SP 2018 BiH - Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#1901 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by USAblues »

Izetovo izvodenje kornera nakon cega je Dumic postigao gol treba da bude primjer kako se izvode korneri.....potez tekme za mene...Pjanke mi na um pade i njegovi korneri

@ daj ba laznjak nemoj zajebavat :) cudis se kritikama na racun Mese
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#1902 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by luckylaka »

Iskljucivi krivci za neuspjeh su begic i njegovi jalijasi koji guraju nesposobne selektore.Najbolja generacija koja sumnjam da ce se ponoviti nije uspjela skoro nista zahvaljujuci govnarima iz saveza.tacka
User avatar
dulekrele
Posts: 3917
Joined: 10/04/2014 18:25

#1903 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by dulekrele »

emmir1 wrote:Ne kontam zašto toliko kritika na račun Meše

Da smo kao sinoć igrali cijele kvalifikacije imali bi najmanje 7 bodova više.

Meši kritika samo za nemotivaciju neborbenost igrača protiv Kipra recimo

Sinoć je igra bila odlično postavljena i protiv odlične Belgije smo dobro odigrali

Nije Meša kriv što prvo Begovic ne pokupi loptu kod 4. gola, iz tog napada naš stoper dodaje loptu protivniku na 15 metara a on asistira Carascu, dupla greška.

Prvi napad Belgije i prvi šut i odmah gol.

Onda 3. gol iz prekida lopta sretno dolazi na nogu Vertongenu na metar od gola

Drugi gol lagan šut Begović je morao da uhvati tu loptu

Belgija jeste bila bolja ali smo mi golove glupo primili i smatram da smo dobro odigrali utakmicu, borbeno, jako a napravilo se i prilika
Jesam li ja ili Meša trebali uvjezbavati zadnju liniju koja je igrala sinoc katastrofalno. Jesam li onako lose motivisao i postavio igru protiv Kipra.
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#1904 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by USAblues »

luckylaka wrote:Iskljucivi krivci za neuspjeh su begic i njegovi jalijasi koji guraju nesposobne selektore.Najbolja generacija koja sumnjam da ce se ponoviti nije uspjela skoro nista zahvaljujuci govnarima iz saveza.tacka
i kraj price....oni i niko visee
User avatar
Bazinga1234
Posts: 7703
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1905 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Bazinga1234 »

USAblues wrote:Izetovo izvodenje kornera nakon cega je Dumic postigao gol treba da bude primjer kako se izvode korneri.....potez tekme za mene...Pjanke mi na um pade i njegovi korneri
:izet: 8-)
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1906 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by kiligonzales »

Warashii wrote:
kiligonzales wrote:
Dvije su pozitivne stvari u svemu ovome, sto se napokon repka vratila u Sarajevo da igra utakmice. Sada trebamo jacati navijacki kult oko nje u glavnom gradu jer nije bio jednak nikada onome u Zenici. Druga je sto se i Grbavica malo dovela u red.

Uglavnom nek NSBiH razradi incijativu sa BH. kompanijama da svaka odrijesi kesu za prvi moderni stadion za repku, udari dobar marketing istima, napravi stubove sa listama sponzora oko stadiona, pokusa promrdati stvari i na kraju izgradi neki nas stadion slican Filipu 2 u Makedoniji ili od Koseva, koji ima slican kapacitet kao taj stadion napravi rekonstrukcijom stadion na koji cemo se ponositi svi.

Svakako cemo mi pitari graditi Bordo Arenu, kad se Amidza malo uozbilji.
Ma ja ba, najveći problem je bio što se igralo u Zenici. Jebajiga sarajlije ne osjete reprezentaciju jer se ne igra u Sarajevu. A dajte nam sad napravite neki stadion i ako je moguće da svi u njenu učestvuju osim sarajlija, jer jebi ga sarajlije moraju da osjete. A to što neko iz Bihaća, Mostara, Zenica, Gradačca, Tesnja, Brckog, Sanskog Mosta, Stoca itd. itd. neće osjetiti, po tvojoj logici, koga boli ona stvar.
Tvoj post zvuci kao kako stvoriti problem gdje ga nema. Nama nije bio problem sto je reprezentacija igrala van Sarajeva, islo se i u Zenicu na utakmice bruku puta, ali kao i svakome ko zivi u ovom gradu draze nam je da je tu pred nosom. To sto ljudi van Sarajeva imaju kompleks Sarajeva, pa su im Sarajlije za sve krivi, zaboravljajuci cinjenicu da u Sarajevu ima tek nekih 20% predratnih stanovnika grada, a da su mahom sa strane svi dosli u Sa i opet im nevaljamo, to su vasi kompleksi. Nas kurac zaboli za to. Ali ne pravite problem gdje ga nema.

Nemamo mi nista protiv da se utakmice repke igraju u Zenici, Bihacu, Tuzli, Mostaru, bilo gdje ima dobar stadion sa dobrim uslovima, ali jbg ako neko misli da repka kvalifikacione utakmice treba igra u Vrapcicima, na Tusnju, Piroti, jednostavno nije realan.

Reprezentacija je neracunajuci sinocnju utakmicu, zadnji put igrala neku zvanicnu utakmicu u Sarajevu, pa sigurno ima i 10+ godina.

I da si citao post kako treba, procitao bi i boldirano i zakljuciti sta je bilo prednost igranja reprezentacije van Sa.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#1907 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by channel10 »

Ko zna kad ce opet zaigrati. Zaboravljate da je i sad igrala na Grbavici samo zato sto je BP suspendovano, a ne zato sto je dosta bilo utakmica u Zenici ;-)
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#1908 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by soul_eclipse »

Ja jeste zapeli oko terena majko mila,tek sad vidim vecina zabalila da se igra u Sarajevu sad nesto glumite..

Zeljo kad odradi a dobio je zeleno svijetlo juznu tribinu i nadam se da ce nesto od toga biti i da se travnjak uradi i taman da repka igra sledece kvalifikacije na Grbavici :)

Ceka se i ta Bordo Arena sto je najavljuju sa sigurno u skorije vrijeme dace bog da se i to odradi.
User avatar
Warashii
Posts: 4275
Joined: 13/09/2011 12:55

#1909 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Warashii »

kiligonzales wrote:
Warashii wrote:
kiligonzales wrote:
Dvije su pozitivne stvari u svemu ovome, sto se napokon repka vratila u Sarajevo da igra utakmice. Sada trebamo jacati navijacki kult oko nje u glavnom gradu jer nije bio jednak nikada onome u Zenici. Druga je sto se i Grbavica malo dovela u red.

Uglavnom nek NSBiH razradi incijativu sa BH. kompanijama da svaka odrijesi kesu za prvi moderni stadion za repku, udari dobar marketing istima, napravi stubove sa listama sponzora oko stadiona, pokusa promrdati stvari i na kraju izgradi neki nas stadion slican Filipu 2 u Makedoniji ili od Koseva, koji ima slican kapacitet kao taj stadion napravi rekonstrukcijom stadion na koji cemo se ponositi svi.

Svakako cemo mi pitari graditi Bordo Arenu, kad se Amidza malo uozbilji.
Ma ja ba, najveći problem je bio što se igralo u Zenici. Jebajiga sarajlije ne osjete reprezentaciju jer se ne igra u Sarajevu. A dajte nam sad napravite neki stadion i ako je moguće da svi u njenu učestvuju osim sarajlija, jer jebi ga sarajlije moraju da osjete. A to što neko iz Bihaća, Mostara, Zenica, Gradačca, Tesnja, Brckog, Sanskog Mosta, Stoca itd. itd. neće osjetiti, po tvojoj logici, koga boli ona stvar.
Tvoj post zvuci kao kako stvoriti problem gdje ga nema. Nama nije bio problem sto je reprezentacija igrala van Sarajeva, islo se i u Zenicu na utakmice bruku puta, ali kao i svakome ko zivi u ovom gradu draze nam je da je tu pred nosom. To sto ljudi van Sarajeva imaju kompleks Sarajeva, pa su im Sarajlije za sve krivi, zaboravljajuci cinjenicu da u Sarajevu ima tek nekih 20% predratnih stanovnika grada, a da su mahom sa strane svi dosli u Sa i opet im nevaljamo, to su vasi kompleksi. Nas kurac zaboli za to. Ali ne pravite problem gdje ga nema.

Nemamo mi nista protiv da se utakmice repke igraju u Zenici, Bihacu, Tuzli, Mostaru, bilo gdje ima dobar stadion sa dobrim uslovima, ali jbg ako neko misli da repka kvalifikacione utakmice treba igra u Vrapcicima, na Tusnju, Piroti, jednostavno nije realan.

Reprezentacija je neracunajuci sinocnju utakmicu, zadnji put igrala neku zvanicnu utakmicu u Sarajevu, pa sigurno ima i 10+ godina.

I da si citao post kako treba, procitao bi i boldirano i zakljuciti sta je bilo prednost igranja reprezentacije van Sa.
Ahaaaa a stas slabo kontam. Jer dvije su pozitivne stvari se desile a ja ne mogu da skontam obje.
Elem, nikada nisam imao ništa protiv igranja rep. u Sarajevu, smatrao sam to sasvim normalnim, sve dok se nisu počele igrati utakmice u Zenici. I onda sam vidio zašto ne želim da se rep. vrati u Sarajevo niti da ostane u Zenici. Na kraju mi drago što se ne igra na BP a zao mi što se igra u Sarajevu. Stas kad sam nakaradan. A opet bi volio, i naravno navijao, da pobijedimo sinoć.
Nadam se da se rep. neće vratiti na BP jer je bez razloga prozivano zbog kao loseg navijanja a sinoc je sve bilo na vrhuncu usijanja.
Žao mi naših što im se nije dalo da pobjede sinoć. Zaslužili su, al jbga stigla naplata od prijošnjih loše odradjenih utakmica.
User avatar
Logovan
Posts: 94805
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1910 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Logovan »

Nešto što se mora spomenuti. :bih: :thumbup:
Image
mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#1911 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by mikogoago »

Logovan wrote:Nešto što se mora spomenuti. :bih: :thumbup:
Image
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Svaka cast djeco!
E kad bi jos i odrasli imali ovakav odnos prema grbu i dresu...
Awakened
Posts: 604
Joined: 19/08/2013 03:33

#1912 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Awakened »

Ljudi, nazalost, mi smo daleko od ozbiljne reprezentacije. Belgija je kroz sredinu prolazila kako je htjela i kretanjem stvarala visak igraca koji su razvlacili nasu odbranu. Dodaj tome da nasi "branici" nisu znali izbiti loptu iz 16 ili izaci zajedno u liniji, dobijes krajnji rezultat. Begovic ne izlazi da kupi lopte, lose reaguje kod treceg, prima gol na prvu stativu kod cetvrtog. Puno gresaka za ozbiljan fudbal.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24312
Joined: 26/08/2007 17:10

#1913 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Charuga »

Nema više svrhe držati temu otključanom. Teren, stadion, oranica, krompir, a o utakmici sve rečeno izgleda.

Ide Estonija ...
Locked