Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11901 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Alfons Kauders wrote:
arzuhal wrote:Ja mislim da bi hrvatska politika u BiH morala biti agresivnija i drskija, dosta je više bošnjačkog meljanja i zatiranja, unitarizam im na uši izlazi a Hrvati samo stoje i gledaju...I mislim da bi takvu politiku morala potpomognuti i Hrvatska, dosta je gledanja sa strane...
Sve navedeno, plus da se niposto ne implementiraju rezultati izbora :D
Ja bih jos samo dodao, ni u kom slucaju ne implementirati rezultate izbora.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11902 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

seln wrote:
Alfons Kauders wrote:
Sve navedeno, plus da se niposto ne implementiraju rezultati izbora :D
Ja bih jos samo dodao, ni u kom slucaju ne implementirati rezultate izbora.
Implementacija izbora bi bila suprotna odluci Ustavnog suda te time i pravno neodrživa...Žalibože bačenih para na organizaciju i listiće...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#11903 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

arzuhal wrote:
seln wrote:
Alfons Kauders wrote:
Sve navedeno, plus da se niposto ne implementiraju rezultati izbora :D
Ja bih jos samo dodao, ni u kom slucaju ne implementirati rezultate izbora.
Implementacija izbora bi bila suprotna odluci Ustavnog suda te time i pravno neodrživa...Žalibože bačenih para na organizaciju i listiće...
Moze onda i brez izbora. A pare nek ostave za jos koji trotoar.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11904 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Moglo bi i bez izbora da nije oporbe. Tko će slušati žalopojke, a ne dao bog i kakvih nereda po šeheru.
U nas ovdje, (iz objektivnih zazloga - političke okolnosti i okružje, iz subjektivnih razloga - primjerna doza intravertnosti), jednostavno ne postoje takve društvene devijacije tipa politička oporba.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11905 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Definisanje one strane Rubikona u HNS-u



DRAGAN: I šta ako opet Bakir odbije naš prijedlog izmjene Izbornog zakona, šta ćeš reći?

BOŽO: "Čuj, Bakire...Ak' ti još jednom odbiješ naš prijedlog izmjene Zakona, ja se budem izgalamil na tebe..."

DRAGAN: Izgalamil na njega, pa da! Bravo! A ne odma...Nisi uvijek...A šta ako nastavi i ponovo odbije naš prijedlog izmjena Zakona?

BOŽO: Onda ja budem odbrusil: "Čuj, Bakire, ja te budem povukel ZA VESTU!"

DRAGAN: E, to..

BOŽO: "...ak' to ponoviš..."

DRAGAN: Tako je, to...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#11906 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

arzuhal wrote:Definisanje one strane Rubikona u HNS-u



DRAGAN: I šta ako opet Bakir odbije naš prijedlog izmjene Izbornog zakona, šta ćeš reći?

BOŽO: "Čuj, Bakire...Ak' ti još jednom odbiješ naš prijedlog izmjene Zakona, ja se budem izgalamil na tebe..."

DRAGAN: Izgalamil na njega, pa da! Bravo! A ne odma...Nisi uvijek...A šta ako nastavi i ponovo odbije naš prijedlog izmjena Zakona?

BOŽO: Onda ja budem odbrusil: "Čuj, Bakire, ja te budem povukel ZA VESTU!"

DRAGAN: E, to..

BOŽO: "...ak' to ponoviš..."

DRAGAN: Tako je, to...
:lol: :lol:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#11907 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

seln wrote:
Hafis wrote:U nas takvih ima na tisuće, pa se ne sekiramo nimalo. Kakvi god da su - naši su :)
Tako je, Allah te nagrdio! :D
Da preciziramo, po Koljindi su tocno tri tisuce terorista nazocne u BiH.
Sada, +2.
Jel' to Kolinda ima mokre snove? :D
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#11908 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by volta dzontra »

Hafis wrote:
seln wrote:
Hafis wrote: Spomenuta su braća samo suspektna s gledišta njemačkih siguronosnih službi, i ni po čemu ih se na temelju toga ne može proglasiti teroristima.
Pa nismo mi njemacka pudlica kao stanovita susjedna drzava. :wink:
Tako je. Svako društvo ima svoje zasebnosti.
Ako Njemce njihovo ponašanje zabrinjava, to je njihov problem. U nas takvih ima na tisuće, pa se ne sekiramo nimalo. Kakvi god da su - naši su :)


U pravu si skroz! Ne bi ove nase djihatlije mijenjao za one belgijske
Ovi nasi su puno pitomiji. Brada, tole skracene, youtube, kurcenje po fejsu prst gore, vaze kroz nos, pametuju o svemu

S druge stranke ovi iz sjeverne Afrike o Belgiji i Francuskoj pravo zaj.ebani likovi...svaki par mjeseci
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#11909 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by volta dzontra »

Hafis wrote:
seln wrote:
Hafis wrote: Spomenuta su braća samo suspektna s gledišta njemačkih siguronosnih službi, i ni po čemu ih se na temelju toga ne može proglasiti teroristima.
Pa nismo mi njemacka pudlica kao stanovita susjedna drzava. :wink:
Tako je. Svako društvo ima svoje zasebnosti.
Ako Njemce njihovo ponašanje zabrinjava, to je njihov problem. U nas takvih ima na tisuće, pa se ne sekiramo nimalo. Kakvi god da su - naši su :)


U pravu si skroz! Ne bi ove nase djihatlije mijenjao za one belgijske
Ovi nasi su puno pitomiji. Brada, tole skracene, youtube, kurcenje po fejsu prst gore, vaze kroz nos, pametuju o svemu

S druge stranke ovi iz sjeverne Afrike o Belgiji i Francuskoj pravo zaj.ebani likovi...svakih par mjeseci frku naprave
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#11911 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Streptokok »

LBVIEW wrote:[

Jel' to Kolinda ima mokre snove? :D
loži se na teroriste, ljudi naokolo ginu, bjeze, a ona u grupnjaku.... perverzna li naroda i predsjednice im u njiha.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#11912 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

Streptokok wrote:
LBVIEW wrote:[

Jel' to Kolinda ima mokre snove? :D
loži se na teroriste, ljudi naokolo ginu, bjeze, a ona u grupnjaku.... perverzna li naroda i predsjednice im u njiha.
Sto ces, svatko ima svoj fetish pa tako i predjednica. :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11913 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Zajebano u svakom pogledu.
User avatar
512MB
Posts: 10549
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#11914 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

Nego kad je ono presudBa onoj trojici UZPovaca? Hocel poslije presudBe Covic il Bake imat jaci adut? :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11915 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

512MB wrote:Nego kad je ono presudBa onoj trojici UZPovaca? Hocel poslije presudBe Covic il Bake imat jaci adut? :D
Kakav Bake, on je u stanju izgubiti partiju saha sa kraljicom i dva topa fore.
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#11916 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mixone1995 »

Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#11917 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by oakville »

mixone1995 wrote:Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
1. Dragan Čović na vlasti sad i zauvijek
2. HDZ na vlasti sad i zauvijek
3. Dragan Čović i HDZ na vlasti sad i zauvijek
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#11918 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mixone1995 »

oakville wrote:
mixone1995 wrote:Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
1. Dragan Čović na vlasti sad i zauvijek
2. HDZ na vlasti sad i zauvijek
3. Dragan Čović i HDZ na vlasti sad i zauvijek
Ok, ali moze li malo detaljnije hahahah kako ce se brojati glasovi Hrvata i Bosnjaka? to nisam skontao .. :mrgreen: hoce li imati neke veze kantoni/opcine .. kako, sta?
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#11919 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by volta dzontra »

mixone1995 wrote:Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
"Treci entitet, podjela Bosne, izdaja Bosne, crtanje granica, uzp, ozivljavanje Herceg Bosne, torovi, aparthejdi, Palestina, fasizam..."

evo pa uberi sta ti se najbolje rimuje
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#11920 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

mixone1995 wrote:Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
Da probam objasniti koristeći članke sa interneta.


HNS BiH je javnosti dostavio i svoj prijedloge izmjena izbornog zakona po kojemu bi se dvojica članova Predsjedništva BiH, jedan Hrvat i Bošnjak birali s područja Federacije BiH i to uz uvjet da dobiju dovoljnu potporu iz općina gdje su Hrvati, odnosno Bošnjaci većina. Na taj način bi se izbjeglo da pet puta brojniji Bošnjaci u Federaciji BiH ponovno biraju hrvatskog člana predsjedništva kao što je to bilo u dva navrata kada je biran Željko Komšić od 2006. do 2014.

U najkraćem, koristeći popis stanovnika 2013.
U FBiH se formiraju 3 ad hoc izborna područja: A,B i C.

U Izborno područje A se ubrajaju općine u kojima živi više od 2/3 bošnjačkog naroda.
U izborno područje B se ubrajaju općine u kojima živi više od 2/3 hrvatskoga naroda
U izborno područje C ulaze sve ostale općine, među kojima je npr. Novi Travnik

Za člana Predsjedništva iz reda Hrvata bio bi izabran Hrvat koji bi osvojio najveći broj glasova među hrvatskim kandidatima uz uvjet da je u izbornim područjima B+C osvojio veći broj glasova nego u područjima A+C .

U izbornom zakonu se ne spominje nacionalnost kandidata, pa bi se na taj način formalno poštovala presuda Europskog suda za ljudska prava u slučaju »Sejdić i Finci«, u kojemu su se Židov, Jakob Finci i Rom, Dervo Sejdić žalili na nemogućnost kandidiranja na izborima za najviše dužnosti u državi.

Kod izbora izaslanika koji za gornji nacionalno koncipirani Dom naroda Parlamenta Federacije BiH, HNS BiH traži da se uravnoteži broj izaslanika s obzirom na udjel Hrvata u pojedinim županijama iz kojih se biraju taj dom.

Tako bi se po novom prijedlogu pet Hrvata biralo iz Hercegovačko-neretvanske županije, iz Srednjobosanske četiri, iz Zapadnohercegovačke tri, Hercegbosanske županije dva izaslanika, dok bi Posavska, Zeničko-dobojska i Tuzlanska županija birale po jednoga izaslanika. Zbog malog broja Hrvata koji žive u Sarajevskoj županiji, Bosansko-podrinjskoj i Unsko-sanskoj županiji tamo se ne bi birao nijedan hrvatski izaslanik.

Stranke HNS-a predložile su i izmjene Izbornog zakona zbog grada Mostara kojim bi se provela presuda Ustavnog suda BiH iz 2010. kojom su osporene odredbe izbornog zakona BiH o tome gradu i zbog čega izbori nisu održani već više od osam godina.
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#11921 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mixone1995 »

Novak20 wrote:
mixone1995 wrote:Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
Da probam objasniti koristeći članke sa interneta.


HNS BiH je javnosti dostavio i svoj prijedloge izmjena izbornog zakona po kojemu bi se dvojica članova Predsjedništva BiH, jedan Hrvat i Bošnjak birali s područja Federacije BiH i to uz uvjet da dobiju dovoljnu potporu iz općina gdje su Hrvati, odnosno Bošnjaci većina. Na taj način bi se izbjeglo da pet puta brojniji Bošnjaci u Federaciji BiH ponovno biraju hrvatskog člana predsjedništva kao što je to bilo u dva navrata kada je biran Željko Komšić od 2006. do 2014.

U najkraćem, koristeći popis stanovnika 2013.
U FBiH se formiraju 3 ad hoc izborna područja: A,B i C.

U Izborno područje A se ubrajaju općine u kojima živi više od 2/3 bošnjačkog naroda.
U izborno područje B se ubrajaju općine u kojima živi više od 2/3 hrvatskoga naroda
U izborno područje C ulaze sve ostale općine, među kojima je npr. Novi Travnik

Za člana Predsjedništva iz reda Hrvata bio bi izabran Hrvat koji bi osvojio najveći broj glasova među hrvatskim kandidatima uz uvjet da je u izbornim područjima B+C osvojio veći broj glasova nego u područjima A+C .

U izbornom zakonu se ne spominje nacionalnost kandidata, pa bi se na taj način formalno poštovala presuda Europskog suda za ljudska prava u slučaju »Sejdić i Finci«, u kojemu su se Židov, Jakob Finci i Rom, Dervo Sejdić žalili na nemogućnost kandidiranja na izborima za najviše dužnosti u državi.

Kod izbora izaslanika koji za gornji nacionalno koncipirani Dom naroda Parlamenta Federacije BiH, HNS BiH traži da se uravnoteži broj izaslanika s obzirom na udjel Hrvata u pojedinim županijama iz kojih se biraju taj dom.

Tako bi se po novom prijedlogu pet Hrvata biralo iz Hercegovačko-neretvanske županije, iz Srednjobosanske četiri, iz Zapadnohercegovačke tri, Hercegbosanske županije dva izaslanika, dok bi Posavska, Zeničko-dobojska i Tuzlanska županija birale po jednoga izaslanika. Zbog malog broja Hrvata koji žive u Sarajevskoj županiji, Bosansko-podrinjskoj i Unsko-sanskoj županiji tamo se ne bi birao nijedan hrvatski izaslanik.

Stranke HNS-a predložile su i izmjene Izbornog zakona zbog grada Mostara kojim bi se provela presuda Ustavnog suda BiH iz 2010. kojom su osporene odredbe izbornog zakona BiH o tome gradu i zbog čega izbori nisu održani već više od osam godina.
Hvala puno, sada su mi stvari mnogo jasnije :thumbup: :)
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#11922 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Mirza007 »

mixone1995 wrote:Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
Odakle ti i sama primisao da ce taj prijedlog rasistickog zakona ".....izgleda uspjeti"?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11923 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

volta dzontra wrote:
mixone1995 wrote:Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
"Treci entitet, podjela Bosne, izdaja Bosne, crtanje granica, uzp, ozivljavanje Herceg Bosne, torovi, aparthejdi, Palestina, fasizam..."

evo pa uberi sta ti se najbolje rimuje
Kolega, mislim da ste zaboravili dodati i ''rasizam''.
Ako već opisujete predloženi izborni zakon držite se matrice.
BAK-eV
Posts: 1856
Joined: 17/10/2012 18:53

#11924 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BAK-eV »

Novak20 wrote:
mixone1995 wrote:Malo je offtopic, ali da li bi neko bio ljubazan da mi u tri recenice napise kakav je to novi prijedlog izbornog zakona koji je predlozio HDZ, i koji ce izgleda uspjeti .. koje su promjene u odnosu na ovaj sadasnji? hvala :)
Da probam objasniti koristeći članke sa interneta.


HNS BiH je javnosti dostavio i svoj prijedloge izmjena izbornog zakona po kojemu bi se dvojica članova Predsjedništva BiH, jedan Hrvat i Bošnjak birali s područja Federacije BiH i to uz uvjet da dobiju dovoljnu potporu iz općina gdje su Hrvati, odnosno Bošnjaci većina. Na taj način bi se izbjeglo da pet puta brojniji Bošnjaci u Federaciji BiH ponovno biraju hrvatskog člana predsjedništva kao što je to bilo u dva navrata kada je biran Željko Komšić od 2006. do 2014.

U najkraćem, koristeći popis stanovnika 2013.
U FBiH se formiraju 3 ad hoc izborna područja: A,B i C.

U Izborno područje A se ubrajaju općine u kojima živi više od 2/3 bošnjačkog naroda.
U izborno područje B se ubrajaju općine u kojima živi više od 2/3 hrvatskoga naroda
U izborno područje C ulaze sve ostale općine, među kojima je npr. Novi Travnik

Za člana Predsjedništva iz reda Hrvata bio bi izabran Hrvat koji bi osvojio najveći broj glasova među hrvatskim kandidatima uz uvjet da je u izbornim područjima B+C osvojio veći broj glasova nego u područjima A+C .

U izbornom zakonu se ne spominje nacionalnost kandidata, pa bi se na taj način formalno poštovala presuda Europskog suda za ljudska prava u slučaju »Sejdić i Finci«, u kojemu su se Židov, Jakob Finci i Rom, Dervo Sejdić žalili na nemogućnost kandidiranja na izborima za najviše dužnosti u državi.

Kod izbora izaslanika koji za gornji nacionalno koncipirani Dom naroda Parlamenta Federacije BiH, HNS BiH traži da se uravnoteži broj izaslanika s obzirom na udjel Hrvata u pojedinim županijama iz kojih se biraju taj dom.

Tako bi se po novom prijedlogu pet Hrvata biralo iz Hercegovačko-neretvanske županije, iz Srednjobosanske četiri, iz Zapadnohercegovačke tri, Hercegbosanske županije dva izaslanika, dok bi Posavska, Zeničko-dobojska i Tuzlanska županija birale po jednoga izaslanika. Zbog malog broja Hrvata koji žive u Sarajevskoj županiji, Bosansko-podrinjskoj i Unsko-sanskoj županiji tamo se ne bi birao nijedan hrvatski izaslanik.

Stranke HNS-a predložile su i izmjene Izbornog zakona zbog grada Mostara kojim bi se provela presuda Ustavnog suda BiH iz 2010. kojom su osporene odredbe izbornog zakona BiH o tome gradu i zbog čega izbori nisu održani već više od osam godina.
Pitanje br1:
Posto je Bosnjaka pet puta vise, hoce li onda po ovom modelu bosnjacki clan Predsjednistva imati pet puta vece ovlasti?

Pitanje br2:
Ako se zbog malog broja Hrvata u KS, BPK i USK ne biraju hrvatski izaslanici onda da to isto primjenimo na Federaciju i drzavni nivo?

Pitanje br3:
Za ostale nivo vlasti isti kriterij kao pod 1).
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11925 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

BAK-eV wrote:
Pitanje br1:
Posto je Bosnjaka pet puta vise, hoce li onda po ovom modelu bosnjacki clan Predsjednistva imati pet puta vece ovlasti?

Pitanje br2:
Ako se zbog malog broja Hrvata u KS, BPK i USK ne biraju hrvatski izaslanici onda da to isto primjenimo na Federaciju i drzavni nivo?

Pitanje br3:
Za ostale nivo vlasti isti kriterij kao pod 1).
1. - Neće u odnosu na druga dva člana. Ne znam ni što bi imao?
2. - ''onda da to isto primjenimo na Federaciju'' ???? Ne kontam. Pa evo upravo pojkušavamo primjeniti na Federaciju. ''državni nivo'' ??? Ne kontam. Koga ili šta primjeniti na državni nivo? Hrvati u KS, BPK, USK... državni nivo? O čemu se radi?
3. ''pod 1'' ??? Što je sad pod 1 ???

Jebote život, ne bi ti pitanja skontali i razumjeli Moša Pijade i Emerik Blum zajedno ni poslije 3 godine mozganja...a beli su pametni ljudi bili...k'o i svi Židovi, hvala Bogu.
Post Reply