Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56062
Joined: 15/12/2008 16:53

#23976 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:19
ultima_palabra wrote: 18/03/2024 15:15 Pa Vico kakav god da je, bolje nam misli nego vi, dokazano sto puta. Kraj price.
Svako o svojoj pudlici koja mu lize karu misli sve najbolje.
Vi ste Vicina pudlica.
Aha, ako ubacis jos koju vulgarnost sigurno ces pobijediti u diskusiji.

Znaci je 11 klubova su supci, samo vi ispravni? A i da ste u pravu sto puta, od nas podrsku nikad necete dobiti.
User avatar
Logovan
Posts: 94830
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23977 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

hrasno38 wrote: 18/03/2024 15:15 Ne kontam sve te situacije koje sam nabrojao su vam omogucile pobjede i sve te situacije su imale veze oko postizanja golova a vecina situacija u kojima je Sarajevo bilo osteceno na Kosevu nisu bile ni blizu gola niti su bile sanse za golove i da ponovim prije za vas dosudjenog penala bio je ofsajd. Na kraju veliko je pitanje bi li prosli Slobodu da je sudija svirao penale po propisu.
Mogli ste reci necemo tako titulu kao sto je reklo vecina evrope i klubova u Evropi koji su bili na celu tabela. Stvar je principa i sporta. Da ste vi bili 10 bodova ispred pa hajde nego vas je Zeljo pratio 3 boda iza i prije toga vas razvalio ko zvecku u obe utakmice pa gdje pise da ne bi i trecu. Ali hajde sve ali ona vas proslava poslije je nesto najodvratnije sto sam u zivotu vidio.
Joj, pazi sad.
Situacije jesu veće greške, ali su po jedna ili dvije. Ostatak utakmice si miran. Sa druge strane imaš puno više grešaka koje ti ubijaju igru. Razumiješ? Sudija ti ne dozvoljava da igraš.
Uzmeš čistu loptu iznenada, taman da dođeš pred gol i svira faul za protivnika. Vodiš loptu, naglo staneš, protivnički igrač padne, svira se faul za protivnika. Na samom kraju utakmice faul za protivnika iz skroz čiste situacije. Sjecka ti igru što je više moguće da te ubije u pojam, gleda da te što više zakine. Je li me razumiješ? Ne mora sudija uopšte da napravi neku veću grešku, dovoljno je samo da ti sjecka igru. I tako te nervira 90 minuta. Da li si u ovakvim utakmicama puno oštećen, iako nije bilo većih grešaka? Jesi.
Mogli smo reći, ali nismo htjeli da budemo fini, hoćemo titulu. Šta ćemo sad? Jesmo li je mi prekinuli? Nismo. Imamo li pravo da je tražimo? Imamo. Da li se prekinulo zbog Borca? Jeste. Da li bi i drugi tražili titulu? Većina da, ako ne i svi.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#23978 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by HowForWhom »

ljubijankic wrote: 18/03/2024 15:22
HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:19
ultima_palabra wrote: 18/03/2024 15:15 Pa Vico kakav god da je, bolje nam misli nego vi, dokazano sto puta. Kraj price.
Svako o svojoj pudlici koja mu lize karu misli sve najbolje.
Vi ste Vicina pudlica.
Pa upravu je cojek. Ko ima daje licencu iako je ne bi trebalo dobiti? Ko im daje pare za izgradnju juzne tribine? Zeljo i Borac su klubovi koji najvise gube u uredjenom sistemu, jedno ce se boriti za opstanak a drugo financijski nece moci priustiti igrace premijer lige
a i to sto kazes, mislim ja im zelim ono najvece zlo da ih potrefi, menni je to prirodno i normalno.
Oni nama takodjer zele najvce zlo i meni je to sasvim ok i normalno.

Međutim biti Fikret Abdic fudbala u danasnje vrijeme, biti Vicina pudlica, e to je novi level.
kakaljin
Posts: 11721
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23979 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakaljin »

Znaci klubovi koji su odbili sastanak su saglasni da se tabela i pobjede kroje mimo terena i da sudije mogu raditi sta hoce i suditi kako hoce bez ikakvih problema.

Sa ovim odbijanjem sastanka klubovi i njihovi navijaci vise nemaju parava da se zale na lose sudjenje protiv njih jer su odbijanjem pristali da se to nastavi raditi i da pristaju da svi mogu biti osteceni.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#23980 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by HowForWhom »

ultima_palabra wrote: 18/03/2024 15:28
HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:19
ultima_palabra wrote: 18/03/2024 15:15 Pa Vico kakav god da je, bolje nam misli nego vi, dokazano sto puta. Kraj price.
Svako o svojoj pudlici koja mu lize karu misli sve najbolje.
Vi ste Vicina pudlica.
Aha, ako ubacis jos koju vulgarnost sigurno ces pobijediti u diskusiji.

Znaci je 11 klubova su supci, samo vi ispravni? A i da ste u pravu sto puta, od nas podrsku nikad necete dobiti.
Ako ces iskreno, od vas nisam ni ocekivao da cete se odazvati.

Vi svakako ne kontate da se ovdje ne radi o Sarajevu nego o bh fudbalu kao sto sam vec ranije pisao.

Pisao ili ne, odlucili ste biti abdicevci i stati na stranu Vice za spas svoje guzice, a unistenje fudbala.
tutku
Posts: 1349
Joined: 18/06/2011 12:10

#23981 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by tutku »

Ko ce se odazvati na kraju Mirvicevom pozivu, izgleda samo Samira Hurem i sindikalci, mozda bude neki press sa zalopojkama.

Licemjerstvo bez granica. Kad su bili dio talova i dogovora sa Savezom, nisu htjeli podrzati one koji su tada zakidani. Danas kad se okrenulo kolo srece, oni bi da drze moralne lekcije i da pozivaju na promjene.

Glasali su za Fudu Colpu, nek se suoce sa posljedicama svojih odluka. :bih:
User avatar
Bazinga1234
Posts: 7705
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#23982 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

kakaljin wrote: 18/03/2024 15:30 Znaci klubovi koji su odbili sastanak su saglasni da se tabela i pobjede kroje mimo terena i da sudije mogu raditi sta hoce i suditi kako hoce bez ikakvih problema.

Sa ovim odbijanjem sastanka klubovi i njihovi navijaci vise nemaju parava da se zale na lose sudjenje protiv njih jer su odbijanjem pristali da se to nastavi raditi i da pristaju da svi mogu biti osteceni.
Tražili smo podršku od Sarajeva ali je nismo dobili uz obrazloženje da gledaju svoje interese. Uglavnom, moramo svi zajedno raditi da se neke stvari ne dešavaju i Tuzla City će uvijek biti za to i nećemo šutjeti, kao to nismo ni do sada ali još jednom ću reći da nećemo dolaziti sutra u Sarajevo", naveo je predsjednik FK Tuzla City Almir Husić.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#23983 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by HowForWhom »

kme
kme
kme
User avatar
Logovan
Posts: 94830
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23984 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:42 kme
kme
kme
Izvini, ali daj da pokušamo normalno raspravljati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56062
Joined: 15/12/2008 16:53

#23985 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:31
ultima_palabra wrote: 18/03/2024 15:28
HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:19

Svako o svojoj pudlici koja mu lize karu misli sve najbolje.
Vi ste Vicina pudlica.
Aha, ako ubacis jos koju vulgarnost sigurno ces pobijediti u diskusiji.

Znaci je 11 klubova su supci, samo vi ispravni? A i da ste u pravu sto puta, od nas podrsku nikad necete dobiti.
Ako ces iskreno, od vas nisam ni ocekivao da cete se odazvati.

Vi svakako ne kontate da se ovdje ne radi o Sarajevu nego o bh fudbalu kao sto sam vec ranije pisao.

Pisao ili ne, odlucili ste biti abdicevci i stati na stranu Vice za spas svoje guzice, a unistenje fudbala.
Jes jes, bh fudbal. Svi abdicevci samo vi 5. korpus.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#23986 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by HowForWhom »

Logovan wrote: 18/03/2024 15:48
HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:42 kme
kme
kme
Izvini, ali daj da pokušamo normalno raspravljati.
Probao sam, ne ide. :-D :D
User avatar
Logovan
Posts: 94830
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23987 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:49 Probao sam, ne ide. :-D :D
Probaj opet. :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31600
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23988 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:49
Logovan wrote: 18/03/2024 15:48
HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:42 kme
kme
kme
Izvini, ali daj da pokušamo normalno raspravljati.
Probao sam, ne ide. :-D :D
Sta si bolan pokusao...nazivas nas koji navijamo za Zelju a koi ti nismo napisali ni jednu uvredu lizacima kurca, abdicevcima itd itd! Lijepi stari Sarajevo-X.....ti bi davno zavrsio svoju karijeru!
Labirint
Posts: 2053
Joined: 24/06/2013 14:37

#23989 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Labirint »

ultima_palabra wrote: 18/03/2024 15:49
HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:31
ultima_palabra wrote: 18/03/2024 15:28

Aha, ako ubacis jos koju vulgarnost sigurno ces pobijediti u diskusiji.

Znaci je 11 klubova su supci, samo vi ispravni? A i da ste u pravu sto puta, od nas podrsku nikad necete dobiti.
Ako ces iskreno, od vas nisam ni ocekivao da cete se odazvati.

Vi svakako ne kontate da se ovdje ne radi o Sarajevu nego o bh fudbalu kao sto sam vec ranije pisao.

Pisao ili ne, odlucili ste biti abdicevci i stati na stranu Vice za spas svoje guzice, a unistenje fudbala.
Jes jes, bh fudbal. Svi abdicevci samo vi 5. korpus.
Ne znam koji svi, ovdje imas Veleža prema kome su svi ogriješili dušu ( govorim o "patriotskim" klubovima) i ni ja da sam na njihovom
mjestu ne bih bilo šta podržao, ako ništa ono zbog inata. Imaš Tuzlu čiji gazda je sam po sebi dio ove hobotnice i čija je podrška beznačajna,
imaš Igman koji je tek odnedavno premijerligaš i koji u federalnoj se sa ovim ni susretao nije i koga još imaš ovako na prvu da će podržati bilo kakvu ideju iz "Sarajeva" ( govorim kao centra, ne fudbalskog kluba). Ideja je od starta osudjena na propast, jasno je to svima i u tom smislu me uopšte ne iznenadjuje ( još manje povrijeđuje) izjašnjenje ostalih klubova, zanima me samo zašto je samo vama Vico bolji kako si konstatovao u prethodnom postu ?
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#23990 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by HowForWhom »

Logovan wrote: 18/03/2024 15:52
HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:49 Probao sam, ne ide. :-D :D
Probaj opet. :D
S kim ba? :D

Šutilo se kada je Brotnjo morao biti prvak unatoč svim propozicijama.
Šutilo se kod slučaja Gavrić
Šutilo se kod slučaja Sadović u Banja Luci.
Šutilo se kod punca
Šutilo se kod nepostojeceg penala za Zrinjski u Bijeljini.
Šutilo se kod nepostojeceg penala za Zrinjski u Mostaru protiv nas
Šutilo se i šutit će se dok nam Vico sa balijama i abdićevcima fudbala ne ugasi fudbal.

Reprezentacija je na tako niskom nivou na kakvom nikad nije bila, a balije u vidu Faruka, Dzemidzica i slicnih idu Vici na noge kao pudlice zbog svojih licnih interesa.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5530
Joined: 29/11/2015 22:33

#23991 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by HowForWhom »

hrasno38 wrote: 18/03/2024 15:54
Sta si bolan pokusao...nazivas nas koji navijamo za Zelju a koi ti nismo napisali ni jednu uvredu lizacima kurca, abdicevcima itd itd! Lijepi stari Sarajevo-X.....ti bi davno zavrsio svoju karijeru!
Istina ocigledno boli, i meni bi bilo vatra da me oznacavaju kao Vicinu pudlicu jer ga moram slusati zbog kirije i sitnog sicara.
Ja bih sutio i poklopio se, ali jok, vi branite potez vase uprave sto znaci da ste isti kao i oni.
User avatar
hrasno38
Posts: 31600
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23992 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

HowForWhom wrote: 18/03/2024 16:00
hrasno38 wrote: 18/03/2024 15:54
Sta si bolan pokusao...nazivas nas koji navijamo za Zelju a koi ti nismo napisali ni jednu uvredu lizacima kurca, abdicevcima itd itd! Lijepi stari Sarajevo-X.....ti bi davno zavrsio svoju karijeru!
Istina ocigledno boli, i meni bi bilo vatra da me oznacavaju kao Vicinu pudlicu jer ga moram slusati zbog kirije i sitnog sicara.
Ja bih sutio i poklopio se, ali jok, vi branite potez vase uprave sto znaci da ste isti kao i oni.
Pa eto skinuli vas i Velez, TC....vjerovatno ce i ostali klubovi a ti se ufatio Zelje ko mahnit. Ponavljam jeste osteceni protiv Borca ali ste tu utakcimu igrali zahvaljujuci neregularnom izvodjenju penala protiv Slobode. I zasto bi vas neko podrzao. Zasto niste reagovali kada su se pojavili snimci izvodjenja penala u Tuzli i rekli nije fer da smo neregularno prosli na penale. Ja bi prvi stao uz vas i jebo majku svakome ko bi vas odbijo....al jok tek kad je vama zasviralo oko usiju digli ste graju. E zato nece niko sa vama
kakaljin
Posts: 11721
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23993 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakaljin »

Bazinga1234 wrote: 18/03/2024 15:40
kakaljin wrote: 18/03/2024 15:30 Znaci klubovi koji su odbili sastanak su saglasni da se tabela i pobjede kroje mimo terena i da sudije mogu raditi sta hoce i suditi kako hoce bez ikakvih problema.

Sa ovim odbijanjem sastanka klubovi i njihovi navijaci vise nemaju parava da se zale na lose sudjenje protiv njih jer su odbijanjem pristali da se to nastavi raditi i da pristaju da svi mogu biti osteceni.
Tražili smo podršku od Sarajeva ali je nismo dobili uz obrazloženje da gledaju svoje interese. Uglavnom, moramo svi zajedno raditi da se neke stvari ne dešavaju i Tuzla City će uvijek biti za to i nećemo šutjeti, kao to nismo ni do sada ali još jednom ću reći da nećemo dolaziti sutra u Sarajevo", naveo je predsjednik FK Tuzla City Almir Husić.
Imas li sta relevantnije napisati osim izjave nekoga ko je bio i protiv 4R udruzenja i koji je sve napustio da bude u nogometnom savezu
User avatar
Logovan
Posts: 94830
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23994 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Pa znači ni mi se ne bi trebali odazivati na pozive ako neko pozove. Svi bi bolje, a niko da se odazove. Ni mi, ni Velež, itd. Niko.
kakaljin
Posts: 11721
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23995 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakaljin »

hrasno38 wrote: 18/03/2024 16:06
HowForWhom wrote: 18/03/2024 16:00
hrasno38 wrote: 18/03/2024 15:54
Sta si bolan pokusao...nazivas nas koji navijamo za Zelju a koi ti nismo napisali ni jednu uvredu lizacima kurca, abdicevcima itd itd! Lijepi stari Sarajevo-X.....ti bi davno zavrsio svoju karijeru!
Istina ocigledno boli, i meni bi bilo vatra da me oznacavaju kao Vicinu pudlicu jer ga moram slusati zbog kirije i sitnog sicara.
Ja bih sutio i poklopio se, ali jok, vi branite potez vase uprave sto znaci da ste isti kao i oni.
Pa eto skinuli vas i Velez, TC....vjerovatno ce i ostali klubovi a ti se ufatio Zelje ko mahnit. Ponavljam jeste osteceni protiv Borca ali ste tu utakcimu igrali zahvaljujuci neregularnom izvodjenju penala protiv Slobode. I zasto bi vas neko podrzao. Zasto niste reagovali kada su se pojavili snimci izvodjenja penala u Tuzli i rekli nije fer da smo neregularno prosli na penale. Ja bi prvi stao uz vas i jebo majku svakome ko bi vas odbijo....al jok tek kad je vama zasviralo oko usiju digli ste graju. E zato nece niko sa vama
Znaci kada vam bude gorilo pod noktima onda mi necemo stati uz vas i sve ce otici u nedogled a mesetari ce krojiti tabelu i praviti cirkus od lige i reprezentacije.

Za pocetak je dovoljno da stanu dva najveca kluba u drzavi zajedno za dobrobit fudbala u drzavi pa da se pokrene nesto, ali vi necete jer ste ispalili i za 4R i sada da vas ne posalju u drugu ligu sa lakrdijom od sudjenja i namjestanjem rezultata.
kakaljin
Posts: 11721
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23996 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakaljin »

Logovan wrote: 18/03/2024 16:09 Pa znači ni mi se ne bi trebali odazivati na pozive ako neko pozove. Svi bi bolje, a niko da se odazove. Ni mi, ni Velež, itd. Niko.
Tako izgleda razmilsjaju ovi ovdje sto opravdavaju ne dolazak ostalih klubova, i da ovo ide u nedogled a sve ostaje isto krojenje tabele mimo zelenog terena i sudije sude kao im je naredjeno i danas je jedan klub ostecen, sutra ce drugi klub biti i tako dalje sve u krug.
User avatar
hrasno38
Posts: 31600
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#23997 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Logovan wrote: 18/03/2024 16:09 Pa znači ni mi se ne bi trebali odazivati na pozive ako neko pozove. Svi bi bolje, a niko da se odazove. Ni mi, ni Velež, itd. Niko.
U biti bilo koji klub iz tih nekoliko vecih da pozove je cista ironija jer svi su hajrovali i od sudija i od ovog saveza ili od proslih saveza. Sarajevo, Zeljo, Zrinjski i Borac u razlicitim vremenskim periodima su bili miljenici i sada je smijesno da oni nekoga pozivaju radi nekakve sudijske lakrdije i to u sred sezone.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16872
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#23998 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Da Bog sacuva u sta se tema pretvori :roll:
Kontam jesam li na klixu ili na govnogovno
Last edited by sime_cipol on 18/03/2024 16:16, edited 1 time in total.
internazionale
Posts: 2244
Joined: 30/12/2009 15:52

#23999 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:31
ultima_palabra wrote: 18/03/2024 15:28
HowForWhom wrote: 18/03/2024 15:19

Svako o svojoj pudlici koja mu lize karu misli sve najbolje.
Vi ste Vicina pudlica.
Aha, ako ubacis jos koju vulgarnost sigurno ces pobijediti u diskusiji.

Znaci je 11 klubova su supci, samo vi ispravni? A i da ste u pravu sto puta, od nas podrsku nikad necete dobiti.
Ako ces iskreno, od vas nisam ni ocekivao da cete se odazvati.

Vi svakako ne kontate da se ovdje ne radi o Sarajevu nego o bh fudbalu kao sto sam vec ranije pisao.

Pisao ili ne, odlucili ste biti abdicevci i stati na stranu Vice za spas svoje guzice, a unistenje fudbala.
Kontaju oni bolje nego što ti misliš.

Po meni je ovo najbolje, da se ne odazovu. Pa bi ti sutra za nešto što je od zajedničkog interesa prebacivali kao da si im dužan. Šta je došli smo kad ste pozivali.

Željezničari bi svakako Vici ošmekali šta se pričalo na sastanku. Željezničar NIKADA nije pokrenuo sličnu inicijativu.

Odradio nas je Vicko stručno, razjebali su i tu iluziju o nekom jedinstvu, udruživanju, proBiH i sličnom sranju

Super je ovo. O sebi voditi računa. Završena priča, novi dan nova nafaka :thumbup:
Last edited by internazionale on 18/03/2024 16:17, edited 1 time in total.
User avatar
hrasno38
Posts: 31600
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#24000 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

kakaljin wrote: 18/03/2024 16:11
hrasno38 wrote: 18/03/2024 16:06
HowForWhom wrote: 18/03/2024 16:00
Istina ocigledno boli, i meni bi bilo vatra da me oznacavaju kao Vicinu pudlicu jer ga moram slusati zbog kirije i sitnog sicara.
Ja bih sutio i poklopio se, ali jok, vi branite potez vase uprave sto znaci da ste isti kao i oni.
Pa eto skinuli vas i Velez, TC....vjerovatno ce i ostali klubovi a ti se ufatio Zelje ko mahnit. Ponavljam jeste osteceni protiv Borca ali ste tu utakcimu igrali zahvaljujuci neregularnom izvodjenju penala protiv Slobode. I zasto bi vas neko podrzao. Zasto niste reagovali kada su se pojavili snimci izvodjenja penala u Tuzli i rekli nije fer da smo neregularno prosli na penale. Ja bi prvi stao uz vas i jebo majku svakome ko bi vas odbijo....al jok tek kad je vama zasviralo oko usiju digli ste graju. E zato nece niko sa vama
Znaci kada vam bude gorilo pod noktima onda mi necemo stati uz vas i sve ce otici u nedogled a mesetari ce krojiti tabelu i praviti cirkus od lige i reprezentacije.

Za pocetak je dovoljno da stanu dva najveca kluba u drzavi zajedno za dobrobit fudbala u drzavi pa da se pokrene nesto, ali vi necete jer ste ispalili i za 4R i sada da vas ne posalju u drugu ligu sa lakrdijom od sudjenja i namjestanjem rezultata.
Slazem se ali ne sad radit toga sto je sudija ostetio Sarajevo a nakon sto je u predhodnoj utakmici sudija sudio za Sarajevo koje je tada cutalo. Ironicno previse. Kada zavrsi ovo nakaradnoi prvesntvo u kojem je neko odlucio da ce Borac biti prvak a vjerovatno i osvajac kupa sastati se i zauzeti stav da nema fudbala dok se ne rjesi to to i to.
Post Reply