Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#101 Re: Real Madrid C.F.

Post by veljaca »

Better Man wrote:Raul je još jednom potvrdio da je veliki gospodin i golgeter.
On je LEGENDA i po meni jedini vrijedi u Realu ..........
Enticer
Posts: 714
Joined: 21/12/2004 13:44
Location: Sarajevo

#102 Re: Real Madrid C.F.

Post by Enticer »

Vecetas u 22:00 igra se El-Clasico, najveca utakmica na svijetu. Utakmica u kojoj ce Kraljevski klub pokazati zasto je najbolji fudbalski kolektiv svih vremena, pokazat ce snagu, volju, borbenost, umijeće i na kraju slaviti pobijedu kada se to od njih najmanje nada. Znam da ce sada mnogi na mene osuti drvlje i kamenje, ali neka, samo naprijed...Odlika vrhunskih klubova je ta sto uvijek pobijede i kada slabo igraju.
Iako imaju more povrijedjenih igraca i nekoliko suspendovanih to ih nece omesti da na Nou Campu pobijede barcu i zacepe usta svima onima koji velicaju taj mali tim.
Iako sudije u Primeri kasape Real, najbolji je primjer prosla utakmica protiv Sevilje 3:4, kada sudac na ocigled cijelog svijeta nije svirao dva penala nad Higuainom, prvi put kad je oboren u vrhu 16-terca, a drugi kad put kad ga je Palop zagrlio s ledja i oborio, a ovaj bio u 100% sansi pred praznim golom, ali sudiji nije bilo dovoljno sto nije svirao ocit penal, nego je iskljucio Robbena, pa ono je sramota, ono je kradja koja se jedino moze porediti sa kradjom na SP 20002 u Koreji i Japanu kada je Italija protiv domacina pokradena na svaki moguci nacin.
Otezavajuca okolnost sto ce El-Clasico voditi sudac Medina Cantalejo, koji je poznat kao anti Realovac, koji je prije par sezona iskasapio Real na Nou Campu, i ne sumnjam da ce on barci biti 12-ti igrac.
Za Real je jako dobro sto je doslo do promjene trenera, jer to obicno pozitivno utice na igrace, bar u samom pocetku, jer tada igraci daju sve od sebe da se dokazu novom treneru.
Bez obzira u kakvoj je formi barcelona, to za Real nista ne treba da znaci, oni samo treba da igraju svoju igru i pobjeda ne moze doci u pitanje. NAPRIJED KRALJEVI!
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#103 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Cujem C. Ronaldo od iduce sezone u Realu...kazu 100 %, vidjecemo. Nemam nista protiv :thumbup:
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#104 Re: Real Madrid C.F.

Post by bato99 »

Danss wrote:Cujem C. Ronaldo od iduce sezone u Realu...kazu 100 %, vidjecemo. Nemam nista protiv :thumbup:
gay ikona u gay klub...i onog gutija su paparazzi uslikali kako se ljubi sa muškarcem...
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#105 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

@bato, tema je sportska, bavi se malo fudbalskim aktuelnostima, obzirom da ne volis Real, tebi su svi igraci tog kluba gay... smijesna konstatacija, nema sta! :skoljka: :run:
C. Ronaldo je sve, samo nije gay, vjeruj mi, taj organizuje privatne partije na kojima je jedini muskarac on, ostalo su zenski ''gosti''. :-) Licno se ni meni ne svidja njegovo ponasanje u javnosti, al sto se tice igre, skidam kapu... jbt ga, najbolje da navijaci izaberu koji ce igraci igrati u klubu, al' bi tek tad bio belaj. :D
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#106 Re: Real Madrid C.F.

Post by bato99 »

Danss wrote:@bato, tema je sportska, bavi se malo fudbalskim aktuelnostima, obzirom da ne volis Real, tebi su svi igraci tog kluba gay... smijesna konstatacija, nema sta! :skoljka: :run:
C. Ronaldo je sve, samo nije gay, vjeruj mi, taj organizuje privatne partije na kojima je jedini muskarac on, ostalo su zenski ''gosti''. :-) Licno se ni meni ne svidja njegovo ponasanje u javnosti, al sto se tice igre, skidam kapu... jbt ga, najbolje da navijaci izaberu koji ce igraci igrati u klubu, al' bi tek tad bio belaj. :D
evo čitam i ja na netu neki tajni snimak ko biva snimljen na el clasicu čelnika reala gdje oni spominju da je" poso"s ronaldom gotova stvar...vidićemo..jbg valja pokupovat sve što valja ala galactikosi...nadam se da ćete godinama gledat leđa barceloni :wink:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#107 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Evo gledam C. baca ove male Japance ko mutave :D
Jos dok pocne igrat' u klubu u kojem je uvijek zelio igrati. Bas se sjetih, ista fora pichi za Benzemu, cini mi se da je i on blizu Reala?! :thumbup: Covjek izjavio da bi iz Lyona samo u Madrid... Zna covjek da je cast igrat' za Kraljeve.
Mada ga zeli i Barca...
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#108 Re: Real Madrid C.F.

Post by bato99 »

valja vam se pojačat ..barem da uhvatite mjesto za evropu sljedeće godine
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#109 Re: Real Madrid C.F.

Post by fixer »

bato99 wrote:
Danss wrote:Cujem C. Ronaldo od iduce sezone u Realu...kazu 100 %, vidjecemo. Nemam nista protiv :thumbup:
gay ikona u gay klub...i onog gutija su paparazzi uslikali kako se ljubi sa muškarcem...
to mu je bila sestra. informisi se!
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#110 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

fixer wrote:
bato99 wrote:
Danss wrote:Cujem C. Ronaldo od iduce sezone u Realu...kazu 100 %, vidjecemo. Nemam nista protiv :thumbup:
gay ikona u gay klub...i onog gutija su paparazzi uslikali kako se ljubi sa muškarcem...
to mu je bila sestra. informisi se!
Pa to je onda još gore. Ljubio se sa sestrom :shock:
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#111 Re: Real Madrid C.F.

Post by Borej »

real ima vishe nego dovoljno prosjecnih igraca u timu da ih ne spominjem (bit ce ovaj jeste, nije, talenat bla bla), to je jasno i rezultati su pokazali da je tako, uz povrede i ostale probleme real igra prosjecnu sezonu, a s obzirom na amibicije kluba moglo bi se reci da je ovaj dio sezone losh, blago receno. to se desava i nije to sad neki problem ali real u ovom prelaznom roku cini se srlja i kupuje ili zeli kupiti jos nekih igraca koji objektivno nisu na nivou na kojem je real i na kojem real zeli igrati. mislim da je huntelar dobar izbor, za ovog diaru nisam siguran ali santa cruz, krasic, i ostali koji se spominju kao moguca "pojacanja" reala nemaju kvalitetu kakvu treba real madrid, kvalitetu koja ce real dici na visi nivo od ovog prosjecnog. to su igraci koji imaju samo mizerne sanse da se nametnu nakon povratka povrijedjenih igraca i nisam siguran da im trebaju takvi igraci...
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#112 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Ide 2009., slijedi rasplet... slijedi ofanziva Reala, da vidimo koliko Kraljevi mogu... :D
I polugodiste jedva ''dovoljan'', valjda ce ispraviti onog keca iz odbrane... :D
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#113 Re: Real Madrid C.F.

Post by Borej »

hajd za nadat se da ce u drugom polugodistu bar naucit pravila... :shock: :D :run:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#114 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Robbbbbeeeeeeennnnnnn!!!!!! :D :D :D :D :D
What a strike!!!!!!
Tooooo, Kralju! :thumbup:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#115 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Robbbbbeeeeeeennnnnnn!!!!!! :D :D :D :D :D
What a strike!!!!!!
Tooooo, Kralju! :thumbup:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#116 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Malo mi zablokiralo, pa odoshe dva posta... :-)
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#117 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

Danss wrote:Malo mi zablokiralo, pa odoshe dva posta... :-)
Pa šta je ono, jedva 1-0 :P
User avatar
Distortion
Posts: 2871
Joined: 08/09/2007 19:56

#118 Re: Real Madrid C.F.

Post by Distortion »

Villareal bio bolji, imao konkretnije sanse ali nisu imali srece. Dobra utakmica, sa dosta sansi na obje strane, Real ipak dobi 1:0 nekako jedva...
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#119 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Jedva Mallorcu 3:0... :D
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#120 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Dobise hairlije :D
iz 2-1 uhh... 3-1 FT (0-1 HT)
Ipak, Barca respect :thumbup:
Ovakav Real mora biti zadovoljan i drugim mjestom ove sezone. Ako se malo posloze, nek se bace na CL. :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#121 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

Danss wrote:Dobise hairlije :D
iz 2-1 uhh... 3-1 FT (0-1 HT)
Ipak, Barca respect :thumbup:
Ovakav Real mora biti zadovoljan i drugim mjestom ove sezone. Ako se malo posloze, nek se bace na CL. :D
Mora se priznati da Real bolje igra pod vodstvom Ramosa... Pobjeđuje se, samo nek se ne pređe Barcelona :razz:
User avatar
Distortion
Posts: 2871
Joined: 08/09/2007 19:56

#122 Re: Real Madrid C.F.

Post by Distortion »

Gledao sam Reala danas, dobise ali kako...sramota!!!!

Zahvaljujuci sudiji Cantaleju i golmanu Osasune real je okrenuo na 3:1 nakon sto su ovi poveli sa 0:1. Juanfran 2 puta pada u kaznenom i sudija mu 2 puta daje karton, naravno drugi put crveni i igrac manje navodno zbog simuliranja kojeg nije bilo. Mirne duse je oba puta trebao da dosudi penal za Osasunu ali nije imao hrabrosti. Osasuna ostecena i tu nema dileme. Zahvaljujuci losim reakcijama golmana Osasune Real dolazi do 1:1 a onda se ocekivalo da ce okrenut. Nezna se koji je smijesniji gol, prvi il' treci, fakat covjek nekad pomisli da je pusten :D

Citajuci komentare navijaca reala veceras vidi se da ih je stid i da ne zele ovakve pobjede. Sinoc Sevilla dobija mec nakon sudijske kradje na stetu Numancije a veceras Real uz pomoc sudija. Haman naredjeno da se Barca ne smije previse odvajat :D iako je i 12 bodova puno...
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#123 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

Image
Image
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#124 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

@ Baltazar, sad bi meni LSD rek'o: ''ja kompleksaaa...'' :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#125 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

Danss wrote:@ Baltazar, sad bi meni LSD rek'o: ''ja kompleksaaa...'' :D
100 postotna celuloza :razz: :D
Post Reply