KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 82817
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1551 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Truba »

tako je i stiv dzobs vjerovao
mislim to na trave
i 9 mjeseci je odbijao znanost
a rezultate te politike znamo
ragib
Posts: 2361
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#1552 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by ragib »

Black swan wrote:tako je i stiv dzobs vjerovao
mislim to na trave
i 9 mjeseci je odbijao znanost
a rezultate te politike znamo
zar nije se on bio okrenuo budizmu a ne travama? Neki dan mi prijatelj rece da mu je otac prije 5 godina pobjedio rak prostate uz alternativnu medicinu, isao kod nekog travara. Ne negiram ja zvanicnu medicinu, ne daj Boze nikome takvog iskusenja.

zanimljiva knjiga
http://www.milosav-cabrilo.com/book/
User avatar
Truba
Posts: 82817
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1553 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Truba »

ako su lagali u dokumentarcu i ja lažem vas
bilo na TVu... devet mjeseci je odbijao službenu medicinu a kasnije je bilo kasno

može se pobijediti... to stoji ali sve zavisi koja je vrsta i koji stadij

da je suljo otišao na kolonoskopiju vidjeli bi mu polipe capnuli ih kao mojoj komšinici koja svake godine ide na tu kontrolu
i eno je 78 godina
nenchy
Posts: 14
Joined: 03/04/2011 21:27

#1554 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by nenchy »

Black swan wrote:ako su lagali u dokumentarcu i ja lažem vas
bilo na TVu... devet mjeseci je odbijao službenu medicinu a kasnije je bilo kasno

može se pobijediti... to stoji ali sve zavisi koja je vrsta i koji stadij

da je suljo otišao na kolonoskopiju vidjeli bi mu polipe capnuli ih kao mojoj komšinici koja svake godine ide na tu kontrolu
i eno je 78 godina
Na ovo "da je" ne znam sta da kazem... kao sto neko rece "da je" i "da su" gospoda od kojih trebamo bjezati...da je ljekar koji je moju mamu prije tri godine odgovorio od kolonoskopije znao da je to pregled koji svi 50+ trebaju raditi, a ne odgovorio je... proteklih godinu dana zivota bi bili drugaciji... ovako tuga jer je juce proslo mjesec dana kako je umrla. Jedanaest mjeseci od dijagnoze.

Potpisujem da se moze I treba boriti, I da je sve moguce kada se na vrijeme otkrije. Ali kako na vrijeme otkriti ako ljekari u oblasti dijagnostike ne znaju ili ne zele da rade svoj posao...
User avatar
Grover
Posts: 1201
Joined: 17/03/2008 18:13

#1555 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Grover »

Image
Pedesetogodišnjem lekaru iz unutrašnjosti pre šest meseci otkriven je karcinom pluća sa metastazama na limfnim čvorovima. Stadijum dva na tri. Počeo je da koristi ulje od kanabisa. On za “Blic” objašnjava zašto se na to odlučio i kako je sve to uticalo na njega i njegovo okruženje. Vest da postoji mogućnost da se marihuana legalizuje u medicinske svrhe zbog toga potpuno podržava.

Azarić: Ulje kao smola

- Ima jako mnogo prevaranata koji prodaju dozu od pet mililitara i za 3.000 evra. Ono kad je pravo mora biti kao smola, zlatnožute boje kao zlatni prsten. Nikako braon ili zelene boje. Pakuje se u špriceve u doze po pet mililitara. Koristi se tako što se kapljica veličine pola zrna pirinča razmaže na jagodicu prsta ili se stavi pod jezik - kaže Alen Azerić, član Hrvatskog udruženja za prirodnu, energetsku i duhovnu medicinu HUPED, koje ulje od kanabisa poklanja obolelima.

- Kolege su odmah učinile sve da mi pomognu. Dijagnoza i biopsija bile su gotove za sedam dana. Nakon početnog šoka, rešio sam da krenem u borbu protiv jednog vrlo nezgodnog protivnika - započinje P. B. ispovest za “Blic”.

Kao pobornik klasične medicine, krenuo je na hemoterapije i od tada do danas prošao kroz pet ciklusa.

- Uključio sam sve moguće alternative. Koristio sam razne preparate, kapi, sirup iz manastira Ravanica, preparate iz Čapljine, kapi sa Kube... O ulju kanabisa sam čuo, ali pošto je van zakona i kažnjivo, bilo mi je teško da ga nabavim i da prodavca na crno ubedim da nisam neki provokator - priča P. B.

Pre nego što je počeo terapiju, raspitao se da li će moći da radi.

- Sve što osećam kad uzimam ulje je suvoća usta i ponekad blagi prolazni osećaj lebdenja u glavi - objašnjava P. B.

I P. B. je radikalno promenio ishranu, koristi ulje i ide na hemoterapiju. Poslednji nalazi na njegovim plućima su zapanjujući.

- Već posle tri meseca se videlo da se karcinom smanjuje, a poslednji nalaz skenera je uredan. Moj radiolog je oduševljen. Rekao sam onkologu da koristim ulje kanabisa, na šta je slegnuo ramenima i rekao da uzimam sve što mislim da će mi pomoći - kaže P. B.

I u svetu postoje brojne polemike o korišćenju marihuane.

- Ne postoje čvrsti dokazi da marihuana pomaže, ali podržavam nastavak eksperimentisanja sa kanabisom u cilju pronalaženja najboljeg rešenja za bolesne - rekla je nedavno dr Kat Arni, čuveni lekar koji se bavi ispitivanjem tumora.
http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/lekar- ... uana/68902
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#1556 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by arslanbey »

edit
Last edited by arslanbey on 28/09/2014 16:16, edited 1 time in total.
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#1557 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by arslanbey »

edit
Last edited by arslanbey on 28/09/2014 16:15, edited 1 time in total.
WaaD
Posts: 12
Joined: 01/02/2012 19:40

#1558 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by WaaD »

Moj otac je preminuo 19.09.2014. Iskljucujem se sa teme i zelim Vam sve najbolje.
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#1559 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by arslanbey »

WaaD wrote:Moj otac je preminuo 19.09.2014. Iskljucujem se sa teme i zelim Vam sve najbolje.
Rahmet mu dusi a porodici sabur
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#1560 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Chuckie »

Iskreno saučešće.
mariner
Posts: 363
Joined: 18/03/2011 19:39
Location: Los Rajvos

#1561 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by mariner »

Psiha-ne gutati bjes i negativne emocije
Ishrana- puno antioksidanasa i tecnosti
Aktivnost- sto vise celije imaju kiseonika to bolje rade.
Izbjegavati- razni carcinogeni, sunce UV, dimnjena hrana, przena u ulju,pesticidi, konzervansi, radijacija.

biti pozitivan u svim momentima i izbjegavati pesimizam ! :) :)
User avatar
Grover
Posts: 1201
Joined: 17/03/2008 18:13

#1562 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Grover »

User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#1563 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Deleter »

Grover wrote:Image
Eno tema samo za ovo.
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#1564 Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Deleter »

O ovome se u BiH generalno strasno malo zna, dok se svijet polako pocinje boriti za ovo, od Kanade gdje je krenulo, Holandije i Ceske, pa do Spanije i Italije.



O ovome se sve vise prica, a na licnom primjeru u porodici imam i dokaz da "radi". Za nase uslove skupo jeste (2500-3000 EUR za standardnu dozu od 60ml, zavisno od momenta proizvodnje i vrste trave koju je moguce nabaviti), ali se isplati svaka marka.

Tetki (70) pocetkom godine dijagnosticiran microcelularni karcinom pluca na desnoj strani, 8,5x7,5cm, s malignim promjenama na kicmi i nadbubreznoj zlijezdi. Prosla jednu hemoterapiju i ciklus zracenja s krajem aprila, a rezultati bili minimalni na plucima i nikakvi na ostalome.
Pocetkom juna je uspijem nagovoriti i nabavim R.S.Oil (na PP dajem uputstvo sta i kako i kontakt covjeka za nabavku), a na zadnjem CT-u od prije 10 dana na plucima nema nista, nadbudbrezne ciste, i ima samo jos uvijek promjene na kicmi. Medjutim, s obzirom da nasi doktori nisu sigurni da li je to uopste maligno (iako su inicijalno rekli da jeste), za par dana ce u Sloveniju da i to utvrdi.

U svakom slucaju kompletna zdravstvena slika joj se popravila nakon samo 10-ak dana uzimanja ulja - vratio se apetit, malaksalost skoro potpuno nestala, pocela normalno spavati, pocela dobijati na tezini, itd.
Bilo je i nuspojava, ali sve onakve kakve su mi i opisane da ce biti - povracanje, znojenje, slajm, pospanost. Povracanje i znojenje i slajm su sasvim normalni jer je tijelo pocelo izbacivati toksine na taj nacin, sto od karcinoma sto od hemoterapija i zracenja, a pospanost je takodjer normalna jer se tijelo na taj nacin odmara i regenerise.

Koga zanima neka mi pise na PP da dam sve detalje i kontakt covjeka koji je i meni nabavio, pa se dalje sami dogovarajte.
Last edited by Deleter on 09/11/2015 14:04, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28530
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#1565 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Vidjeh naslov u temama... Za ovo sam cuo od drugarice iz HR koja je ocu nabavila isto. Ona tvrdi da mu je nakon dva mjeseca kancer sa potvrdjenog cetvrtog sisao na prvi stadij.
A gledajuci sve ove klipove zaista covjek ne moze da se ne zapita da li nam zaista farmaceuti to sve rade namjerno i samo radi love...
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#1566 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Deleter »

Rade 1000%. Odgledaj cijeli ovaj video i bice ti savrseno jasno da to jeste tako i da nas i vlade truju i ne daju ovakve lijekove samo radi farmaceutske industrije od koje i vlade imaju ogromne pare.
serum
Posts: 238
Joined: 08/11/2009 21:10

#1567 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by serum »

Miša mu Steve Jobss-u, Patrick Swayze-u, i mnogima je taj "lijek" bio tako blizu , mogli su preživjeti.......dajte dokazano je da marihuana može pomoći u olakšavanju bolova, nemojte da zarađujete na tuđim mukama i prestanite već jednom.Ako vaš bližnji ili Vi dobijete malignu bolest, javite se da vidimo kako ide "liječenje".
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#1568 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by smasma »

ovo sam gledao jednom, i ostao sam zatečen viđenim


ja ne znam da je to zračenje ikad ikom pomoglo. samo naškodi čovjeku
User avatar
dr.gog
Posts: 4947
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#1569 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by dr.gog »

Deleter wrote:
O ovome se sve vise prica, a na licnom primjeru u porodici imam i dokaz da "radi". Za nase uslove skupo jeste (2500-3000 EUR za standardnu dozu od 60ml, zavisno od momenta proizvodnje i vrste trave koju je moguce nabaviti), ali se isplati svaka marka.

Tetki (70) pocetkom godine dijagnosticiran microcelularni karcinom pluca na desnoj strani, 8,5x7,5cm, s malignim promjenama na kicmi i nadbubreznoj zlijezdi. Prosla jednu hemoterapiju i ciklus zracenja s krajem aprila, a rezultati bili minimalni na plucima i nikakvi na ostalome.
Pocetkom juna je uspijem nagovoriti i nabavim R.S.Oil (na PP dajem uputstvo sta i kako i kontakt covjeka za nabavku), a na zadnjem CT-u od prije 10 dana na plucima nema nista, nadbudbrezne ciste, i ima samo jos uvijek promjene na kicmi. Medjutim, s obzirom da nasi doktori nisu sigurni da li je to uopste maligno (iako su inicijalno rekli da jeste), za par dana ce u Sloveniju da i to utvrdi.

U svakom slucaju kompletna zdravstvena slika joj se popravila nakon samo 10-ak dana uzimanja ulja - vratio se apetit, malaksalost skoro potpuno nestala, pocela normalno spavati, pocela dobijati na tezini, itd.
Bilo je i nuspojava, ali sve onakve kakve su mi i opisane da ce biti - povracanje, znojenje, slajm, pospanost. Povracanje i znojenje i slajm su sasvim normalni jer je tijelo pocelo izbacivati toksine na taj nacin, sto od karcinoma sto od hemoterapija i zracenja, a pospanost je takodjer normalna jer se tijelo na taj nacin odmara i regenerise.

Koga zanima neka mi pise na PP da dam sve detalje i kontakt covjeka koji je i meni nabavio, pa se dalje sami dogovarajte.
Izvini, ali ta cijena ukazuje na klasičnu pljačku. 60 ml ulja košta 3.000 E? Evo ti sad kažem da je to čisti idiotizam.Znam kako se iz biljaka izvlače kompleksnije tvari od THC , pa ne košta toliko. Pošalji meni kontakt ,a rado ću i sa nabavljačem i prozvođačem suočiti i hemičara i farmakologa, i onkologa. To je burazeru bezobrazluk i pohlepa gora od onih koji guraju lijekove preko klinika...

Drago mi je da je tvoja rodbina od 70 godina bolje, ali bih ja rado tako spektakularno dobrim lijekom tretirao i veliki broj mladih oboljelih od raka...Da momku od 27 godina sa rakom testisa kažeš da nađe 6000 maraka za pola dece ulja gandže?

De pošalji mi taj kontakt, baš da vidim...
User avatar
Bratov brat
Posts: 631
Joined: 06/07/2011 09:23
Location: ja sam samo prolazio i nemam pojmaaaa...

#1570 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Bratov brat »

dr.gog wrote: Izvini, ali ta cijena ukazuje na klasičnu pljačku. 60 ml ulja košta 3.000 E? Evo ti sad kažem da je to čisti idiotizam.Znam kako se iz biljaka izvlače kompleksnije tvari od THC , pa ne košta toliko. Pošalji meni kontakt ,a rado ću i sa nabavljačem i prozvođačem suočiti i hemičara i farmakologa, i onkologa. To je burazeru bezobrazluk i pohlepa gora od onih koji guraju lijekove preko klinika...

Drago mi je da je tvoja rodbina od 70 godina bolje, ali bih ja rado tako spektakularno dobrim lijekom tretirao i veliki broj mladih oboljelih od raka...Da momku od 27 godina sa rakom testisa kažeš da nađe 6000 maraka za pola dece ulja gandže?

De pošalji mi taj kontakt, baš da vidim...
U pravu si za cenu ulja i tu se ide na pljacku ! U Nemackoj npr. samo 270 ljudi ima dozvolu tj. recept za medicinsku marihuanu ( a tu spada i ulje) i 5 grama trave kosta 120 eura , sto znaci da je ulje duplo skuplje. Doci ce i tome kraj jer marihuana jeste lekovita i treba koristiti ulje od te biljke ali ako moze bez pljackanja .
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#1571 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Deleter »

Zao mi je sto reagujete kako reagujete, pogotovo dr.gog.
Umjesto takvih reakcija mozda je pametnije bilo da ste se prvo malo informisali o svemu na netu. Dovoljno je da u google ukucate Rick Simpson Oil i bez problema biste vidjeli da je covjek to sam otkrio i testirao na sebi, sto imate i u postiranom klipu a onda pravio i besplatno dijelio ljudima - http://phoenixtears.ca/. I izlijecio preko 1500 ljudi po vlastitom i svjedocenjima tih ljudi. Zato ga i jesu sjebali i osudili. Shvatili biste da je covjek bez ikakve naknade objavio recept za pravljenje tog ulja i da je besplatno dostupan na milion adresa na internetu iako samo pravljenje nije nimalo kratak i jeftin posao jer prvo treba uzgojiti ili kupiti tu marihuanu pa je onda obraditi sredstvima koja isto tako kostaju i uz sve to cekati muriju na vratima.
Slobodno ga napravite sami sebi jer vam niko osim zakona ne brani. Ja sam odlucio da mi je bilo brze i jeftinije da ga kupim po cijeni koja jeste na internetu u usa i u holandiji a sto znaci da mi covjek nije uzeo ni jednu marku sto mi je to dovukao iz Holandije, gdje je cak jeftinije od USA - http://www.mediccanna.com/?product_cat=hemp-oil
Ja sam mu zahvalan na tome a vi sami sebi pravite i pametujte jer sad iz principa ne dam njegov kontakt da covjek ne bi imao problema s kojekakvim pametnjakovicima.
Prijatno.
serum
Posts: 238
Joined: 08/11/2009 21:10

#1572 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by serum »

@Deleter
Prijatelju , da ima imalo pravne države, a nažalost nema, ti bi trebao biti u kpz Zenica, da ti se izbiju te silne cifre iz glave, a na čemu, na nadi moguće izliječivih konvencionalnom medicinom, ili umirućih ljudi.....
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#1573 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Deleter »

Zaista ste nevjerovatni. Ja nista ne prodajem niti zaradjujem na bilo cemu. Prenese vam se iskustvo, daju vam se linkovi na sve to a sta vi radite to je smijesno. Optuzujete mene radi cijene necega sto sam i sam toliko platio. Da bog mili sacuva kakvih budala ovdje ima.
User avatar
Dozer
Posts: 28530
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#1574 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Kako svemu u zivotu pristupam na detaljan nacin, tako sam zadnja tri dana o ovome iscitao more clanaka i pregledao isto toliko klipova, i radi toga se ovdje nisam javljao, tj. dok ne prikupim dovoljno podataka o svemu, a sve sto sam na kraju uspio zakljuciti jeste - ovo bi zaista mogao biti lijek za rak.
Nasao sam cijelu masu potvrda i svjedocenja ljudi koji su imali razne dijagnoze raka, a koji su ovo koristili i imali vise nego pozitivne rezultate, od smanjenja utvrdjenog stepena raka, do njegovog potpunog nestanka. I to ne samo ljudi u Kanadi koje je tretirao taj Rick Simpson i odakle je sve ovo krenulo, nego i u Americi, Spaniji, Holandiji, Italiji, Ceskoj, pa i Srbiji i Hrvatskoj. A svi su koristili ulje po receptu ovog covjeka.
Nasao sam i par medicinksih foruma na kojima pisu doktori, pod svojim imenom i prezimenom, i koji tvrde da su svojim pacijentima, uz njihov pristanak i na njihov trosak naravno, dali ovo ulje, a da su rezultati opet vrlo pozitivni.

Nazalost, uspio sam naci samo 2 online mjesta gdje se to moze naruciti, jedno u Americi, drugo u Holandiji, pri cemu ovi iz Amerike ne dostavljaju u nase krajeve i skuplji su od Holandije, a ovi iz Holandije ne garantuju isporuku. Cijena je, opet nazalost, upravo ovakva kako je i @Deleter naveo, pa mi je malo nejasno zasto napadate covjeka koji vam je samo dao informaciju koja je lako provjerljiva na internetu...? Covjek je ispravno rekao da se na milion adresa na internetu moze naci taj recept, sto u pisanoj, sto video formi. Pa bujrum.

A kako ja volim sve prepipati do kraja, tako sam se malo zadao i u kalkulaciju izrade tog ulja, pa sam dosao do sljedecih podataka.
1. Da bi se uzgojila odgovarajuca vrsta trave, a to znaci neka sa visokim stepenom tog THC-a ( i to Indica, ne Sativa), potrebno je prvo da se naruci sjeme te trave koje kosta oko 40€ za 10 sjemenki, i ovo je jeftinija opcija, tj. muska biljka koja ne daje sjemenke. Zenska je duplo skuplja, pa i vise. Druga opcija je da se kupi gotova trava koja kosta 10€ za 2gr., ali tih vrsta kod nas jednostavno nema, i niko vam ih nece dostaviti iz Holandije, gdje je jedino moguce to kupiti. A nama je za pravljenje 60ml ulja potrebno oko 500 gr. vrhova listova i cvijeta te konoplje, sto znaci 2-3 stabljike.
2. Najkrace vrijeme uzgoja je 2 mjeseca i pod uslovom da se sve radi kako treba, sto podrazumijeva odgovarajucu vlaznost, temperaturu, svjetlost, ventilaciju, zemlju i djubrivo. Naravno, sve ovo kosta, od prostora, preko odgovarajuce rasvjete, struje, do svega ostalog. Vrijeme ovdje necu racunati.
3. Kad i ako je sve ovo zavrseno kako treba, onda se tek ide na pravljenje ulja. A pravljenje podrazumijeva poprilicnu kolicinu isopropila (medicinski alkohol) koji takodjer nije bas jeftin (u apoteci su mi rekli da je 2-3 KM za 100ml, a trenutno ga nisu imali). A za pravljenje 60ml tog ulja potrebni su litri isopropila, kilovati i kilovati struje, i jos ponesto....

Na kraju, kako god sam racunao, dosao sam do toga da je minimalni iznos za pravljenje 1ml tog ulja potrebno bar 30€.
60ml x 30€ = 1.800€. A ovo je minimalni iznos... pa, ako je neko vec potrosio i 2-3 mjeseca, rizikovao da eksplodira pri pravljenju, zajebavao se oko svega toga, onda, realno, 2.500€ i ne izgleda tako puno.... za nase uslove jeste, slazem se, ali tako je kako je. Ko moze kupiti, kupice. Ko ne moze, neka sebi napravi. Ili neka organizuj proteste i zalaze se za legalizaciju gandze.

Iskreno, moj daidza je u slicnoj situaciji kao i Deleterova tetka, i ovo sam mu sve sinoc pokazao i objasnio, pa ako se on odluci da zeli da proba, @Deleteru nadam se da cu moci dobiti kontakt tog covjeka....?
User avatar
dr.gog
Posts: 4947
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#1575 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by dr.gog »

Deleter wrote:Zao mi je sto reagujete kako reagujete, pogotovo dr.gog.
Umjesto takvih reakcija mozda je pametnije bilo da ste se prvo malo informisali o svemu na netu. Dovoljno je da u google ukucate Rick Simpson Oil i bez problema biste vidjeli da je covjek to sam otkrio i testirao na sebi, sto imate i u postiranom klipu a onda pravio i besplatno dijelio ljudima - http://phoenixtears.ca/. I izlijecio preko 1500 ljudi po vlastitom i svjedocenjima tih ljudi. Zato ga i jesu sjebali i osudili. Shvatili biste da je covjek bez ikakve naknade objavio recept za pravljenje tog ulja i da je besplatno dostupan na milion adresa na internetu iako samo pravljenje nije nimalo kratak i jeftin posao jer prvo treba uzgojiti ili kupiti tu marihuanu pa je onda obraditi sredstvima koja isto tako kostaju i uz sve to cekati muriju na vratima.
Slobodno ga napravite sami sebi jer vam niko osim zakona ne brani. Ja sam odlucio da mi je bilo brze i jeftinije da ga kupim po cijeni koja jeste na internetu u usa i u holandiji a sto znaci da mi covjek nije uzeo ni jednu marku sto mi je to dovukao iz Holandije, gdje je cak jeftinije od USA - http://www.mediccanna.com/?product_cat=hemp-oil
Ja sam mu zahvalan na tome a vi sami sebi pravite i pametujte jer sad iz principa ne dam njegov kontakt da covjek ne bi imao problema s kojekakvim pametnjakovicima.
Prijatno.
Ma ljuti se koliko hoćeš. Nisi me dobro shvatio. Odlično poznajem čitavu priču o počecima liječenja THC-om, posebno kod multiple skleroze od koje boluje moja prijateljica, inače doktor medicine u Francuskoj. THC kao terapiju prima već 4 godine, te znam ponešto i o nuspojavama i o rezultatima.

Ja ti kažem da je preskupo za većinu onih koje srećem, a imaju maligno oboljenje.Da je sreće, bilo bi drugačije uređeno.
Gadan je i zakon i sistem koji reguliše ta pitanja.

Meni da zatreba, ne znam kako bih platio 6000 maraka...

Hvala ti na linku, a što se tiče principa, jebo te princip,nije ti niko poslao Odjel za narkotike na vrata, da prostiš :wink:
Post Reply