Videoteke u Sarajevu

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Gatekeeper
Posts: 235
Joined: 17/12/2003 00:00

#1 Videoteke u Sarajevu

Post by Gatekeeper »

poz!

da li ima neko da mi preporuci neku zaista dobru i mocnu videoteku u sarajevu - koja ima veliki i raznovrsan izbor filmova (i po mogucnosti uradjen katalog svojih filmova)? pod velikim izborom ne mislim samo filmove u zadnjih 4-5 godina vec i starije (60s, 70s, 80s, 90s). i najvaznije - da pored holivudskih filmova ima velik izbor ostalih filmova - nezavinsih, evropskih, art-house filmova itd...
da li takvo nesto uopce postoji u sarajevu - ili trazim previse? :-)

tko god ima neki prijedlog il slicno - hvala! :)
Last edited by Gatekeeper on 07/05/2008 01:19, edited 1 time in total.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#2 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by d2 »

ja bas nemam vremena za filmove ali dok sam imao flash mi se nije cinio losim, mislim da ih ima svuda po gradu, ja sam isao u onaj u kranjcevicevoj, zgrada u kojoj je regina (preko puta ove nove sirbegoviceve bijele zgrade).
User avatar
Oldboy
Posts: 52
Joined: 01/05/2007 09:06

#3 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Oldboy »

Nemas bas neki izbor za starim nezavisnim drauljima po nasim videotekama. Ako takvo sto hoces treba ti internet ili poznavanje nekih ljudi sa jakim kolekcijama DVD-eva. Inace, najbolje videoteke su ti Pinki i Tropic kod Bosmala.
User avatar
karanana
Posts: 47350
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by karanana »

Tropic, Hrasno, Mali Bosmal.
Mislim da je ta videoteka osim sto je generalno dobra i ima dosta filmova, poznata na ovom forumu po jos jednoj stvari, ali to je vec druga tema. :shock:
Gatekeeper
Posts: 235
Joined: 17/12/2003 00:00

#5 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Gatekeeper »

E super ljudi, hvala vam! I ja sam se raspitivo i izgleda da je najbolje uclaniti se u Tropic na Hrasnom. Samo god njih nekakva godisnja clanarina il tako nesto....

poz!
User avatar
karanana
Posts: 47350
Joined: 26/02/2004 00:00

#6 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by karanana »

nemas godisnju clanarinu. na pocetku kad se upises dadnes nekakav depozit kao da te malo upoznaju, da vide vracas li na vrijeme i to, ali depozit ti vrate.
User avatar
Oldboy
Posts: 52
Joined: 01/05/2007 09:06

#7 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Oldboy »

karanana wrote:nemas godisnju clanarinu. na pocetku kad se upises dadnes nekakav depozit kao da te malo upoznaju, da vide vracas li na vrijeme i to, ali depozit ti vrate.
Da ali depozit varira od osobe do osobo u zavisnosti kako te procjene. Neko ce dati 30, 10, a neko nece nista platiti. To mi je rekla prijateljica koja zna radnicu iz Tropica tako da ja nisam morao nista platiti :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#8 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by iceman ze »

ja vala dizem u jednojh videoteci, zajedno sa drugom, 2+1 dva platis treci gratis.....netreba nikakav depozit.....cuj da me procjene :roll:
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#9 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by lolita_xx »

Gatekeeper wrote:E super ljudi, hvala vam! I ja sam se raspitivo i izgleda da je najbolje uclaniti se u Tropic na Hrasnom. Samo god njih nekakva godisnja clanarina il tako nesto....

poz!
:lol: :lol: :lol:
naravno da je najbolje :shock: :shock: :shock:
Vygor
Posts: 47
Joined: 27/06/2008 19:48

#10 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Vygor »

Raja da ozivim malo temu,ako nekoga zanima i dalje zeli ici u videoteku,jedina preostala u Sarajevu nalazi se na Grbavici kod OS Grbavica 2,dobro je opremljena,ja se uclanio danas,bas me podsjetilo na neka lijepa vremena,merak je uzeti pa gledati one omote,birati film,ugl. ako nekoga zanima da znate :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 47183
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#11 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Edin H. »

Vygor wrote:Raja da ozivim malo temu,ako nekoga zanima i dalje zeli ici u videoteku,jedina preostala u Sarajevu nalazi se na Grbavici kod OS Grbavica 2,dobro je opremljena,ja se uclanio danas,bas me podsjetilo na neka lijepa vremena,merak je uzeti pa gledati one omote,birati film,ugl. ako nekoga zanima da znate :-)
Gigante :D , izvukao si temu, niko nije posta postavio OSAM godina. :D
breba

#12 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by breba »

Pratim :-D

Dobra stara vremena
User avatar
Truba
Posts: 82133
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#13 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Truba »

ima i jedna u pejtonu na ilidzi
kao i 1989
pocelo se i zavrsilo u garazi
User avatar
Edin H.
Posts: 47183
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#14 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Edin H. »

Black swan wrote:ima i jedna u pejtonu na ilidzi
kao i 1989
pocelo se i zavrsilo u garazi
Koja je bolja? :D
User avatar
Truba
Posts: 82133
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#15 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Truba »

mislim da ne moze gore od ove pejtonske
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#16 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by zavezata-vreca »

Ak kome treba imam povoljno videorekorder aiwa.
User avatar
karanana
Posts: 47350
Joined: 26/02/2004 00:00

#17 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by karanana »

Vau. E sad me interesuje sta sam htio da kazem ovim postom od 24. Maja 2008. kada sam rekao da je tropic poznat po jos necemu osim po izdavanju filmova. Sad bi bas volio znati po cemu je to jos bio poznat.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4391
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#18 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Pandakonda »

karanana wrote:Vau. E sad me interesuje sta sam htio da kazem ovim postom od 24. Maja 2008. kada sam rekao da je tropic poznat po jos necemu osim po izdavanju filmova. Sad bi bas volio znati po cemu je to jos bio poznat.
Možda :izet: :izet:
lajkujMe
Posts: 12308
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#19 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by lajkujMe »

Al strasno kako su brzo videoteke nestale, cak sta vise medju narodom kao da i nikada nisu postojale niko ne prica o njima. Sta internet uradi :-)
User avatar
karanana
Posts: 47350
Joined: 26/02/2004 00:00

#20 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by karanana »

Pandakonda wrote:
karanana wrote:Vau. E sad me interesuje sta sam htio da kazem ovim postom od 24. Maja 2008. kada sam rekao da je tropic poznat po jos necemu osim po izdavanju filmova. Sad bi bas volio znati po cemu je to jos bio poznat.
Možda :izet: :izet:
Pa i ja sam konto da nije bio taj rad. Ali sjetio bi se da je to bilo ja mislim.
User avatar
Truba
Posts: 82133
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#21 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Truba »

mos misliti kako je nama onda
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#22 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by dezurni_ucenik »

karanana wrote:Tropic, Hrasno, Mali Bosmal.
Mislim da je ta videoteka osim sto je generalno dobra i ima dosta filmova, poznata na ovom forumu po jos jednoj stvari, ali to je vec druga tema. :shock:

Ja sam iznajmljivao filmove u toj videoteci, pa me bas zanima po kojoj je to stvari Tropic Bosmal jos poznat :? Moze i pp
User avatar
karanana
Posts: 47350
Joined: 26/02/2004 00:00

#23 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by karanana »

dezurni_ucenik wrote:
karanana wrote:Tropic, Hrasno, Mali Bosmal.
Mislim da je ta videoteka osim sto je generalno dobra i ima dosta filmova, poznata na ovom forumu po jos jednoj stvari, ali to je vec druga tema. :shock:

Ja sam iznajmljivao filmove u toj videoteci, pa me bas zanima po kojoj je to stvari Tropic Bosmal jos poznat :? Moze i pp
Pa vidis da se i ja isto pitam i ne mogu da se sjetim sta sam htio da kazem. Sumnjam da je prostitucija, toga bih se sjetio. Mozda je upad sipe, ali mislim da je to bilo kasnije pred samo zatvaranje. Ne znam....ne mogu se sjetiti.
User avatar
Truba
Posts: 82133
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#24 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by Truba »

mozda neka sisata uposlenica?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#25 Re: Videoteke u Sarajevu

Post by nema me tamo »

A inace pricala mi je drugarica kako ga je sisala uposleniku videoteke.

Možda si to cuo? :D
Post Reply