Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#13301 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by agent_zero »

Point. wrote:Majorizirani juzni srbi su najvece hinje na prostorima Balkana. Bilo i ostalo. Zamisli tuge da se usudis surovati sa ljudima koji su rusili Vukovar, Pakrac, Dubrovnik i ostala mjesta Lijepe. Puna im usta Hrvatske al nije problem se naguziti ljudima koji su je rusili da bi dobili neki treci kanal, entitet whatever, sto nikad za nikad nece dobiti. To je ta niska vrsta papanluka i hinjluka.
Zato što izgleda samo poznaju silu, kao i njihovi istočni sunarodnjaci.

Niko nas nije zavalio kao alija i SDA što je s ovima zastave vezao. I dok je SDA, bit će i ovih i obratno.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13302 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Nisu ni nedužni svjerozapadni turci toliko naivni. Sve ti je to u pet dkg.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13303 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Naravno da nismo jer vam vise ne vjerujemo...mozda vam Bakir jos vjeruje ali i on ce popusiti kao i kolega mu juznosrbin Cirilo
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#13304 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

spreca wrote:Naravno da nismo jer vam vise ne vjerujemo...mozda vam Bakir jos vjeruje ali i on ce popusiti kao i kolega mu juznosrbin Cirilo
Svi ce "njima" vjerovati ako je vlast u pitanju. SDA, SBB, SDP, GS, NS, DF, NB .... svi!
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#13305 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

Svi znaju da često ovdje branim SDA. Zna se i da sam glasao za SDA i Bakira.

Ali nakon svega što smo u zadnje vrijeme vidjeli od HDZ-ovaca ja sam sada u fazi kada itekako krivim SDA za saradnju sa HDZ-om. Počevši od 1991-ve pa do danas. Nekada sam mislio drugačije ali danas sam 100% siguran da smo napravili nevjerovatnu grešku kao narod (pod vodstvom SDA) kada smo za saveznike izabrali Hrvate a ne Srbe. Sada je jasno da nas zapad nikada neće prihvatiti kao svoje. Nezavisna BiH je propali projekat a odavde treba bježati ko god može.
emmir1
Posts: 4494
Joined: 07/06/2013 15:28

#13306 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

Obi Wan Bosnian wrote:Svi znaju da često ovdje branim SDA. Zna se i da sam glasao za SDA i Bakira.

Ali nakon svega što smo u zadnje vrijeme vidjeli od HDZ-ovaca ja sam sada u fazi kada itekako krivim SDA za saradnju sa HDZ-om. Počevši od 1991-ve pa do danas. Nekada sam mislio drugačije ali danas sam 100% siguran da smo napravili nevjerovatnu grešku kao narod (pod vodstvom SDA) kada smo za saveznike izabrali Hrvate a ne Srbe. Sada je jasno da nas zapad nikada neće prihvatiti kao svoje. Nezavisna BiH je propali projekat a odavde treba bježati ko god može.


Istorijska greška
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13307 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Srljalo se u neovisnost pošto-poto, a lider nedorastao trenutku.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13308 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:Srljalo se u neovisnost pošto-poto, a lider nedorastao trenutku.
Nedorastao istina.

Medjutim vas u BiH je pokojni Tudjman prodao za Pereciju i Oluju.
Progon pola miliona Srbeka in HR i čistu HR platio je sa preko 700 k Hrvata kojih je prije rata bilo u BiH.
Koliko god Alija bio nedorastao a Tudjman opet dorastao ratnim prilikama i neovisnosti sve ima svoju cijenu.

Čista HR je cijena tvoje budućnosti i preostalih 300 k Hrvata. Život je jarac moj Hafise :)
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13309 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... azi/275413

Ovi teroristički napadi u Kiseljaku polako prerastaju u svakodnevnicu.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13310 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... azi/275413

Ovi teroristički napadi u Kiseljaku polako prerastaju u svakodnevnicu.
Samo se nastavlja tradicija - Kiseljak drugi put ovog mjeseca, a prije tog onaj debil od ministra u HNK izjavi kako ne moze garantovati sigurnost Bosnjacima... Hrvatska oslobodi Knezovica i amnestira MUP ZHK od odgovornosti za ubistvo jedne i ranjavanje sest osoba...

Ocito je da HDZ ispipava dokle moze ici, te da se trudi izazvati incidente s tezim posljedicama.

S obzirom na to da HDZ i SNSD kontrolisu pravosudje i dobar dio policijskih agencija, njihov terorizam ce prolaziti nekaznjeno.

To vjerovatno i jeste njihov plan - da izazivaju incidente dok ne padne mrtva glava i dok ne izazovu nove sukobe.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13311 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
SaraFina wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... azi/275413

Ovi teroristički napadi u Kiseljaku polako prerastaju u svakodnevnicu.
Samo se nastavlja tradicija - Kiseljak drugi put ovog mjeseca, a prije tog onaj debil od ministra u HNK izjavi kako ne moze garantovati sigurnost Bosnjacima... Hrvatska oslobodi Knezovica i amnestira MUP ZHK od odgovornosti za ubistvo jedne i ranjavanje sest osoba...

Ocito je da HDZ ispipava dokle moze ici, te da se trudi izazvati incidente s tezim posljedicama.

S obzirom na to da HDZ i SNSD kontrolisu pravosudje i dobar dio policijskih agencija, njihov terorizam ce prolaziti nekaznjeno.

To vjerovatno i jeste njihov plan - da izazivaju incidente dok ne padne mrtva glava i dok ne izazovu nove sukobe.

Pa ako Bošnjo nedaj bože koga ubije, onda će grotesno debela barbika iz susjestva reći " jesam vam rekla gospodjo Evropo".

Fašizam zataškavaju a usred srednje Bosne gdje nisu nikakav demografski faktor rade terorističke napade.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13312 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:Srljalo se u neovisnost pošto-poto, a lider nedorastao trenutku.
Nedorastao istina.

Medjutim vas u BiH je pokojni Tudjman prodao za Pereciju i Oluju.
Progon pola miliona Srbeka in HR i čistu HR platio je sa preko 700 k Hrvata kojih je prije rata bilo u BiH.
Koliko god Alija bio nedorastao a Tudjman opet dorastao ratnim prilikama i neovisnosti sve ima svoju cijenu.

Čista HR je cijena tvoje budućnosti i preostalih 300 k Hrvata. Život je jarac moj Hafise :)
Đes' mala :)
Gdje se čekala Nova sinoć?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13313 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

SaraFina wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... azi/275413

Ovi teroristički napadi u Kiseljaku polako prerastaju u svakodnevnicu.
Katolibani vec odavno ne miruju.....izgleda nesto traze
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13314 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Čuj dje? Zna se! U džamiji! Halva sa orasima i ostale djakonije nakon toga :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13315 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

spreca wrote:
SaraFina wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... azi/275413

Ovi teroristički napadi u Kiseljaku polako prerastaju u svakodnevnicu.
Katolibani vec odavno ne miruju.....izgleda nesto traze

Srednja Bosna je demografski i politički potopljena i usudi se tamo provoditi terorističke akcije. Zamisli te hrabrosti. ..
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13316 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:Čuj dje? Zna se! U džamiji! Halva sa orasima i ostale djakonije nakon toga :D
Dobro kolači za djecu. Lijepšo. Vego, jel' bilo išta a la dente, mexco, china, cucina italiana, cuisine francaise, sverige hastal...išta?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13317 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

@Alfons

A ko deklasira Zrinjski i Plemiće? Sloga neka in Siminog Hana? Je li to ono naselje iza Slavinovića prema Požarnici ima FK s tim imenom? Ili se o nekom drugom radi?

:D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13318 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
spreca wrote:
SaraFina wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... azi/275413

Ovi teroristički napadi u Kiseljaku polako prerastaju u svakodnevnicu.
Katolibani vec odavno ne miruju.....izgleda nesto traze

Srednja Bosna je demografski i politički potopljena i usudi se tamo provoditi terorističke akcije. Zamisli te hrabrosti. ..
Ja ne bih baš prejudicirao stvari. Tko znsa o čemu se radi. Da ne bude kao i ono etničko karindžanje u FBiH na krilima antiislamizma.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#13319 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

Inače, Kiseljak je u periodu agresije na BiH bio najsigurnije utočište za četničku gamad sa Ilidže i iz Hadžića. Sigurniji su tamo bili nego u bilo kojem mjestu gdje koje su držali pod kontrolom. Dakako, sigurno utočište pružale su im postrojbe HVO, koje su inače bile još veća gamad.
I, da, spasili su ih general Šiber i Ivo Komšić...spomenik im trebaju podići
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13320 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:Čuj dje? Zna se! U džamiji! Halva sa orasima i ostale djakonije nakon toga :D
Dobro kolači za djecu. Lijepšo. Vego, jel' bilo išta a la dente, mexco, china, cucina italiana, cuisine francaise, sverige hastal...išta?

Jok. Braća Turci poslali sogandolmu, šiš ćevap, ćufte, jagnjeće kotlete veličine oka sa žara, japrak i tako :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13321 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Mogli bi brate i neku o Kiseljaku iz razdoblja 92.-95. Mislim da to još nismo obradili :zzzz:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13322 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:
SaraFina wrote:Čuj dje? Zna se! U džamiji! Halva sa orasima i ostale djakonije nakon toga :D
Dobro kolači za djecu. Lijepšo. Vego, jel' bilo išta a la dente, mexco, china, cucina italiana, cuisine francaise, sverige hastal...išta?

Jok. Braća Turci poslali sogandolmu, šiš ćevap, ćufte, jagnjeće kotlete veličine oka sa žara, japrak i tako :D
Nisu se baš pretrgli. Otprilike 70-80 KM za te iznutrice i 20-tak KM za povrće 8)
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#13323 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:

Srednja Bosna je demografski i politički potopljena i usudi se tamo provoditi terorističke akcije. Zamisli te hrabrosti. ..
Ja ne bih baš prejudicirao stvari. Tko znsa o čemu se radi. Da ne bude kao i ono etničko karindžanje u FBiH na krilima antiislamizma.
Kod imama ne vlada celibat Hafisaga pa da je imao guznu haverku ili havera, kao onaj katolički sveštenik śto ga u Modriči izreketariše za 250 000. :D
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#13324 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

Hafis wrote:Mogli bi brate i neku o Kiseljaku iz razdoblja 92.-95. Mislim da to još nismo obradili :zzzz:
MoRemo!
Deder opleti, da te čujemo?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#13325 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

duh_sa_sjekirom wrote:
Hafis wrote:Mogli bi brate i neku o Kiseljaku iz razdoblja 92.-95. Mislim da to još nismo obradili :zzzz:
MoRemo!
Deder opleti, da te čujemo?
Mene interesuje samo današnjica i sutrašnjica, i normalno sex, rokenrol iu ribolov.
uostalom, zašto ne dignete glas protiv predloženog Izbornog zakona od strane HDZ-a koji će slično kao i u slučaju Hrvata iz Sarajeva staviti u diskriminatorski položaj i Hrvate iz Kiseljaka. A ne vi ovdje još i udri po njima, i to sve bez ikakvih dokaza. Pa gdje je taj razvikani antifašizam na djelu? :?
Last edited by Hafis on 21/09/2017 11:03, edited 1 time in total.
Post Reply