Zahiragić opet jaše

Post Reply
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#8376 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KraljicaIzJajca »

Bobi wrote: 14/03/2024 19:16
KraljicaIzJajca wrote: 14/03/2024 17:22
Bobi wrote: 14/03/2024 16:04 Budimo realni, onaj lik je prvi počeoo hvatao ga je za ruku i odgurivao od bine, fizički kontakt...kad je Zahiragicu dojadilo gurnuo ga je ali prije toga nije ga pipnuo, ovaj drugi ga je konstatno drzao za ruku i odmicao od bine, sam fizički kontakt je i napad, ne mora da bude agresivan ali je ipak agresija :D. Hajd sad me napadajte :D.
Bobi, prvo, početak snimanja je prekasno započet, jer mi vidimo scenu gdje obojica idu ka bini i nešto pričaju, i nije on njega prisilo da izađe sa njim, niti ga je gurao. Zahiragić je pobjesnio jer mu je ovaj i nešto dobacio. Rukom ga jeste pokušao usmjeriti, ali Zahiragić inače, znamo, ne bježi od fizičkih obračuna.
Drzat nekog za ruku i usmjkeravat ga gdje da ide iako nije za to ovlasten je fizicki kontakt, fizički napad, agresija ili kako gods želiš to nazovi. da tebe neko evo uzmimo ja :D uhvati za ruku i usmjerava gdje ces ici onako jer mi se moze :D kako bi se ti osjecala, napadnuto naravno.
Nisi u pravu, jer nemao snimljen pocetak sukoba. Drugo, mrmljaju obojica cijelo vrijeme, dakle, bio je istovremeno i verbalni sukob. ZahirGazija nije poludio radi kvazi povlačenja za rukav, već radi komentara njemu od strane kolege. ZahirGazijina potreba da se počne mlatiti ili prijetiti ljudima tučom je opća pojava. On je nasilnik i mislim da je spreman i za ozbiljnije prijetnje bilo kome.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#8377 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KraljicaIzJajca »

HelaS wrote: 15/03/2024 00:26
Hakiz wrote: 14/03/2024 20:42 Da je ljiljan, kao simbol BiH, pod nišanom ili u nišanu, to jeste da je islam iznad BiH ili je obavio BiH? Simbolizira BiH kao islamsku državu?

Ako je memorijalni centar islamski, onda neka uklone ljiljan. Ako je centar sjećanja na sve stradale, čemu samo nišan od jasno prepoznatljivih religijskih simbola? Gdje su krstovi, Davidova zvijezda itd?
Image
:shock:
Hakiz
Posts: 41057
Joined: 30/07/2015 20:01

#8378 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

KraljicaIzJajca wrote: 15/03/2024 08:49
Bobi wrote: 14/03/2024 19:16
KraljicaIzJajca wrote: 14/03/2024 17:22

Bobi, prvo, početak snimanja je prekasno započet, jer mi vidimo scenu gdje obojica idu ka bini i nešto pričaju, i nije on njega prisilo da izađe sa njim, niti ga je gurao. Zahiragić je pobjesnio jer mu je ovaj i nešto dobacio. Rukom ga jeste pokušao usmjeriti, ali Zahiragić inače, znamo, ne bježi od fizičkih obračuna.
Drzat nekog za ruku i usmjkeravat ga gdje da ide iako nije za to ovlasten je fizicki kontakt, fizički napad, agresija ili kako gods želiš to nazovi. da tebe neko evo uzmimo ja :D uhvati za ruku i usmjerava gdje ces ici onako jer mi se moze :D kako bi se ti osjecala, napadnuto naravno.
Nisi u pravu, jer nemao snimljen pocetak sukoba. Drugo, mrmljaju obojica cijelo vrijeme, dakle, bio je istovremeno i verbalni sukob. ZahirGazija nije poludio radi kvazi povlačenja za rukav, već radi komentara njemu od strane kolege. ZahirGazijina potreba da se počne mlatiti ili prijetiti ljudima tučom je opća pojava. On je nasilnik i mislim da je spreman i za ozbiljnije prijetnje bilo kome.
Ako nemamo početak snimka, kako ti znaš da nije u pravu? Pogledala u kristalnu kuglu?

Možemo donositi zaključke samo na osnovu onoga šta imamo, ne na osnovu toga šta mislimo da je moglo biti.
Seyfo
Posts: 4374
Joined: 23/08/2011 14:12

#8379 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Zar se još priča o tom incidentu?

Garant sad ćakijaš sjedi kod Bakira i Bakir mu kaže: pa dobro, sine, de se i ti malo dozovi, Ramazan je, znaš kako naši glasači gledaju na to...
A ćakijaš: ali svi nas zaboravljaju,nećemo valjda postati SBB? Niko ih se i ne sjeća. A mi..pa pogledaj kako smo grohnuli... Sve nas je manje u vlasti a više u Vojkovićima. Znaš, morao sam malo da prodrmam stvari, bar sad Faktor i Hayat imaju o čemu da pišu. Ali eto ako ti kažeš da prestanem, prestaću. I bolje da ne popijem batina od onog Brus lija Okerića.Da sam znao da je Brus li, razmislio bih.
Bakir: Sebija se prenerazila kad je vidjela šta radiš, pa ti malo prikoči. Pitala me "gdje si našo onog nesrećo jedna"
User avatar
laserShow
Posts: 4130
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#8380 Re: Zahiragić opet jaše

Post by laserShow »

Bravo zahiraga. Ti si nas cakijas koji se ne boji stati na prvu liniju. Aferim majstore.

Sto se tice ovih koji kao spominju liljan i nesto bosansko. Hajde molim vas manite me te price. U svojih 35 godina nikada ali nikada nisam osjetio povezanost sa liljanom, nikada nisam osjetio njegovanje liljana od bilo kojeg dijela moje sredine, niti sam izucavao ljiljan u skolovanju kao vezu sa bosnom i bosancima..

Postavite danas pitanje prosjecnom tinejdzeru o ljiljanu, stavise, nece ni znati kako izgleda.
Hakiz
Posts: 41057
Joined: 30/07/2015 20:01

#8381 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

Naravno da nemaš povezanost.

Drugi ga negiraju, Bošnjaci ga prisvojili, super, ali ga upotrebom pretvorili više u islamski nego u državni simbol.

Eno, memorijal je morao biti mjesec i zvijezda. A onda se bune kada neko spomene islamizaciju Sarajeva.

Na kraju će, fakat, ispasti da je Dodik upravu.
User avatar
sehohari
Posts: 8638
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#8382 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sehohari »

laserShow wrote: 15/03/2024 11:26 Bravo zahiraga. Ti si nas cakijas koji se ne boji stati na prvu liniju. Aferim majstore.

Sto se tice ovih koji kao spominju liljan i nesto bosansko. Hajde molim vas manite me te price. U svojih 35 godina nikada ali nikada nisam osjetio povezanost sa liljanom, nikada nisam osjetio njegovanje liljana od bilo kojeg dijela moje sredine, niti sam izucavao ljiljan u skolovanju kao vezu sa bosnom i bosancima..

Postavite danas pitanje prosjecnom tinejdzeru o ljiljanu, stavise, nece ni znati kako izgleda.
Pa promjeni onda sredinu, mene bi bilo stid pričati pisati o tome a kamoli koristiti odabir čudnog društva kao argument.

Image
Image
Image
Image
User avatar
laserShow
Posts: 4130
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#8383 Re: Zahiragić opet jaše

Post by laserShow »

sehohari wrote: 15/03/2024 11:32 Pa promjeni onda sredinu, mene bi bilo stid pričati pisati o tome a kamoli koristiti odabir čudnog društva kao argument.
Moja drzava Bosna i Hercegovina nema zastavu sa liljanima. Ja svoju drzavu postujem.

selam.
Hakiz
Posts: 41057
Joined: 30/07/2015 20:01

#8384 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

Zapravo, ljiljani bi trebali biti na zastavi i grbu, paradoksalno je da "druga dva naroda" sa tim imaju problem.

Ali, Bosna je ovo :-D
User avatar
sehohari
Posts: 8638
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#8385 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sehohari »

laserShow wrote: 15/03/2024 11:35
sehohari wrote: 15/03/2024 11:32 Pa promjeni onda sredinu, mene bi bilo stid pričati pisati o tome a kamoli koristiti odabir čudnog društva kao argument.
Moja drzava Bosna i Hercegovina nema zastavu sa liljanima. Ja svoju drzavu postujem.

selam.
Ma poštuj ti državu kako hoćeš.
Ja poštujem prave simbole države bez kojih je ne bi ni bilo, isto kao što Albanci na Kosovu poštuju svoju zastavu.
User avatar
sehohari
Posts: 8638
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#8386 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sehohari »

Hakiz wrote: 15/03/2024 11:38 Zapravo, ljiljani bi trebali biti na zastavi i grbu, paradoksalno je da "druga dva naroda" sa tim imaju problem.

Ali, Bosna je ovo :-D
Pa njima smeta i žuto-plava.

Njima SVE smeta što asocira na državu.
Hakiz
Posts: 41057
Joined: 30/07/2015 20:01

#8387 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

sehohari wrote: 15/03/2024 11:39
Hakiz wrote: 15/03/2024 11:38 Zapravo, ljiljani bi trebali biti na zastavi i grbu, paradoksalno je da "druga dva naroda" sa tim imaju problem.

Ali, Bosna je ovo :-D
Pa njima smeta i žuto-plava.

Njima SVE smeta što asocira na državu.
Da.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67240
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8388 Re: Zahiragić opet jaše

Post by _BataZiv_0809 »

Login77777 wrote: 15/03/2024 00:04 Tu je naravno i nas brat dimNe… :lol:
Jest im krivo :lol:

Vreto te reguliso a ti na Okerica krenuo :lol:
User avatar
laserShow
Posts: 4130
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#8389 Re: Zahiragić opet jaše

Post by laserShow »

Hakiz wrote: 15/03/2024 11:38 Zapravo, ljiljani bi trebali biti na zastavi i grbu, paradoksalno je da "druga dva naroda" sa tim imaju problem.
Trebali bi, ali nisu Za mene je trenutna zastava jedino obiljezje moje drzave. Koristenje druge zastave smatram nepostivanjem drzave. Ako neko zeli ljiljane, identifikuje se, onda to treba provesti kao zvanicno obiljezje.

Vecinom dodjem u paradoks gdje prisvaja ljijljane a odrice se cirilice :D

sehohari

Postujem ono sto je zvanicno. Za sve ostalo se moze i treba izboriti. No to je teze, lakse mahati ljiljanima i govoriti to je nase.
User avatar
sehohari
Posts: 8638
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#8390 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sehohari »

Ne može u ovakvom sistemu i tjt.

Sa druge strane, prihvatanjem nametnute zastave, a odbijanjem prave si samo stvorio situaciju gdje ti se može reći da ti državno obilježje svakako ništa ne znači, mjenjaš ga kao čarape.

Najbolje bi bilo ovako raditi:
Image
Hakiz
Posts: 41057
Joined: 30/07/2015 20:01

#8391 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

laserShow wrote: 15/03/2024 11:42
Hakiz wrote: 15/03/2024 11:38 Zapravo, ljiljani bi trebali biti na zastavi i grbu, paradoksalno je da "druga dva naroda" sa tim imaju problem.
Trebali bi, ali nisu Za mene je trenutna zastava jedino obiljezje moje drzave. Koristenje druge zastave smatram nepostivanjem drzave. Ako neko zeli ljiljane, identifikuje se, onda to treba provesti kao zvanicno obiljezje.

Vecinom dodjem u paradoks gdje prisvaja ljijljane a odrice se cirilice :D

sehohari

Postujem ono sto je zvanicno. Za sve ostalo se moze i treba izboriti. No to je teze, lakse mahati ljiljanima i govoriti to je nase.
Uz ćirilicu, šta da kažemo za one koji se odriču zvaničnog jezika,tačnije pisma, koji su, takođe, obilježja države, pa ne koriste afrikate pri pisanju :mrgreen:

Ili imaju paničan strah od slova "h" :lol:
User avatar
laserShow
Posts: 4130
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#8392 Re: Zahiragić opet jaše

Post by laserShow »

Hakiz wrote: 15/03/2024 11:48 Uz ćirilicu, šta da kažemo za one koji se odriču zvaničnog jezika,tačnije pisma, koji su, takođe, obilježja države, pa ne koriste afrikate pri pisanju

Ili imaju paničan strah od slova "h"
Keyboard bez afrikata i komunikacija na forumu ne mogu biti jedan od argumenata. Besmisleno bas, ali hajde de.

Sto se tice slova h, uvijek lako, prije LAHKO :D Pravopis bosanskog jezika - senaHid H.
Halilović je, dakle, svojim Pravopisom iz 2018. godine standardnojezičku normu donekle približio upotrebnoj stvarnosti u bosanskoj jezičkoj zajednici. Upravo je u tome suština standardnoga jezika: on ne treba biti odvojen od uzusa zajednice koja se njime koristi već treba pratiti jezičku praksu i normirati ona rješenja koja su pronašla najširu primjenu u praksi – na kraju, i sam termin “standardni jezik” ne znači ništa drugo nego jezički varijetet koji predstavlja standard tj. prosjek najvećeg broja govornika jednoga jezika i kao takav služi za komunikaciju unutar cijele jezičke zajednice. To je praksa u većini jezičkih zajednica koje slijede savremenu lingvistiku. Deskripcija umjesto preskripcije: ovaj postulat iz temelja je izmijenio nauku o jeziku prije više od stotinu godina. Krajnje je vrijeme da nakon jednoga stoljeća postulati savremene lingvistike postanu mainstream i u bosnistici.
Hakiz
Posts: 41057
Joined: 30/07/2015 20:01

#8393 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

laserShow wrote: 15/03/2024 11:57
Hakiz wrote: 15/03/2024 11:48 Uz ćirilicu, šta da kažemo za one koji se odriču zvaničnog jezika,tačnije pisma, koji su, takođe, obilježja države, pa ne koriste afrikate pri pisanju

Ili imaju paničan strah od slova "h"
Keyboard bez afrikata i komunikacija na forumu ne mogu biti jedan od argumenata. Besmisleno bas, ali hajde de.

Sto se tice slova h, uvijek lako, prije LAHKO :D Pravopis bosanskog jezika - senaHid H.
Halilović je, dakle, svojim Pravopisom iz 2018. godine standardnojezičku normu donekle približio upotrebnoj stvarnosti u bosanskoj jezičkoj zajednici. Upravo je u tome suština standardnoga jezika: on ne treba biti odvojen od uzusa zajednice koja se njime koristi već treba pratiti jezičku praksu i normirati ona rješenja koja su pronašla najširu primjenu u praksi – na kraju, i sam termin “standardni jezik” ne znači ništa drugo nego jezički varijetet koji predstavlja standard tj. prosjek najvećeg broja govornika jednoga jezika i kao takav služi za komunikaciju unutar cijele jezičke zajednice. To je praksa u većini jezičkih zajednica koje slijede savremenu lingvistiku. Deskripcija umjesto preskripcije: ovaj postulat iz temelja je izmijenio nauku o jeziku prije više od stotinu godina. Krajnje je vrijeme da nakon jednoga stoljeća postulati savremene lingvistike postanu mainstream i u bosnistici.
Keyboard je lako instalisati. Čak i onaj iz dijaspore, pored tastarure zemlje u kojoj je može imati i bosansku ili hrvatsku a onda i srpsku/ćirilićnu, ili obrnut redoslijed, svejedno :lol:. Ne zauzimaju puno prostora, besplatne su, nema zakonskih prepreka za njihova korištenja, nema razloga da ne budu instalisane. Možeš imati tastatura koliko hoćeš, ko ti brani :P

Na mobitelu dugi tap na razmaknicu, na kompjuteru (PC) WIN + razmaknica (čak i na Linuxu) ili neka druga kombinacija tastera koju definišeš (za MAC znaju oni koji ga koriste) i promijeniš tastaturu na kojoj pišeš u manje od sekundu. Zahmet je to, veliki :-D

Nisam mislio na lako i lahko. Nego na one koji umjesto "onih" pišu "oni", umjesto "prvih" pišu "prvi" itd. I to namjerno. Pa na primjer, umjesto da pišu "jedan od prvih pokušaja" napišu "jedan od prvi pokušaja".

To je pogrešno i "politička" je odluka, šta god bilo Halilović, bilo Rizvanović i ini o tome govorili.
Last edited by Hakiz on 15/03/2024 12:12, edited 2 times in total.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#8394 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bodkin »

Cherry-Cherry wrote: 14/03/2024 21:46 Kod nas uvijek teme iz prošlosti, olimpijada, rat i slično...
Da ne pricaju o tome, morali bi raditi. Kako to izvesti?
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#8395 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KraljicaIzJajca »

Hakiz wrote: 15/03/2024 11:07
KraljicaIzJajca wrote: 15/03/2024 08:49
Bobi wrote: 14/03/2024 19:16

Drzat nekog za ruku i usmjkeravat ga gdje da ide iako nije za to ovlasten je fizicki kontakt, fizički napad, agresija ili kako gods želiš to nazovi. da tebe neko evo uzmimo ja :D uhvati za ruku i usmjerava gdje ces ici onako jer mi se moze :D kako bi se ti osjecala, napadnuto naravno.
Nisi u pravu, jer nemao snimljen pocetak sukoba. Drugo, mrmljaju obojica cijelo vrijeme, dakle, bio je istovremeno i verbalni sukob. ZahirGazija nije poludio radi kvazi povlačenja za rukav, već radi komentara njemu od strane kolege. ZahirGazijina potreba da se počne mlatiti ili prijetiti ljudima tučom je opća pojava. On je nasilnik i mislim da je spreman i za ozbiljnije prijetnje bilo kome.
Ako nemamo početak snimka, kako ti znaš da nije u pravu? Pogledala u kristalnu kuglu?

Možemo donositi zaključke samo na osnovu onoga šta imamo, ne na osnovu toga šta mislimo da je moglo biti.
Pa napisala sam d obojica niste u pravu, jer nemamo snimljen pocetak sukoba. Drugo, pored fizičkog dodira, postoji dio verbalnog sukoba, koji opet, ne znamo u potpunosti. Moja poanta je da ZahihGazija opčenito ima ponašanje verbalnog i fizičkog nasilja, zato sam protiv njega. :mrgreen:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#8396 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bodkin »

Hakiz wrote: 15/03/2024 11:29 Naravno da nemaš povezanost.

Drugi ga negiraju, Bošnjaci ga prisvojili, super, ali ga upotrebom pretvorili više u islamski nego u državni simbol.

Eno, memorijal je morao biti mjesec i zvijezda. A onda se bune kada neko spomene islamizaciju Sarajeva.

Na kraju će, fakat, ispasti da je Dodik upravu.
Krkan je u pravu u nekim stvarima. Samo sto to krkan kaze pa nece niko da ga shvata kao nista vise od provokacije
Problem je sto niko normalan nema muda da kaze slicne stvari jer dobije metu na ledjima iste sekunde
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#8397 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KraljicaIzJajca »

sehohari wrote: 15/03/2024 11:45 Ne može u ovakvom sistemu i tjt.

Sa druge strane, prihvatanjem nametnute zastave, a odbijanjem prave si samo stvorio situaciju gdje ti se može reći da ti državno obilježje svakako ništa ne znači, mjenjaš ga kao čarape.

Najbolje bi bilo ovako raditi:
Image
Albanci ovih dana skidaju čirilične ploče na srpskom jeziku na Sjeveru Kosova. Na koga te podsječaju? :mrgreen:
Hakiz
Posts: 41057
Joined: 30/07/2015 20:01

#8398 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

KraljicaIzJajca wrote: 15/03/2024 12:12
Hakiz wrote: 15/03/2024 11:07
KraljicaIzJajca wrote: 15/03/2024 08:49

Nisi u pravu, jer nemao snimljen pocetak sukoba. Drugo, mrmljaju obojica cijelo vrijeme, dakle, bio je istovremeno i verbalni sukob. ZahirGazija nije poludio radi kvazi povlačenja za rukav, već radi komentara njemu od strane kolege. ZahirGazijina potreba da se počne mlatiti ili prijetiti ljudima tučom je opća pojava. On je nasilnik i mislim da je spreman i za ozbiljnije prijetnje bilo kome.
Ako nemamo početak snimka, kako ti znaš da nije u pravu? Pogledala u kristalnu kuglu?

Možemo donositi zaključke samo na osnovu onoga šta imamo, ne na osnovu toga šta mislimo da je moglo biti.

Pa napisala sam d obojica niste u pravu, jer nemamo snimljen pocetak sukoba.
Drugo, pored fizičkog dodira, postoji dio verbalnog sukoba, koji opet, ne znamo u potpunosti. Moja poanta je da ZahihGazija opčenito ima ponašanje verbalnog i fizičkog nasilja, zato sam protiv njega. :mrgreen:
Ne znaš da nismo u pravu jer nema početka na snimku. Mi pišemo na osnovu onoga šta se vidi, ti govoriš da nismo u pravu na osnovu onoga šta se ne vidi. Kako znaš šta se ne vidi pa da znaš da nismo u pravu? Da li je moguće da ono šta se ne vidi potvrđuje ono šta mi govorimo? Moguće je. Ne znamo, ni mi, ni ti, ali je moguće.
Hakiz
Posts: 41057
Joined: 30/07/2015 20:01

#8399 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

Bodkin wrote: 15/03/2024 12:14
Hakiz wrote: 15/03/2024 11:29 Naravno da nemaš povezanost.

Drugi ga negiraju, Bošnjaci ga prisvojili, super, ali ga upotrebom pretvorili više u islamski nego u državni simbol.

Eno, memorijal je morao biti mjesec i zvijezda. A onda se bune kada neko spomene islamizaciju Sarajeva.

Na kraju će, fakat, ispasti da je Dodik upravu.
Krkan je u pravu u nekim stvarima. Samo sto to krkan kaze pa nece niko da ga shvata kao nista vise od provokacije
Problem je sto niko normalan nema muda da kaze slicne stvari jer dobije metu na ledjima iste sekunde
Da.
User avatar
sehohari
Posts: 8638
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#8400 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sehohari »

KraljicaIzJajca wrote: 15/03/2024 12:15
sehohari wrote: 15/03/2024 11:45 Ne može u ovakvom sistemu i tjt.

Sa druge strane, prihvatanjem nametnute zastave, a odbijanjem prave si samo stvorio situaciju gdje ti se može reći da ti državno obilježje svakako ništa ne znači, mjenjaš ga kao čarape.

Najbolje bi bilo ovako raditi:
Image
Albanci ovih dana skidaju čirilične ploče na srpskom jeziku na Sjeveru Kosova. Na koga te podsječaju? :mrgreen:
Na koga bi me mogli podsjećati?
Na narod koji je uspio riješiti se velikosrpske politike.
Post Reply