N-GODISNJI PAKETI ZA DJECU KOJA NEMAJU...

Forum za humanitarne akcije.
Locked
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1301

Post by bpsang »

senada wrote:divni ste diger :) mirci :) gost :)
Image
A JA mIRCi G.O.D. mave
nista C C C C :( :x :x
PR80.
Posts: 2773
Joined: 03/08/2005 11:02

#1302

Post by PR80. »

Drago mi je kad vidim da sve ide svojim tokom. Najbitnije je da smo uspjeli obradovati i nasmijati dijecija lica, a bice opet prilike da se udruzimo, da nas bude vise i da nastavimo pomogati upravo onima kojima je stvarno potrebna pomoc.
:)

@100_KA: Pizza je izgleda pravo njami, njami. :)
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1303

Post by bpsang »

PR80. wrote:Drago mi je kad vidim da sve ide svojim tokom. Najbitnije je da smo uspjeli obradovati i nasmijati dijecija lica, a bice opet prilike da se udruzimo, da nas bude vise i da nastavimo pomogati upravo onima kojima je stvarno potrebna pomoc.
:)

@100_KA: Pizza je izgleda pravo njami, njami. :)
bujrum sljedeci put ko voli nek izvoli nista protiv nemam :) :-)
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#1304

Post by senada »

100_KA wrote:
PR80. wrote:Drago mi je kad vidim da sve ide svojim tokom. Najbitnije je da smo uspjeli obradovati i nasmijati dijecija lica, a bice opet prilike da se udruzimo, da nas bude vise i da nastavimo pomogati upravo onima kojima je stvarno potrebna pomoc.
:)

@100_KA: Pizza je izgleda pravo njami, njami. :)
bujrum sljedeci put ko voli nek izvoli nista protiv nemam :) :-)
@100_kagdje ces to postirati najkuharici sa i sire.... sigurno nije bambi, kasper, dino? da porucim od tebe?skroz dobro zvuci...... :)
Last edited by senada on 28/12/2005 20:09, edited 1 time in total.
User avatar
muha_sa
Posts: 128804
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1305

Post by muha_sa »

100_KA wrote:gdje ste da se pocastimo domaca radinost :D :D :D
Image
Dobar ti ovaj mobitel---čast pici al ja bih mobilni :lol: :lol: :lol: :lol:
ne zamjeri deduki na šali.
PR80.
Posts: 2773
Joined: 03/08/2005 11:02

#1306

Post by PR80. »

@muha... Ne snimi ti da je neko igr`o lota u kuci. :D Izgleda da se obrce dobra cifra. :D :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128804
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1307

Post by muha_sa »

Ma snimio je stari vuk sve al mobilni mi za oko zape--
Nego PR--znaš li ti ovakvu picu napravit?
Vidiš li ti šta moji sugrađani umiju a još i humanisti za primjer---ipak sam ja sretan čovjek-vidim sreću mladih ljudi koji su usrečili našu djećicu---svaka čast pokretaću ove akcije.
Gledam naše političare jadne--kako se utrkuju da se slikaju za novine a naši dragi forumaši bez pompe--kako i dolikuje normalnom svijetu
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1308

Post by bpsang »

PR80. wrote:@muha... Ne snimi ti da je neko igr`o lota u kuci. :D Izgleda da se obrce dobra cifra. :D :lol:
svega tu ima i lota i binga i linkova i adresa i napomena,nebi sad da slikam da me nebi spominjali mIRCi, G.O.D.
E da je jedno deset hiljada km od kakvoh JOKERA :D :D :D
Nisam ni primjetio moby moj stari moby star tek tri mjeseca :)
Last edited by bpsang on 28/12/2005 20:30, edited 1 time in total.
PR80.
Posts: 2773
Joined: 03/08/2005 11:02

#1309

Post by PR80. »

muha_sa wrote:Ma snimio je stari vuk sve al mobilni mi za oko zape--
Nego PR--znaš li ti ovakvu picu napravit?
Vidiš li ti šta moji sugrađani umiju a još i humanisti za primjer---ipak sam ja sretan čovjek-vidim sreću mladih ljudi koji su usrečili našu djećicu---svaka čast pokretaću ove akcije.
Gledam naše političare jadne--kako se utrkuju da se slikaju za novine a naši dragi forumaši bez pompe--kako i dolikuje normalnom svijetu
Pratila akciju od prvog dana :) , prezadovoljna rezultatima.
A sto se tice pizze.... trazit cu od Djeda Mraza da mi ostvari zelju pa da znam bolje kuhati pizzu (bez pizzerije naravno :D ).
Al` ko prizna pola mu se prasta, zar ne? :)

Zao mi je sto sam ovaj put uspjela samo poslati novac, sljedeci put ce biti prilike pa poslati i garderobe za djecu i odrasle. :) Ipak autobusi iz Skandinavije idu redovno za Bosnu. :-)
PR80.
Posts: 2773
Joined: 03/08/2005 11:02

#1310

Post by PR80. »

100_KA wrote: E da je jedno deset hiljada km od kakvoh JOKERA :D :D :D
Nisam ni primjetio moby moj stari moby star tek tri mjeseca :)
Samo deset :? :D :D
Zato cika muha sve vidi. :D :D
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#1311

Post by Ivy »

G.O.D. i Dzimi sta je sa prijedlogom za internet aukciju? Vidim da niste nista spomenuli ni slike objavili...Just wondering...

Mjedenica je bila dozivljaj :D Djeca su tako divna, kulturna i skromna. Svako je dijete reklo i hvala i dovidjenja i dobar dan :D

ivy
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1312

Post by bpsang »

PR80. wrote:
muha_sa wrote:Ma snimio je stari vuk sve al mobilni mi za oko zape--
Nego PR--znaš li ti ovakvu picu napravit?
Vidiš li ti šta moji sugrađani umiju a još i humanisti za primjer---ipak sam ja sretan čovjek-vidim sreću mladih ljudi koji su usrečili našu djećicu---svaka čast pokretaću ove akcije.
Gledam naše političare jadne--kako se utrkuju da se slikaju za novine a naši dragi forumaši bez pompe--kako i dolikuje normalnom svijetu
Pratila akciju od prvog dana :) , prezadovoljna rezultatima.
A sto se tice pizze.... trazit cu od Djeda Mraza da mi ostvari zelju pa da znam bolje kuhati pizzu (bez pizzerije naravno :D ).
Al` ko prizna pola mu se prasta, zar ne? :)

Zao mi je sto sam ovaj put uspjela samo poslati novac, sljedeci put ce biti prilike pa poslati i garderobe za djecu i odrasle. :) Ipak autobusi iz Skandinavije idu redovno za Bosnu. :-)
nemoj da te nagovaramo, da se licno pojavis,jer sad je ta stvar malo diskutabilna,sto se ne objave slike sa dodjele paketica.
Mi smo unazad jedan dan obavijestili forumase da ce se desiti podjela u Domu Mjedenica u 13 h, sala u kojoj je bila mala priredba od djecice koja su spremila svoj program,poluprazna i moglo je biti i dvadesetak i li cak i trideset a mozda i vise forumasa da licno prisustvuju podjeli, tada bi i veselje djecice bilo jos vece.
Ovako mozemo samo nagadjati,kako je bilo a ja vam kazem da sam u nekoliko navrata i pustio suze, jer su nas djeca docekala sa galamom i aplauzom...
Trebalo je to dozivjeti.
PR80.
Posts: 2773
Joined: 03/08/2005 11:02

#1313

Post by PR80. »

100_KA wrote: nemoj da te nagovaramo, da se licno pojavis,jer sad je ta stvar malo diskutabilna,sto se ne objave slike sa dodjele paketica.
Mi smo unazad jedan dan obavijestili forumase da ce se desiti podjela u Domu Mjedenica u 13 h, sala u kojoj je bila mala priredba od djecice koja su spremila svoj program,poluprazna i moglo je biti i dvadesetak i li cak i trideset a mozda i vise forumasa da licno prisustvuju podjeli, tada bi i veselje djecice bilo jos vece.
Ovako mozemo samo nagadjati,kako je bilo a ja vam kazem da sam u nekoliko navrata i pustio suze, jer su nas djeca docekala sa galamom i aplauzom...
Trebalo je to dozivjeti.
Ne treba mene nagovarati, da sam imala priliku dosla bih da dozivim to zajedno sa vama (sto je za mene trenutno nemoguce sa udaljenosti od 2 500 km :roll: ). Vjerujem da nas ima mnogo ovdje koji vam zavide a istovremeno i zahvalni smo vam sto ste odvojili vremena za podjelu paketica.
Usput pozdravljam tatu od Ivy koji je odigrao vaznu ulogu u projektu. Svaka ti cast. :)
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#1314

Post by vryzas »

Ivy :kiss: :D
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1315

Post by bpsang »

vryzas wrote:Ivy :kiss: :D
ko to bubi ko to bubi

Image
farky
Posts: 1607
Joined: 28/07/2004 17:18
Location: Sarajevo

#1316

Post by farky »

digger wrote:Cijeneci raniju sugestiju da ne sirimo ovu akciju van foruma, tek sam danas poslao donji e-mail Senki Kurtovic (glavni i odgovorni urednik u Oslobodjenju), te u Nezavisne Novine i Slobodnu Bosnu. Razlog sto sam dao telefon "farkyja" je zato sto je to jedini broj koji sam dobio.

Senka je reagovala odmah:

Postovani, obradovali ste i mene ovom divnom akcijom. Oslobodjenje ce se ukljuciti kako moze, objavom tekstova i fotki. No, imam i ja zelju da se osobno, koliko mogu, prikljucim u neku od narednih akcija. Moj e mail znate, tel je XXX. pozdrav i sve najljepse u Novoj godini.
poljubac Senka
Moj e-mail Senki i ostalima:
Kroz zajednicku akciju, clanovi Internet foruma
http://www.sarajevo-x.com/forum su kroz dobrovoljne priloge i volonterski rad skupili sredstva i spakovali novogodisnje paketice za djecu. Paketici su podijeljeni djeci na Djecijoj ortopediji i Onkoloskoj klinici u Sarajevu, a u procesu je podjela paketica u Pazaracu i u Mjedenici.

Detalji akcije kao i fotografije postavljene su na gornjem sajtu. Da vidite neke od fotografija o podjeli paketica, posjetite
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=21946

Ova grupa "forumaša" namjerava da ovu akciju napravi regularnom a ne samo sezonskom.

Bilo bi od velike pomoci ako bi ste mogli nesto da napisete oko ovoga jer biste time uveliko pomogli ovoj volonterskoj grupi. Da biste stupili s njima u kontakt, kontaktirajte u Sarajevu "farkyja" na mobitel YYY, koji je jedan od lokalnih aktivista u akciji, kako bi ste dobili vise informacija.

Unaprijed hvala,
"Digger"
Bravo i hvala vam Senka!
mIRCerka wrote:
Vingo wrote:Mirci, ti si MIRACUL! I svi ostali. Genijalni ste. Volim vas.
Volim vas jer ovih dana novine prepune kojekakvih paketica koje doniraju oni sto se samopromoviraju. Super je ovo ispalo.
mi smo imali dovoljno promocije kad su se pare skupljale i to je najbitnije....
a ovi sto naruce 10 paketica, pa jave novinama, dobiju samopromociju
pazi


NOVINE
JUCE: General ce sutra dodijeliti paketice tu i tu
DANAS: General dijeli paketice tu i tu
SUTRA: General podijelio paketice tu i tu...
bljak...bolje ovako....
eto sad se i mi samopromoviramo :roll:
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1317

Post by bpsang »

Ima li koga ovdeImage
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#1318

Post by Ivy »

100_KA wrote:Ima li koga ovdeImage
Ko ti treba?
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1319

Post by bpsang »

ima li ovih mojih forumasa Image
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1320

Post by bpsang »

neko da pricamo
kad ce mo kafu organizovati
gdje mIRCi
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#1321

Post by Ivy »

100_KA wrote:neko da pricamo
kad ce mo kafu organizovati
gdje mIRCi
zovem je citav dan i poslala sam joj sms ali se ne javlja...trazim da mi potvrdi kad je Pazaric da mogu starom reci (Deda Mraz) jer ga traze za neke druge manifestacije :D ko da je u zemlju propala! nadam se da je ok! :?
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1322

Post by bpsang »

Ivy wrote:
100_KA wrote:neko da pricamo
kad ce mo kafu organizovati
gdje mIRCi
zovem je citav dan i poslala sam joj sms ali se ne javlja...trazim da mi potvrdi kad je Pazaric da mogu starom reci (Deda Mraz) jer ga traze za neke druge manifestacije :D ko da je u zemlju propala! nadam se da je ok! :?
da se nije udala pa zbrisala :run: na novogodisnje bracno putovanje :D
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1323

Post by bpsang »

tvrd je ona orah da joj moze nesto biti :D :-)
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#1324

Post by Ivy »

100_KA wrote:tvrd je ona orah da joj moze nesto biti :D :-)
ma ima ovijeh boljki svakakvih...bubregi, (han) pijesak pa svasta nesta!

valjda cemo bit bolje srece sutra!

:shock: :D
Amoniman
Posts: 15
Joined: 26/05/2005 02:01

#1325

Post by Amoniman »

Danas sam se ja cuo sa njom. Na meni je ostalo da vidim sta konkretno Pazaricu treba, da li TV ili nesto drugo, jer ja poznajem neke ljude u Zavodu. Ja cu sutra ujutru sve to zavvrsiti i obavijestiti je, pa ce nam se ona valjda kasnije javiti.

Mirciiiiiiii, javi nam se !!! Nemoj da ti SIPA-u saljemo :-D :-D
Locked