Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
264
50%
 
Total votes: 527

peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#23651 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by peepeep »

febo_acm wrote:Postoji Kinguin buyer protection. Platis dollar prilikom transakcije i budes miran :D
Platio, tražili steam username i needitovane screenshotove. Ne pada mi na blagu pamet da im dam username.
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#23652 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mega Man X »

Hoće to kad uzimaš sa "grey market"..
Naslovnica
Posts: 27930
Joined: 20/03/2013 15:38

#23653 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Naslovnica »

De preporuku kako da malcu što jeftinije uvežem Minecraft, original?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#23654 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by seoBIH »

Zasto ne bi dao username? Zasticen si maksimalno sa 2step verification.
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#23655 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by febo_acm »

ne vidim kakav je problem sa username? Mislim platio si online karticom, pa ne znam kako je veci problem proslijediti username?!
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#23656 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by soul_eclipse »

Code: Select all

CALL OF DUTY WWII CRACKED-KONCEPT
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8766
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#23657 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

ferratilis wrote:Ako ne uzivas u igri nakon barem 2 sata, onda ne treba ni igrat. Nekoliko puta sam pokusao Mass Effect, trudio se da mi se svidi igra, ali ne ide nikako. A oba Kotora sam presao nekoliko puta. Elder Scrolls nijedan ne podnosim, ali sam Fallout New Vegas, koji ima slican gameplay, igrao do iznemoglosti. Sjecam se kad je izasao Morrowind, nije mi bilo jasno sta je tako posebno, meni je tad Gothic 2 bio vrh open world igara, uz Mafiu 1.

U Witcheru 3 trenutno imam oko 700 sati, stalno mu se vracam i nastavicu u buducnosti, ali razumijem zasto se ljudima ne svidja. Moras se prvo navici na tu igru da bi je cijenio. Isto kao Gothic 2, CDPR je negdje rekao da im je jedan od najvecih uzora Gothic 2, znaci ko ne voli Gothic, nece volit ni Witcher :D

ja sad prvi put prolazim Blood & Wine ekspaniziju pa slucajno naletim na ovo kad nisam pao sa stolice, ludi Poljaci :lol:

Image

Sjetio se odmah Poljaka na ESC 2014 :D :izet:

Image
User avatar
ferratilis
Posts: 7282
Joined: 25/11/2013 16:48

#23658 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

SanskiBiser wrote:
ferratilis wrote:Ako ne uzivas u igri nakon barem 2 sata, onda ne treba ni igrat. Nekoliko puta sam pokusao Mass Effect, trudio se da mi se svidi igra, ali ne ide nikako. A oba Kotora sam presao nekoliko puta. Elder Scrolls nijedan ne podnosim, ali sam Fallout New Vegas, koji ima slican gameplay, igrao do iznemoglosti. Sjecam se kad je izasao Morrowind, nije mi bilo jasno sta je tako posebno, meni je tad Gothic 2 bio vrh open world igara, uz Mafiu 1.

U Witcheru 3 trenutno imam oko 700 sati, stalno mu se vracam i nastavicu u buducnosti, ali razumijem zasto se ljudima ne svidja. Moras se prvo navici na tu igru da bi je cijenio. Isto kao Gothic 2, CDPR je negdje rekao da im je jedan od najvecih uzora Gothic 2, znaci ko ne voli Gothic, nece volit ni Witcher :D

ja sad prvi put prolazim Blood & Wine ekspaniziju pa slucajno naletim na ovo kad nisam pao sa stolice, ludi Poljaci :lol:
Ja sam skoro pao sa stolice kad sam vidio ovo u javnoj kuci u Witcheru 2 :D
Image



Ima jedan genijalan quest u B&W gdje Geralt pokusava podici novac iz banke. Dodjes na salter, trazi ti neku potvrdu, kaze idi na drugi salter. Odes tamo, treba ti neki dokument. Popnes se na sprat, kaze lik ne treba tebi ovaj papir, vrati se na drugi salter. Vratis se, zena otisla na pauzu. Onda moras kupit cvijece da joj poklonis da ti izda potvrdu :D Fakat ima genijalnih momenata, kako ozbiljnih tako i komicnih :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8766
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#23659 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

ferratilis wrote:
SanskiBiser wrote:
ferratilis wrote:Ako ne uzivas u igri nakon barem 2 sata, onda ne treba ni igrat. Nekoliko puta sam pokusao Mass Effect, trudio se da mi se svidi igra, ali ne ide nikako. A oba Kotora sam presao nekoliko puta. Elder Scrolls nijedan ne podnosim, ali sam Fallout New Vegas, koji ima slican gameplay, igrao do iznemoglosti. Sjecam se kad je izasao Morrowind, nije mi bilo jasno sta je tako posebno, meni je tad Gothic 2 bio vrh open world igara, uz Mafiu 1.

U Witcheru 3 trenutno imam oko 700 sati, stalno mu se vracam i nastavicu u buducnosti, ali razumijem zasto se ljudima ne svidja. Moras se prvo navici na tu igru da bi je cijenio. Isto kao Gothic 2, CDPR je negdje rekao da im je jedan od najvecih uzora Gothic 2, znaci ko ne voli Gothic, nece volit ni Witcher :D

ja sad prvi put prolazim Blood & Wine ekspaniziju pa slucajno naletim na ovo kad nisam pao sa stolice, ludi Poljaci :lol:
Ja sam skoro pao sa stolice kad sam vidio ovo u javnoj kuci u Witcheru 2 :D
Image



Ima jedan genijalan quest u B&W gdje Geralt pokusava podici novac iz banke. Dodjes na salter, trazi ti neku potvrdu, kaze idi na drugi salter. Odes tamo, treba ti neki dokument. Popnes se na sprat, kaze lik ne treba tebi ovaj papir, vrati se na drugi salter. Vratis se, zena otisla na pauzu. Onda moras kupit cvijece da joj poklonis da ti izda potvrdu :D Fakat ima genijalnih momenata, kako ozbiljnih tako i komicnih :D
hahaha Paperchase to sam sinoc radio, kao kad je nekad davno Geralt bio u Tusanu i odradio ugovor za onog lika i nije stigao naplatiti a ovaj u njegovo ime onda otvori mu racun u banci i stavi kao stednju da ima... kafkijanski kvest, kad onaj lik na klupi sjedi s njim pa naucio cekati u toj banci i kaze mu "znas one su sad na pauzi, moraju da jedu" :lol: ja sam parfem uzeo teti, tek na kraju bila opcija da nasiljem rijesis problem sa upravnikom banke ali zato vise ne mogu u banku ulaziti moram kod Vivaldija mijenjati valute :lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 7282
Joined: 25/11/2013 16:48

#23660 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Jel ovo neko od vas? :D

https://www.klix.ba/magazin/zanimljivos ... /171031134


gledaj noobova, na laptopu igraju :run:
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#23661 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by R9.. »

Pa i ja sam do prije godinu i po sve igro na laptopu....Ne vidim nikakav problem tu...
Nije se imalo za pristojan PC :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#23662 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

R9.. wrote:Pa i ja sam do prije godinu i po sve igro na laptopu....Ne vidim nikakav problem tu...
Nije se imalo za pristojan PC :D
Pa skuplji ti je pristojan laptop nego pristojan pc.
User avatar
Qler
Posts: 23606
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23663 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Qler »

A vidis da igraju CS, to danas malo jaci digitron vrti :)
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#23664 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by R9.. »

Raigor Stonehoof wrote:
R9.. wrote:Pa i ja sam do prije godinu i po sve igro na laptopu....Ne vidim nikakav problem tu...
Nije se imalo za pristojan PC :D
Pa skuplji ti je pristojan laptop nego pristojan pc.
Ma nisam ni poredio cijene.
Laptop sam kupio 2010. I igro na njemu do prije dvije godine.
Doduše kod mene je bila g serija od Asus-a.
Kasnije kad mi je trebao PC nisam bio u situaciji da ga kupim.
caseytron
Posts: 2090
Joined: 01/06/2016 16:42

#23665 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by caseytron »

Ima li ko put do novog CoDa :D
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#23666 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by R9.. »

caseytron wrote:Ima li ko put do novog CoDa :D
Ja juce skino sa IPT, sad gledam nema ga ni tamo.
da nisam skino neku fake verziju
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#23667 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

caseytron wrote:Ima li ko put do novog CoDa :D
www.partis.si
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#23668 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by soul_eclipse »

Evo ako neko hoce key za Steam The Walking Dead izvukao ga na nekom ruletu haha

L8YHE-IGZAQ-0BNDK
User avatar
AhmetShabo
Posts: 2884
Joined: 03/03/2011 09:12

#23669 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by AhmetShabo »

soul_eclipse wrote:Evo ako neko hoce key za Steam The Walking Dead izvukao ga na nekom ruletu haha

L8YHE-IGZAQ-0BNDK
Ugrabio momak iz Elysiuma haman
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#23670 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mega Man X »

AhmetShabo wrote:
soul_eclipse wrote:Evo ako neko hoce key za Steam The Walking Dead izvukao ga na nekom ruletu haha

L8YHE-IGZAQ-0BNDK
Ugrabio momak iz Elysiuma haman
Product already owned. :per:
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#23672 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

upravo pročitah na HCL-u :thumbup:
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#23673 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

super, prvi WD sam baš s guštom odigrao, drugi mi iz nekog razloga ne radi :cry:

nego jel neko već igra CoD WWII? Utisci?
RLewis
Posts: 493
Joined: 04/02/2013 13:33

#23674 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by RLewis »

Imali netko da igra RB6 ja tek nedavno krenuh. Moj stil igre uzivam, samo me matchmaking zna staviti sa vec prekaljenim igracima pa to izgleda smijesno
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8766
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#23675 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

arnes_king wrote:Ja vala nabavio Witcher 3 ali sve se tjeram da igram... jest ona dobra ali fali joj nesto, sve vrijeme sam sebe nagovaram da nastavim i kontam da ce mi postati zanimljiva vremenom jer je svi toliko hvale, ali meni i dalje ono srednja zalost :sad:

Nekako su mi pokreti veoma kruti i neprecizni, NPC ljudi se samo ponavljaju, svi imaju samo po 2 razlicite recenice koje vrte u krug, sistem borbe je katastrofa, toliko je sve sporo i tromo a nema sanse da se uspijes stvarno "boriti". Bilo je jos i dosta grafickih gresaka, ali se nadam da je ovaj patch od preko 10GB bar to rijesio.

Mislim da je tu kriv Horizon Zero Dawn, jer nakon te igre mi ovaj Witcher dosta lici ali nije ni blizu HZD...

Ipak ga necu prodavati i dat cu mu jos koju priliku, ali vec imam preko 5 sati i eto vec je danima nisam palio, a HZD kada sam nabavio od prve minute se nisam mogao odvojiti od igre i sve mi zao bilo kada sam je nakon 80 sati presao :(

Probaj spustiti tezinu na najlakse i kreni raditi samo main quest line i idi pravac na Velen mapu i radi Bloody Baron kvest liniju ako te za 3-4 sata to ne privuce i navuce na igru mozes je komotno bataliti i prodati...
Post Reply