Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#24001 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

phillie wrote:
pirmin wrote:Cuj Grci da kiksaju protiv Kipra?! :D

:D
Da su danas dobili Estoniju, (ako Grcka zijani od Belgije) bili bi u egalu s njima. Tom scenariju sam se i ja nadao, pa da bar malo zapnu protiv svoje bratije, a nama mozda olaksaju. Ovako ce deveto kolo odigrati ko mi protiv njih.
Ne mogu sad da nadjem onu tabelu drugplasiranih ekipa kvalifikacija (ako zna neko, nek pomogne). ali gotovo sam siguran da mi sa tri pobjede u naredne tri utakmice, uz kiks Grcke, opet necemo vidjeti baraza. Jos koliko sam procitao, bodovi osvojeni protiv posljednje ekipe u grupi se ne racunaju (na znam zasto ne bi, posto svi imaju po 6 ekipa). Doduse to procitah na klixu.
I Grcka sad je negdje pri dnu tabele, tako da bi i oni mogli na kraju mahati usima.
Pa sa dvije pobjede smo 99% u baražu. Ovako izgleda trenutno stanje:

http://pokit.org/get/img/54d124376d028c ... 364d77.jpg

Slovačka gostuje Engleskoj i Škotskoj.

Ukrajina gostuje Islandu i dočekuje Hrvatsku.

Sjeverna Irska dočekuje Češku i Njemačku, a gostuje Norveškoj.

Švedska dočekuje Luksemburg i gostuje Holandiji.

Italija dočekuje Izrael i Makedoniju i gostuje Albaniji.

Irska dočekuje Srbiju i gostuje Velsu.

Crna Gora igra kući sa Rumunijom i Danskom, a gostuje Poljskoj.

Ja mislim da bi se nekako moglo i sa 12 bodova ugurati, a to bi bilo da odigramo neriješeno sa Belgijom, a da Grčka ne dobije na Kipru. Mada mi je scenario drama realan. Ali eto, nije ništa nerealniji nego da dobijemo Belgiju :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47310
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24002 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

Muhamed Đakmić wrote:
Ja mislim da bi se nekako moglo i sa 12 bodova ugurati, a to bi bilo da odigramo neriješeno sa Belgijom, a da Grčka ne dobije na Kipru. Mada mi je scenario drama realan. Ali eto, nije ništa nerealniji nego da dobijemo Belgiju :D
:D
User avatar
phillie
Posts: 9380
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#24003 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Ma ima jos previse kombinacija sto se ove alternativne tabele tice. Dosta je treceplasiranih ekipa koje jos imaju sansu za baraz. Jedino mi je glupo sto je UEFA ostavila ovo pravilo brisanja bodova, iako su naknadno ubacili kosovo i gibraltar.

Jos mjesec dana nadanja...Solidno je bilo ovo svjetsko. Sad ce evropsko pa u nove pobjede :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#24004 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Raigor Stonehoof »

pirmin wrote:Cuj Grci da kiksaju protiv Kipra?! :D

:D
ko sto bi smo mi kiksali protiv sandzaka :D
User avatar
Logovan
Posts: 94803
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24005 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Pročitah na facebooku da se Vedo oprašta.
Romanija
Posts: 2024
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: All over the UK

#24006 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Romanija »

Trebaju nam dvije pobjede za baraz, ali ja ne vidim kako ovaj tim moze pobjediti Belgijance cak i kad im pobjeda ne treba.
User avatar
phillie
Posts: 9380
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#24007 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Ma doduse, proslu u Zenici smo ih imali, ali Bega bezze primi gol iz daljine....doduse i vadio nas je u prvom poluvremenu. Dakle moze se. Mene je strah Estonije. 8)
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#24008 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by incognito071 »

Jel' se futavi savez oglasio gdje uopste igramo tu utakmicu s Belgijom?
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#24009 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Do utakmice sa Belgijom ima jos vremena da se nadje jos kakav dobar igrac ,lige su startovale.Ali nece klovn u avanturu hoce na sigurno.Daj dovedi 30-o godisnjaka sto vise a ove mladje dovedi pa ih vrati ili drzi na klupi.Umjesto sto je protiv giblartara trebao pokusati uigrati Sea,Jozu,Mumeta klovn pokusava uigrati Hadzica,Jajala,Mudala koji nikada vise nece zaigrati zajedno.Sa Meshom Begiju ne mozemo dobiti da nam posude Messia i Ronalda jer tip nema viziju,nema autoriteta niko ga ne jebe ni 1%(prije sam pisao 2%)i ono 1% posto je izgubio.Mislim da Mesha nije glup ali jednostavno cini mi se da se nista ne pita u reprezentaciji i sto prije ga se kotarisemo znacemo na cemu smo.Ovako trenutno smo u q..u.
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#24010 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

incognito071 wrote:Jel' se futavi savez oglasio gdje uopste igramo tu utakmicu s Belgijom?
Kakav bolan savez ,grupa hostaplera,mafijasa,kriminalaca,dzabalebarosa,uhljupa koje boli q..c za reprezentacijom.Bio juce clanak negdje(ne mogu naci)koliko para mafijasi potrose na putovanja,avionske karte,smjesta,kurve,striptiz barove...da mogu platiti europsko strucnjaka al nema onda za prasetinu i janjetinu.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3048
Joined: 25/06/2014 14:16

#24011 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kakotakonikako »

Ovoj reprezentaciji ne bi, sa ovakvim navijacima i kriticarima, pomogli na klupi da su zajedno Ferguson, Zidane i Murinjo. Treba realno pogledati i reci da igraci ne igraju u reprezentaciji ni 30% od onoga sto pruzaju u svojim timovima.
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#24012 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by incognito071 »

luckylaka wrote:Do utakmice sa Belgijom ima jos vremena da se nadje jos kakav dobar igrac ,lige su startovale.Ali nece klovn u avanturu hoce na sigurno.Daj dovedi 30-o godisnjaka sto vise a ove mladje dovedi pa ih vrati ili drzi na klupi.Umjesto sto je protiv giblartara trebao pokusati uigrati Sea,Jozu,Mumeta klovn pokusava uigrati Hadzica,Jajala,Mudala koji nikada vise nece zaigrati zajedno.Sa Meshom Begiju ne mozemo dobiti da nam posude Messia i Ronalda jer tip nema viziju,nema autoriteta niko ga ne jebe ni 1%(prije sam pisao 2%)i ono 1% posto je izgubio.Mislim da Mesha nije glup ali jednostavno cini mi se da se nista ne pita u reprezentaciji i sto prije ga se kotarisemo znacemo na cemu smo.Ovako trenutno smo u q..u.
Mume je bio pod suspenzijom koliko znam.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#24013 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/sistem ... ost/250494
Ne znam za vas,ali meni PUN KURAC ovakvih tekstova koje bi svako od nas približno dobro napisao,a novinar konta da je samo takav struĆnjak.
Čast izuzecima,ali su ovakvi tekstovi za mene hrpa gluposti.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#24014 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by VPSA »

Pa nase sportsko novinarstvo, vidis da je i ovaj tekst napisao samo da se Dzeki uvuce u s...k ne bi li mu ovaj dao neki interview kasnije i mozda potpisani dres. A kvalitetno pitanje igracu, treneru ili bilo kome, postave jednom godisnje. Cast izuzecima kojih ima par.

A posebna prica je kvalitet pisanja, bude na ovom forumu svaki dan kvalitetnijih postova nego sto su njihove strucne analize.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#24015 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Roccohljup »

BiH OSTAJE BEZ VEDATORA Oprašta se strijelac koji ju je odveo na prvo SP i tamo zabio njen prvi gol
http://www.index.hr/sport/clanak/bih-os ... 92350.aspx
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#24016 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

incognito071 wrote:
luckylaka wrote:Do utakmice sa Belgijom ima jos vremena da se nadje jos kakav dobar igrac ,lige su startovale.Ali nece klovn u avanturu hoce na sigurno.Daj dovedi 30-o godisnjaka sto vise a ove mladje dovedi pa ih vrati ili drzi na klupi.Umjesto sto je protiv giblartara trebao pokusati uigrati Sea,Jozu,Mumeta klovn pokusava uigrati Hadzica,Jajala,Mudala koji nikada vise nece zaigrati zajedno.Sa Meshom Begiju ne mozemo dobiti da nam posude Messia i Ronalda jer tip nema viziju,nema autoriteta niko ga ne jebe ni 1%(prije sam pisao 2%)i ono 1% posto je izgubio.Mislim da Mesha nije glup ali jednostavno cini mi se da se nista ne pita u reprezentaciji i sto prije ga se kotarisemo znacemo na cemu smo.Ovako trenutno smo u q..u.
Mume je bio pod suspenzijom koliko znam.
Jednu protiv kipra,cini mi se
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#24017 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Roccohljup wrote:
BiH OSTAJE BEZ VEDATORA Oprašta se strijelac koji ju je odveo na prvo SP i tamo zabio njen prvi gol
http://www.index.hr/sport/clanak/bih-os ... 92350.aspx
Ko i svi ostali asovi do sada sto su otisli Hasan,Barba,Spaha,Miske...tako i Vedo ce otici a da ga iz jebenog saveza niko nece vise ni spomenuti.Kako se europske reprezentacije oprastaju od svojih zvijezda nasi ni turnir u njihovu cast da organizuju.
User avatar
spree
Posts: 7976
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#24018 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by spree »

Sto se niko od novinara "struĆnjaka" nije sjetio nazvati savez i postaviti par pitanja? Najlakse se uvlačiti u guzu ocekujuci dres ili kartu za neku tekmu.

#mesaodlazi
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#24019 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by malakh »

nego je li izašao iz mišije rupe onaj hablećina ligata? ja iskreno ne pamtim kada smo gore igrali, a on je lajao na papeta, a sa papetom si makar znao da će biti makar dvije prilike za go po utakmici.

i onda hablećina napiše "ja sam najzaslužniji što je pape otišao."

:lol: :lol:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#24020 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by BlueBlood »

incognito071 wrote:Jel' se futavi savez oglasio gdje uopste igramo tu utakmicu s Belgijom?
Grbavica
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 41029
Joined: 21/05/2012 22:46

#24021 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

karanana wrote:kad su vako dobri ni ne treba im rjesavati stambeno pitanje da ih ne bi diskvalifikovali iz buducih takmicenja.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jebi se ba :lol: :lol:
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#24022 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by incognito071 »

luckylaka wrote:
Roccohljup wrote:
BiH OSTAJE BEZ VEDATORA Oprašta se strijelac koji ju je odveo na prvo SP i tamo zabio njen prvi gol
http://www.index.hr/sport/clanak/bih-os ... 92350.aspx
Ko i svi ostali asovi do sada sto su otisli Hasan,Barba,Spaha,Miske...tako i Vedo ce otici a da ga iz jebenog saveza niko nece vise ni spomenuti.Kako se europske reprezentacije oprastaju od svojih zvijezda nasi ni turnir u njihovu cast da organizuju.
Hasan je sportski direktor u Bajernu, nema nikakvog interesa za savez
Barba ima preca posla u vidu kocke.
Spahu vidim u doglednom vremenu unutar saveza, lik jos uvijek nije zavrsio fudbalsku karijeru.
Miske je vec angazovan u savezu

pa hebemu majku lucky, razmislis li ti prije nego napises nesto?
Last edited by incognito071 on 05/09/2017 10:15, edited 1 time in total.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#24023 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by leškarenje »

Šta je Miske u savezu?
User avatar
spree
Posts: 7976
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#24024 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by spree »

Direktor reprezentacije cini mi se.
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#24025 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Sarlo Akrobata »

Spaha je zasluzio kurac, i nista vise. Seljacina!
Post Reply