Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9476 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:kako je krenuo ovaj KRADEZE, izgupit ce izlaz na more :mrgreen:
Barem je ''Snaga je u jedinstvu'' rješena tih problema - oni ga i nemaju :)
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9477 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:kako je krenuo ovaj KRADEZE, izgupit ce izlaz na more :mrgreen:
Barem je ''Snaga je u jedinstvu'' rješena tih problema - oni ga i nemaju :)
u qurcu je snaga moj hafizaga u qurcu to jedinsvo ti je mazanje ocima susedima... vidis statistika sHa prikaza moj hafize :mrgreen:
User avatar
BHCluster
Posts: 23374
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9478 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Hafis wrote:Interesantno. Inače je arbitraža u Piranskom zaljevu između R Slovenije i R Hrvatske vezana s temom o velikosprskoj kuhinji i HDZ spešls.
Ali kad smo već kod arbitraže u Piranskom zaljevu, velikosrpske kužine imnteresantna je i ova vijest:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/drza ... /170629003
Državljanima šest muslimanskih zemalja i izbjeglicama od danas otežan ulazak u SAD

Sad ne kužim problem: Je li do američke Državne sigurnosne agencije, ili je do tih zemalja, ili do islama općenito.
Ima li itko od ovih bosanskih strućnjaka za pomorsko pravo da mi to u par crtica objasni?

Ne vjerujem da će biti nekih reprekusija po nas, jer ipak nismo muslimanska zemlja...barem nismo za vanjsku javnost.
Cekamo da se HNS ocituje. :lol: Kako ide pranje auta u Splitu?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9479 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote:
pici wrote:kako je krenuo ovaj KRADEZE, izgupit ce izlaz na more :mrgreen:
Barem je ''Snaga je u jedinstvu'' rješena tih problema - oni ga i nemaju :)
u qurcu je snaga moj hafizaga u qurcu to jedinsvo ti je mazanje ocima susedima... vidis statistika sHa prikaza moj hafize :mrgreen:
Ja i ti vjerojatno imamo drugačiji sustav vrijednosti.
Mislim da je pametnije ići raditi u Njemačku ili npr. što je sad ovdje popularno u Irsku, već moljakati sadaku 25 godina nakon rata spavajući u šatoru ispred vladinih institucija.
Htio sam reći, čudna ti je ta tvoja statistika. Ako je to to, onda vam nema premca na dunjaluku.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9480 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

MOSTAR - Član Predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda Dragan Čović rekao je da će "bošnjačka strana pokušati podijeliti hrvatsko izborno tijelo". On je za "Naša TV" rekao da ne želi komentirati riječi bošnjačkog člana Predsjedništva BiH Bakira Izetbegovića, te da je bošnjačka pozicija lakša "jer ih ima tri i po puta više u Federaciji."
"Kako sada stvari stoje, Bošnjaci će i dalje koristiti svoje pravo da biraju naše predstavnike s 200 do 300 tisuća glasova. Obavještajnim, poluobavještajnim i igrama političkog marketinga pokušat će podijeliti hrvatsko glasačko tijelo. Idući korak je reorganizacija BiH po njihovoj mjeri. S druge strane, imam viziju kako napraviti te stvari. Govorimo o krajnje ozbiljnom zahvatu izmjene bh. zakonodavstva. Moramo biti svjesni da je to samo mali kamenčić u mozaiku onoga što moramo napraviti u iduće dvije godine. Uvjet za održavanje izbora 2018. je odluka Ustavnog suda o konstitutivnosti naroda. Razgovori o preustroju BiH vodit će se odmah poslije izbora 2018", rekao je Čović.
Sadržaj ovog članka kopiran je sa portala Nezavisnih novina, a original se nalazi na linku: http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Co ... ate/432555

:D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9481 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Suvišna kombinatorika.
Koliko god bii jedinstveni i bez te moguće ''podjele'' glasačkog tijela, brojke su neumoljive.
Više je nego jednostavno danas bošnjačkim glasovima izabrati bilo kakvog delegata na mjesto hrvatskog člana predsjedništva. A po postojećoj shemi delegiranja zastpnika u federalni dom naroda, moguće je i namaknuti trećinu zastupnika od 17.
Sve ostaje na nečiju volju, to jest postoji li namjera. Ako postoji prikrivena namjera (a postoji u nekim krugovima), džaba se pozivati na svehrvatsko jedinstvo.
Ostaje samo još nada u onu famoznu presudu Ustavnog suda i njegove konačne odluke idući tjedan.
Mada mislim da je krajnje vrijeme da se organizira jak, uporan i stručan lobi prema vani i cjelokupna stvar još više iznese u EU, ali svakako i dalje..
Slutim Konje
Posts: 138
Joined: 25/06/2017 19:18

#9482 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Slutim Konje »

srediće to Safa kada dođe na vlast :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9483 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:Suvišna kombinatorika.
Koliko god bii jedinstveni i bez te moguće ''podjele'' glasačkog tijela, brojke su neumoljive.
Više je nego jednostavno danas bošnjačkim glasovima izabrati bilo kakvog delegata na mjesto hrvatskog člana predsjedništva. A po postojećoj shemi delegiranja zastpnika u federalni dom naroda, moguće je i namaknuti trećinu zastupnika od 17.
Sve ostaje na nečiju volju, to jest postoji li namjera. Ako postoji prikrivena namjera (a postoji u nekim krugovima), džaba se pozivati na svehrvatsko jedinstvo.
Ostaje samo još nada u onu famoznu presudu Ustavnog suda i njegove konačne odluke idući tjedan.
Mada mislim da je krajnje vrijeme da se organizira jak, uporan i stručan lobi prema vani i cjelokupna stvar još više iznese u EU, ali svakako i dalje..
Brisu se neustavne odredbe. Dzaba nada, nema nove platforme da se vadite. Tek onda krece cirkus.

:D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9484 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Hafis wrote:Suvišna kombinatorika.
Koliko god bii jedinstveni i bez te moguće ''podjele'' glasačkog tijela, brojke su neumoljive.
Više je nego jednostavno danas bošnjačkim glasovima izabrati bilo kakvog delegata na mjesto hrvatskog člana predsjedništva. A po postojećoj shemi delegiranja zastpnika u federalni dom naroda, moguće je i namaknuti trećinu zastupnika od 17.
Sve ostaje na nečiju volju, to jest postoji li namjera. Ako postoji prikrivena namjera (a postoji u nekim krugovima), džaba se pozivati na svehrvatsko jedinstvo.
Ostaje samo još nada u onu famoznu presudu Ustavnog suda i njegove konačne odluke idući tjedan.
Mada mislim da je krajnje vrijeme da se organizira jak, uporan i stručan lobi prema vani i cjelokupna stvar još više iznese u EU, ali svakako i dalje..
tek onda ste najebali, kad ljudi vide sta smjerate
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9485 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Slutim Konje wrote:srediće to Safa kada dođe na vlast :D
Bolje mu je da vrati one goblene što je nakrao s Majom i Banjom :)
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9486 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote: Ja i ti vjerojatno imamo drugačiji sustav vrijednosti.
Mislim da je pametnije ići raditi u Njemačku ili npr. što je sad ovdje popularno u Irsku, već moljakati sadaku 25 godina nakon rata spavajući u šatoru ispred vladinih institucija.
Htio sam reći, čudna ti je ta tvoja statistika. Ako je to to, onda vam nema premca na dunjaluku.
jbg raHat patnja su qurcevom snagom... dojcland nek saceka trenutno su sezonci na baustelu iz lepe nasHe i krsnijeH krajeva... :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9487 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote: Ja i ti vjerojatno imamo drugačiji sustav vrijednosti.
Mislim da je pametnije ići raditi u Njemačku ili npr. što je sad ovdje popularno u Irsku, već moljakati sadaku 25 godina nakon rata spavajući u šatoru ispred vladinih institucija.
Htio sam reći, čudna ti je ta tvoja statistika. Ako je to to, onda vam nema premca na dunjaluku.
jbg raHat patnja su qurcevom snagom... dojcland nek saceka trenutno su sezonci na baustelu iz lepe nasHe i krsnijeH krajeva... :bih:
Tko im je kriv što sada masiraju dede i bake po staračkim domovima za koju milju eura, kad su mogli tražiti sadaku s pametnom rajom u šatorima ispred vlade. Pa nek se nekako dogovore po 300 km mjesečno, puna šaka brade...a još zagarantovano do groba. I onda rahat patnja, da vidimo čija je Bosna
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#9488 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

Hafis wrote:
pici wrote:
Hafis wrote: Ja i ti vjerojatno imamo drugačiji sustav vrijednosti.
Mislim da je pametnije ići raditi u Njemačku ili npr. što je sad ovdje popularno u Irsku, već moljakati sadaku 25 godina nakon rata spavajući u šatoru ispred vladinih institucija.
Htio sam reći, čudna ti je ta tvoja statistika. Ako je to to, onda vam nema premca na dunjaluku.
jbg raHat patnja su qurcevom snagom... dojcland nek saceka trenutno su sezonci na baustelu iz lepe nasHe i krsnijeH krajeva... :bih:
Tko im je kriv što sada masiraju dede i bake po staračkim domovima za koju milju eura, kad su mogli tražiti sadaku s pametnom rajom u šatorima ispred vlade. Pa nek se nekako dogovore po 300 km mjesečno, puna šaka brade...a još zagarantovano do groba. I onda rahat patnja, da vidimo čija je Bosna
Ovo je natjecanje u tome čija su se muda više otegla, u koga je krivlji. :mrgreen:
Škobo Habu
Posts: 9012
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#9489 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

Hafis wrote: Mislim da je pametnije ići raditi u Njemačku ili npr. što je sad ovdje popularno u Irsku, već moljakati sadaku 25 godina nakon rata spavajući u šatoru ispred vladinih institucija.
Htio sam reći, čudna ti je ta tvoja statistika. Ako je to to, onda vam nema premca na dunjaluku.
Hafiz opet demonstrira qurčevu civilizacijsku nadmenost, jer kad demobilizarni HVO vojaci blokiraju granične prelaze mora da ovakvi poput Hafiza to otkomentarišu sa riječima "Opet oni iz Sarajeva nešto seru".
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9490 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:
Hafis wrote: Ja i ti vjerojatno imamo drugačiji sustav vrijednosti.
Mislim da je pametnije ići raditi u Njemačku ili npr. što je sad ovdje popularno u Irsku, već moljakati sadaku 25 godina nakon rata spavajući u šatoru ispred vladinih institucija.
Htio sam reći, čudna ti je ta tvoja statistika. Ako je to to, onda vam nema premca na dunjaluku.
jbg raHat patnja su qurcevom snagom... dojcland nek saceka trenutno su sezonci na baustelu iz lepe nasHe i krsnijeH krajeva... :bih:
Tko im je kriv što sada masiraju dede i bake po staračkim domovima za koju milju eura, kad su mogli tražiti sadaku s pametnom rajom u šatorima ispred vlade. Pa nek se nekako dogovore po 300 km mjesečno, puna šaka brade...a još zagarantovano do groba. I onda rahat patnja, da vidimo čija je Bosna
pa i to ima bolje babama govna brisat neg 300km u padje pa u vinograd i malinjak brati sadaku :bih:


dodje pajdo u selo su meckom petere vrata pitas ga odklena ti...od govana :mrgreen:
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#9491 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by KENJAC »

Ne glupirajte se. Da pasos ima snagu putovnice nebi ziv rob osto u " Avnojevskim granicama"!
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9492 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

KENJAC wrote:Ne glupirajte se. Da pasos ima snagu putovnice nebi ziv rob osto u " Avnojevskim granicama"!
de.BA Srenjac kvaris nam situaciju ima tema o golubovima...
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#9493 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by KENJAC »

Moze tema bit i o drosophili melanogaster i o Sjevernoj Koreji , tvoji komentari su vazda pravo duhoviti i nadasve svrsishodni .
Kako vise , covjece, sam sebi ne dosadis ?
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9494 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

KENJAC wrote:Moze tema bit i o drosophili melanogaster i o Sjevernoj Koreji , tvoji komentari su vazda pravo duhoviti i nadasve svrsishodni .
Kako vise , covjece, sam sebi ne dosadis ?
sHo se ti oko toga sHekirasH id zalij tratincice i osafunjaj macora... ja se super zabavljam... :mrgreen:
Slutim Konje
Posts: 138
Joined: 25/06/2017 19:18

#9495 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Slutim Konje »

Hafis wrote:
Slutim Konje wrote:srediće to Safa kada dođe na vlast :D
Bolje mu je da vrati one goblene što je nakrao s Majom i Banjom :)
Pusti šuplje nego šta ćemo s vama kad Safa dođe na vlast?
Slutim Konje
Posts: 138
Joined: 25/06/2017 19:18

#9496 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Slutim Konje »

himna HDZ_a kada izgube izbore :lol: samo za hafisa

Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9497 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Slutim Konje wrote:
Hafis wrote:
Slutim Konje wrote:srediće to Safa kada dođe na vlast :D
Bolje mu je da vrati one goblene što je nakrao s Majom i Banjom :)
Pusti šuplje nego šta ćemo s vama kad Safa dođe na vlast?
Neizvodivo. SDA je bedem u istočnom Mostaru.
On pokušava malo preko onih potrčkala iz starih dobrih vremena..ima tu i par upregnutih FB grupa...i to je to.
Sumnjam da se može naći još hablečina koji bi ga poslije svega zaokružili. Ako prikupi nekih 200-300 glasova od rodbine i onih klošara što im je davao mrvice, na konju je.
Slutim Konje
Posts: 138
Joined: 25/06/2017 19:18

#9498 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Slutim Konje »

Hafis wrote: Sumnjam da se može naći još hablečina koji bi ga poslije svega zaokružili. Ako prikupi nekih 200-300 glasova od rodbine i onih klošara što im je davao mrvice, na konju je.
eno SDA kupi te mrvice djeli poslove portira u južnom logoru, bivši veležov igrač mrkva-velagić, pa tiro koji se zaklinjo u lovca ode u portire :lol:
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#9499 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

Hrvatska donosi zakon u kojem spominje i našu zemlju: Ključan im izbor legitimnih Hrvata u BiH

https://www.faktor.ba/vijest/hrvatska-d ... bih-254630

Hrvatska će donijeti novi zakon o sistemu domovinske sigurnosti i strategiju provođenja. Na njemu su radili Vlada i Ured predsjednice RH zajedno s Obavještajno-sigurnosnom agencijom, Vojnom sigurnosno-obavještajnom agencijom, Vijećem za nacionalnu sigurnost, Uredom Vijeća za nacionalnu sigurnost, Oružanim snagama, policijom i drugim tijelima sigurnosno-obavještajnog sistema.

Predsjednik Sabora RH Gordan Jandroković, predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović i predsjednik Vlade RH Andrej Plenković Predsjednik Sabora RH Gordan Jandroković, predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović i predsjednik Vlade RH Andrej Plenković
Izmjena Izbornog zakona Bosne i Hercegovine kako bi Hrvati mogli sami birati svoje legitimne političke predstavnike te tako ostali ustavotvoran, suveren i jednakopravan narod, javni mediji na hrvatskom jeziku, škole i univerziteti u kojima će se obrazovati na hrvatskom jeziku i koji će biti nosioci očuvanja nacionalnog identiteta, jezika, kulture i ukupnog položaja, jedan je od devet ključnih ciljeva koji će ojačati nacionalnu sigurnost Republike Hrvatske, proizlazi iz Prijedloga strategije nacionalne sigurnosti Republike Hrvatske. Sve to RH je spremna i finansijski pomoći.....
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9500 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Image

Koji degenerik trebas biti da vlastitu djecu nazoves Crnom Legijom, prikladno obuces i slikas za medije...

HKUD, Mepas i Karlovacko, bravo na odlicnom marketingu :thumbup:

Image

Haj barem nisu pobijedili. :lol:

http://www.pogled.ba/clanak/foto-mepas- ... inu/118959
Post Reply