Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9551 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Jasno!

Problem nije u katolicima, vec ustasama :D

I katolici bi se prvi trebali boriti protiv tih pojava... Ali HDZ fratri imaju pametnija posla
Dobro, na svu sreću problem nema neku jaču tendenciju ekstremizma. Hoću reći još uvijek se nisu počeli regrutirati za pomoć braći u inozemstvu ili su dio neke internacionalne terorističke mreže.
Sva se teroristuička aktivnost svodi na odlaske na fašističke koncerte fašističkih pjevača i pravljenje fašističkih dresova na fašističkim dječijim turnirima.
Mislim da njihova okrenutost biznisu povoljno djeluje na njihovu pacifizaciju, jer ne kaže džaba ona stara mauretanijska: u radu je spas.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9552 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Jasno!

Problem nije u katolicima, vec ustasama :D

I katolici bi se prvi trebali boriti protiv tih pojava... Ali HDZ fratri imaju pametnija posla
Dobro, na svu sreću problem nema neku jaču tendenciju ekstremizma. Hoću reći još uvijek se nisu počeli regrutirati za pomoć braći u inozemstvu ili su dio neke internacionalne terorističke mreže.
Sva se teroristuička aktivnost svodi na odlaske na fašističke koncerte fašističkih pjevača i pravljenje fašističkih dresova na fašističkim dječijim turnirima.
Mislim da njihova okrenutost biznisu povoljno djeluje na njihovu pacifizaciju, jer ne kaže džaba ona stara mauretanijska: u radu je spas.
Tako je! Neka se mane fasizma, i neka rade nesto korisno. Recimo... neka... Beru smilje?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9553 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Jasno!

Problem nije u katolicima, vec ustasama :D

I katolici bi se prvi trebali boriti protiv tih pojava... Ali HDZ fratri imaju pametnija posla
Dobro, na svu sreću problem nema neku jaču tendenciju ekstremizma. Hoću reći još uvijek se nisu počeli regrutirati za pomoć braći u inozemstvu ili su dio neke internacionalne terorističke mreže.
Sva se teroristuička aktivnost svodi na odlaske na fašističke koncerte fašističkih pjevača i pravljenje fašističkih dresova na fašističkim dječijim turnirima.
Mislim da njihova okrenutost biznisu povoljno djeluje na njihovu pacifizaciju, jer ne kaže džaba ona stara mauretanijska: u radu je spas.
Tako je! Neka se mane fasizma, i neka rade nesto korisno. Recimo... neka... Beru smilje?
A možda da se pridruže ekipi u šatorskom naselju u borbi za guzovaču. I onda rahat do groba.
Jer ne kaže džaba ona stara kuvajtska: bolje ti je jedno pivo u hladu, nego tri na suncu.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9554 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Nikakav problem.

To drugo se vec radi, i treba da se radi.

Dakle, hajmo sad i fratre malo pogledati.

Kada mozemo slati policiju u paradzemate, onda ih valjda mozemo slati i u ustaske zupe?
Svakako. Inače je katolički ekstremizam i brojni teroristički napadi učinjeni u ime katoličanstva pojava koja sve više zabrinjava svjetsku javnost.
Mada se tu, kao što svi znamo ne radi o pravim vjernicima, jer katolicizam predstavlja vjeru mira i ljubavi.
Ne govorimo o katolicanstvu kao takvom, vec o hrvatskom katolicanstvu, well known from WW2 i s anatruhama tog istog u "tragicnim dogadjajima" iz 1991-1995.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#9555 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tako je! Neka se mane fasizma, i neka rade nesto korisno. Recimo... neka... Beru smilje?
A možda da se pridruže ekipi u šatorskom naselju u borbi za guzovaču. I onda rahat do groba.
Jer ne kaže džaba ona stara kuvajtska: bolje ti je jedno pivo u hladu, nego tri na suncu.

Sjojjjj Hafisa ko' Flavio Briatore. Samo što neJma love ko pomenuti :D Jesi to na ogradi starog i spremaš se u Neretvu zaronit? Zar to nije nacionalni sport bošnjaka hercegovine? Okle tebe tuJ?

:D
User avatar
BHCluster
Posts: 23399
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9556 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tako je! Neka se mane fasizma, i neka rade nesto korisno. Recimo... neka... Beru smilje?
A možda da se pridruže ekipi u šatorskom naselju u borbi za guzovaču. I onda rahat do groba.
Jer ne kaže džaba ona stara kuvajtska: bolje ti je jedno pivo u hladu, nego tri na suncu.

Sjojjjj Hafisa ko' Flavio Briatore. Samo što neJma love ko pomenuti :D Jesi to na ogradi starog i spremaš se u Neretvu zaronit? Zar to nije nacionalni sport bošnjaka hercegovine? Okle tebe tuJ?

:D
@hafis ti isto sto je "Komični Ali" od teksture lica pa nadalje. :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9557 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tako je! Neka se mane fasizma, i neka rade nesto korisno. Recimo... neka... Beru smilje?
A možda da se pridruže ekipi u šatorskom naselju u borbi za guzovaču. I onda rahat do groba.
Jer ne kaže džaba ona stara kuvajtska: bolje ti je jedno pivo u hladu, nego tri na suncu.
Sjojjjj Hafisa ko' Flavio Briatore. Samo što neJma love ko pomenuti :D Jesi to na ogradi starog i spremaš se u Neretvu zaronit? Zar to nije nacionalni sport bošnjaka hercegovine? Okle tebe tuJ?:D
Moram razočarati veliki broj svojih obožavateljki s ove teme i odbiti u kuloarima mi ponuđeno mjesto doživotnog higijeničara, jer imam posla u vinogradu. Naime, pojavili su se puževi ubojice.
Ujedno, koristim ovu prigodu da se predbilježim gospojici Sarafini, koja će u meni kao iskusna žena odmah prepoznati potencijal.
User avatar
pici
Posts: 43571
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9558 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Image

vid hafizage latino lovera...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9559 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:Image

vid hafizage latino lovera...
Stara bečka škola 8) Tu jednostavno ne postoji obrana
User avatar
pici
Posts: 43571
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9560 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:Image

vid hafizage latino lovera...
Stara bečka škola 8) Tu jednostavno ne postoji obrana
naravno...


Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9561 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
naravno...
Image
Ne bih želio ispasti pretjerano pametan, ali mladiću da ste ovdje uputili neko od pitanja iz vrle problematike saznanja iz dubokih sfera ljubavi, ljubazno bi vam ponudio svestran odgovor i svoju nesebičnu pomoć :)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9562 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote: Mislim da njihova okrenutost biznisu povoljno djeluje na njihovu pacifizaciju, jer ne kaže džaba ona stara mauretanijska: u radu je spas.
Ako po biznisom mislis sverc i sadaku iz matice, onda je tako.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9563 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

seln wrote:
Hafis wrote: Mislim da njihova okrenutost biznisu povoljno djeluje na njihovu pacifizaciju, jer ne kaže džaba ona stara mauretanijska: u radu je spas.
Ako po biznisom mislis sverc i sadaku iz matice, onda je tako.
Sve je bolje od kampiranja u šatorima pred vladom
To je ono baš kad nisi više ni za što.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9564 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:
seln wrote:
Hafis wrote: Mislim da njihova okrenutost biznisu povoljno djeluje na njihovu pacifizaciju, jer ne kaže džaba ona stara mauretanijska: u radu je spas.
Ako po biznisom mislis sverc i sadaku iz matice, onda je tako.
Sve je bolje od kampiranja u šatorima pred vladom
To je ono baš kad nisi više ni za što.
Ja, ba... dok mozes kasirat poticaje, ti si za bizMisa...

Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9565 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Ne kužim.

Ok, držite se i dalje uputa. Kontrola za dva tjedna s nalazima.
Sestro, prozovite slijedećeg.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9566 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:Ne kužim.
Ne cudi me, za vas je sve iznad stiglicarenja je pretesko.
Hint: prosvjedi, vlada, satori, Savska....
User avatar
BHCluster
Posts: 23399
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9567 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

seln wrote:
Hafis wrote:Ne kužim.
Ne cudi me, za vas je sve iznad stiglicarenja je pretesko.
Hint: prosvjedi, vlada, satori, Savska....
Inace kod juznih srba vlada kolektivna amnezija kad su u pitanju takve stvari.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9568 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

BHCluster wrote:
seln wrote:
Hafis wrote:Ne kužim.
Ne cudi me, za vas je sve iznad stiglicarenja je pretesko.
Hint: prosvjedi, vlada, satori, Savska....
Inace kod juznih srba vlada kolektivna amnezija kad su u pitanju takve stvari.
A nije cudo: sunce, blatina, sati povijesti u puckoj skoli....
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#9569 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

...i vonj otpada na 40 stupnjeva tik ispred zgrada..
Novak20
Posts: 13960
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#9570 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

--- NO LINKS ---

Crkva ni Župni ured nisu organizatori turnira s majicama “Crna Legija”

U četvrtak, 29. lipnja 2017. godine, u širokobriješkom selu Kočerin održan je 39. ”Petrovdanski malonogometni turnir”, a bura se digla zbog pobjedničke ekipe u dječjoj kategoriji.

Naime, ekipa se zvala ”Crna legija” prema elitnoj postrojbi ustaške vojske iz Drugog svjetskog rata, a djeca su nastupala u crnim majicama s natpisom ”Crna legija” na kojima se nalazio starohrvatski grb s prvim bijelim poljem kojeg je u Drugom svjetskom ratu koristila i Nezavisna Država Hrvatska.

Društvenim mrežama i pojedinim medijima kružila je zajednička fotografija ekipe na kojoj se nalazio i župnik Župe Kočerin fra Mario Knezović koji im je uručio nagradu. Upravo su ti mediji kao organizatora turnira naveli Crkvu i lokalni Župni ured, no poznato je da se turnir održava u sklopu manifestacije ”Dani Kočerina” koju organizira Mjesna zajednica Kočerin i HKUD Kočerin, a ta manifestacija dio je cjelogodišnje kulturno-zabavno-sportske manifestacije Grada Širokog Brijega ”Briješka zvona”.

Tim povodom priopćenjem se oglasio župnik fra Mario Knezović koje prenosimo u cijelosti:

”Bog koji je jedina Istina neka oprosti svim tzv. promicateljima tolerancije i snošljivosti koji bezdušno iznose neistine i konstruirane medijske laži o djeci s Kočerina koja igraju nogomet, meni osobno i njihovim roditeljima. Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Javno djelujem već 20 godina, pišem, govorim, nastupam, u školi poučavam, na propovjedaonici propovijedam i da ja nakon svega toga nekoga moram uvjeravati da nisam ono za što prozivaju mene zbog jedne fotografije. Ako igdje i u bilo kojem napisu ili govoru (a ima ih snimljeni bezbroj www.fratar.net) ti autori i komentatori pronađu da ja širim, kako oni kažu ustaštvo i fašizam, neka se oglase pa ću im se ispričati. Tako portal Index (i Prometej i drugi) koji je poznat po lažima i mržnji prema svemu što je Crkva i Hrvatska piše da je Crkva bila organizator nekakva turnira na Kočerinu. Baram nije to teško provjeriti da Crkva nije ni organizator ni suorganizator.

Istina je jedina ta da su organizatori mene, kao lokalnoga župnika što je dugogodišnja tradicija, zamolili da dodijelim nagradu najboljoj dječjoj ekipi. Nagrade su istoj djeci mnogi još dodjeljivali u raznim kategorijama. Kako je običaj nakon dodjele s pobjednicima slijedi fotka i to je to. A što sam ja i kome nakon toga rekao svakako neće doznati neki portali jer kako Isus reče „ne bacajte bisere pred svinje“.

Ne trebam se ni pravdati ni ispričavati jer povoda za to nema, da ima to bih rado učinio. Ispada da je najbolje da nas antifašizmu uče oni koji su bez suda i krivice pobili moje prethodnike fratre-svećenike na Kočerinu. Eto vi zlokugi komentatori sad se dajte na posao da preslušate i pročitate sve što sam pisao i govorio i tražite argumente za svoje konstrukcije. Kad pronađete javite se! Mir i dobro! Već sam svima oprostio!”, naveo je fra Mario Knezović uz poruku ”Mir i dobro!”.
User avatar
BHCluster
Posts: 23399
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9571 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Allah ga nagradio.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9572 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Nakurcen neki fratar. Da nije iz Hercegovine?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9573 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Novak20 wrote:--- NO LINKS ---

Crkva ni Župni ured nisu organizatori turnira s majicama “Crna Legija”

U četvrtak, 29. lipnja 2017. godine, u širokobriješkom selu Kočerin održan je 39. ”Petrovdanski malonogometni turnir”, a bura se digla zbog pobjedničke ekipe u dječjoj kategoriji.

Naime, ekipa se zvala ”Crna legija” prema elitnoj postrojbi ustaške vojske iz Drugog svjetskog rata, a djeca su nastupala u crnim majicama s natpisom ”Crna legija” na kojima se nalazio starohrvatski grb s prvim bijelim poljem kojeg je u Drugom svjetskom ratu koristila i Nezavisna Država Hrvatska.

Društvenim mrežama i pojedinim medijima kružila je zajednička fotografija ekipe na kojoj se nalazio i župnik Župe Kočerin fra Mario Knezović koji im je uručio nagradu. Upravo su ti mediji kao organizatora turnira naveli Crkvu i lokalni Župni ured, no poznato je da se turnir održava u sklopu manifestacije ”Dani Kočerina” koju organizira Mjesna zajednica Kočerin i HKUD Kočerin, a ta manifestacija dio je cjelogodišnje kulturno-zabavno-sportske manifestacije Grada Širokog Brijega ”Briješka zvona”.

Tim povodom priopćenjem se oglasio župnik fra Mario Knezović koje prenosimo u cijelosti:

”Bog koji je jedina Istina neka oprosti svim tzv. promicateljima tolerancije i snošljivosti koji bezdušno iznose neistine i konstruirane medijske laži o djeci s Kočerina koja igraju nogomet, meni osobno i njihovim roditeljima. Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Javno djelujem već 20 godina, pišem, govorim, nastupam, u školi poučavam, na propovjedaonici propovijedam i da ja nakon svega toga nekoga moram uvjeravati da nisam ono za što prozivaju mene zbog jedne fotografije. Ako igdje i u bilo kojem napisu ili govoru (a ima ih snimljeni bezbroj http://www.fratar.net) ti autori i komentatori pronađu da ja širim, kako oni kažu ustaštvo i fašizam, neka se oglase pa ću im se ispričati. Tako portal Index (i Prometej i drugi) koji je poznat po lažima i mržnji prema svemu što je Crkva i Hrvatska piše da je Crkva bila organizator nekakva turnira na Kočerinu. Baram nije to teško provjeriti da Crkva nije ni organizator ni suorganizator.

Istina je jedina ta da su organizatori mene, kao lokalnoga župnika što je dugogodišnja tradicija, zamolili da dodijelim nagradu najboljoj dječjoj ekipi. Nagrade su istoj djeci mnogi još dodjeljivali u raznim kategorijama. Kako je običaj nakon dodjele s pobjednicima slijedi fotka i to je to. A što sam ja i kome nakon toga rekao svakako neće doznati neki portali jer kako Isus reče „ne bacajte bisere pred svinje“.

Ne trebam se ni pravdati ni ispričavati jer povoda za to nema, da ima to bih rado učinio. Ispada da je najbolje da nas antifašizmu uče oni koji su bez suda i krivice pobili moje prethodnike fratre-svećenike na Kočerinu. Eto vi zlokugi komentatori sad se dajte na posao da preslušate i pročitate sve što sam pisao i govorio i tražite argumente za svoje konstrukcije. Kad pronađete javite se! Mir i dobro! Već sam svima oprostio!”, naveo je fra Mario Knezović uz poruku ”Mir i dobro!”.
Kao sto smo vec pretpostavljali, opet Sarajevo podmece.

Fratre, postidi li se imalo zbog ovih slika? Ne cuh te.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9574 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Neka Bog oprosti onima koji kao stišavaju i osuđuju fašizam, a sami ga u svojim napisima i komentarima promiču šireći uvrede, mržnju, javni linč.

Svaka mu je k'o iz musafa :thumbup:
Jebat ga, vi navikli na daidže, da vam idu niz dlaku.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9575 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Fratare moramo djeliti na Fratare i ustaske crnolegijske i crnokoshuljacke fratare juznjacke
Post Reply