Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
emmir1
Posts: 4486
Joined: 07/06/2013 15:28

#11876 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

Kako to izgleda po Hrvatima i Srbima

Bošnjaci su saradnici teroristima i ako se desi ne daj Bože teroristicki napad...to je jer Bosnjaci i njihova vlast pripremaju teroriste za napad

A napadi u Njemackoj, UK, Francuskoj, Belgiji, Španiji....

To je jer se oni bore protiv terorizma

Terorizam je opasnost za sve, mi smo borci protiv terorizma no to ne iskljucuje da smo ugroženi kao i ostatak Evrope
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11877 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

emmir1 wrote:Hafise moj dobri

Naslov

Dok Evropa ganja teroriste BIH ih pušta na slobodu

Nije ništa drugo do hrvatska kuhinja, ništa manje ništa više

Jer znamo da sve naše službe rade protiv terorizma i aktivni su saradnici svim sigurnosnim svjetskim službama.

Imamo i rezultate, hapšenja, privođenja, smanjenje odlazaka...itd...itd

I ovaj dvojac je obrađen i pod stalnim nadzorom su.

Mi imamo jedan mali procenat ljudi koji su radikalni no sa tim se borimo...od islamske zajednice do svih službi

Ovo podvaljivanje da smo saradnici teroristima je ponavljam samo hrvatska propaganda a znamo zbog čega

Stoga, tvoje tvrdnje su vrijeđanje inteligencije te molim te me zaobiđi da ne bih došao u iskušenje da odgovorim kako spada
Moju uzjavu ''Jesu li i hoće li sigurnosne službe naše zemlje išta poduzeti po tom pitanju, spada u temu Ekspanzija terorizma a ne turizma'' svrstavati u podvaljivanje ''da STE suradnici s teroristima'' je više nego nedobronamjerno i govori više o tebi nego o meni.

I još nešto, da nije što jest, da se covo desilo prije deset-petnaest godina sada bi imali stanovitu podršku kao i za oni delegati iz ''Alžirske grupe''. Jebote, kad se samo sjetim koliko sam samo suza prolio zbog izručivanja USA deportiranih ''državljana BiH''.
Sva sreća pa su elementi poput Tarika Sadovića i sličnih trajno uklonjeni iz siguronosnih službi...doduše i to jedva na jedvite jade i na američki pritisak. Tako da se sad može reći da se koliko-toliko borimo protiv tog vida terorizma.

Molim te, da me zaobiđeš ubuduće, jer ću te staviti u filter bez mogućnosti pomilovanja, a o reviziji i ne sanjaj.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#11878 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Opet negdje curi... :mrgreen:
Hafis, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#11879 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

Sve izglednija džamija u Neumu.

https://faktor.ba/vijest/ovo-su-ostaci- ... umu-261622

....Naravno, prije realizacije ideje o upostavljanju džemata u Neumu, kod federalnih vlasti treba snažno insistirati na izgradnji puta Stolac - Neum, čime bi Neum bio mnogo bolje bio povezan s unutrašnjošću zemlje, Mostarom i Sarajevom, što bi, naravno, omogućilo češće posjete iz tog dijela BiH, povećanje interesa za nekretnine u Neumu, pa i uređenje vjerskog života.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#11880 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Novak20 wrote:Sve izglednija džamija u Neumu.

https://faktor.ba/vijest/ovo-su-ostaci- ... umu-261622

....Naravno, prije realizacije ideje o upostavljanju džemata u Neumu, kod federalnih vlasti treba snažno insistirati na izgradnji puta Stolac - Neum, čime bi Neum bio mnogo bolje bio povezan s unutrašnjošću zemlje, Mostarom i Sarajevom, što bi, naravno, omogućilo češće posjete iz tog dijela BiH, povećanje interesa za nekretnine u Neumu, pa i uređenje vjerskog života.
Cuj u Neumu? Pa valjda se to podrazumijeva.
Slusam da bi mogla jedna i u Makarskoj bar sezonska. :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11881 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Ako igdje treba još jedna džamija, to je u Doljanima. I to, ako ništa barem sezonska. Upravo iz razloga višesatnih zastoja zbog prelaska granice. I to bi pomoglo uređenju vjerskog života dok se ne izgradi cesta Stolac-Neum.
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#11882 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by jazzer »

Za pocetak bi trebao po jedan mesdzid u Zaostrogu i Makarskoj. :)

Dok se okupi dzemat, organizuje a onda i dzamije graditi, zasto da ne? :)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11883 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Ne treba zaboraviti i Gradac, Drvenik, Podgoru, Brela..u stvari ima toga dosta. Trebat će to dobro sve isplanirati.
Ne znam kakva je situacija između Metkovića i Komarne.
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#11884 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by and »

Hafis wrote:
emmir1 wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/dok-europ ... du-1189519



Svaki dan vrijedno rade.

Inace ovaj novinar se posebno okomio na BIH, prošle godine je snimao Arapske turiste po BIH i pisao kako naseljavaju BIH
Naravno te članke objavljuje ljeti kada Arapa ima, zimi kada ih nema onda se ušuti.

Ljudima je vrlo lako prodat tu propagandu, dođe po Sarajevu ljeti kada ima turista iz arapskih država, snimaju ih i onda pišu o Sarajevu kao leglu terorizma

To radi i RTRS
Mislim, ova tema zaista pokriva širok spektar, ali mislim da je ovo više za temu ''Ekspanzija terorizma'' nego za Velikosrpsku kužinu s HDZ spešls.
to ti je to.tema je upravo o teroristima
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#11885 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by and »

Hafis wrote:Ako igdje treba još jedna džamija, to je u Doljanima. I to, ako ništa barem sezonska. Upravo iz razloga višesatnih zastoja zbog prelaska granice. I to bi pomoglo uređenju vjerskog života dok se ne izgradi cesta Stolac-Neum.
a ima granica? :thumbup:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11886 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

and wrote:
Hafis wrote:
emmir1 wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/dok-europ ... du-1189519



Svaki dan vrijedno rade.

Inace ovaj novinar se posebno okomio na BIH, prošle godine je snimao Arapske turiste po BIH i pisao kako naseljavaju BIH
Naravno te članke objavljuje ljeti kada Arapa ima, zimi kada ih nema onda se ušuti.

Ljudima je vrlo lako prodat tu propagandu, dođe po Sarajevu ljeti kada ima turista iz arapskih država, snimaju ih i onda pišu o Sarajevu kao leglu terorizma

To radi i RTRS
Mislim, ova tema zaista pokriva širok spektar, ali mislim da je ovo više za temu ''Ekspanzija terorizma'' nego za Velikosrpsku kužinu s HDZ spešls.
to ti je to.tema je upravo o teroristima
Nije istina. To ti je klasično fašističko razmišljanje, i to me doista iznenađuje, obzirom da su takova razmišljanja nespodobiva s dokazanim internet patrijotima.
Spomenuta su braća samo suspektna s gledišta njemačkih siguronosnih službi, i ni po čemu ih se na temelju toga ne može proglasiti teroristima.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11887 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote: Spomenuta su braća samo suspektna s gledišta njemačkih siguronosnih službi, i ni po čemu ih se na temelju toga ne može proglasiti teroristima.
Pa nismo mi njemacka pudlica kao stanovita susjedna drzava. :wink:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11888 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

seln wrote:
Hafis wrote: Spomenuta su braća samo suspektna s gledišta njemačkih siguronosnih službi, i ni po čemu ih se na temelju toga ne može proglasiti teroristima.
Pa nismo mi njemacka pudlica kao stanovita susjedna drzava. :wink:
Tako je. Svako društvo ima svoje zasebnosti.
Ako Njemce njihovo ponašanje zabrinjava, to je njihov problem. U nas takvih ima na tisuće, pa se ne sekiramo nimalo. Kakvi god da su - naši su :)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11889 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:U nas takvih ima na tisuće, pa se ne sekiramo nimalo. Kakvi god da su - naši su :)
Tako je, Allah te nagrdio! :D
Da preciziramo, po Koljindi su tocno tri tisuce terorista nazocne u BiH.
Sada, +2.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11890 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

:lol:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11891 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Umjesto da trošimo vrijeme na gluposti kao što je HDZ-ov prijedlog izmjena Izbornog zakona, kanal na hrvatskom i sl. važnije je da se okrenemo hiljadama terorista u BiH.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11892 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

arzuhal wrote:Umjesto da trošimo vrijeme na gluposti kao što je HDZ-ov prijedlog izmjena Izbornog zakona, kanal na hrvatskom i sl. važnije je da se okrenemo hiljadama terorista u BiH.
Tako je, svaka ti je k'o iz Evanđelja.
Jebeš mogućnost neimplementacije izbora 2018. s problemima kao što je prijeteća gradnja mosta na bosanskom moru ili nepostojanje džamije u Neumu.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11893 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:
arzuhal wrote:Umjesto da trošimo vrijeme na gluposti kao što je HDZ-ov prijedlog izmjena Izbornog zakona, kanal na hrvatskom i sl. važnije je da se okrenemo hiljadama terorista u BiH.
Tako je, svaka ti je k'o iz Evanđelja.
Jebeš mogućnost neimplementacije izbora 2018. s problemima kao što je prijeteća gradnja mosta na bosanskom moru ili nepostojanje džamije u Neumu.
Jebes izbore i implementaciju... kad je se nesto promijenilo poslije izbora?
Vas guzi Cirilo, nas Bakir, Srbe Mile... and carry on.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11894 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Hafis wrote:
arzuhal wrote:Umjesto da trošimo vrijeme na gluposti kao što je HDZ-ov prijedlog izmjena Izbornog zakona, kanal na hrvatskom i sl. važnije je da se okrenemo hiljadama terorista u BiH.
Tako je, svaka ti je k'o iz Evanđelja.
Jebeš mogućnost neimplementacije izbora 2018. s problemima kao što je prijeteća gradnja mosta na bosanskom moru ili nepostojanje džamije u Neumu.
Mislim da neće biti nikakvih problema ni za održavanja ni za implementaciju rezultata općih izbora 2018. godine, osim možda neke uobičajene vrste blokade i opstrukcije HDZ-a HZHB-a na što smo već svi navikli...A za most ili džamiju ne brinem, također...Neka Poskok brine o tome i Mario Karamatić, i svi nositelji europskih vrijednosti na čelu s Miloradom Dodikom...

Mene brinu hiljade terorista, to meni ne da mira...
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11895 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

seln wrote: Jebes izbore i implementaciju... kad je se nesto promijenilo poslije izbora?
Mene je baš bio zatekao s pitanjem, jbt sav se sledih na tren, kontam štačemu, kučemo...More doć' do kakve blokade, do zastoja u reformama i to...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#11896 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Ono kad vlast krene prijetiti neimplementacijom izbora...

... mada su sigurni da ce ponovo pobijediti na tim izborima

:D

I onda ce da krive opoziciju, komunjare, djuleniste, orjunase, ateiste, pedere i trandze, Sorosa i Bilderberg grupu.

Uglavnom, bas ce nas zajebat sto nece implementirati rezultate izbora na kojim ce pobijediti. Ono, molim vas nemojte.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11897 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

Ja mislim da bi hrvatska politika u BiH morala biti agresivnija i drskija, dosta je više bošnjačkog meljanja i zatiranja, unitarizam im na uši izlazi a Hrvati samo stoje i gledaju...I mislim da bi takvu politiku morala potpomognuti i Hrvatska, dosta je gledanja sa strane...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#11898 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

arzuhal wrote:Ja mislim da bi hrvatska politika u BiH morala biti agresivnija i drskija, dosta je više bošnjačkog meljanja i zatiranja, unitarizam im na uši izlazi a Hrvati samo stoje i gledaju...I mislim da bi takvu politiku morala potpomognuti i Hrvatska, dosta je gledanja sa strane...
Sve navedeno, plus da se niposto ne implementiraju rezultati izbora :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#11899 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Blokirati vec blokirano. :roll:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11900 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

arzuhal wrote:
Hafis wrote:
arzuhal wrote:Umjesto da trošimo vrijeme na gluposti kao što je HDZ-ov prijedlog izmjena Izbornog zakona, kanal na hrvatskom i sl. važnije je da se okrenemo hiljadama terorista u BiH.
Tako je, svaka ti je k'o iz Evanđelja.
Jebeš mogućnost neimplementacije izbora 2018. s problemima kao što je prijeteća gradnja mosta na bosanskom moru ili nepostojanje džamije u Neumu.
Mislim da neće biti nikakvih problema ni za održavanja ni za implementaciju rezultata općih izbora 2018. godine
Volio bih da dijelim taj optimizam, ali na žalost ne vidim na čemu ga temeljiti.
Post Reply