Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#26 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

evo ovako nesto :thumbup: :thumbup:
Home / BALKANSKI TV-KANALI / BALKANSKI TV-KANALI FREE – TV BOX ZA BALKANSKE, EVROPSKE I AMERIČKE TV-KANALE
ZOOM +
STOP SLIDESHOW

BALKANSKI TV-KANALI FREE – TV BOX ZA BALKANSKE, EVROPSKE I AMERIČKE TV-KANALE

$149.00
SKU: TV-BOX. Categories: BALKANSKI TV-KANALI, TV-BOX. Tag: X but also can support all HD moviesX Dual Core Android 4.2 Smart TV Box Pro Media Player 1080P WIFI HDM XBMC YOUTUBE Android media playerX External HDD and SD/MMC/MS cardX including Blue Ray 3D moves.

Description
Reviews (0)

Product Description
Dual Core Smart TV Box Pro Media Player 1080P WIFI-HDM-XBMC-YOUTUBE
missko
Posts: 11436
Joined: 22/02/2008 13:22

#27 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by missko »

luckylaka wrote:evo ovako nesto :thumbup: :thumbup:
Home / BALKANSKI TV-KANALI / BALKANSKI TV-KANALI FREE – TV BOX ZA BALKANSKE, EVROPSKE I AMERIČKE TV-KANALE
ZOOM +
STOP SLIDESHOW

BALKANSKI TV-KANALI FREE – TV BOX ZA BALKANSKE, EVROPSKE I AMERIČKE TV-KANALE

$149.00
SKU: TV-BOX. Categories: BALKANSKI TV-KANALI, TV-BOX. Tag: X but also can support all HD moviesX Dual Core Android 4.2 Smart TV Box Pro Media Player 1080P WIFI HDM XBMC YOUTUBE Android media playerX External HDD and SD/MMC/MS cardX including Blue Ray 3D moves.

Description
Reviews (0)

Product Description
Dual Core Smart TV Box Pro Media Player 1080P WIFI-HDM-XBMC-YOUTUBE
Druze lucky ovih boxova ima i jeftinije kupit al ne znam jel treba nesto da bude programirano unutra da bi imao te kanale ili je dovoljno samo box kupiti?

http://www.ebay.com/itm/Dual-Core-Andro ... 1077400627
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#28 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

missko wrote: Druze lucky ovih boxova ima i jeftinije kupit al ne znam jel treba nesto da bude programirano unutra da bi imao te kanale ili je dovoljno samo box kupiti?

http://www.ebay.com/itm/Dual-Core-Andro ... 1077400627
E moj missko, skup ti je taj jer ima i od $60.95. Sto se tice jeli trba da bude programirano procitaj malo par postova vise gdje pricamo o ex-yu aplikaciji.
Bas zato sto ti covjek programira, onda ti i naplati. Kako nas narod kaze 'il' plati, il' se klati"
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#29 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

luckylaka wrote:
klikerusa wrote:Ja koliko vremena imam da gledam tv, mislim da ce mi sasvim dovoljno biti ako otkazem ove moje IPTV i kupim sebi Android 4.2 Mini PC Smart TV Box Dual Core XBMC za $60 na eBayu, downloadujem ex-yu app (besplatna app koju forsira bosna tv na svojoj novoj platforim), mozda jos FasTV app i onda imam izbora da gledam haman sve sto ovi svi naplacuju.
siguran sam da @luckylaka zna za jos koju besplatnu aplikaciju za gledanje nasih i stranih kanala (naravno bez pretplate) i da ce biti drug i podijeliti sa nama :-D
Na zalost i google je ukinuo aplikaciju za exyu kanali,tako da ne znam kako je nabavi ovaj sto prodaje ovaj android box.Ja sam narucio taj android box preko ebay i dok je stigao google izbrisao aplikaciju s tim da mozes sebi da instaliras stotinu nekakvih google free aplikacija ali nije to to.Ja sam vratio android ali sad imam problem da mi ovi vrate pare.Nebitno.Ne uzimaj ovaj box nista neces napravit nego se uhvati za dzep plati $ 150 kod Sude i gotovo.Ovo ostalo Nettv,Gss,Bosnatv,Fasttv,Balkantv...sve je to isto smece ne kupuj ni posto
Jesi li ti sebi narucio kod Sude? ako jesi, valja li? Mislim da bio mogao imati i nekakvu promociju. "Kupi box- dobij kilu suhog mesa"...
VIP Networks
Posts: 34
Joined: 02/12/2013 23:14

#30 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks »

Svi oni koji imaju Samsung Smart TV serije D, E, F a zainteresovani su da postanu nasi koisnici imaju mogucnost na par dana probnog perioda. Naravno probni period se ne naplacuje.
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#31 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

klikerusa wrote:
luckylaka wrote:
klikerusa wrote:Ja koliko vremena imam da gledam tv, mislim da ce mi sasvim dovoljno biti ako otkazem ove moje IPTV i kupim sebi Android 4.2 Mini PC Smart TV Box Dual Core XBMC za $60 na eBayu, downloadujem ex-yu app (besplatna app koju forsira bosna tv na svojoj novoj platforim), mozda jos FasTV app i onda imam izbora da gledam haman sve sto ovi svi naplacuju.
siguran sam da @luckylaka zna za jos koju besplatnu aplikaciju za gledanje nasih i stranih kanala (naravno bez pretplate) i da ce biti drug i podijeliti sa nama :-D
Na zalost i google je ukinuo aplikaciju za exyu kanali,tako da ne znam kako je nabavi ovaj sto prodaje ovaj android box.Ja sam narucio taj android box preko ebay i dok je stigao google izbrisao aplikaciju s tim da mozes sebi da instaliras stotinu nekakvih google free aplikacija ali nije to to.Ja sam vratio android ali sad imam problem da mi ovi vrate pare.Nebitno.Ne uzimaj ovaj box nista neces napravit nego se uhvati za dzep plati $ 150 kod Sude i gotovo.Ovo ostalo Nettv,Gss,Bosnatv,Fasttv,Balkantv...sve je to isto smece ne kupuj ni posto
Jesi li ti sebi narucio kod Sude? ako jesi, valja li? Mislim da bio mogao imati i nekakvu promociju. "Kupi box- dobij kilu suhog mesa"...
Nisam sebi kupio kod Sude ja narucio preko Ebay,box stigao u medjuvremenu google ukinuo aplikaciju exyu tv i ja popusio.Vratio box prije mjesec e sad me vi handre za pare tesko im vratiti.Inace imam ove svoje sto rade sa mnom koji su kupili kod Sude prije 2-3 mjeseca kau da su zadovoljni.Kupicu i ja ovaj vikend.P.S.Ovu aplikaciju sto reklamira ovaj VipNetwork ne bi preporucio nikome jer ja sam uplatio instalirao i znaju oni to dobro samo prodaju maglu u vreci.Kanali kasne u odnosu na Nettv i Balkaniyum skoro minut, :-) desetine kanala sa liste uopste ne radi,slika,,ledi,,vrlo cesto tako da sve u svemu nije nesto posebno.Idemo oprobato Bostel bhoot(jel se tako zove)
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#32 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

luckylaka wrote:P.S.Ovu aplikaciju sto reklamira ovaj VipNetwork ne bi preporucio nikome jer ja sam uplatio instalirao i znaju oni to dobro samo prodaju maglu u vreci.Kanali kasne u odnosu na Nettv i Balkaniyum skoro minut, :-) desetine kanala sa liste uopste ne radi,slika,,ledi,,vrlo cesto tako da sve u svemu nije nesto posebno.Idemo oprobato Bostel bhoot(jel se tako zove)
Haman ce se ovi VIP networks pokajat sto otvorise post
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#33 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

klikerusa wrote:
luckylaka wrote:P.S.Ovu aplikaciju sto reklamira ovaj VipNetwork ne bi preporucio nikome jer ja sam uplatio instalirao i znaju oni to dobro samo prodaju maglu u vreci.Kanali kasne u odnosu na Nettv i Balkaniyum skoro minut, :-) desetine kanala sa liste uopste ne radi,slika,,ledi,,vrlo cesto tako da sve u svemu nije nesto posebno.Idemo oprobato Bostel bhoot(jel se tako zove)
Haman ce se ovi VIP networks pokajat sto otvorise post
Nece se pokajati jer oni ce uvijek naci nekoga ko ce da se zaleti ovako kao je .Platis prvi mjesec aktivaciju i pretplatu $ 60 i oni zadovoljni.Znaci uvijek ima naivnih koji povjeruju da oni stvarno nude nesto dobro a ustvari prodaju,,macka u vreci,,Ali eto ja halalim tih $ 60 i onda upozoravam ljude da ne nasjedaju na te platfome.Nego ti kod Sude plati$ 150 gledaj par dana pa ako valja zadrzi ako ne vratis i nikom nista.
missko
Posts: 11436
Joined: 22/02/2008 13:22

#34 Re: AW: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by missko »

luckylaka wrote:
klikerusa wrote:
luckylaka wrote:P.S.Ovu aplikaciju sto reklamira ovaj VipNetwork ne bi preporucio nikome jer ja sam uplatio instalirao i znaju oni to dobro samo prodaju maglu u vreci.Kanali kasne u odnosu na Nettv i Balkaniyum skoro minut, :-) desetine kanala sa liste uopste ne radi,slika,,ledi,,vrlo cesto tako da sve u svemu nije nesto posebno.Idemo oprobato Bostel bhoot(jel se tako zove)
Haman ce se ovi VIP networks pokajat sto otvorise post
Nece se pokajati jer oni ce uvijek naci nekoga ko ce da se zaleti ovako kao je .Platis prvi mjesec aktivaciju i pretplatu $ 60 i oni zadovoljni.Znaci uvijek ima naivnih koji povjeruju da oni stvarno nude nesto dobro a ustvari prodaju,,macka u vreci,,Ali eto ja halalim tih $ 60 i onda upozoravam ljude da ne nasjedaju na te platfome.Nego ti kod Sude plati$ 150 gledaj par dana pa ako valja zadrzi ako ne vratis i nikom nista.
Javi utiske kad probas. Meni bi prioritet bio neki kanali sto prenose Englesku ligu

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
VIP Networks
Posts: 34
Joined: 02/12/2013 23:14

#35 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks »

i jos mnogo toga...
Image
Image
Image
miki27A
Posts: 718
Joined: 18/04/2008 13:58
Location: IL

#36 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by miki27A »

Koji ce mi djavo, nemam ni TV u kuci, a da imam "domace" kanale... cist gubitak vremena.
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#37 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

VIP Networks wrote:i jos mnogo toga...
Image
Image
Image
Samo da napomenem buduce pretplatnike tzv,,VIP Networks,,da vas lazu i ne nasjedajte na njihove reklame.Dakle ljudi jednostavno lazu jer slika ,,ledi,, non stop,nema pola reklamiranih kanala,nema epg-a,stalni buffering pa vas vrati nazad da isto ponovo gledate,za Nettv i Balkaniyum slika kasni minimalno 1-2 minuta.Ne bih dalje.Dakle sto dalje od Vip network ili Gss(predstavljaju se i ovako i onako)Lazu vas.Nakon samo 7 dana izbrisao sam aplikaciju sa Samsung smart tv jer nesto losije jos nisam pogledao.Nikad vise.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#38 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

ovo je marketinski autogol decenije :lol: :lol:


nego, ja bih nekako da doplatim jos samo da izbacim bn-ove, pinkove i ostala trecerazredna nekvakitetna s*anja koja mi zauzimaju 60% liste kanala :roll:
User avatar
amidzazeher
Posts: 3081
Joined: 14/04/2011 23:41

#39 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by amidzazeher »

Cuj to! A farma? :D

Nego @lucky radi li ti Balkaniyum aplikacija na Samsungu?
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#40 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

amidzazeher wrote:Cuj to! A farma? :D

Nego @lucky radi li ti Balkaniyum aplikacija na Samsungu?
slabo,nista ne valja slika ledi non-stop.Izbrisao sam je,gledam na player.
User avatar
amidzazeher
Posts: 3081
Joined: 14/04/2011 23:41

#41 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by amidzazeher »

luckylaka wrote:
amidzazeher wrote:Cuj to! A farma? :D

Nego @lucky radi li ti Balkaniyum aplikacija na Samsungu?
slabo,nista ne valja slika ledi non-stop.Izbrisao sam je,gledam na player.
Pa da, ni ja je nikada nisam uspio u pogon staviti! Hvala!
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#42 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

amidzazeher wrote:
luckylaka wrote:
amidzazeher wrote:Cuj to! A farma? :D

Nego @lucky radi li ti Balkaniyum aplikacija na Samsungu?
slabo,nista ne valja slika ledi non-stop.Izbrisao sam je,gledam na player.
Pa da, ni ja je nikada nisam uspio u pogon staviti! Hvala!
Ma stavio sam je ja u pogon jer je imas na video aplikacijama na Samsung smart,znaci ne trebas je instalirati samo aktivirati ali rado vrlo lose.Kao urednici Balkaniyum pokusali su nesto popravii ali lazu i oni jer oni jednostavno u Balkaniyum nista ne ulazu samo im para kaplje malo po malo.
User avatar
ladacoko
Posts: 2602
Joined: 25/06/2011 20:51
Location: pucam penale

#43 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ladacoko »

joj lucky sto bacas bombe za bosnatv, upitaj ljude koji koriste tu kompaniju kad su zadnji put imali problema sa kanalima ?? , imaju podrsku 24h dovoljno je reci
Dead Man Walking
Posts: 6402
Joined: 28/05/2004 21:49

#44 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Dead Man Walking »

ladacoko wrote:joj lucky sto bacas bombe za bosnatv, upitaj ljude koji koriste tu kompaniju kad su zadnji put imali problema sa kanalima ?? , imaju podrsku 24h dovoljno je reci
Tacnije ih ti bacas. Prvo sto im je izbor kanala ocaj, drugo sto stalno imaju problema. Moji roditleji koriste Bosna TV i stalno se zale, dok sam ja na nettvplus i pici bez problema, a da ne spominjem 3-4 puta vise kanala i manju cijenu.
User avatar
damskot
Posts: 642
Joined: 28/12/2011 14:44
Location: Narod Zn0 !

#45 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by damskot »

luckylaka wrote:
VIP Networks wrote:i jos mnogo toga...
Image
Image
Image
Samo da napomenem buduce pretplatnike tzv,,VIP Networks,,da vas lazu i ne nasjedajte na njihove reklame.Dakle ljudi jednostavno lazu jer slika ,,ledi,, non stop,nema pola reklamiranih kanala,nema epg-a,stalni buffering pa vas vrati nazad da isto ponovo gledate,za Nettv i Balkaniyum slika kasni minimalno 1-2 minuta.Ne bih dalje.Dakle sto dalje od Vip network ili Gss(predstavljaju se i ovako i onako)Lazu vas.Nakon samo 7 dana izbrisao sam aplikaciju sa Samsung smart tv jer nesto losije jos nisam pogledao.Nikad vise.

Kako doci do te app da vidimo dje se i kako konektuje pa podjelimo za VLC raji .. Mislim ako su vec takvi .
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#46 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

damskot wrote:
luckylaka wrote:
VIP Networks wrote:i jos mnogo toga...
Image
Image
Image
Samo da napomenem buduce pretplatnike tzv,,VIP Networks,,da vas lazu i ne nasjedajte na njihove reklame.Dakle ljudi jednostavno lazu jer slika ,,ledi,, non stop,nema pola reklamiranih kanala,nema epg-a,stalni buffering pa vas vrati nazad da isto ponovo gledate,za Nettv i Balkaniyum slika kasni minimalno 1-2 minuta.Ne bih dalje.Dakle sto dalje od Vip network ili Gss(predstavljaju se i ovako i onako)Lazu vas.Nakon samo 7 dana izbrisao sam aplikaciju sa Samsung smart tv jer nesto losije jos nisam pogledao.Nikad vise.

Kako doci do te app da vidimo dje se i kako konektuje pa podjelimo za VLC raji .. Mislim ako su vec takvi .
Nema vise aplikacije ,ne znam zasto ali google je izbrisao aplikaciju
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#47 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by samkoF »

VIP Networks wrote:
Danguba wrote:
Pored pracenja na standardan nacin, putem resivera, mozete sve pratiti i putem Smart TV aplikacija - opcija za koju nije potreban Set Top Box. Ukoliko se odlucite za ovu opciju, potrebno je da uplatite - 45.90 eur, 59.90 USD, odnosno 50.00 CAD ( aktivacija paketa 30 eur (Evropa), 40 USD (America), 30 CAD (Canada)+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )
Napomena: Putem Smart TV aplikacije pratite samo TV kanale, bez video klubova i radio stanica.
Ovo me interesuje.
Za ovaj paket nista mi nije potrebno izuzev TV sa internetom ili?
Potrebno je uplatiti 45,90 + 30 = 75,90 eura i od vas ne dobijam nista.

Malo ste skuplji od BH ott TV koji nude otprilike isto.
Obzirom da u nasoj ponudi ne stoji spisak kanala, videoteka i ostalo malo je prenagljeno sa zakljucivanjem. Znajuci da BH ott TV nema mogucnost emitovanja Hayatovih kanala, Arene Sport, i vecinu Pinkovih kanala trebali bi detaljno da se upoznate sa kompletnom ponudom pa onda da donosite sud. Pozivamo Vas da nam se javite kako bi imali kompletnu informaciju.
Hvala,
Srdacan pozdrav,
Vip Networks

Kad ovako socno slazete , nikada vas ne bi narucio makar dzaba kad bi bili.Mogu misliti sta bi jos nalagali a o kvalitetu i brzini to jest kocenju slike bolje i da ne pitam .Inace ovaj spisak kanala sto je danguba postavio je tacan i ja iste te kanale imam jer koristim istu kompaniju BHOTT, prema tome slagali ste da nema ni hayatovih ni arena sportskih kanala a i pinkova ima 10 ak otprilike.Nek vam takva laz na cast sluzi, pozdrav.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#48 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by samkoF »

ladacoko wrote:joj lucky sto bacas bombe za bosnatv, upitaj ljude koji koriste tu kompaniju kad su zadnji put imali problema sa kanalima ?? , imaju podrsku 24h dovoljno je reci
Ne baca , i ja sam imao bosna tv znam ja odlicno kako je.Ispocetka je islo lijepo onda je krenulo naopako prvo su ukinili kanale pinka prije 2-3 godine pa ukinuli FACE tv i to tako samo st zamrace kanale a cjena ista jel de.Hajde sve sam to trpio jer prije 3 godine i nije bilo ovoliko ovih ipt platformi i raznih komapnija pa sam sutio, ustvari zvao sam zalio se svako malo al dzaba kad lopovi nemaju obraza.Sto se mene tice kap koja je prelila casu i kad sam odlucio otkazati bosna tv je onda kad su zamracili uzvratnu utakmicu u zenici BIH-Grcka , a prije te tekem obecavali su i meni licno da ce sve biti u redu i da ce se moci gledati i pred sami pocetak tekme zamrace kanal, cim se tekma zavrsi kanal opet ima sliku ma fujjjjjjjjj.Srecom pojavila se BHott il bostel net tv kako se zove ovdje u americi sa sjedistem u chicagu.Sto kaze danguba sa mnogo vise kanala uzivo nego bosna tv , naime bostel net tv ima 52 kanala direktno plus 14 reprzinih kanala koji idu za nas u usa 6 sati poslije.Cjena ako odjednom uplatis za godsinu dana , cjena pretplate je 20 dollara
plus sto prvi put moras platiti aktivaciju i kutiju sve skupa 110, barem sam ja tako platio.Sto se mene tice zasada sam zadovoljan jako sa bostel net tv , jer imam mnogo veci izbor nego ikad dosada (danguba je vec napravio spisak kanala) a jos nesto od ovih platformi koje sam dosada isprobao ( nettv i bosna tv, ovu sto sad imam je treca)ova mi od ove tri najmanje koci.Internet brzina mi je oduvijek ista bila , oduvijek, znaci ja sam prilicno 100% siguran da kocenje ili zaledjivanje na momente slike nema nikakve veze sa nasom brzinom, to samo oni koji nama salju signale i time se bave oni znaju kako i zasto nekad , negdje koci slika.Pomirio sam se s tim da niti u jednoj komapniji nece biti svi kanali perfekt bez kocenja , jer je to izgleda ovakvim nacinom prenosa slike nemoguce .I sad sa ovom komapnijom koju imam takodje mi se desavaju da negdje neki kanali koce al sam upratio kad i koji, neki ne koce nikako kao npr ovi (BHT,FTV,Hayat,HRT1 i 2,NOVA TV, RTL,FACE TV,HBO Adria,Cinema tv, Discovery, National Geografic, Animal Planet , PInk BH rjedje i ponekad koci itd) ovi kanali se i anjcesce gledaju uz sportske sto se tice sportski Eurosport je na nasem jeziku i nikad mi ne koci a Eurosport2 koci mi samo navece a ne po danu ( a subotom i nedeljom gledam na erusportu2 budu po dvije utakmice uzivo svaki vikend)e sto se tice arena, imam 4 sportske arene al sve 4 koci navece i tad ih nemam zivaca gledati dok po danu su vecinom ok a tad i gledam nedeljom pjanica uzivo , najcesce romu prikazuju, sto me takodje i zanima.Zato sve u svemu kad oduzmem i saberem nije perefktno ( a vjerujem 100% da nigdje nema perfektno) sto se tice zaledjivanja slike, kvalitet jest odlican u HD na vecini kanala, ali meni je opet zasad ova firma najbolja jer je velik izbor i uvijek mogu sebi naci nesto da gledam sto me zanima i HBO Adria mi je odlican kanala sve novi filmovi odlican kvalitet slike i sa prevodom na nas jezik.Ja sam siguran ako ostanu kakvi su i dosada ja cu ostati njihov pretplatnik sigurno i iducu godinu ako jedino ne ispadne slucajno nesta bas bas povoljno i sa jos vecim izborom kanala al cu opet pricekati da vidim sta ce drugi reci.
Sto se tice ovih VIPOVACA kod mene su zasrali cim sam ih uhvatio u lazi i dalje me uopste ne zanima sta pisu.
User avatar
luckylaka
Posts: 22636
Joined: 15/01/2010 06:28

#49 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

ladacoko wrote:joj lucky sto bacas bombe za bosnatv, upitaj ljude koji koriste tu kompaniju kad su zadnji put imali problema sa kanalima ?? , imaju podrsku 24h dovoljno je reci
Ili radis za Bosnatv ili su te nasukali na ugovor od dvije godine pa htio ne htio moras ih hvaliti.I nemon mi ti pricati o Iptv platformama zivota ti.Poceo sam sa Balkaniyum,pa Fasttv,pa Balkantv,pa Bosnatv,pa Nettv,pa Gss...i sad trenutno imam instalirane 4 Samsung smart aplikacije na tv (Gss,Balkaniyum,Nettv i Rushatv)s tim da u isto vrijeme ne mozes imati instalirane aplikacije Nettv i Gss jer jedna drugu brise,Balkaniyum mozes zato sto je u ponudi Samsung smart aplikacija.O Bosnatv nemoj vise davno su procitani i Iptv koji jos nesto ulaze da poboljsa svoj kvalitet je Nettv plus.Ovaj Bostelov jos nisam isprobao a i njega cu uskoro.Da zaboravio sam napomenuti da sam koristio i android box koji nema pretplate samo sebi instaliras aplikaciju sa googla medjutim trenutno je ta aplikacija ukinuta i ko je instalirao instalira na google ce se pojaviti ponovo poslije nove godine.
VIP Networks
Posts: 34
Joined: 02/12/2013 23:14

#50 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks »

ImageImage
Image
Image
Image
Post Reply