FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94709
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11026 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Chavez Presidente wrote:I sad ce podmazati utakmice npr. u Kaknju i Zvorniku i odmah postajemo divovi :oops: . Bitno je da teleca glava Ib-Rak svakog mjeseca uzima nekoliko tisuca km-ova, da uzima procenat od igraca u talu sa onim klaunom, seljacinom tzv. menadzerom koji se odaziva na prezime Husaric. Doveli su nam svoju krampu za golmana, inace na vasarima ga sigurno zovu Ostri. O nedonoscetu Hebibovicu ne treba pricati. Baric, Protic kakvi su to predmeti?? Neki German Coudio na plati bio oko 2 godine a nikada nije zvanicno zaigrao-to se zove ubleha za uzimanje para. O treneru, kako se zove, znaci, hajde da kazem, kvalitetno. ne treba trositi rijeci. Igramo u krpama koje nose oznaku nekog krojaca hahahaaadd dok svi normalni klubovi igraju u opremi sportskih proizvodjaca. Cak je izmjenio i velicine npr umjesto XXL dobijes M da bi ustedio na materijalu smetljarskom i po tome smo jedinstveni. Naravno da se iza toga krije veliki tal, vjerovatno naseg direktora koji ga uvijek brani. Eto tako, sad svi u Kakanj po pobjedu :D FUUUUJ
Klasični primjer pljuvača.
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#11027 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by art vandeley »

da bi ista naucio, mora igrati. a igrati nece nikad. nije stepa doveden da sjedi i savjetuje marka... pogresna politika prelaznog roka opet i opet... nema golmana, nema lijevog beka... al ima bekic koji igra sinoc desno? marko mihojevic mora igrati, mora ga se malo i istrpiti iako i nemas bas sta trpiti jer ne kiska. mali treba za tri godine biti stoper reprezentacije da je standardan... ovako, mrka kapa...
[/quote]

Pravi smjer je izdizanje iznad PL prosjeka, osvajanje titule, duple krune itd.. a sa Mihojevicem i Rustemovicem to ne bismo bili kadri uciniti ili bi mozda i mogli ali to bi bilo kockanje a to ne prilici ozbiljnom klubu. S druge strane, sta mislis na sta bi licio ovaj dvomec sa Lechom da nismo imali Stepanova i da smo se oslanjali na Mihojevica? Ti bi prvi vjerovatno bio taj koji bio ovdje napadao upravu, proglasavao ih nesposobnim jer nisu doveli nikoga u odbranu pa smo ostali na Mihojevicu itd...Nije se rodio ko nam je ugodio. Potrebno je poredati prioritete i odvagati ih. Uspjeh ne smije izostajati (zato i dovodimo iskusne i provjerene igrace) a paralelno i gradjenje ekipe, forsiranje mladih igraca mora drzati korak s tim, mora se uspostaviti neki balans. A hoce li, to ce tek vrijeme pokazati.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#11028 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Ned071 »

Nijevproblem stepanov. Problem je stepanov tatomurovic barbaric... I miha na klupi u godinama kad mora igrati...
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#11029 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

Ned071 wrote:Nijevproblem stepanov. Problem je stepanov tatomurovic barbaric... I miha na klupi u godinama kad mora igrati...
Onda posudba. Zaboravlja se činjenica da ove sezone 6 ekipa ispada i da niko nece tek tako prosuti bodove kući.
Chavez Presidente
Posts: 87
Joined: 05/04/2013 19:01

#11030 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Chavez Presidente »

Logovan wrote:
Chavez Presidente wrote:I sad ce podmazati utakmice npr. u Kaknju i Zvorniku i odmah postajemo divovi :oops: . Bitno je da teleca glava Ib-Rak svakog mjeseca uzima nekoliko tisuca km-ova, da uzima procenat od igraca u talu sa onim klaunom, seljacinom tzv. menadzerom koji se odaziva na prezime Husaric. Doveli su nam svoju krampu za golmana, inace na vasarima ga sigurno zovu Ostri. O nedonoscetu Hebibovicu ne treba pricati. Baric, Protic kakvi su to predmeti?? Neki German Coudio na plati bio oko 2 godine a nikada nije zvanicno zaigrao-to se zove ubleha za uzimanje para. O treneru, kako se zove, znaci, hajde da kazem, kvalitetno. ne treba trositi rijeci. Igramo u krpama koje nose oznaku nekog krojaca hahahaaadd dok svi normalni klubovi igraju u opremi sportskih proizvodjaca. Cak je izmjenio i velicine npr umjesto XXL dobijes M da bi ustedio na materijalu smetljarskom i po tome smo jedinstveni. Naravno da se iza toga krije veliki tal, vjerovatno naseg direktora koji ga uvijek brani. Eto tako, sad svi u Kakanj po pobjedu :D FUUUUJ
Klasični primjer pljuvača.
I nista opsirnije i mudrije nisi mogao skontati od tog mizernog "klasican pljuvac" :oops: ? Ako volis klub treba ukazati na sve ono sto nije dobro, rezonski razmisljati bez uticaja emocija adolescentskih. Sine moj lijepi, napisi mi sta nije tacno od navedenog??? pusa :D
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#11031 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Butmiran »

Sve je tačno majstore
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#11032 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

Butmiran wrote:Sve je tačno majstore
Objasnio čovjek.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#11033 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Ned071 »

Tacno ili ne stil je pljuvacki. Treba imat mjere jbg...
User avatar
Logovan
Posts: 94709
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11034 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Chavez Presidente wrote:
Logovan wrote:
Chavez Presidente wrote:I sad ce podmazati utakmice npr. u Kaknju i Zvorniku i odmah postajemo divovi :oops: . Bitno je da teleca glava Ib-Rak svakog mjeseca uzima nekoliko tisuca km-ova, da uzima procenat od igraca u talu sa onim klaunom, seljacinom tzv. menadzerom koji se odaziva na prezime Husaric. Doveli su nam svoju krampu za golmana, inace na vasarima ga sigurno zovu Ostri. O nedonoscetu Hebibovicu ne treba pricati. Baric, Protic kakvi su to predmeti?? Neki German Coudio na plati bio oko 2 godine a nikada nije zvanicno zaigrao-to se zove ubleha za uzimanje para. O treneru, kako se zove, znaci, hajde da kazem, kvalitetno. ne treba trositi rijeci. Igramo u krpama koje nose oznaku nekog krojaca hahahaaadd dok svi normalni klubovi igraju u opremi sportskih proizvodjaca. Cak je izmjenio i velicine npr umjesto XXL dobijes M da bi ustedio na materijalu smetljarskom i po tome smo jedinstveni. Naravno da se iza toga krije veliki tal, vjerovatno naseg direktora koji ga uvijek brani. Eto tako, sad svi u Kakanj po pobjedu :D FUUUUJ
Klasični primjer pljuvača.
I nista opsirnije i mudrije nisi mogao skontati od tog mizernog "klasican pljuvac" :oops: ? Ako volis klub treba ukazati na sve ono sto nije dobro, rezonski razmisljati bez uticaja emocija adolescentskih. Sine moj lijepi, napisi mi sta nije tacno od navedenog??? pusa :D
Ne, ti ne ukazuješ na ono što nije dobro, ti tražiš ima li šta loše u klubu. U ovome je razlika, ukazivati i tražiti nije isto. Nemaš mjere nikako. Jedan si od onih koji ide iz očaja u euforiju u samo par dana.

Šta da ti odgovorim na dio posta "i sad će se podmazati utakmice npr. u Kaknju i Zvorniku i odmah postajemo divovi"? :? Ili recimo na dio posta "kako Ibraković svakog mjeseca uzima nekoliko hiljada maraka"? :? Daj dokaz za ovo, bilo kakav. Ne iznosi ovakve informacije o čovjeku, ako nisi siguran, a nisi. Ispade Ibraković radi sve i svašta u klubu, pravi opšti haos, a niko ništa da poduzme po tom pitanju, pa čak ni Tan. Frajer je izgleda Bog i batina u klubu samo mi to ne znamo.
Hebibovića ako smatraš promašajem, onda jebi ga. Pa momak je jedan od boljih igrača na svojoj strani. Šta hoćeš, da se dovode najbolji igrači iz Češke, Rusije, Poljske, itd? Za naše lige je predobro pojačanje.
Barić i Protić jesu promašaji, ali zar je sramota imati promašaje? Treba dovoditi što je moguće ovakvih taraba, ali ako očekuješ da ih nemamo nikako, onda si ti neka nerealna osoba. Uvijek će ti se naći tu i tamo pokoja krampa.
Oko Kouadia ne bih komentarisao. Nije mi jasno zašto nije zaigrao. Pojavljivale su se razne informacije, ali sami Bog zna šta je tačno.
Taj trener kako se zove, kvalitetno, hajde da kažem, ima osvojen kup i titulu i to oba puta je vadio ekipu iz govana. Po meni Dženan je sasvim dovoljan za naše lige. Ako se budemo nekada zagrijali za neki veći rezultat u Europi, onda će se morati dovesti i bolji trener.
Haad ti krpa? Ok, hajde mi napiši marku koja ne proizvodi smeće od dresova i koja će se udostojiti da nam pošalje najbolju verziju dresova, a ne onu koju niko ne želi, pa je nama uvale.

Sad bih odmah potpisao da u naredne dvije godine izdominiramo u prvenstvu, osvojimo titulu, po mogućnosti oba puta duplu, pokupimo što više najboljih mladih igrača (kako za Akademije, tako i za prvog tima), kao i onih najboljih iz lige, a onda da se bacimo na redanje uspjeha u Europi.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#11035 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Raigor Stonehoof »

Logovan :thumbup: samo bih dodao da mi je drazi haad od bilo kojeg adidasnike kurca palca jer su DOMACI :thumbup:

pojedinci su pravi kompleksasi majke mi, djechurlija koja vriste na ulici ako im mama kupi huawei a ne iphone, ili majicu na kojoj ne pise VERSACE velikim slovima :-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#11036 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by -LIBERO- »

A svakako je uvijek i govoreno, od Kusturice, Dine...pa do Tana, da se ide postepeno, i da je to jedini normalni nacin uzdizanja kluba.
Vratiti dugove.
Zavrsiti trening kamp.
U te dvije naredne sezone pokusati oba puta uzeti titulu, KUP barem. Evropa pod moranje.
A kroz sve to, i kroz prelazne rokove, jacati kadar.

I onda tamo negdje za dvije godine, pokusati napraviti i iskorak u Evropi.

Druga je stvar sto smo mi navijaci, povuce nas uspon kluba, povuce nas zelja i emocija, stvori nerealna ocekivanja...pa onda vecina nas ide bod euforije do depresije.


Ne moze svanuti prije zore. A mi trebamo da ispratimo dizanje naseg kluba, koje nece biti preko noci, i normalno da ce biti i gresaka, udaraca i padova, i svojom podrskom podrzati cijeli ovaj projekat.
Drugog nacina uspona nema :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11037 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by todd_smith »

Bijeli Haad dres bolji dres nego bilo koji dres od tri dresa koje ove godine imaju Barsa, Real, Chelsea, Liverpool, Arsenal

:izet:
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#11038 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

-LIBERO- wrote:A svakako je uvijek i govoreno, od Kusturice, Dine...pa do Tana, da se ide postepeno, i da je to jedini normalni nacin uzdizanja kluba.
Vratiti dugove.
Zavrsiti trening kamp.
U te dvije naredne sezone pokusati oba puta uzeti titulu, KUP barem. Evropa pod moranje.
A kroz sve to, i kroz prelazne rokove, jacati kadar.

I onda tamo negdje za dvije godine, pokusati napraviti i iskorak u Evropi.

Druga je stvar sto smo mi navijaci, povuce nas uspon kluba, povuce nas zelja i emocija, stvori nerealna ocekivanja...pa onda vecina nas ide bod euforije do depresije.


Ne moze svanuti prije zore. A mi trebamo da ispratimo dizanje naseg kluba, koje nece biti preko noci, i normalno da ce biti i gresaka, udaraca i padova, i svojom podrskom podrzati cijeli ovaj projekat.
Drugog nacina uspona nema :thumbup:
Hajmo biti pooooozitivni! :)

Lech je u ovome trenutku bar dva koplja ispred nas i realno su nas dobili s pola snage. Sigurno je falilo više htijenja u Poznanu ali da smo dali jedno 30% više energije (koliko je naš maksimum maksimuma), ukrali bi koju loptu više i stvorili još par poluprilika ali to opet ne bi bilo dovoljno. Sada samo treba nastaviti radi i implementirati zacrtano! :thumbup:
Chavez Presidente
Posts: 87
Joined: 05/04/2013 19:01

#11039 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Chavez Presidente »

@ Logovan -I meni nije drago sto je tako, ali ovo ti je ziva istina!! Nemam namjeru da nekoga ubjedjujem, svako ima pravo na svoje misljenje. Ostani u uvjerenju da je sve bajka i da je sve super, da smo divovi svemira i uzivaj u namazanim pobjedama u vitezu, kaknju, gabeli, zvorniku itd., po mogucnosti u super kvalitetnom dresu renomiranog sportskog proizvodjaca iz BIH. poz :wink: :run:
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#11040 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

Chavez Presidente wrote:@ Logovan -I meni nije drago sto je tako, ali ovo ti je ziva istina!! Nemam namjeru da nekoga ubjedjujem, svako ima pravo na svoje misljenje. Ostani u uvjerenju da je sve bajka i da je sve super, da smo divovi svemira i uzivaj u namazanim pobjedama u vitezu, kaknju, gabeli, zvorniku itd., po mogucnosti u super kvalitetnom dresu renomiranog sportskog proizvodjaca iz BIH. poz :wink: :run:
Dugoročna saradnja s Haad-om je odličan potez ove uprave.
testni_akaunt
Posts: 678
Joined: 26/06/2013 08:44

#11041 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by testni_akaunt »

Haad kada je dao prve dresove nije pojma imao ni kako će naplatiti niti kada će to biti. Bukvalno je to uradio od sebe i na svoj rizik.
U tom trenutku NIKO nam nije htio dresove da da.

Momak radi čestit posao, bolje nego što bi nas Adidas i Nike ispoštovali. Usput je i jak sponzor kluba.

Inače je pitar
User avatar
Logovan
Posts: 94709
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11042 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Chavez Presidente wrote:@ Logovan -I meni nije drago sto je tako, ali ovo ti je ziva istina!! Nemam namjeru da nekoga ubjedjujem, svako ima pravo na svoje misljenje. Ostani u uvjerenju da je sve bajka i da je sve super, da smo divovi svemira i uzivaj u namazanim pobjedama u vitezu, kaknju, gabeli, zvorniku itd., po mogucnosti u super kvalitetnom dresu renomiranog sportskog proizvodjaca iz BIH. poz :wink: :run:
Ja eto inače mislim da je sve med i mlijeko, bajka nam je, sve funkcioniše po najbolje redu počevši od portira, pa nadalje. :oops: Nemoj mi izvrtati riječi.
Tebi ako su namazane pobjede, odmah danas prestani pratiti Sarajevo. :oops: Bolje Haad koji se potrudi da imamo što bolje i što redovnije dresove, nego Puma i šta ja znam, kojima bi bili zadnja rupa na svirali.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#11043 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by R2D2_SA »

Od mene poseban pozdrav za sve stručnjake koji su tražili izmjene i dobili upravo to što su tražili sinoć (Meša/Stojčev; Bekić/Velkoski; Tatko/Hebibović). Dženo kao da čita forume i po željama slaže ekipu a onda ga još više pljuju. :-)

Ono sinoć nije bilo Sarajevo koje želim da gledam. OK, naletili smo na objektivno jaču ekipu od nas i što je još gore ekipu koja nas je maksimalno respektovala, pripremila se do u tančine na nas i našu igru, naše igrače, ali želio sam da vidim više žara i želje ipak. OK opet Lech je odigrao odlično, defanzivno prije svega, čim neko naš primi loptu dvojica, trojica kreću na njega a da ne pričam o visokom presingu, gotovo konstantnom na našu zadnju liniju. Puzigaća je imao prvi centaršut negdje polovinom drugog poluvremena i nije to bilo jer on nije bio nešto aktivan već zato jer nas ljudi posebno po bokovima zatvarali, a mi nažalost nismo imali odgovora na tom sa boljom igrom u sredini. Da li se tu nešto moglo uraditi, da li smo mi mogli njima opaliti isti takav presing, tjerati ih na greške...ne znam. Da li bi neki drugi trener sa ovom ekipom mogao igrati drugačije, nešto novo u igri uvesti, odgovoriti na igru Lecha ne znam, možda.

Uglavnom, nije sramota izgubiti i ispasti od jačeg. Ja se nadam da ćemo izvući povuke iz ovog. Koliko je ova uprava u Sarajevu milion puta su nam pokazali da smo manje-više na istim talasnim dužinama, iste stvari primjećujemo i da se uvijek nešto uradi po tom pitanju, pa se nadam da će tako biti i dalje. Nadam se da će ovogodišnji evropski ciklus biti nešto poput onog sa Kukesijem koji nam je pokazao gdje smo u tom trenutku bili i od tada su se stvari promijenile. Neka ova utakmica bude lakmus papir za naš klub.

Koliko se sjećam svi su ovdje ljetos galamili da nema pojačanja, da želimo stopere, i onda dođoše dvojica i svi smo s njima, koliko vidim, zadovoljni. Sada opet priča da li se na taj način uzimaju mjesta mladim igračima. Ja bih na to samo postavio da li su i Mihojević i Rustem imali priliku da igraju i da li su je iskoristili??? Da li su se igromizborili za mjesto u timu??? I ja sam za to da im se daje prilike ali treba i sami da više urade ako žele u prvi tim. Ako će kriterij za ulazak u prvi tim biti samo taj da su mladi, treba im dati da igraju da bi igrali i prodali se, što se mene tiče ne moraju nikad više zaigrati. A nijednog ni drugog neću kritikovati, nabacivati se s tim ovdje gdje i kada i kakvu su grešku napravili, samo ću im poželjeti sreće i zdravlja, ostalo je do njih.

I još par stvari. Nadam se da će ubuduće biti više klupe i za ove standardne. Za svaku lošu utakmicu klupa pa da si mi otac rođeni. Eto i više prilike za ove mlađe.

Podržavam i ove vapaje za više profesionalizma, u svemu. Nadam se da će u našem kampu biti i onaj hotelčić, da to bude nešto tipa internata za mlade igrače, da ih se drži kao u vojsci, pod strogim režimom i kontrolom i tako im se usadi taj profesionalizam.

I molim za manje vrijeđanja, tipa teleća glava. Odrasli smo ljudi, ne priliči nam koristiti takav riječnik.

I manje gledajte komšije.

I pravac Travnik, nema opuštanja.

Napredujemo, nekad manje, nekad više ali napredujemo. Pozitiva ljudi :bih:

Uživajte u kiši :D :run:

I
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11044 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by todd_smith »

testni_akaunt wrote:Haad kada je dao prve dresove nije pojma imao ni kako će naplatiti niti kada će to biti. Bukvalno je to uradio od sebe i na svoj rizik.
U tom trenutku NIKO nam nije htio dresove da da.

Momak radi čestit posao, bolje nego što bi nas Adidas i Nike ispoštovali. Usput je i jak sponzor kluba.

Inače je pitar
Necemo se sad lagati, uradio je to zbog svoje guzice jer je do tog trena samo haljinku dvije dizajnirao. Dino mu haver pa mu pala kasika u med i zbog toga je on sponzor kluba

Ne jer je on nama izasao u susret nego jer je imao stelu

Ali kako god danas zaposljavamo 20 njegovih radnika tj 20 bh. porodica i zbog toga cu ga podrzatu vise nego nike/adidas
testni_akaunt
Posts: 678
Joined: 26/06/2013 08:44

#11045 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by testni_akaunt »

todd_smith wrote:
Necemo se sad lagati, uradio je to zbog svoje guzice jer je do tog trena samo haljinku dvije dizajnirao. Dino mu haver pa mu pala kasika u med i zbog toga je on sponzor kluba

Ne jer je on nama izasao u susret nego jer je imao stelu

Ali kako god danas zaposljavamo 20 njegovih radnika tj 20 bh. porodica i zbog toga cu ga podrzatu vise nego nike/adidas
On je dao više "guzice" za klub nego većina forumaša. Da je i njemu valjao ovaj deal - jeste. I nije ga Dino cimnuo za opremu nego neko drugi.
Opet tvrdim da je u to vrijeme radio džaba ("dođemo ti" opcija) i bez neke izgledne opcije da to uopšte naplati. U taj vakat klub je pred bankrotom bio.

Da je dizajnirao više od haljinke - dvije, ja znam da jeste.
User avatar
Cossack
Posts: 7153
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#11046 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Cossack »

testni_akaunt wrote:
todd_smith wrote:
Necemo se sad lagati, uradio je to zbog svoje guzice jer je do tog trena samo haljinku dvije dizajnirao. Dino mu haver pa mu pala kasika u med i zbog toga je on sponzor kluba

Ne jer je on nama izasao u susret nego jer je imao stelu

Ali kako god danas zaposljavamo 20 njegovih radnika tj 20 bh. porodica i zbog toga cu ga podrzatu vise nego nike/adidas
On je dao više "guzice" za klub nego većina forumaša. Da je i njemu valjao ovaj deal - jeste. I nije ga Dino cimnuo za opremu nego neko drugi.
Opet tvrdim da je u to vrijeme radio džaba ("dođemo ti" opcija) i bez neke izgledne opcije da to uopšte naplati. U taj vakat klub je pred bankrotom bio.

Da je dizajnirao više od haljinke - dvije, ja znam da jeste.
Vrhunska dostupnost proizvoda, relativno kvalitetan proizvod, domaći brend, domaća radna snaga, sva para ostaje u BIH... treba li kome još? :)
pet eura
Posts: 61
Joined: 15/01/2015 03:46

#11047 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by pet eura »

Glavni uzroci ova dva poraza su fizička i taktička inferiornost sa naše strane.
Puno toga možemo naučiti iz ove dvije utakmice sa Lechom.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#11048 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Stroj-2 »

Ma jednostavno se riješit VIŠE ovih škart igrača, Stojčeva, Berberovića, Velkoskog, Puzigače, Tatomirovića, Protića, Purića, Barića, Kalasija, pa oni su prošlu cijelu sezonu igrali povuci potegni.... Alispahića pokušat vratit u formu, ako ne može na kraju sezone noga, vidjet kakva će situacija biti oko Cimirota, ja bi ga prodo, jer je dosego limit maksimalan kod nas, i počet će padat, bolje ga odmah tuhnut neđe, s Benkom vidjet kakav će biti ovu sezonu, jer nije ni on mlad više takođe i s Okićem.... Eto već kad Đenu guraju na trenersko mjesto, uvalit mu par ovih juniora nek se kale uz ovih par starijih igrača, al pod uslovom da napreduju, mora im se pružit šansa....
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#11049 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by limeni »

Ne treba puno zaliti jer je uprava vec skinula gace kad se saznalo ime protivnika. U evropske utakmice posebno u ligi prvaka ne ides bez golmana, jednostavno bi bio rizik i da smo doveli kapitalce poput ibricica, jahica i zahirovica. ipak postoji sansa da budemo nosioci iduce godina AKO budemo prvaci jer kao nenosioc ces vazda biti sa 20% sanse za prolazak.
Nadam se da ce neki konacno vidjeti neke probleme, prvo dzenan nije strucnjak nama treba neko ime koje ima autoritet i znanje, neko ko moze iznenaditi protivnickog trenera. drugo, mi smo tek poceli da rastemo kao klub i treba sabura nece sve preko noci i zadnje ali najvaznije OCERATI sve igrace koji nisu disciplinovani, koji puse nargilu citav dan pa makar igrala djeca ali ona koja zele napredak.
1. krivac je dzeno jer je trebao zatvoriti utakmicu na kosevu i sa 0-0 u poljsku
2. golman koji je bas nesiguran, ne zna izletiti ma ne zna lik ni zid postaviti
3. puzigaca koji nas je ukopao sa golmanom na kosevu
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#11050 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Stroj-2 »

leškarenje wrote:
Stroj-2 wrote:Ma jednostavno se riješit VIŠE ovih škart igrača, Stojčeva, Berberovića, Velkoskog, Puzigače, Tatomirovića, Protića, Purića, Barića, Kalasija, pa oni su prošlu cijelu sezonu igrali povuci potegni.... Alispahića pokušat vratit u formu, ako ne može na kraju sezone noga, vidjet kakva će situacija biti oko Cimirota, ja bi ga prodo, jer je dosego limit maksimalan kod nas, i počet će padat, bolje ga odmah tuhnut neđe, s Benkom vidjet kakav će biti ovu sezonu, jer nije ni on mlad više takođe i s Okićem.... Eto već kad Đenu guraju na trenersko mjesto, uvalit mu par ovih juniora nek se kale uz ovih par starijih igrača, al pod uslovom da napreduju, mora im se pružit šansa....
Znaci cijeli tim :shock: zar ne seremo oko toga godinama,treba zadrzati ekipu,bla,bla....sad najednom opet sve mijenjati :oops:
Neki su igrači dosegli maksimum u ovom klubu realno, ne može se gradit ekipa na Stojčevu, Đemi ili Bariću, jednostavno su se ispucali, igraju bez motivacije a i nisu profesionalni, nemaju radnu naviku, sve polovično rade, zaboravili smo probleme od prošle sezone s ovim igračima koje smo imali, dok ih navijači nisu usmjerili, zašto to treba opet da nam se dešava da navijači usmjeravaju igrače koji NEĆE da igraju... A realno od Radovca nismo izbacili mladog igrača, potpisali 5,6 mladih igrača ni jedan nije dobio pravu šansu...
Post Reply