Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1026 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote: 16/09/2023 16:53
Chmoljo wrote: 16/09/2023 15:37

Cuj nije javna licnost :lol: jes, totalni je anonimus. Ocito ko ne cetnikuje nije ni srbin. Jel ga boli kurac za pravoslavnim ekstremizmom propituje se njegovo srpstvo jer se drugima ne gadi.

U kome li je problem.

Al treba reci i to da siru svjetsku javnost boli dupe za sliki sa drazevacom, ali sasvim sigurno imaju svoj sud o vakcinaciji i alternativnim stavovima.
Naravno da nije. Covjek se ne pojavljuje u medijima skoro nikad osim ako ne mora. Novak je ambasador par brendova. Al eto, njima ne smeta sto nije htio da se vakcinise. Niti smeta raznim glumcima i sportistima da budu u njegovom boksu

Da je imao kikseva, imao je. Ona slika sa rakijom je retardirana. To sto voli srbiju nije nista lose. Pravoslavni ekstremizam je u ocima posmatraca. Tvoja osjetljivost je na prvu vjerovatno. Za mene je ekstremizam to sto rade kod nas u pravoslavnom talibanatu. I tu se nikad necemo sloziti

Ali preskocis kao i uvijek svu lovu za dobrotvorne svrhe naravno. I to sto je redovno u bosni, tacnije federaciji
Nista ga od toga ne cini najvecim od cega je prica i krenula. Sto si uredno preskocio.

Kao sto ne osporavam njegov domet. Ali nis preskocio da mi objasnis da je to zato sto je srbin.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1027 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 17:05
Chmoljo wrote: 16/09/2023 12:49

Šta je to Novak donio revolucionarno u tenisu osim alternativne medicine?

Najpopularnijim sportom, fudbalom, prodefilovali su strašni igrači i sportisti, veliki ljudi, genijalci, legende.

Pa opet nisu sinonimi za taj sport.

Kako rekoh, Jokić je mnogo interesantniji i ako održi ovaj tempo duži niz godina, i ostane ovakav kakv jeste, a to mislim da hoće jer je momak u potpunosti spontan i neizvještačen, po meni daleko značajniji od novaka.

Iako je srbin. :evil:
Gluho bilo šta čovjek napisa :-)

Jesi ti svjestan da porediš najvećeg tenis igrača svih vremena sa likom koji je tek osvojio prvi NBA prsten u 27oj godini? :lol:
Kao i uvijek bitan je kontekst. To je ono sa cim se mucis i na politickim temama.

Kao sto navedoh po milioniti put, novak se poredi sa MJ i sa Alijem, od cega je rasprava i krenula. Ja sam kao primjer naveo Jokica koji tek treba da se jos dokazuje i koji ima veci potencijal od Novaka da osrane duze upamcen i to u popularnijem sportu. Ali to si negdje izgubio u citanju valjda. Dakle, nisam ih poredio.

Jokic tek treba da ima kontinuitet. Niko ne kaze da ga vec ima.

Znam, puno slova, valja sve zapamtiti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66993
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1028 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by _BataZiv_0809 »

Chmoljo wrote: 15/09/2023 21:14 Jedan od razloga je i kalimero stav: nisam najveći jer sam srbin. Nije buraz, nisi najveći jer si van terena ljudska splačina, ni nacionalista, ni kosmopolita, malo kosovo je srce srbije, malo svi smo braća, malo više teorije zavjera.
Ova ti je ka u Njegosha
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1029 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:32
Bodkin wrote: 16/09/2023 16:53

Naravno da nije. Covjek se ne pojavljuje u medijima skoro nikad osim ako ne mora. Novak je ambasador par brendova. Al eto, njima ne smeta sto nije htio da se vakcinise. Niti smeta raznim glumcima i sportistima da budu u njegovom boksu

Da je imao kikseva, imao je. Ona slika sa rakijom je retardirana. To sto voli srbiju nije nista lose. Pravoslavni ekstremizam je u ocima posmatraca. Tvoja osjetljivost je na prvu vjerovatno. Za mene je ekstremizam to sto rade kod nas u pravoslavnom talibanatu. I tu se nikad necemo sloziti

Ali preskocis kao i uvijek svu lovu za dobrotvorne svrhe naravno. I to sto je redovno u bosni, tacnije federaciji
Nista ga od toga ne cini najvecim od cega je prica i krenula. Sto si uredno preskocio.

Kao sto ne osporavam njegov domet. Ali nis preskocio da mi objasnis da je to zato sto je srbin.
Ne razumijem sta argumentujes. Rekao si vec da nije najveci jer nema marketing domet kakav imaju ali i mj. Po meni nebitan argument i to sam vec napisao. I fiser ili magnus su goat saha iako imaju nula marketinske vrijednosti.

Ja nigdje nisam napisao da je on najveci jer je brend ambasador. To je odgovor na tvoju tvrdnju da ga osudjuju radi vakcine. I tu imam svoje misljenje ali je nebitno za ovu raspravu oko najveceg.

A to da je na ovom forumu manji jer je srbin, uz to stojim 100%. Uz dodatak da bi bio malo veci da je srbin kao jokic koji nema nikakve izjave

Na kraju, ljudi ce umrijeti dok ce brojevi ostati. A njegovi dovoljno govore. I ostace upamcen kao jedan od najvecih pobjednika koji su mentalno najbolji kad je najteze. Nesto kao brady ili phelps
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1030 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:38
Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 17:05

Gluho bilo šta čovjek napisa :-)

Jesi ti svjestan da porediš najvećeg tenis igrača svih vremena sa likom koji je tek osvojio prvi NBA prsten u 27oj godini? :lol:
Kao i uvijek bitan je kontekst. To je ono sa cim se mucis i na politickim temama.

Kao sto navedoh po milioniti put, novak se poredi sa MJ i sa Alijem, od cega je rasprava i krenula. Ja sam kao primjer naveo Jokica koji tek treba da se jos dokazuje i koji ima veci potencijal od Novaka da osrane duze upamcen i to u popularnijem sportu. Ali to si negdje izgubio u citanju valjda. Dakle, nisam ih poredio.

Jokic tek treba da ima kontinuitet. Niko ne kaze da ga vec ima.

Znam, puno slova, valja sve zapamtiti.
Novak je veci sportista nego sto ce jokic ikad biti u svom sportu
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#1031 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Student_u_Ostavci »

Po običaju lupetaš. Ja ti ne zamjeram jer očito o košarci znaš isto što i politici, dakle ništa.

Novak Đoković je GOAT jednog sporta. MJ je GOAT drugog sporta. Oni se mogu porediti i ima argumenata da se porede.
Jokić je centar Denvera sa jednom titulom prvaka i trenutni MVP lige. I to je sve trenutno. Dakle, da bi on mogao da uđe u diskusiju sa Novakom, ti računaš da će dostići Jordanov level? Mudro predviđanje :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1032 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 17:39
Chmoljo wrote: 15/09/2023 21:14 Jedan od razloga je i kalimero stav: nisam najveći jer sam srbin. Nije buraz, nisi najveći jer si van terena ljudska splačina, ni nacionalista, ni kosmopolita, malo kosovo je srce srbije, malo svi smo braća, malo više teorije zavjera.
Ova ti je ka u Njegosha
Najgore je sto niko razuman ne moze osporiti novakov domet. I to sam vise puta naveo. Onda dodje i kaze, eee ali najvise GS osvojenih. Pa znam, ali nije najveci. Vrijeme ce pokazati. A to da se ne moze porediti sa Alijem i MJ je bespredmetno.

Govorimo o ljudima koji su pojavom izazivali saobracajni kolaps. Mislim da ima angedota sa Alijem gdje se kladio da ce izaci na ulicu i blokirati saobracaj ljudima koji mu zele prici. Neka me neko ispravi ako grijesim.

Koliko ljudi zna ko je Bill Russell? Covjek osvojio 11 naslova prvaka NBA, skoro duplo vise od MJ. Bio 5 puta mvp ko i MJ. Dakle, uvijek jedan od ili najbitniji igrac u svojoj ekipi.

Pa da li uopste ima rasprave ko je veci?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59027
Joined: 03/08/2010 19:04

#1033 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 17:05
Chmoljo wrote: 16/09/2023 12:49

Šta je to Novak donio revolucionarno u tenisu osim alternativne medicine?

Najpopularnijim sportom, fudbalom, prodefilovali su strašni igrači i sportisti, veliki ljudi, genijalci, legende.

Pa opet nisu sinonimi za taj sport.

Kako rekoh, Jokić je mnogo interesantniji i ako održi ovaj tempo duži niz godina, i ostane ovakav kakv jeste, a to mislim da hoće jer je momak u potpunosti spontan i neizvještačen, po meni daleko značajniji od novaka.

Iako je srbin. :evil:
Gluho bilo šta čovjek napisa :-)

Jesi ti svjestan da porediš najvećeg tenis igrača svih vremena sa likom koji je tek osvojio prvi NBA prsten u 27oj godini? :lol:
a prethodno osvojio dvije nagrade za najboljeg igrača najbolje lige na svijetu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59027
Joined: 03/08/2010 19:04

#1034 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 17:46 Po običaju lupetaš. Ja ti ne zamjeram jer očito o košarci znaš isto što i politici, dakle ništa.

Novak Đoković je GOAT jednog sporta. MJ je GOAT drugog sporta. Oni se mogu porediti i ima argumenata da se porede.
Jokić je centar Denvera sa jednom titulom prvaka i trenutni MVP lige. I to je sve trenutno. Dakle, da bi on mogao da uđe u diskusiju sa Novakom, ti računaš da će dostići Jordanov level? Mudro predviđanje :lol:
jokić nije trenutni mvp nba
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1035 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 17:46 Po običaju lupetaš. Ja ti ne zamjeram jer očito o košarci znaš isto što i politici, dakle ništa.

Novak Đoković je GOAT jednog sporta. MJ je GOAT drugog sporta. Oni se mogu porediti i ima argumenata da se porede.
Jokić je centar Denvera sa jednom titulom prvaka i trenutni MVP lige. I to je sve trenutno. Dakle, da bi on mogao da uđe u diskusiju sa Novakom, ti računaš da će dostići Jordanov level? Mudro predviđanje :lol:
Ocito te sebija strucno poradjala cim je toliko gotivis sa ocitom kognitivnom disonancom.

Jasno je receno da Jokic nije na tom nivou, al hajmo se drzati toga ko pijan plota. Jednom bot uvijek bot.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1036 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:48
_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 17:39

Ova ti je ka u Njegosha
Najgore je sto niko razuman ne moze osporiti novakov domet. I to sam vise puta naveo. Onda dodje i kaze, eee ali najvise GS osvojenih. Pa znam, ali nije najveci. Vrijeme ce pokazati. A to da se ne moze porediti sa Alijem i MJ je bespredmetno.

Govorimo o ljudima koji su pojavom izazivali saobracajni kolaps. Mislim da ima angedota sa Alijem gdje se kladio da ce izaci na ulicu i blokirati saobracaj ljudima koji mu zele prici. Neka me neko ispravi ako grijesim.

Koliko ljudi zna ko je Bill Russell? Covjek osvojio 11 naslova prvaka NBA, skoro duplo vise od MJ. Bio 5 puta mvp ko i MJ. Dakle, uvijek jedan od ili najbitniji igrac u svojoj ekipi.

Pa da li uopste ima rasprave ko je veci?
Znaci ono sto ti tvrdis je da ni jedan teniser u historiji ne moze u ravan sa alijem?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1037 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote: 16/09/2023 17:43
Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:32

Nista ga od toga ne cini najvecim od cega je prica i krenula. Sto si uredno preskocio.

Kao sto ne osporavam njegov domet. Ali nis preskocio da mi objasnis da je to zato sto je srbin.
Ne razumijem sta argumentujes. Rekao si vec da nije najveci jer nema marketing domet kakav imaju ali i mj. Po meni nebitan argument i to sam vec napisao. I fiser ili magnus su goat saha iako imaju nula marketinske vrijednosti.

Ja nigdje nisam napisao da je on najveci jer je brend ambasador. To je odgovor na tvoju tvrdnju da ga osudjuju radi vakcine. I tu imam svoje misljenje ali je nebitno za ovu raspravu oko najveceg.

A to da je na ovom forumu manji jer je srbin, uz to stojim 100%. Uz dodatak da bi bio malo veci da je srbin kao jokic koji nema nikakve izjave

Na kraju, ljudi ce umrijeti dok ce brojevi ostati. A njegovi dovoljno govore. I ostace upamcen kao jedan od najvecih pobjednika koji su mentalno najbolji kad je najteze. Nesto kao brady ili phelps
Nije manji jer je srbin, manji je jer koketira sa srpskim fasizmom.

Cemu zamjena teza?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1038 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote: 16/09/2023 17:54
Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:48

Najgore je sto niko razuman ne moze osporiti novakov domet. I to sam vise puta naveo. Onda dodje i kaze, eee ali najvise GS osvojenih. Pa znam, ali nije najveci. Vrijeme ce pokazati. A to da se ne moze porediti sa Alijem i MJ je bespredmetno.

Govorimo o ljudima koji su pojavom izazivali saobracajni kolaps. Mislim da ima angedota sa Alijem gdje se kladio da ce izaci na ulicu i blokirati saobracaj ljudima koji mu zele prici. Neka me neko ispravi ako grijesim.

Koliko ljudi zna ko je Bill Russell? Covjek osvojio 11 naslova prvaka NBA, skoro duplo vise od MJ. Bio 5 puta mvp ko i MJ. Dakle, uvijek jedan od ili najbitniji igrac u svojoj ekipi.

Pa da li uopste ima rasprave ko je veci?
Znaci ono sto ti tvrdis je da ni jedan teniser u historiji ne moze u ravan sa alijem?
Kako si to zakljucio iz navedenog?
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#1039 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Student_u_Ostavci »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:53
Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 17:46 Po običaju lupetaš. Ja ti ne zamjeram jer očito o košarci znaš isto što i politici, dakle ništa.

Novak Đoković je GOAT jednog sporta. MJ je GOAT drugog sporta. Oni se mogu porediti i ima argumenata da se porede.
Jokić je centar Denvera sa jednom titulom prvaka i trenutni MVP lige. I to je sve trenutno. Dakle, da bi on mogao da uđe u diskusiju sa Novakom, ti računaš da će dostići Jordanov level? Mudro predviđanje :lol:
Ocito te sebija strucno poradjala cim je toliko gotivis sa ocitom kognitivnom disonancom.

Jasno je receno da Jokic nije na tom nivou, al hajmo se drzati toga ko pijan plota. Jednom bot uvijek bot.
Lik koji na temi sporta priča o Sebiji očito ima teška mentalna oštećenja i pukotine te kao takav bi se morao obratiti nekoj ustanovi nadležnoj za one sa pukotinama. :lol:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1040 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:55
Bodkin wrote: 16/09/2023 17:54

Znaci ono sto ti tvrdis je da ni jedan teniser u historiji ne moze u ravan sa alijem?
Kako si to zakljucio iz navedenog?
Jer ni jedan teniser u historiji nije imao takav uticaj kao ali ili mj. I masa drugih sportova. Dakle ko je najveci plivac svih vremena? Ili sprinter? Ili teniser? I kako se oni porede sa ovim gore navedenim “da zaustavljaju saobracaj”
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#1041 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Student_u_Ostavci »

kakavdanakneiskustvu wrote: 16/09/2023 17:53
Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 17:46 Po običaju lupetaš. Ja ti ne zamjeram jer očito o košarci znaš isto što i politici, dakle ništa.

Novak Đoković je GOAT jednog sporta. MJ je GOAT drugog sporta. Oni se mogu porediti i ima argumenata da se porede.
Jokić je centar Denvera sa jednom titulom prvaka i trenutni MVP lige. I to je sve trenutno. Dakle, da bi on mogao da uđe u diskusiju sa Novakom, ti računaš da će dostići Jordanov level? Mudro predviđanje :lol:
jokić nije trenutni mvp nba
Nije izglasan, pardon.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1042 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:55
Bodkin wrote: 16/09/2023 17:43

Ne razumijem sta argumentujes. Rekao si vec da nije najveci jer nema marketing domet kakav imaju ali i mj. Po meni nebitan argument i to sam vec napisao. I fiser ili magnus su goat saha iako imaju nula marketinske vrijednosti.

Ja nigdje nisam napisao da je on najveci jer je brend ambasador. To je odgovor na tvoju tvrdnju da ga osudjuju radi vakcine. I tu imam svoje misljenje ali je nebitno za ovu raspravu oko najveceg.

A to da je na ovom forumu manji jer je srbin, uz to stojim 100%. Uz dodatak da bi bio malo veci da je srbin kao jokic koji nema nikakve izjave

Na kraju, ljudi ce umrijeti dok ce brojevi ostati. A njegovi dovoljno govore. I ostace upamcen kao jedan od najvecih pobjednika koji su mentalno najbolji kad je najteze. Nesto kao brady ili phelps
Nije manji jer je srbin, manji je jer koketira sa srpskim fasizmom.

Cemu zamjena teza?
Daj te primjere da vidimo. I hoces uzeti njega sa svim sto radi ili samo sa tim koketiranjem.

U stvari lud ja sto se raspravljam o politickim ubjedjenjima na sportu. Pogotovo oko sportista koji “koketiraju” dok istovremeno doniraju svoje pare u dobrotvorne svrhe za te koje bi isti fasisti klali. Ili ljetuje u zemljama gdje su ti fasisti klali

De ba
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1043 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 17:57
Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:53

Ocito te sebija strucno poradjala cim je toliko gotivis sa ocitom kognitivnom disonancom.

Jasno je receno da Jokic nije na tom nivou, al hajmo se drzati toga ko pijan plota. Jednom bot uvijek bot.
Lik koji na temi sporta priča o Sebiji očito ima teška mentalna oštećenja i pukotine te kao takav bi se morao obratiti nekoj ustanovi nadležnoj za one sa pukotinama. :lol:
Posto ti se rasprava svodi na uzimanje onoga sto ti pase, a lagano preskakanje onoga sta ne pase, odmah je stavljeno do znanja sa kim se raspravlja.

Sretan dalji zivot.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59027
Joined: 03/08/2010 19:04

#1044 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by kakavdanakneiskustvu »

Student_u_Ostavci wrote: 16/09/2023 18:00
kakavdanakneiskustvu wrote: 16/09/2023 17:53

jokić nije trenutni mvp nba
Nije izglasan, pardon.
pa čim nije izglasana za mvp znači da nije mvp,to što ga neko pojedinačno smatra za takvog je irelevantno
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 16/09/2023 18:05, edited 1 time in total.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1045 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote: 16/09/2023 17:58
Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:55

Kako si to zakljucio iz navedenog?
Jer ni jedan teniser u historiji nije imao takav uticaj kao ali ili mj. I masa drugih sportova. Dakle ko je najveci plivac svih vremena? Ili sprinter? Ili teniser? I kako se oni porede sa ovim gore navedenim “da zaustavljaju saobracaj”
Pa zar je boks nesto sto pokrece mase i milione bez problema?

Sto Klicko nije imao toliku popularnost ko Ali iako je bio prisutan u eri ogromnog protoka informacija?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66993
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1046 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by _BataZiv_0809 »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:48
_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 17:39

Ova ti je ka u Njegosha
Najgore je sto niko razuman ne moze osporiti novakov domet. I to sam vise puta naveo. Onda dodje i kaze, eee ali najvise GS osvojenih. Pa znam, ali nije najveci. Vrijeme ce pokazati. A to da se ne moze porediti sa Alijem i MJ je bespredmetno.

Govorimo o ljudima koji su pojavom izazivali saobracajni kolaps. Mislim da ima angedota sa Alijem gdje se kladio da ce izaci na ulicu i blokirati saobracaj ljudima koji mu zele prici. Neka me neko ispravi ako grijesim.

Koliko ljudi zna ko je Bill Russell? Covjek osvojio 11 naslova prvaka NBA, skoro duplo vise od MJ. Bio 5 puta mvp ko i MJ. Dakle, uvijek jedan od ili najbitniji igrac u svojoj ekipi.

Pa da li uopste ima rasprave ko je veci?
Ja bih povukao paralelu sa meni blizim sportom-Formulom 1.

I 30 godina poslije smrti njegova ponajveca zvijezda je Senna.

Covjek ciji su svi rekordi, osim po broju pobjeda u Monaku, odavno sruseni.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1047 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

Chmoljo wrote: 16/09/2023 18:05
Bodkin wrote: 16/09/2023 17:58

Jer ni jedan teniser u historiji nije imao takav uticaj kao ali ili mj. I masa drugih sportova. Dakle ko je najveci plivac svih vremena? Ili sprinter? Ili teniser? I kako se oni porede sa ovim gore navedenim “da zaustavljaju saobracaj”
Pa zar je boks nesto sto pokrece mase i milione bez problema?

Sto Klicko nije imao toliku popularnost ko Ali iako je bio prisutan u eri ogromnog protoka informacija?
Zasto ne odgovoris na pitanje? Ko je najveci u plivanju i kako se poredi sa alijem?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45742
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1048 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Chmoljo »

Bodkin wrote: 16/09/2023 18:00
Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:55

Nije manji jer je srbin, manji je jer koketira sa srpskim fasizmom.

Cemu zamjena teza?
Daj te primjere da vidimo. I hoces uzeti njega sa svim sto radi ili samo sa tim koketiranjem.

U stvari lud ja sto se raspravljam o politickim ubjedjenjima na sportu. Pogotovo oko sportista koji “koketiraju” dok istovremeno doniraju svoje pare u dobrotvorne svrhe za te koje bi isti fasisti klali. Ili ljetuje u zemljama gdje su ti fasisti klali

De ba
Pa i ja sam lud sto se raspravljam sa likom koji ne moze sravniti u glavi da doniranje novca ne brise fasisticke stavove ili neogradjivanje od istih.

Koliko para trebam uplatiti da meni lajkas post?
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1049 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by Bodkin »

_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 18:08
Chmoljo wrote: 16/09/2023 17:48

Najgore je sto niko razuman ne moze osporiti novakov domet. I to sam vise puta naveo. Onda dodje i kaze, eee ali najvise GS osvojenih. Pa znam, ali nije najveci. Vrijeme ce pokazati. A to da se ne moze porediti sa Alijem i MJ je bespredmetno.

Govorimo o ljudima koji su pojavom izazivali saobracajni kolaps. Mislim da ima angedota sa Alijem gdje se kladio da ce izaci na ulicu i blokirati saobracaj ljudima koji mu zele prici. Neka me neko ispravi ako grijesim.

Koliko ljudi zna ko je Bill Russell? Covjek osvojio 11 naslova prvaka NBA, skoro duplo vise od MJ. Bio 5 puta mvp ko i MJ. Dakle, uvijek jedan od ili najbitniji igrac u svojoj ekipi.

Pa da li uopste ima rasprave ko je veci?
Ja bih povukao paralelu sa meni blizim sportom-Formulom 1.

I 30 godina poslije smrti njegova ponajveca zvijezda je Senna.

Covjek ciji su svi rekordi, osim po broju pobjeda u Monaku, odavno sruseni.
Kome je sena najveci u historiji f1?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66993
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1050 Re: Svjetsko prvenstvo u košarci 2023. Filipini, Indonezija i Japan

Post by _BataZiv_0809 »

Bodkin wrote: 16/09/2023 18:11
_BataZiv_0809 wrote: 16/09/2023 18:08
Ja bih povukao paralelu sa meni blizim sportom-Formulom 1.

I 30 godina poslije smrti njegova ponajveca zvijezda je Senna.

Covjek ciji su svi rekordi, osim po broju pobjeda u Monaku, odavno sruseni.
Kome je sena najveci u historiji f1?
Guglaj
Post Reply