Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56062
Joined: 15/12/2008 16:53

#2351 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by ultima_palabra »

Zezam se... ali stvarno mislim da će od tih 330.000 najmanje dobiti Bakir, razdjelit će se to na Suljagića, Hadžiomerovića i Raguža. A tu je i bivše Silajdžićevo glasačko tijelo...

Drugo, ne mislim da ljudi imaju percepciju Bakira kao nekog stuba odbrane BiH... možda nisi svjestan koliko je negativno mišljenje o njemu van standardnog SDA kruga glasača (budžetlije, hodže, nane/dede).
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2352 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Banksy »

kamen spoticanja wrote: Ma kako bolan...prosli izborni ciklus od tri kandidata sadasnji član predsjednistva imao je najmanje sanse...haris je bio tadasnji clan predsjednistva s lovom iz turskom iza ledja...fahro zvijezda u usponu bez i jedne mrlje i gomilom sda clanova koji su ga simpatizirali
Bakira je tihic gurno u vatru bez jasne infrastrukture i vizije uz svo moguće otezavanje kampanje saltomortale izjavama

Pa je opet bila solidna razlika
I 75 000 ''nevažećih'' glasova ...
Prošli izbori su bili štimaljka za skidanje Silajdžića i postavljanje Tihićevog SDA kandidata (Izetbegovića).
Takvi će biti i ovi, abd, za skidanje Izetbegovića i postavljanje DF kandidata (Sulajgića).
Zato panika koalicije SDA/SDP i njihovi otvoreni napadi na USA i MZ ...
Nomo
Posts: 1801
Joined: 17/06/2014 12:25

#2353 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Nomo »

relativno84 wrote:
plavipatriota wrote:jel ti to na avataru zeleni bakir?
ne razumijem narod koji i dalje moze glasati za SDA, jedini razlog je taj da su ih oni uhljebili preko raznih familijarnih veza, pa se boje da ne izgube..
FUJ!
FRONTA, KOMŠIĆ I SULJAGIĆ!
Ovako Emir pozeleni kad mu kazu da je Bosnjak
:oops:

Iskreno i sam se pitam ko moze glasati za SDA ali i ostalu mraku koja se kandiduje, pa sve lopov do lopova, il lopovi u najavi. Ali eto ima dovoljno "zadovoljnih" koji guraju na pozicije iste.

Željko i Suljagic ok, eto nekako i mogu proci al gdje ostatak tog DF ko su ti ljudi, koje partiske kartice su zaduzivali do sad, nije promijeniti dres jednako oprati obraz od prijasnjih prljavih poslova :kiss:
ovo ti je potpuno nepotrebno i jako nisko . eto cerici , cengici , izetbegovici , saje , paje , brankovici , bicakcici , zeljkovici , mujezinovici , dzaferovici , radeljasi , butnje ... su ponosni i grlati Bosnjaci pa pohrase Bosnu gore od tornada . hem su je izdali hem su dezerteri i podrumasi hem su je opljackali do temelja . Poznajem ljude bih muslimane koji su zivot dali za Bosnu i koji su se bolje osjecali u bosanskoj nego li u bosnjackoj kosulji . Ljubav prema bosni se ne iskazuje tako sto kazes da si bosnjak nego djelom . Djela su na strani Bosnaca a nedjela uglavnom na strani Bosnjaka .
ps Zasto neko mora biti bezuvjetno sretan sto mu je neki polupismeni minderas u sred rata izbadio nacinalno ime iz neke arhaicne skrinje . Emir Suljagic se moze izjasniti kao Srbin , Cerkez , Rus Kinez ali je veci covjek i veci prijatelj Bosni i bosancima i Bosnjacima milion puta od Bakira i citavog SDA . I ja sam Bosanc i od bosne nista uzeo nisam a mnogo toga dao za razliku od ponosnih Bosnjaka koji su se obogatili u ratu i poslije rata na bosanskoj muci i patnji . i na genocidu su se neki Bosnjaci omrsili i brk omastili . I zene i muski . Tako da bi ti bolje bilo pogledati djela a ne da li neko preferira Bosnjak ili Bosnac . Jovo Divjak i Vikic i slicni takodje nisu bosnjaci ali njihov doprinos ovoj zemlji i golom opstanku bosne je nemjerljiv . Da nas je bilo vise takvih kao sto su SDA i slicni Bosnjaci koji su iz Zagreba Ljubljane Beca upravljali lovom na begovoj dzamiji bi danas bio toranj pravoslavne crkve a ferhadija bi se zvala aleja ratka mladica . Ako SDA pobijedi taj scenirao je uvijek u igri jer se pojedini Bosnjaci igraju Bosanskom drzavom zarad vlasti i novca . iskreno govoreci vecina bosnjaka ni zna sta je drzava . Bosanci sigurno vise znaju o tome .
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2354 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by kamen spoticanja »

ultima_palabra wrote:Zezam se... ali stvarno mislim da će od tih 330.000 najmanje dobiti Bakir, razdjelit će se to na Suljagića, Hadžiomerovića i Raguža. A tu je i bivše Silajdžićevo glasačko tijelo...

Drugo, ne mislim da ljudi imaju percepciju Bakira kao nekog stuba odbrane BiH... možda nisi svjestan koliko je negativno mišljenje o njemu van standardnog SDA kruga glasača (budžetlije, hodže, nane/dede).
ova fahrina bezumna kampanja i desavanja iz februara pozicioniraju ridjobradog na branik...on sam to svakako ne bi bio u stanju
Otprilike mi je taj krug koji ne mirise zelene pa ni bakira blizak (samo mi je zanimljiva ta teza o budzetlijama kao glasacima sda...90% budzetlija iz mog okruzenja su mrtvi sdpovci mada su poslove dobijali u sda mandatu) ali poprilicno poznajem i kako funkcionisu i oni drugi...stari to je armija...doslovno
Realno sve izuzev solidne razlike u princevu korist meni ce biti iznenadjenje
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2355 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by kamen spoticanja »

Banksy wrote:
kamen spoticanja wrote: Ma kako bolan...prosli izborni ciklus od tri kandidata sadasnji član predsjednistva imao je najmanje sanse...haris je bio tadasnji clan predsjednistva s lovom iz turskom iza ledja...fahro zvijezda u usponu bez i jedne mrlje i gomilom sda clanova koji su ga simpatizirali
Bakira je tihic gurno u vatru bez jasne infrastrukture i vizije uz svo moguće otezavanje kampanje saltomortale izjavama

Pa je opet bila solidna razlika
I 75 000 ''nevažećih'' glasova ...
Prošli izbori su bili štimaljka za skidanje Silajdžića i postavljanje Tihićevog SDA kandidata (Izetbegovića).
Takvi će biti i ovi, abd, za skidanje Izetbegovića i postavljanje DF kandidata (Sulajgića).
Zato panika koalicije SDA/SDP i njihovi otvoreni napadi na USA i MZ ...
De ba...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2356 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Banksy »

Jedino što zabrinjava je umjerena i pomalo traljav količina volje i odlučnosti MZ i USA da skinu Izetbegovića i SDP i postave svoje nove favorite, je li to zaista dovoljno i misle li ozbiljno.
Jasno su zauzeli stranu, filuju javnost negativnim informacijama prema sadašnjoj vlasti, a novcem i utjecajem nadolazeće. Pitanje je samo da li je to dovoljno jako, s kojeg nivoa se to radi i hoće li biti dovoljno da ''donesu'' promjene.
Pobjedi li Izetbegović, znači da je posao upravljan s nižeg nivoa, da namjere nisu bile temeljite i ozbiljne, da ne postoji nikakva strategija i ozbiljan plan MZ-e prema BiH i da smo do daljnjeg prepušteni sami sebi, što je u stvari i najgora informacija koju bismo mogli izvući iz tog rezultata, tako da najgora vijest neće biti da Izetbegović ostaje u sedlu, već da smo ostavljeni sami ...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56062
Joined: 15/12/2008 16:53

#2357 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by ultima_palabra »

kamen spoticanja wrote:
ultima_palabra wrote:Zezam se... ali stvarno mislim da će od tih 330.000 najmanje dobiti Bakir, razdjelit će se to na Suljagića, Hadžiomerovića i Raguža. A tu je i bivše Silajdžićevo glasačko tijelo...

Drugo, ne mislim da ljudi imaju percepciju Bakira kao nekog stuba odbrane BiH... možda nisi svjestan koliko je negativno mišljenje o njemu van standardnog SDA kruga glasača (budžetlije, hodže, nane/dede).
ova fahrina bezumna kampanja i desavanja iz februara pozicioniraju ridjobradog na branik...on sam to svakako ne bi bio u stanju
Otprilike mi je taj krug koji ne mirise zelene pa ni bakira blizak (samo mi je zanimljiva ta teza o budzetlijama kao glasacima sda...90% budzetlija iz mog okruzenja su mrtvi sdpovci mada su poslove dobijali u sda mandatu) ali poprilicno poznajem i kako funkcionisu i oni drugi...stari to je armija...doslovno
Realno sve izuzev solidne razlike u princevu korist meni ce biti iznenadjenje
Opet ja ne vidim ni tu neku negativnu percepciju dešavanja u februaru među narodom, a Avaz svakako odavno gubi na važnosti, kao i sve novine starog formata.

Realno, mislim da je teško procijeniti rezultate ovih izbora... najviše zbog jokera zvanog DF, za kojeg je vrlo teško utvrditi kakvu podršku ima.
User avatar
madner
Posts: 56818
Joined: 09/08/2004 16:35

#2358 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by madner »

Mozda je plan da SDA bude ta koja ce odbraniti Bosnjacke interese u slucaju Sejdic Finci, onako kako samo SDA zna braniti.
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#2359 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by GoldenSpoon »

madner wrote:Mozda je plan da SDA bude ta koja ce odbraniti Bosnjacke interese u slucaju Sejdic Finci, onako kako samo SDA zna braniti.
naravno jer su oni jedina prava bosnjacka stranka i opcija sto se moze vidjeti iz prilozenog videa jer kada su se uspjeli izboriti za prava radnika i spasiti stotine preduzeca dokazali su da su istinski prijatelji ovog naroda

User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#2360 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Mister Yes »

Evo izašla i zvanična predizborna pjesma gospodina Suljagića:

User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2361 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Havatar »

Nomo wrote:
relativno84 wrote:
plavipatriota wrote:jel ti to na avataru zeleni bakir?
ne razumijem narod koji i dalje moze glasati za SDA, jedini razlog je taj da su ih oni uhljebili preko raznih familijarnih veza, pa se boje da ne izgube..
FUJ!
FRONTA, KOMŠIĆ I SULJAGIĆ!
Ovako Emir pozeleni kad mu kazu da je Bosnjak
:oops:

Iskreno i sam se pitam ko moze glasati za SDA ali i ostalu mraku koja se kandiduje, pa sve lopov do lopova, il lopovi u najavi. Ali eto ima dovoljno "zadovoljnih" koji guraju na pozicije iste.

Željko i Suljagic ok, eto nekako i mogu proci al gdje ostatak tog DF ko su ti ljudi, koje partiske kartice su zaduzivali do sad, nije promijeniti dres jednako oprati obraz od prijasnjih prljavih poslova :kiss:
ovo ti je potpuno nepotrebno i jako nisko . eto cerici , cengici , izetbegovici , saje , paje , brankovici , bicakcici , zeljkovici , mujezinovici , dzaferovici , radeljasi , butnje ... su ponosni i grlati Bosnjaci pa pohrase Bosnu gore od tornada . hem su je izdali hem su dezerteri i podrumasi hem su je opljackali do temelja . Poznajem ljude bih muslimane koji su zivot dali za Bosnu i koji su se bolje osjecali u bosanskoj nego li u bosnjackoj kosulji . Ljubav prema bosni se ne iskazuje tako sto kazes da si bosnjak nego djelom . Djela su na strani Bosnaca a nedjela uglavnom na strani Bosnjaka .
ps Zasto neko mora biti bezuvjetno sretan sto mu je neki polupismeni minderas u sred rata izbadio nacinalno ime iz neke arhaicne skrinje . Emir Suljagic se moze izjasniti kao Srbin , Cerkez , Rus Kinez ali je veci covjek i veci prijatelj Bosni i bosancima i Bosnjacima milion puta od Bakira i citavog SDA . I ja sam Bosanc i od bosne nista uzeo nisam a mnogo toga dao za razliku od ponosnih Bosnjaka koji su se obogatili u ratu i poslije rata na bosanskoj muci i patnji . i na genocidu su se neki Bosnjaci omrsili i brk omastili . I zene i muski . Tako da bi ti bolje bilo pogledati djela a ne da li neko preferira Bosnjak ili Bosnac . Jovo Divjak i Vikic i slicni takodje nisu bosnjaci ali njihov doprinos ovoj zemlji i golom opstanku bosne je nemjerljiv . Da nas je bilo vise takvih kao sto su SDA i slicni Bosnjaci koji su iz Zagreba Ljubljane Beca upravljali lovom na begovoj dzamiji bi danas bio toranj pravoslavne crkve a ferhadija bi se zvala aleja ratka mladica . Ako SDA pobijedi taj scenirao je uvijek u igri jer se pojedini Bosnjaci igraju Bosanskom drzavom zarad vlasti i novca . iskreno govoreci vecina bosnjaka ni zna sta je drzava . Bosanci sigurno vise znaju o tome .
Dobro je sto se ogolilo i jasno napisalo da je kampanja emira suljagica uperena protiv Bosjaka a to ni ne cudi posto je ucestvovao u kamanji da se Bosnjaci ne popisu tako i gdje su se Bosnjaci koji su jedini cuvari BIH i bez kojih BIH ne bi postojala svi kolektino prikazivani bas tako kako ti pokusavas da bi se krivica za sve zlo prebacila na Bosnjake. I to je jos jedan razlog zbog cega nece dobiti izbore nego bolje da se pazi da ne dobije 2 % glasova, taman koliko je na popisu bilo Bosanaca.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2362 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by It_is_a_Leclerc »

Emir Suljagić je za Bakira Izetbegovića BOŠNJAČINA !

Dok je Bakir Izetbegović i njegovi džamijski ćevapojedi nagovarao Bošnjake iz Srebrenice i Podrinja da ne idu iz Sarajeva, Vogošće i Tuzle, Emir Suljagić je, kao ličnost, orao da se provede aneks 7 Dejtonskog sporazuma. Prema tome, Emir Suljagić je za onog riđavog Ćevapojeda - pijemont bošnjaštva.
User avatar
relativno84
Posts: 15349
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2363 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by relativno84 »

It_is_a_Leclerc wrote:Emir Suljagić je za Bakira Izetbegovića BOŠNJAČINA !

Dok je Bakir Izetbegović i njegovi džamijski ćevapojedi nagovarao Bošnjake iz Srebrenice i Podrinja da ne idu iz Sarajeva, Vogošće i Tuzle, Emir Suljagić je, kao ličnost, orao da se provede aneks 7 Dejtonskog sporazuma. Prema tome, Emir Suljagić je za onog riđavog Ćevapojeda - pijemont bošnjaštva.
Pa kad je vec toliko orao cudo se nije vratio na svoje :? Bez one price jeste, samo se sad prijavio da bi se mogao kandidovati to je vec prezvakana stvar :roll:

Jedino sto je uspjesno orao su oni dulumi zemlje sto kupi od skromne ministarske platice, al eto nije ostalo za autic :-)

Fenomeni ste, covjek gdje god stigne istice da se ne osjeca kao Bosnjak, ali eto njegovi simpatizeri znaju bolje od njega :lol: :lol: :lol:
Heartbeats
Posts: 719
Joined: 26/06/2012 21:51

#2364 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Heartbeats »

relativno84 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Emir Suljagić je za Bakira Izetbegovića BOŠNJAČINA !

Dok je Bakir Izetbegović i njegovi džamijski ćevapojedi nagovarao Bošnjake iz Srebrenice i Podrinja da ne idu iz Sarajeva, Vogošće i Tuzle, Emir Suljagić je, kao ličnost, orao da se provede aneks 7 Dejtonskog sporazuma. Prema tome, Emir Suljagić je za onog riđavog Ćevapojeda - pijemont bošnjaštva.
Pa kad je vec toliko orao cudo se nije vratio na svoje :? Bez one price jeste, samo se sad prijavio da bi se mogao kandidovati to je vec prezvakana stvar :roll:

Jedino sto je uspjesno orao su oni dulumi zemlje sto kupi od skromne ministarske platice, al eto nije ostalo za autic :-)

Fenomeni ste, covjek gdje god stigne istice da se ne osjeca kao Bosnjak, ali eto njegovi simpatizeri znaju bolje od njega :lol: :lol: :lol:
Ako nista, nije cupi da se ne pojavi na debatama. Cupi jednom (u trezoru) - cupi uvijek!
User avatar
relativno84
Posts: 15349
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2365 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by relativno84 »

Heartbeats wrote:
relativno84 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Emir Suljagić je za Bakira Izetbegovića BOŠNJAČINA !

Dok je Bakir Izetbegović i njegovi džamijski ćevapojedi nagovarao Bošnjake iz Srebrenice i Podrinja da ne idu iz Sarajeva, Vogošće i Tuzle, Emir Suljagić je, kao ličnost, orao da se provede aneks 7 Dejtonskog sporazuma. Prema tome, Emir Suljagić je za onog riđavog Ćevapojeda - pijemont bošnjaštva.
Pa kad je vec toliko orao cudo se nije vratio na svoje :? Bez one price jeste, samo se sad prijavio da bi se mogao kandidovati to je vec prezvakana stvar :roll:

Jedino sto je uspjesno orao su oni dulumi zemlje sto kupi od skromne ministarske platice, al eto nije ostalo za autic :-)

Fenomeni ste, covjek gdje god stigne istice da se ne osjeca kao Bosnjak, ali eto njegovi simpatizeri znaju bolje od njega :lol: :lol: :lol:
Ako nista, nije cupi da se ne pojavi na debatama. Cupi jednom (u trezoru) - cupi uvijek!

Kako ce biti cupi a mlati zenu :-) to ne ide jedno s drugim :oops:
Heartbeats
Posts: 719
Joined: 26/06/2012 21:51

#2366 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Heartbeats »

relativno84 wrote:
Heartbeats wrote:
relativno84 wrote: Pa kad je vec toliko orao cudo se nije vratio na svoje :? Bez one price jeste, samo se sad prijavio da bi se mogao kandidovati to je vec prezvakana stvar :roll:

Jedino sto je uspjesno orao su oni dulumi zemlje sto kupi od skromne ministarske platice, al eto nije ostalo za autic :-)

Fenomeni ste, covjek gdje god stigne istice da se ne osjeca kao Bosnjak, ali eto njegovi simpatizeri znaju bolje od njega :lol: :lol: :lol:
Ako nista, nije cupi da se ne pojavi na debatama. Cupi jednom (u trezoru) - cupi uvijek!

Kako ce biti cupi a mlati zenu :-) to ne ide jedno s drugim :oops:
Za moje tvrdnje da je cupi se skrivao u trezoru postoje dokazi. Vidimo da je cupi i da ne smije u debatu. A za tvoje tvrdnje postoje samo novinske insinuacije. Gdje su dokazi, tuzbe, presude, medicinski zapisi? Stipu carsijanerske i minderske price. Stisni mooda ako si Jack..a to Baki Cupi nema, zao mi je..
User avatar
relativno84
Posts: 15349
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2367 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by relativno84 »

Heartbeats wrote: Za moje tvrdnje da je cupi se skrivao u trezoru postoje dokazi. Vidimo da je cupi i da ne smije u debatu. A za tvoje tvrdnje postoje samo novinske insinuacije. Gdje su dokazi, tuzbe, presude, medicinski zapisi? Stipu carsijanerske i minderske price. Stisni mooda ako si Jack..a to Baki Cupi nema, zao mi je..
Ajd gdje su ti dokazi, ono slika Baketa kako viri ko mis iz trezora :D :cekam:



A sto se tice Emira pa :D
Prema službenoj zabilješci policajaca Policijske stanice Ilidža, njih je 29. decembra 2011., u 18, 35 sati, pozvala Behija Selimović i prijavila da je u njihovom stanu, u ulici dr. Silve Rizvanbegovi}ću sarajevskom naselju Stup, istukao suprug Emir Suljagić. Kada je policijska patrola došla na mjesto poziva, pred zgradom su zatekli isprepadanu Behiju Selimović, koja je objasnila da je suprug "uhvatio rukama u predjelu vrata", te da je polupao namještaj u stanu, iz kojeg je ona netom pobjegla. Suljagićeva je supruga potom policajcima pokazala očigledne tragove davljenja, zbog čega su joj savjetovali da se odmah javi liječniku. No, onda je pred zgradu izašao ratoborni ministar, koji je policajce pokušao ubijediti da je njegova deset godina starija žena, zapravo, njega prva napala, objašnjavajući da želi razvod. Ministar je još jadikovao kako je ženu odranije namjeravao ostaviti, ali mu je ona, iz osvete, uništila odjeću. Nakon što je ispričao svoju verziju svađe, Suljagić je pozvao službenog vozača, koji ga je odvezao službenim automobilom. Policijska patrola je po ulasku u stan zatekla pravi kaos - razbacan i uništen namještaj.
Ok, prihvatam mozda je sve iscenirano jer se vec tad znalo da ce ga ovim pokusati oslabiti kad bude atakovao na fotelju u Predsjednistvu al eto :D
User avatar
hornet
Posts: 403
Joined: 17/07/2009 19:34

#2368 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by hornet »

It_is_a_Leclerc wrote:Emir Suljagić je za Bakira Izetbegovića BOŠNJAČINA !

Dok je Bakir Izetbegović i njegovi džamijski ćevapojedi nagovarao Bošnjake iz Srebrenice i Podrinja da ne idu iz Sarajeva, Vogošće i Tuzle, Emir Suljagić je, kao ličnost, orao da se provede aneks 7 Dejtonskog sporazuma. Prema tome, Emir Suljagić je za onog riđavog Ćevapojeda - pijemont bošnjaštva.
Istina. Za Suljagica jeste veliki plus sto je od pocetka bio protiv promasene SDA politike. Ovdje se postavlja pitanje, hoce li prognani Bosnjaci iz Podrinja glasati za onoga ko je za povratak ili za one koji su ih zadrzali u Sarajevu ili Tuzli. Neko je prije rata zivio u okolini Srebrenice ili Foce, danas zivi u Sarajevu ili Tuzli. Ja mislim da su to vecinom stabilni SDA glasaci, a sto i ne bi bili, mnogi su dobili posao i priliku da skoluju djecu. Zaboli njih sto danas nema Bosnjaka u Foci ili Visegradu. To je ta promasena politika.
Heartbeats
Posts: 719
Joined: 26/06/2012 21:51

#2369 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Heartbeats »

relativno84 wrote:
Heartbeats wrote: Za moje tvrdnje da je cupi se skrivao u trezoru postoje dokazi. Vidimo da je cupi i da ne smije u debatu. A za tvoje tvrdnje postoje samo novinske insinuacije. Gdje su dokazi, tuzbe, presude, medicinski zapisi? Stipu carsijanerske i minderske price. Stisni mooda ako si Jack..a to Baki Cupi nema, zao mi je..
Ajd gdje su ti dokazi, ono slika Baketa kako viri ko mis iz trezora :D :cekam:



A sto se tice Emira pa :D
Prema službenoj zabilješci policajaca Policijske stanice Ilidža, njih je 29. decembra 2011., u 18, 35 sati, pozvala Behija Selimović i prijavila da je u njihovom stanu, u ulici dr. Silve Rizvanbegovi}ću sarajevskom naselju Stup, istukao suprug Emir Suljagić. Kada je policijska patrola došla na mjesto poziva, pred zgradom su zatekli isprepadanu Behiju Selimović, koja je objasnila da je suprug "uhvatio rukama u predjelu vrata", te da je polupao namještaj u stanu, iz kojeg je ona netom pobjegla. Suljagićeva je supruga potom policajcima pokazala očigledne tragove davljenja, zbog čega su joj savjetovali da se odmah javi liječniku. No, onda je pred zgradu izašao ratoborni ministar, koji je policajce pokušao ubijediti da je njegova deset godina starija žena, zapravo, njega prva napala, objašnjavajući da želi razvod. Ministar je još jadikovao kako je ženu odranije namjeravao ostaviti, ali mu je ona, iz osvete, uništila odjeću. Nakon što je ispričao svoju verziju svađe, Suljagić je pozvao službenog vozača, koji ga je odvezao službenim automobilom. Policijska patrola je po ulasku u stan zatekla pravi kaos - razbacan i uništen namještaj.
Ok, prihvatam mozda je sve iscenirano jer se vec tad znalo da ce ga ovim pokusati oslabiti kad bude atakovao na fotelju u Predsjednistvu al eto :D
Jok eto na liniji bio, futa od covjeka. Babino djete sa 60 godina..pa kako ga nije stid! Doduse mozda i jeste malo pa ne smije na debatu..
A ovo za Emira, daj mi izvor, novine i potpisanog novinara. Kopiranje sa portala tipa haber.ba ili naprijed.info moze i moj mali od 3 godine. Eto Emir je na debatama pa neka ga slobodno pitaju o tim navodima. Sto cupi ne smije na debatu? Odgovor: nema mooda kao sto ih nije imao ni u ratu!
User avatar
relativno84
Posts: 15349
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2370 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by relativno84 »

Heartbeats wrote:
relativno84 wrote:
Heartbeats wrote: Za moje tvrdnje da je cupi se skrivao u trezoru postoje dokazi. Vidimo da je cupi i da ne smije u debatu. A za tvoje tvrdnje postoje samo novinske insinuacije. Gdje su dokazi, tuzbe, presude, medicinski zapisi? Stipu carsijanerske i minderske price. Stisni mooda ako si Jack..a to Baki Cupi nema, zao mi je..
Ajd gdje su ti dokazi, ono slika Baketa kako viri ko mis iz trezora :D :cekam:



A sto se tice Emira pa :D
Prema službenoj zabilješci policajaca Policijske stanice Ilidža, njih je 29. decembra 2011., u 18, 35 sati, pozvala Behija Selimović i prijavila da je u njihovom stanu, u ulici dr. Silve Rizvanbegovi}ću sarajevskom naselju Stup, istukao suprug Emir Suljagić. Kada je policijska patrola došla na mjesto poziva, pred zgradom su zatekli isprepadanu Behiju Selimović, koja je objasnila da je suprug "uhvatio rukama u predjelu vrata", te da je polupao namještaj u stanu, iz kojeg je ona netom pobjegla. Suljagićeva je supruga potom policajcima pokazala očigledne tragove davljenja, zbog čega su joj savjetovali da se odmah javi liječniku. No, onda je pred zgradu izašao ratoborni ministar, koji je policajce pokušao ubijediti da je njegova deset godina starija žena, zapravo, njega prva napala, objašnjavajući da želi razvod. Ministar je još jadikovao kako je ženu odranije namjeravao ostaviti, ali mu je ona, iz osvete, uništila odjeću. Nakon što je ispričao svoju verziju svađe, Suljagić je pozvao službenog vozača, koji ga je odvezao službenim automobilom. Policijska patrola je po ulasku u stan zatekla pravi kaos - razbacan i uništen namještaj.
Ok, prihvatam mozda je sve iscenirano jer se vec tad znalo da ce ga ovim pokusati oslabiti kad bude atakovao na fotelju u Predsjednistvu al eto :D
Jok eto na liniji bio, futa od covjeka. Babino djete sa 60 godina..pa kako ga nije stid! Doduse mozda i jeste malo pa ne smije na debatu..
A ovo za Emira, daj mi izvor, novine i potpisanog novinara. Kopiranje sa portala tipa haber.ba ili naprijed.info moze i moj mali od 3 godine. Eto Emir je na debatama pa neka ga slobodno pitaju o tim navodima. Sto cupi ne smije na debatu? Odgovor: nema mooda kao sto ih nije imao ni u ratu!

Znaci nema dokaza osim price, kao i za one zlatne kasike al se nikako izvor da poklopi :D ok nije frka. Evo vecerasnja debata je bila ok, ali jesi cuo mozda nesto sto nisi znao, jel se pojavila neka nova ideja, il se u sustini samo ponavljaju iste stvari u krug :?

A sto se tice ovo za Emirove licne probleme, lagano na google i ukucas emir suljagic/zena :D tako sam i ja, ima dovoljno i portala i novina :D ok, mozda ga svi mrze pa lazu al eto :oops:

Naravno sve dok ne vidis video snimak dok joj to radi neces vjerovati ali, to je manje bitno, Emir je pokazao hrabrost kad je odstupio s ministarske pozicije i to je to. Ova galama na tv je samo privlacenje paznje, eto njega za 15-tak dana ponovo u 1.mart :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2371 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by -LIBERO- »

Pogledao sam par emisija u kojima je ucestvovao, sto sam, sto ove kolektivne sa ostalim kandidatima...i nekako mi djeluje da bi mogao u svoja izlaganja unjeti malo vise zivosti i suptilno upakovane pozitivne agresivnosti. :D

Mislim, po svemu sudeci cu za njega glasati bez obzira na ovu primjedbu...ali eto. De malo zivosti Emire, a ono sto pricas je ok.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#2372 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by McMoy »

relativno84 wrote:
Heartbeats wrote: Za moje tvrdnje da je cupi se skrivao u trezoru postoje dokazi. Vidimo da je cupi i da ne smije u debatu. A za tvoje tvrdnje postoje samo novinske insinuacije. Gdje su dokazi, tuzbe, presude, medicinski zapisi? Stipu carsijanerske i minderske price. Stisni mooda ako si Jack..a to Baki Cupi nema, zao mi je..
Ajd gdje su ti dokazi, ono slika Baketa kako viri ko mis iz trezora :D :cekam:



A sto se tice Emira pa :D
Prema službenoj zabilješci policajaca Policijske stanice Ilidža, njih je 29. decembra 2011., u 18, 35 sati, pozvala Behija Selimović i prijavila da je u njihovom stanu, u ulici dr. Silve Rizvanbegovi}ću sarajevskom naselju Stup, istukao suprug Emir Suljagić. Kada je policijska patrola došla na mjesto poziva, pred zgradom su zatekli isprepadanu Behiju Selimović, koja je objasnila da je suprug "uhvatio rukama u predjelu vrata", te da je polupao namještaj u stanu, iz kojeg je ona netom pobjegla. Suljagićeva je supruga potom policajcima pokazala očigledne tragove davljenja, zbog čega su joj savjetovali da se odmah javi liječniku. No, onda je pred zgradu izašao ratoborni ministar, koji je policajce pokušao ubijediti da je njegova deset godina starija žena, zapravo, njega prva napala, objašnjavajući da želi razvod. Ministar je još jadikovao kako je ženu odranije namjeravao ostaviti, ali mu je ona, iz osvete, uništila odjeću. Nakon što je ispričao svoju verziju svađe, Suljagić je pozvao službenog vozača, koji ga je odvezao službenim automobilom. Policijska patrola je po ulasku u stan zatekla pravi kaos - razbacan i uništen namještaj.
Ok, prihvatam mozda je sve iscenirano jer se vec tad znalo da ce ga ovim pokusati oslabiti kad bude atakovao na fotelju u Predsjednistvu al eto :D

Ja sam čuo da žena ima sklonosti ka asfiksiofiliji. :wink:
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#2373 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Innovation »

Kazu, bili njegovi otisci prstiju na vratu. :oops:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2374 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by It_is_a_Leclerc »

:lol:

Našli tekst iz Slobodne Bosne koja je anti-SDP po svim osnovama, a Emir je tad još uvijek bio u SDP-u, i to poturaju kao dokaz. Šta je sljedeće ?! Ekskluziva, Avaz ?!

Dajte ljudi da budemo korektni prema Emiru. To što ga neko ne simpatiše ne daje vam za pravo da izmišljate. Evo, dajte mi informaciju dokle je došao sudski proces protiv Suljagića, jer, složit ćete se, kad nasilja ima, onda ima i sudskog procesa ?! Kad nasilja ima, onda ima i ljekarskog pregleda i službenog zapisnika ?! Kad nasilja ima, onda ima i malo više od teksta u nekakvom opskurnom političkom tabloidu.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2375 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by It_is_a_Leclerc »

relativno84 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Emir Suljagić je za Bakira Izetbegovića BOŠNJAČINA !

Dok je Bakir Izetbegović i njegovi džamijski ćevapojedi nagovarao Bošnjake iz Srebrenice i Podrinja da ne idu iz Sarajeva, Vogošće i Tuzle, Emir Suljagić je, kao ličnost, orao da se provede aneks 7 Dejtonskog sporazuma. Prema tome, Emir Suljagić je za onog riđavog Ćevapojeda - pijemont bošnjaštva.
Pa kad je vec toliko orao cudo se nije vratio na svoje :? Bez one price jeste, samo se sad prijavio da bi se mogao kandidovati to je vec prezvakana stvar :roll:

Jedino sto je uspjesno orao su oni dulumi zemlje sto kupi od skromne ministarske platice, al eto nije ostalo za autic :-)

Fenomeni ste, covjek gdje god stigne istice da se ne osjeca kao Bosnjak, ali eto njegovi simpatizeri znaju bolje od njega :lol: :lol: :lol:
Emir Suljagić se vratio na svoje i živi u Bratuncu. Za potrebe kampanje je prijavljen u Federaciji, jer je babo jednog kandidata, sasvim slučajno, stavio potpis na nešto što Bošnjacima u RS-u onemogućuje da se kandiduju i za funkciju predsjednika kućnog savjeta ;)

Emir Suljagić se ne mora osjećati Bošnjakom. To Ustav od njega ne traži, a ni ja kao njegov birač. To šta je ko, ide li u džamiju, plaća li hodžiluk, važno je očigledno jedino simpatizerima "mog" Bakira sa vrećom u kojoj, pored kašika, još stane jedino pokoji ćevap i ukradena humanitarna pomoć-
Post Reply