radi toga te necu sazaljevat jer si ziv,ako kontas da ce neko te zalit zbog price i pricat sa tobom drugacije,pustit da vrijeđas,debelo si se zajebao.Opet ti ponavljam pises stvari vjerovatno koje si dozivio za vrijeme kome a ne dok su te reanimirali,nisi bio svjestan tako da sa sigurnoscu pisat ne mozes koji je bio momenat.Sve ti to ne daje za pravo da nekom kazes da jede govna jer ces ih ti na kraju pojesti.
ne. ponasam se kao da lazes, sto sam jasno i predstavio iznad. ja nisam trazio nikakvo sazaljenje. ti si prvi pitao sta sam prezivio pa ja opisao. hoces i to da ti nacrtam ponovo? i...ja nikada nikoga nisam vrijedjao. kada ti savjetujem da ne jedes govna to je dobar savjet. ako mislis da ti savjetujem lose, onda jedi govna. ko sam ja da te sprecavam. jutro ce valjda biti pametnije od noci...
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#30 Re: Zivot nakon smrti

Post by radiša »

belfy wrote:
radiša wrote:Kao prvo ponasas se ko da sam te ja ubio,jarane prezivio si ono sto jesi,tvoja stvar, boli me kurac, radi toga te necu sazaljevat jer si ziv,ako kontas da ce neko te zalit zbog price i pricat sa tobom drugacije,pustit da vrijeđas,debelo si se zajebao.Opet ti ponavljam pises stvari vjerovatno koje si dozivio za vrijeme kome a ne dok su te reanimirali,nisi bio svjestan tako da sa sigurnoscu pisat ne mozes koji je bio momenat.Sve ti to ne daje za pravo da nekom kazes da jede govna jer ces ih ti na kraju pojesti.
ne. ponasam se kao da lazes, sto sam jasno i predstavio iznad. ja nisam trazio nikakvo sazaljenje. ti si prvi pitao sta sam prezivio pa ja opisao. hoces i to da ti nacrtam ponovo? i...ja nikada nikoga nisam vrijedjao. kada ti savjetujem da ne jedes govna to je dobar savjet. ako mislis da ti savjetujem lose, onda jedi govna. ko sam ja da te sprecavam. jutro ce valjda biti pametnije od noci...
Opet neki tvoj trip,ja kad mislim da neko laze to i kazem,nema potrebe da govorim između redova.Ponavljam, to jedi govna svojim ukucanima pa nek shvate kako god oni zele,meni kad to kazes ces dobit povratnu pa se kurcu zali
belfy
Posts: 7748
Joined: 06/08/2007 09:00

#31 Re: Zivot nakon smrti

Post by belfy »

radiša wrote:
belfy wrote:
radiša wrote:Kao prvo ponasas se ko da sam te ja ubio,jarane prezivio si ono sto jesi,tvoja stvar, boli me kurac, radi toga te necu sazaljevat jer si ziv,ako kontas da ce neko te zalit zbog price i pricat sa tobom drugacije,pustit da vrijeđas,debelo si se zajebao.Opet ti ponavljam pises stvari vjerovatno koje si dozivio za vrijeme kome a ne dok su te reanimirali,nisi bio svjestan tako da sa sigurnoscu pisat ne mozes koji je bio momenat.Sve ti to ne daje za pravo da nekom kazes da jede govna jer ces ih ti na kraju pojesti.
ne. ponasam se kao da lazes, sto sam jasno i predstavio iznad. ja nisam trazio nikakvo sazaljenje. ti si prvi pitao sta sam prezivio pa ja opisao. hoces i to da ti nacrtam ponovo? i...ja nikada nikoga nisam vrijedjao. kada ti savjetujem da ne jedes govna to je dobar savjet. ako mislis da ti savjetujem lose, onda jedi govna. ko sam ja da te sprecavam. jutro ce valjda biti pametnije od noci...
Opet neki tvoj trip,ja kad mislim da neko laze to i kazem,nema potrebe da govorim između redova.Ponavljam, to jedi govna svojim ukucanima pa nek shvate kako god oni zele,meni kad to kazes ces dobit povratnu pa se kurcu zali
nikakav trip. ti meni trazis da pojasnim svoje iskustvo, ali onda ti to ne pase...
tebi ne pase kada kazem da ne jedes, ne pase kada kazem da jedes... ajd se ti to prvo sam sa sobom dogovori, a nadaj se, kao i ja da ce Chmoljo ovo pobrisati. mene je nelagodno sto sam nasjeo na gluposti, ali sada mi fakat zao i sugovornika...
Chmoljo wrote:...
ustani ranije, ponedeljak jarane... brisi...
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#32 Re: Zivot nakon smrti

Post by radiša »

Vidis ono sto ti radis govoris da rade drugi,meni nema sta da pase ili ne kazem ti sto mislim a tebe ako tuđe misljenje vrijeđa pa onda kazes da neko jede govna,onda nisi nista drugo nego obicna seljacina kako sam i rekao.
broj dva
Posts: 4602
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#33 Re: Zivot nakon smrti

Post by broj dva »

A sta bi to zivilo poslje smrti ? Definitivnp ne "ja" jer ka mogu setati, trcati, viski popiti,na koncert otici, zensko poljubiti i slicno dok sam ziv a nesto mi govori da poslje smrti nema nista od toga tako da to vise nisam "ja"
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#34 Re: Zivot nakon smrti

Post by HAVANA »

Iskreno,zaboli me.Ovo prvo me interesuje.
User avatar
Hame_
Posts: 5722
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#35 Re: Zivot nakon smrti

Post by Hame_ »

Ja kad sam periso slijepo crijevo u drugom srednje, kodam su me na šalteru ugasili pa upalili - ko sijalicu.

NIšta, ugase te - mrak, upale te - svjetlo.
Last edited by Hame_ on 13/04/2017 22:58, edited 1 time in total.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#36 Re: Zivot nakon smrti

Post by HAVANA »

Ja se dva puta gasio i palio u zivotu.Zato ga i volim.Nema nista,mudo od ovce. :D Svako jutro meda i limuna,b vitamin.... :lol: Kaki dzeneti i picke materine...
User avatar
Hame_
Posts: 5722
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#37 Re: Zivot nakon smrti

Post by Hame_ »

Mudo Marjanovo i kurac od ovce.

Al' opet, da dodam, nemere čojk niušta nevjerovat kad malo bolje pročita šta i pogleda na TV danas.

Kako sam ja skonto nastali smo iz zvijezda, a što ideš u sitnije od atoma sve je budalastije - pa ti budi lafo pametan oko ove teme :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#38 Re: Zivot nakon smrti

Post by HAVANA »

Sta te ba ikako briga od cega i kako? Zivi. :D
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#39 Re: Zivot nakon smrti

Post by Smrcak15 »

Kako ce Bog ozivjeti mrtve na Sudnjem danu kroz prirodne procese koje budu tada vladali
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

biljke koje se vracaju u zivot nakon mrtvila 100 godina


detaljan uvid u Biljke prozivljenja
Last edited by Smrcak15 on 02/01/2018 15:44, edited 1 time in total.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#40 Re: Zivot nakon smrti

Post by mad_max_ba »

joj smrle cijenim zaista ovo što pišeš ali molim te reci mi kako mogu uzeti nekoga zaozbiljno, u nekom tekstu, koji piše kao da nikada niti jedne knjige nije pročitao.
Prestao sam čitati nakon "potpisiva".........

Bez ljutnje stvarno
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#41 Re: Zivot nakon smrti

Post by Smrcak15 »

mad_max_ba wrote:joj smrle cijenim zaista ovo što pišeš ali molim te reci mi kako mogu uzeti nekoga zaozbiljno, u nekom tekstu, koji piše kao da nikada niti jedne knjige nije pročitao.
Prestao sam čitati nakon "potpisiva".........

Bez ljutnje stvarno
procitaj mozda i naucis nesto novo, to sto procitas to je proces kroz koji ces proci poslije smrti nakon nekog izvjesnog vremena.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#42 Re: Zivot nakon smrti

Post by mad_max_ba »

Smrcak15 wrote:
mad_max_ba wrote:joj smrle cijenim zaista ovo što pišeš ali molim te reci mi kako mogu uzeti nekoga zaozbiljno, u nekom tekstu, koji piše kao da nikada niti jedne knjige nije pročitao.
Prestao sam čitati nakon "potpisiva".........

Bez ljutnje stvarno
procitaj mozda i naucis nesto novo, to sto procitas to je proces kroz koji ces proci poslije smrti nakon nekog izvjesnog vremena.
prijatelju bez ikakve ljutnje zaista, kako mogu učiti nešto novo od nekoga ko nije naučio ni pisati ispravno maternji jezik, nije naučio pisati niti ga izgovarati a predstavljaju se kao "učeni ljudi", dajte molim Vas.

Sijaset je takvih po youtube kanalima automatski gasim i prelazim na drugi video. Čak u posljednje vrijeme sve više se ufatim kako gledam=slušam strane prezentere neke vjerske/islamske teme, jer zaista ne mogu (vidi majka mu odvojeno), kosa mi se digne na glavi na upotrebu i izgovor pojedinih riječi. (jedan od primjera je i taj kada kaže "on bih")
Za moj pojam čovjek koji je nekoliko puta pročitao k"uran i prevode istog bi zaista trebao iskorijeniti iz svog pisanog i usmenog govora riječi kao što su "potpisivam" da bi ga ljudi kao ja (npr) shvatili za ozbiljno.

Opet ponavljam bez ljutnje, molim te, primi ovaj moj komentar krajnje dobronamjerno.

P.S.
A čitam, gledam i slušam da bih naučio nešto novo, sigurno ne zbog tog da zalud trošim vrijeme.

Budi mi pozdravljen.....
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#43 Re: Zivot nakon smrti

Post by Smrcak15 »

mad_max_ba wrote:
Smrcak15 wrote:
mad_max_ba wrote:joj smrle cijenim zaista ovo što pišeš ali molim te reci mi kako mogu uzeti nekoga zaozbiljno, u nekom tekstu, koji piše kao da nikada niti jedne knjige nije pročitao.
Prestao sam čitati nakon "potpisiva".........

Bez ljutnje stvarno
procitaj mozda i naucis nesto novo, to sto procitas to je proces kroz koji ces proci poslije smrti nakon nekog izvjesnog vremena.
prijatelju bez ikakve ljutnje zaista, kako mogu učiti nešto novo od nekoga ko nije naučio ni pisati ispravno maternji jezik, nije naučio pisati niti ga izgovarati a predstavljaju se kao "učeni ljudi", dajte molim Vas.

Sijaset je takvih po youtube kanalima automatski gasim i prelazim na drugi video. Čak u posljednje vrijeme sve više se ufatim kako gledam=slušam strane prezentere neke vjerske/islamske teme, jer zaista ne mogu (vidi majka mu odvojeno), kosa mi se digne na glavi na upotrebu i izgovor pojedinih riječi. (jedan od primjera je i taj kada kaže "on bih")
Za moj pojam čovjek koji je nekoliko puta pročitao k"uran i prevode istog bi zaista trebao iskorijeniti iz svog pisanog i usmenog govora riječi kao što su "potpisivam" da bi ga ljudi kao ja (npr) shvatili za ozbiljno.

Opet ponavljam bez ljutnje, molim te, primi ovaj moj komentar krajnje dobronamjerno.

P.S.
A čitam, gledam i slušam da bih naučio nešto novo, sigurno ne zbog tog da zalud trošim vrijeme.

Budi mi pozdravljen.....
nemoj da te zavara moje gramaticke greske koje su posljedice toga sto sam normalno skolovanje u BiH zavrsio na pola drugog razreda, i dobro je da ti znam i ovo pisati sobzirom da sam na stranom jeziku se skolovao, ali da sam skolu zavrsio u BiH tvoje primjede bi bile na mjestu ali ovako nema smisla.

nego kazem ti opet procitaj ono sto sam napisao jer moze prosiris svoje vidike i naucis nesto novo, mozda ti bude i logicno to sto sam napisao ako zazmiris na pravopisne greske.

sta mislis neko napise lijek za rak ali ima pravopisnih gresaka u tekstu, i odustanu dalje citati jer kazu, ma daj ovaj nezna pisati i tako bace komad papira u kantu za smece a na njemu lijek protiv raka.

mudar covjek gleda sta mu se pise a ne kako mu se pise. pa budi ti taj mudri covjek
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#44 Re: Zivot nakon smrti

Post by mad_max_ba »

Smrcak15 wrote:
nemoj da te zavara moje gramaticke greske koje su posljedice toga sto sam normalno skolovanje u BiH zavrsio na pola drugog razreda, i dobro je da ti znam i ovo pisati sobzirom da sam na stranom jeziku se skolovao, ali da sam skolu zavrsio u BiH tvoje primjede bi bile na mjestu ali ovako nema smisla.

nego kazem ti opet procitaj ono sto sam napisao jer moze prosiris svoje vidike i naucis nesto novo, mozda ti bude i logicno to sto sam napisao ako zazmiris na pravopisne greske.

sta mislis neko napise lijek za rak ali ima pravopisnih gresaka u tekstu, i odustanu dalje citati jer kazu, ma daj ovaj nezna pisati i tako bace komad papira u kantu za smece a na njemu lijek protiv raka.

mudar covjek gleda sta mu se pise a ne kako mu se pise. pa budi ti taj mudri covjek
mudar čovjek gleda i ko mu govori i način na koji mu se štivo obrazlaže.

Apropois tvog primjera za lijek za rak, garantujem da ljudi ne bi gledali formulu za lijek na osnovu gramatičkih grešaka izumitelja lijeka, jer ukoliko nije u stanju ispravno napisati tekst, kako je u stanju napisati formulu.....

Isto tako, napomenuo bih da nerijetko imam priliku da pišem na stranim jezicima u poslovnoj komunikaciji pa uvijek gledam da je ono što sam napisao gramtički ispravno i tačno napisano upravo iz ozbiljnosti, da, može se to i napisati pogrešno vjerujem da bi me i razumjeli ali ne bih postigao željeni efekat zar ne??

Odmakli smo se od teme poprilično
OT:
Nisam nikada nikog lično upoznao ko je imao NDE ali vjerujem da se dešava i da svi ljudi kojima se desio, ne doživljavaju na identičan način.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#45 Re: Zivot nakon smrti

Post by sadie_forever »

broj dva wrote:A sta bi to zivilo poslje smrti ? Definitivnp ne "ja" jer ka mogu setati, trcati, viski popiti,na koncert otici, zensko poljubiti i slicno dok sam ziv a nesto mi govori da poslje smrti nema nista od toga tako da to vise nisam "ja"
Jako si prosta dusa i povrsna ako to cini tebe

valjda imas nesto i duhovno nesto sto tebe cini tobom,u ostalom to je malo neinteligentno razmisljanje..jer niko i ne vjeruje da zivot nastavlja ovako kao sad,vec na nekon drugom planu ,drugoj dimenziji
broj dva
Posts: 4602
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#46 Re: Zivot nakon smrti

Post by broj dva »

sadie_forever wrote:
broj dva wrote:A sta bi to zivilo poslje smrti ? Definitivnp ne "ja" jer ka mogu setati, trcati, viski popiti,na koncert otici, zensko poljubiti i slicno dok sam ziv a nesto mi govori da poslje smrti nema nista od toga tako da to vise nisam "ja"
Jako si prosta dusa i povrsna ako to cini tebe

valjda imas nesto i duhovno nesto sto tebe cini tobom,u ostalom to je malo neinteligentno razmisljanje..jer niko i ne vjeruje da zivot nastavlja ovako kao sad,vec na nekon drugom planu ,drugoj dimenziji
---
To cini dio mene, kao jos hiljadu drugi stvari koje prestaju kada zivot prestane. Dakle "Ja" onakav kakav sam, nestaje i ne zivi dalje. Elementarna logika.
Ja vjerujem da je duhovno produkt fizickog, kada fizicko umre tada umre i duhovno. "Dusa" u koju neki vjeruju i za koju misle da nastavlja zivot, ako se rjec "zivot" moze koristiti, je nedokazana i ne vidim nikakav racionalan razlog za vjerovanje u istu. Postoji mozak i njegove funkcije, um kao kolektivni naziv za vise intelektualne funkcije mozga, postoji krv i meso. Sve drugo su fantazije.
Kakav drugi plan, Plan 9 from outer space ili sta ? Druge dimenzije su postulisane u matematici i fizici ali su nedostupne nama, trodimenzionalnim bicima.
Sve drugo su bajke ili jos gore, religije.
HobotnicaPLus
Posts: 288
Joined: 22/06/2016 18:57

#47 Re: Zivot nakon smrti

Post by HobotnicaPLus »

sadie_forever wrote:
broj dva wrote:A sta bi to zivilo poslje smrti ? Definitivnp ne "ja" jer ka mogu setati, trcati, viski popiti,na koncert otici, zensko poljubiti i slicno dok sam ziv a nesto mi govori da poslje smrti nema nista od toga tako da to vise nisam "ja"
Jako si prosta dusa i povrsna ako to cini tebe

valjda imas nesto i duhovno nesto sto tebe cini tobom,u ostalom to je malo neinteligentno razmisljanje..jer niko i ne vjeruje da zivot nastavlja ovako kao sad,vec na nekon drugom planu ,drugoj dimenziji
Pretpostavljam, ti se vec spoznala Istinu.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#48 Re: Zivot nakon smrti

Post by sadie_forever »

Poznati neurohirurg iz Amerike,nekada ateista,a danas vjeruje u zivot nakon smrti,ovdje kratka reportaza o tome sta je dozivio

https://www.youtube.com/watch?v=PpJoM1Yvm-Y

"tamo" je vidio takodjer sestru koja je umrla 1998 a nikad je nije upoznao ranije,tek nakon sto je ovo izaslo u medijima bioloski roditelji mu poslali sliku te sestre,i on je shvatio da je nju vidio....ovo je divna prica
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#49 Re: Zivot nakon smrti

Post by Smrcak15 »

sadie_forever wrote:Poznati neurohirurg iz Amerike,nekada ateista,a danas vjeruje u zivot nakon smrti,ovdje kratka reportaza o tome sta je dozivio

https://www.youtube.com/watch?v=PpJoM1Yvm-Y

"tamo" je vidio takodjer sestru koja je umrla 1998 a nikad je nije upoznao ranije,tek nakon sto je ovo izaslo u medijima bioloski roditelji mu poslali sliku te sestre,i on je shvatio da je nju vidio....ovo je divna prica
procitao sam njegovu knjigu sad zimus, o tom njegovom dogadjaju, jako upecatljiva knjiga sobzirom da je on neurohirurg koji je prosao kroz faze kroz koje prolazi inace njegovi pacijenti.
User avatar
Ludzak
Posts: 5593
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#50 Re: Zivot nakon smrti

Post by Ludzak »

Da postoji život poslije smrti ne bi vjerski poglavari krali i vozali limuzine, za ljepotu ovog života.
Ma kakav dženeta i džehenem, glupost. Svakome bi dosadio vječni život, da je ne znam ti kakav.
Post Reply