"Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#76 Re: "Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Post by japin_mutapi »

Sjeca li se ko adijeve radio emisije na isv radiu za vrijeme rata
Mislim da se zvala insomnia ... isti fazon zadaju lafo neku temu i onda se jave ljudi i voditelji ppstavljaju glupa pitanja i dobijaju jos gluplje odgovvore

UGlavnom se raja oslobadala stresa i napetosti ali bilo je i psihicki nestabilnih koji su ozbiljno shvatali stvar

Vatrene ulice su tv verzija te radio emisije
Mada se generalno slazem da je zaista odvratno ismijavati bolesne ljude mislim da to nije bila prava namjera autora
Gori od adija i njegovih VU i CZ su rialiti sou-i i razni ekremi jevrici i supci tipa maca marinkovic
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#77 Re: "Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Post by suspect_zero »

japin_mutapi wrote:Sjeca li se ko adijeve radio emisije na isv radiu za vrijeme rata
Mislim da se zvala insomnia ... isti fazon zadaju lafo neku temu i onda se jave ljudi i voditelji ppstavljaju glupa pitanja i dobijaju jos gluplje odgovvore

UGlavnom se raja oslobadala stresa i napetosti ali bilo je i psihicki nestabilnih koji su ozbiljno shvatali stvar

Vatrene ulice su tv verzija te radio emisije
Mada se generalno slazem da je zaista odvratno ismijavati bolesne ljude mislim da to nije bila prava namjera autora
Gori od adija i njegovih VU i CZ su rialiti sou-i i razni ekremi jevrici i supci tipa maca marinkovic


Ne sjećam se te Adijeve Insomnie :? ....al' dobro pamtim Suadovu i Ajdinovu ''Insomniu'' koja je išla na studentskom IFM radiju, na Zidu i na samom kraju nekoliko emisija su odradili na Kalmanu. Išla četvrtkom čini mi se od 22 h.......znala sam se pišnut od smijeha :lol: :lol:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#78 Re: "Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Post by japin_mutapi »

Da u pravu si
Nije isv nego radio zid

Imena emisije se ne mogu sjetiti ako neko zna neka napise

edit ... uh izguglah nekako ime
Tegoba
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#79 Re: "Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Post by aldinjo »

A kako se zvala ona emisija na radiju što je vodio voditelj Arči? Mislim i da je i ona "išla" u ratu.
Naslovnica
Posts: 27934
Joined: 20/03/2013 15:38

#80 Re: "Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Post by Naslovnica »

aldinjo wrote:A kako se zvala ona emisija na radiju što je vodio voditelj Arči? Mislim i da je i ona "išla" u ratu.
Koliko me sjećanje služi:
Riba zvana svilena
Arčibald, dvije Snježane i četrnest kalaumaka
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#81 Re: "Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Post by aldinjo »

Naslovnica wrote:
aldinjo wrote:A kako se zvala ona emisija na radiju što je vodio voditelj Arči? Mislim i da je i ona "išla" u ratu.
Koliko me sjećanje služi:
Riba zvana svilena
Arčibald, dvije Snježane i četrnest kalaumaka
Njega je neko i malo tukao? Imao je nekih problema sa slušaocima. :)
User avatar
dragma
Posts: 3620
Joined: 19/02/2014 16:24
Location: Ja nisam odavle

#82 Re: "Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Post by dragma »

Baltazar_khan wrote:Sječam se kad je pričao nekakav delegat, ima sijedu kosu, u nekakvoj uniformi, pričao o vanzemaljcima, imao je nekakve antene, i ko fol on sa njima komunicira. Kako je bio smiješan, oplakao sam mu tad...
:thumbup:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#83 Re: "Vatrene ulice", SJEĆATE LI SE?

Post by aldinjo »

Na ovoj temi od početka se potencira priča kako je autor emisije Adi Sarajlić, a ustvari autor emisije je bio Saša Kaljanac.
Post Reply