Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#9276 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

beni-bu-man wrote:
cendlerbing wrote:
beni-bu-man wrote:Joj mene sad Respo na sred ulice safat :mrgreen:
Jeste popili kafu? :lol:
Nismo, dogovoriti cemo se :mrgreen:
Jel' bila kafa? :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18890
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#9277 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by SmokingMan »

kiligonzales wrote:
SmokingMan wrote:Još si frišak Dino,ne znaš ti koliko ovde ima premazanih.Čak ih ne moraš nikada ni lično upoznati. :D
Više neodlucnih .
Kod mene to ide bez ikakvog ustezanja,kalkulisanja,sa iskrenom namjerom. :bih:

Burjum,ko želi iza 16:00 može da mi se pridruži u cafee Biblioteka.Ja sam svakako idem da učim,zaspisujem.... :mrgreen:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9278 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by kiligonzales »

SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:
SmokingMan wrote:Još si frišak Dino,ne znaš ti koliko ovde ima premazanih.Čak ih ne moraš nikada ni lično upoznati. :D
Više neodlucnih .
Kod mene to ide bez ikakvog ustezanja,kalkulisanja,sa iskrenom namjerom. :bih:

Burjum,ko želi iza 16:00 može da mi se pridruži u cafee Biblioteka.Ja sam svakako idem da učim,zaspisujem.... :mrgreen:
Zapišeš li kakvih sihara :)

Ma mislim na ženskinje forumsko što sam upoznao, dobar se serijal kvalitetne zajebancije napraviti haha
User avatar
SmokingMan
Posts: 18890
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#9279 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by SmokingMan »

kiligonzales wrote:
Zapišeš li kakvih sihara :)

Ma mislim na ženskinje forumsko što sam upoznao, dobar se serijal kvalitetne zajebancije napraviti haha
:oops:

Pomozi Bože.....

Image


Mogle bi mi pomoći oko bilješki.... :D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9280 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by kiligonzales »

SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:
Zapišeš li kakvih sihara :)

Ma mislim na ženskinje forumsko što sam upoznao, dobar se serijal kvalitetne zajebancije napraviti haha
:oops:

Pomozi Bože.....

Image


Mogle bi mi pomoći oko bilješki.... :D
To gOnjOš cisko
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50554
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#9281 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Bloo »

SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:
Zapišeš li kakvih sihara :)

Ma mislim na ženskinje forumsko što sam upoznao, dobar se serijal kvalitetne zajebancije napraviti haha
:oops:

Pomozi Bože.....
Mogle bi mi pomoći oko bilješki.... :D
Pa mi smo imali interesantan susret. Dahtalo se, nosalo se, rastavljalo... :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#9282 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:
Zapišeš li kakvih sihara :)

Ma mislim na ženskinje forumsko što sam upoznao, dobar se serijal kvalitetne zajebancije napraviti haha
:oops:

Pomozi Bože.....

Image


Mogle bi mi pomoći oko bilješki.... :D
Uh, davno sam ovo nekad polagala, i zaboravila sam sve dosad. K'o kad se ne bavim mrežnom administracijom. :zoka:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9283 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by kiligonzales »

Euridika wrote:
SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:
Zapišeš li kakvih sihara :)

Ma mislim na ženskinje forumsko što sam upoznao, dobar se serijal kvalitetne zajebancije napraviti haha
:oops:

Pomozi Bože.....

Image


Mogle bi mi pomoći oko bilješki.... :D
Uh, davno sam ovo nekad polagala, i zaboravila sam sve dosad. K'o kad se ne bavim mrežnom administracijom. :zoka:
Svi neka informatika. Što bi Šemsa neponovljiva rekla TUGO MOJA KOME DA TE PRICAM :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18890
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#9284 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by SmokingMan »

Bloo wrote:
SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:
Zapišeš li kakvih sihara :)

Ma mislim na ženskinje forumsko što sam upoznao, dobar se serijal kvalitetne zajebancije napraviti haha
:oops:

Pomozi Bože.....
Mogle bi mi pomoći oko bilješki.... :D
Pa mi smo imali interesantan susret. Dahtalo se, nosalo se, rastavljalo... :mrgreen: :mrgreen:
To je bila stvar tehničke prirode,ovo je već nešto "gore" i pomalo dosadnije,ali majku mu zanimljivo je u jednu ruku,otegoh se pišući. :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18890
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#9285 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by SmokingMan »

kiligonzales wrote:
Euridika wrote:
kiligonzales wrote:


Mogle bi mi pomoći oko bilješki.... :D
Uh, davno sam ovo nekad polagala, i zaboravila sam sve dosad. K'o kad se ne bavim mrežnom administracijom. :zoka:
Svi neka informatika. Što bi Šemsa neponovljiva rekla TUGO MOJA KOME DA TE PRICAM :lol:
Euri,mogla si znanje unovčiti tamo gdje ljudi cijene tvoj mukotrpan rad.Ovde ionako traže previše za početnika. :mrgreen:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9286 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by kiligonzales »

Koliko vidim zreli smo za jedne "aj ti" šuplje... svi informatičari :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#9287 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:Svi neka informatika. Što bi Šemsa neponovljiva rekla TUGO MOJA KOME DA TE PRICAM :lol:
Euri,mogla si znanje unovčiti tamo gdje ljudi cijene tvoj mukotrpan rad.Ovde ionako traže previše za početnika. :mrgreen:
Mogu i sad, dobijam svako malo ponude da idem raditi u inostranstvo (EU), ali nije ni baš tako lako dići sidro i otići. Ako se i odlučim da odem, to bi bilo da trajno napustim Bosnu, ne bih mogla otići na par godina i onda se vratiti nazad. Otom-potom, kako Bog odredi. :)

@kiligonzales
Nemoj samo "aj ti" priče, dosta mi je toga na poslu. Radije šuplja i vicevi. :D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9288 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by kiligonzales »

Euridika wrote:
SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:Svi neka informatika. Što bi Šemsa neponovljiva rekla TUGO MOJA KOME DA TE PRICAM :lol:
Euri,mogla si znanje unovčiti tamo gdje ljudi cijene tvoj mukotrpan rad.Ovde ionako traže previše za početnika. :mrgreen:
Mogu i sad, dobijam svako malo ponude da idem raditi u inostranstvo (EU), ali nije ni baš tako lako dići sidro i otići. Ako se i odlučim da odem, to bi bilo da trajno napustim Bosnu, ne bih mogla otići na par godina i onda se vratiti nazad. Otom-potom, kako Bog odredi. :)

@kiligonzales
Nemoj samo "aj ti" priče, dosta mi je toga na poslu. Radije šuplja i vicevi. :D
Nema kod mene toga "AJ ti" , opet uzivam u blagodatima debelog hlada i traganju kobajagi za poslom. Sto bi rekli neki znaci samo šuplja i vicevi haha
User avatar
SmokingMan
Posts: 18890
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#9289 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by SmokingMan »

Euridika wrote:
SmokingMan wrote:
kiligonzales wrote:Svi neka informatika. Što bi Šemsa neponovljiva rekla TUGO MOJA KOME DA TE PRICAM :lol:
Euri,mogla si znanje unovčiti tamo gdje ljudi cijene tvoj mukotrpan rad.Ovde ionako traže previše za početnika. :mrgreen:
Mogu i sad, dobijam svako malo ponude da idem raditi u inostranstvo (EU), ali nije ni baš tako lako dići sidro i otići. Ako se i odlučim da odem, to bi bilo da trajno napustim Bosnu, ne bih mogla otići na par godina i onda se vratiti nazad. Otom-potom, kako Bog odredi. :)

@kiligonzales
Nemoj samo "aj ti" priče, dosta mi je toga na poslu. Radije šuplja i vicevi. :D
:thumbup:

Ja sam preuzeso odluke u svoje ruke,pa tako dio vlastite sudbine,pa šta bude.Neću čekati Svevišnjeg,svijet je i suviše lijep a život i svuiše kratak da bi čekao znakove sa neba.Osjećam da imam potrebu za boljom sredinom. :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21708
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#9290 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by MarlboroGold »

Boga to ne interesuje... dok samom sebi ne odrediš nećeš ništa ni postići. Problem je sve dok se ne probije led... kasnije to ide samo od sebe.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#9291 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

@SmokingMan

Sa srećom! :thumbup:
Ovdje (realno) je teško očekivati neki veliki napredak u narednih 10-tak ili čak i više godina. Ko god ima priliku za bolje, neka je iskoristi. Moje životne okolnosti su takve da bi bilo kakva krupnija odluka u životu zahtijevala detaljno planiranje, vaganje prednosti i mana i sl., pa si ne mogu priuštiti veliki rizik. Zato sam i stavila cijelu stvar na odgodu, ako zaista iskrsne tako dobra prilika za koju vrijedi puno riskirati, onda ću naravno i ja otići. Ili, ako s druge strane, okolnosti u BiH postanu baš nepodnošljive. Zasad sam još tu. :)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#9292 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by beni-bu-man »

Euridika wrote: Jel' bila kafa? :D
hos s nama na kafu ???
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#9293 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by heat »

Location: Prcipolje
Squad: @VitaminkaHanuma @BelajHanuma @RamzesKuronja @VrucinaIce
Image
:D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18890
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#9294 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by SmokingMan »

Euridika wrote:@SmokingMan

Sa srećom! :thumbup:
Ovdje (realno) je teško očekivati neki veliki napredak u narednih 10-tak ili čak i više godina. Ko god ima priliku za bolje, neka je iskoristi. Moje životne okolnosti su takve da bi bilo kakva krupnija odluka u životu zahtijevala detaljno planiranje, vaganje prednosti i mana i sl., pa si ne mogu priuštiti veliki rizik. Zato sam i stavila cijelu stvar na odgodu, ako zaista iskrsne tako dobra prilika za koju vrijedi puno riskirati, onda ću naravno i ja otići. Ili, ako s druge strane, okolnosti u BiH postanu baš nepodnošljive. Zasad sam još tu. :)
Kockat ću se,nešto me tjera a to,vjveruješ da bi rizikovao i brak,bez žaljenja (ako partner neće samnom u drugu sredinu),jer mi je jako bitna i promjena,već kada se pruža prilika.Sinoć sam upravo razgovarao sa jaranom u Austriji,treba im radne snage,bez iskustva,jer je isplativija za obuku za razliku od plaćanja profesionalnog kadra.Huh,eto prilike....


Ima li raje za kafe.Javite se... :D
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#9295 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by King Theoden »

Euridika wrote:dobijam svako malo ponude da idem raditi u inostranstvo
Pa da, veterinar je traženo zanimanje, pogotovo u ruralnim sredinama.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#9296 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

Dino34 wrote:
Euridika wrote:dobijam svako malo ponude da idem raditi u inostranstvo
Pa da, veterinar je traženo zanimanje, pogotovo u ruralnim sredinama.
:repetirana:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9297 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote:
Dino34 wrote:
Euridika wrote:dobijam svako malo ponude da idem raditi u inostranstvo
Pa da, veterinar je traženo zanimanje, pogotovo u ruralnim sredinama.
:repetirana:
Ono kad se opanak popapuči :mrgreen:
Traženo je i u čaršiji :thumbup:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#9298 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by King Theoden »

Tomahawk11 wrote:Ono
Tetka, je l te ko šta pito :twisted: uvijek letiš pred rudu :skoljka:
Dopusti da finaliziram misao.
Euridika wrote:
Dino34 wrote:
Euridika wrote:dobijam svako malo ponude da idem raditi u inostranstvo
Pa da, veterinar je traženo zanimanje, pogotovo u ruralnim sredinama.
:repetirana:
Čekaj, nisi veterinar?
Jbg, pogrešno sam zaključio.
Jer, kad sam vidio kako stručno hendlaš nas forumske hajvane, pomislih, ova samo može biti doktor veterine :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9299 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

Letiš ti pred rudu, podsjećaš me na jednu iz Hrasnice što je momka na Ilidži za kravu pitala šta je ono :mrgreen:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#9300 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Boemica »

Tomahawk11 wrote:Letiš ti pred rudu, podsjećaš me na jednu iz Hrasnice što je momka na Ilidži za kravu pitala šta je ono :mrgreen:
:lol: :lol:
Post Reply