Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#11851 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by nightvision »

Alfons Kauders wrote:Bin Laden, Handzar Divizija ovo ono. Krenu pricati o ekonomiji, zavrse na El Mudzahidu.

Jos malo pa hrvatski mediji nece moci objaviti ni vremensku prognozu da Bosnjake ne opisu kao teroriste i naciste.

A onda se pitaju zasto odnosi nisu dobri. :lol:
Onda u poluvremenu tarik udje s klupe i zada autogo s p'o terena nicim izazvan i jos mu navijaci pljescu.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#11852 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

emmir1 wrote:Da.

Ne bi bilo loše otvorit posebnu temu gdje bi postavljali te linkove i naslove sa njihovih medija....čisto da propratimo sve na jednom mjestu
Bujrum ako ti nije mrsko. Ja cu rado navracati da ubacim nesto novo. Materijala nece nedostajati. :)
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#11853 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by muha_sa »

kako vam se da to citat :?
sportman1
Posts: 1505
Joined: 26/12/2013 22:36

#11854 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by sportman1 »

emmir1 wrote:Gledam ove neke portale prije svih Poskok i Većernji...

Oni tačno imaju zadatak svaki dan pustiti neki propagandisticki članak o TZV. Armiji koja je teroristicka i zlocinacka...
O Bošnjacima koje žele islamsku državu...uglavnom da nas na svaki način povežu sa terorizmom

i jos hoce tv usred sarajva!!!!
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#11855 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by nightvision »

sportman1 wrote:i jos hoce tv usred sarajva!!!!
Mecsini da nece tv usred saraj'va nego usred hercegovine. Posto je to teritorija koju ciljaju televizijskim signalom.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#11857 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Streptokok »

+ majorizacija
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#11858 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

Alfons Kauders wrote:
emmir1 wrote:Gledam ove neke portale prije svih Poskok i Većernji...

Oni tačno imaju zadatak svaki dan pustiti neki propagandisticki članak o TZV. Armiji koja je teroristicka i zlocinacka...
O Bošnjacima koje žele islamsku državu...uglavnom da nas na svaki način povežu sa terorizmom
Bin Laden, Handzar Divizija ovo ono. Krenu pricati o ekonomiji, zavrse na El Mudzahidu.

Jos malo pa hrvatski mediji nece moci objaviti ni vremensku prognozu da Bosnjake ne opisu kao teroriste i naciste.

A onda se pitaju zasto odnosi nisu dobri. :lol:
Kasne, jer Bakir je već ubacio u drugu brzinu - revizije bošnjačkog nacionalsocijalizma. Više nije aktuelna Sirija, povratnici, vehabije i sl. Sad se fura Mustafa Busuladžić i ta škvadra, te antikomunizam, što je moramo priznati, pored svih osuda IN. Valja formirati antiruski front u BiH - ukrajinizacija.
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11859 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Novak20 wrote:
Hrvati islamske vjeroispovijesti. Nikakvo čudo.

Kakav je to HRVAT koji se odrekao katolicanstva?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#11860 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Ovdje nabijem prvo novinara koji je vecinu od teksta izmislio, drugo nabijem onoga ko mu je ponudio pare i trece i ovog jadu koji se prodao.

Sve u svemu mislim da je ovo falsh propaganda.
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#11861 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

BHCluster wrote:
Novak20 wrote:
BHCluster wrote:
Neka je Allah zadovoljan.
Hrvati islamske vjeroispovijesti. Nikakvo čudo.

Kakav je to HRVAT koji se odrekao katolicanstva?
:lol: :lol: :lol: :lol:

I ja se to pitam. :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#11862 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Image

Citam ovo...
Projekt izgradnje Memorijalnog centra "Groblje mira" na lokalitetu Bile, između Širokog Brijega i Mostara, pokrenuo je Odjel za Drugi svjetski i Domovinski rat Hrvatskog narodnog sabora Bosne i Hercegovine. Voditelj Odjel za Drugi svjetski i Domovinski rat Ilija Vrljić podsjetio je da je Groblje mira zamišljeno kao hrvatsko nacionalno i međunarodno spomen područje, skupno mjesto žrtava iz Drugog svjetskog i Domovinskog rata na kojem će biti podignuto 50.000 križeva s imenima i prezimenima poginulih vojnika i civila.
... i pitam se gdje u svemu ovome ono silno cvijece sto je izginulao za pravu Hrvatsku? :lol:
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#11863 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by orinoco »

Maraschino wrote:
Ovdje nabijem prvo novinara koji je vecinu od teksta izmislio, drugo nabijem onoga ko mu je ponudio pare i trece i ovog jadu koji se prodao.

Sve u svemu mislim da je ovo falsh propaganda.
Pa jedan je bog, svejedno je kako mu se moli :D
“Jednog dana dok sam čistio te urede prišao mi je vlasnik, inače musliman, reći ću samo s našeg govornog područja i upitao da li bih ja to učinio? Ponudio mi je 30 tisuća eura u kešu i super dobar posao u Švedskoj. Vrbovao me i ja sam pristao, jer ipak su to pare. Za te pare kod nas u Bosni mogu kupiti stan, ako se ikada vratim, a ako se i ne vratim, a mislim da neću, imam bar nešto para za kakav-takav život, jer iz Bosne nisam ništa ni donio. Osim uspomena. Uglavnom tužnih. A zašto čitav život tugovati kada su najbolje godine ispred mene. I zar je više važna vjera, pa jedan je Bog. Ionako kada se rodimo ne dopuste nam da sami biramo vjeru. Ni ime. Drugi nam odrede i ime i vjeru. To nam dadnu. Ta neće nam dati pare” – iznosi Darko svoje mišljenje ..
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11864 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Otkud Darko katolik?
Nešto prebiram po glavi, svakakvih sam ljudi upoznao u karijeri, ali za Darku katolika još ne čuh.

Inače, ako jeste, neka je. Vrijeme je da se pojača kontraobavještajni rad i u tom segmentu. Njegova današnja žrtva sigurno nije uzaludna.
Ne možemo svi u špijune, mora netko i kuću čuvati :)
Škobo Habu
Posts: 9022
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#11865 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

emmir1 wrote:Gledam ove neke portale prije svih Poskok i Većernji...

Oni tačno imaju zadatak svaki dan pustiti neki propagandisticki članak o TZV. Armiji koja je teroristicka i zlocinacka...
O Bošnjacima koje žele islamsku državu...uglavnom da nas na svaki način povežu sa terorizmom
Gro intelektualni "gromada", u rasponu od Raspudića preko Zirduma pa do Milovića, upravo koriste izraz tzv. A BIH, kako bi kroz to pokušali osporiti njen legalitet i legitimitet. Sa druge strane, VRS Ratka Mladića za njih nije takozvana, već vojna sila koja je imala apsolutan legitimitet na teritoriji BiH!?

O HVO da i ne govorimo. Da nije bilo HVO-a 92. i 93. godine u Istočnoj Bosni, goraždanska slobodna teritorija se ne bi protezala od višegradske hidrocentrale pa sve do Trnova i Igmana. Zapamtite to dobro.
Škobo Habu
Posts: 9022
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#11866 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

BHCluster wrote:Image

Citam ovo...
Projekt izgradnje Memorijalnog centra "Groblje mira" na lokalitetu Bile, između Širokog Brijega i Mostara, pokrenuo je Odjel za Drugi svjetski i Domovinski rat Hrvatskog narodnog sabora Bosne i Hercegovine. Voditelj Odjel za Drugi svjetski i Domovinski rat Ilija Vrljić podsjetio je da je Groblje mira zamišljeno kao hrvatsko nacionalno i međunarodno spomen područje, skupno mjesto žrtava iz Drugog svjetskog i Domovinskog rata na kojem će biti podignuto 50.000 križeva s imenima i prezimenima poginulih vojnika i civila.
... i pitam se gdje u svemu ovome ono silno cvijece sto je izginulao za pravu Hrvatsku? :lol:
Gle čuda, nigdje ni riječi o politizaciji žrtava iz ovoga posljednjeg, i iz doba WW 2 rata, kako nam konstantno razni raspudići, gatala, zirdumi i mnogi drugi pokušavaju otvoriti oči u bošnjačkom slučaju sa Srebrenicom!?


Zanimljivo.
Novak20
Posts: 13964
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#11867 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

Extra povod za super ideju. Izgradnja male džamije u selu svog porijekla. :D

„Trebamo naći način, prostora i mjesta da uspostavimo džemat i u Neumu“, na svečanom otvorenju džamije u Dlancu kod Berkovića poručio je mostarski muftija mr. Salem ef. Dedović, prenosi INS.

Muftija je ovo kazao potaknut pregalaštvom sarajevske porodice Sadžak koja je vlastitim sredstvima izgradila malu džamiju u selu svog porijekla.

„Bosna i Hercegovina je pomorska zemlja. BiH ima pomorski grad Neum i 24 kilometra morske obale. Bosni i Hercegovini ne mogu oduzeti pravo da imamo izlaz na međunarodne vode, da imamo pristup otvorenom moru. Neum je dio BiH. Neum je dio Mostarskog muftijstva. Neum je jedan naš džemat! Tamo postoje Bošnjaci koji imaju svoja imanja, svoje kuće, u njega ljudi dolaze odmarati. Organizacija džemata i vjerskog života u Neumu je izraz prirodnih vjerskih potreba našega čovjeka. Nije to izraz nikakvog inata već velike, nepatvoren ljubavi u dragoga Boga“, kazao je muftija Dedović.

Dodao je kako je stalno suočen sa sličnim incijativama od strane bošnjačkog stanovništva koje tamo obitava, posebno tokom ljetnih mjeseci.

„Uspostava džemata u Neumu je izraz potrebe našeg čovjeka, ne samo u sezoni, već tokom čitave godine“, dodao je muftija.

Izaslanik reisu-l-uleme IZ u BiH, bihaćki muftija Hasan ef. Makić u svom govoru snažno je podržao ideju muftije Dedovića o organizaciji vjerskog života u Neumu kazavši da tu ideju treba podržati cijela Bosna i Hercegovina.

„To je od velikog značaja za Bošnjake muslimane i tu ne smije biti nikakve dileme“, poručio je muftija Makić.
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#11868 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by baglama »

Hafis wrote:Otkud Darko katolik?
Nešto prebiram po glavi, svakakvih sam ljudi upoznao u karijeri, ali za Darku katolika još ne čuh.

Inače, ako jeste, neka je. Vrijeme je da se pojača kontraobavještajni rad i u tom segmentu. Njegova današnja žrtva sigurno nije uzaludna.
Ne možemo svi u špijune, mora netko i kuću čuvati :)
Eto ti u centru 2 u evoni moga kuma
:'(
emmir1
Posts: 4490
Joined: 07/06/2013 15:28

#11869 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

https://m.vecernji.hr/vijesti/dok-europ ... du-1189519



Svaki dan vrijedno rade.

Inace ovaj novinar se posebno okomio na BIH, prošle godine je snimao Arapske turiste po BIH i pisao kako naseljavaju BIH
Naravno te članke objavljuje ljeti kada Arapa ima, zimi kada ih nema onda se ušuti.

Ljudima je vrlo lako prodat tu propagandu, dođe po Sarajevu ljeti kada ima turista iz arapskih država, snimaju ih i onda pišu o Sarajevu kao leglu terorizma

To radi i RTRS
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11870 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

emmir1 wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/dok-europ ... du-1189519



Svaki dan vrijedno rade.

Inace ovaj novinar se posebno okomio na BIH, prošle godine je snimao Arapske turiste po BIH i pisao kako naseljavaju BIH
Naravno te članke objavljuje ljeti kada Arapa ima, zimi kada ih nema onda se ušuti.

Ljudima je vrlo lako prodat tu propagandu, dođe po Sarajevu ljeti kada ima turista iz arapskih država, snimaju ih i onda pišu o Sarajevu kao leglu terorizma

To radi i RTRS
Mislim, ova tema zaista pokriva širok spektar, ali mislim da je ovo više za temu ''Ekspanzija terorizma'' nego za Velikosrpsku kužinu s HDZ spešls.
emmir1
Posts: 4490
Joined: 07/06/2013 15:28

#11871 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

Hafis wrote:
emmir1 wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/dok-europ ... du-1189519



Svaki dan vrijedno rade.

Inace ovaj novinar se posebno okomio na BIH, prošle godine je snimao Arapske turiste po BIH i pisao kako naseljavaju BIH
Naravno te članke objavljuje ljeti kada Arapa ima, zimi kada ih nema onda se ušuti.

Ljudima je vrlo lako prodat tu propagandu, dođe po Sarajevu ljeti kada ima turista iz arapskih država, snimaju ih i onda pišu o Sarajevu kao leglu terorizma

To radi i RTRS
Mislim, ova tema zaista pokriva širok spektar, ali mislim da je ovo više za temu ''Ekspanzija terorizma'' nego za Velikosrpsku kužinu s HDZ spešls.


A mi smo glupi pa ne prepoznajemo suštinu ovog djelovanja.


Ajde molim te
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11872 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

emmir1 wrote:
Hafis wrote:
emmir1 wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/dok-europ ... du-1189519



Svaki dan vrijedno rade.

Inace ovaj novinar se posebno okomio na BIH, prošle godine je snimao Arapske turiste po BIH i pisao kako naseljavaju BIH
Naravno te članke objavljuje ljeti kada Arapa ima, zimi kada ih nema onda se ušuti.

Ljudima je vrlo lako prodat tu propagandu, dođe po Sarajevu ljeti kada ima turista iz arapskih država, snimaju ih i onda pišu o Sarajevu kao leglu terorizma

To radi i RTRS
Mislim, ova tema zaista pokriva širok spektar, ali mislim da je ovo više za temu ''Ekspanzija terorizma'' nego za Velikosrpsku kužinu s HDZ spešls.


A mi smo glupi pa ne prepoznajemo suštinu ovog djelovanja.


Ajde molim te
Niste glupi, nego brkate pojmove terorizma i velikosrpske kuhinje s HDZ-ovim specijalitetima.
Ako je novinar i spomenuo ovaj dvojac, nije ništa slagao. Ljudi su deportirani iz Njemačke s opravdanom sumnjom da bi mogli biti opasni po nacionalnu sigurnost. Jesu li i hoće li sigurnosne službe naše zemlje išta poduzeti po tom pitanju, spada u temu Ekspanzija terorizma a ne turizma.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#11873 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Na Kolindinih 3000 terorista dobili smo jos 2?

Ne vidim problem. Zanemarivo, statistićki :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11874 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Gdje ima dima tu ima i vatre.
emmir1
Posts: 4490
Joined: 07/06/2013 15:28

#11875 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

Hafise moj dobri

Naslov

Dok Evropa ganja teroriste BIH ih pušta na slobodu

Nije ništa drugo do hrvatska kuhinja, ništa manje ništa više

Jer znamo da sve naše službe rade protiv terorizma i aktivni su saradnici svim sigurnosnim svjetskim službama.

Imamo i rezultate, hapšenja, privođenja, smanjenje odlazaka...itd...itd

I ovaj dvojac je obrađen i pod stalnim nadzorom su.

Mi imamo jedan mali procenat ljudi koji su radikalni no sa tim se borimo...od islamske zajednice do svih službi

Ovo podvaljivanje da smo saradnici teroristima je ponavljam samo hrvatska propaganda a znamo zbog čega

Stoga, tvoje tvrdnje su vrijeđanje inteligencije te molim te me zaobiđi da ne bih došao u iskušenje da odgovorim kako spada
Post Reply