Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
264
50%
 
Total votes: 527

User avatar
relativno84
Posts: 15323
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#19101 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by relativno84 »

Ah vidi sto je Lionel nakuco postova :lol:
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#19102 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by klixo »

aditon wrote:
Chmoljo wrote:hoće li ovo Fifa16 biti prva igra koja nije krekovana?
Kako misliš?

Pa bila je ova fifa na torrentima, prije možda mjesec dana, našli su način da je crackuju iako nije klasnični crack već je instalacija poprilično neuobičajena. Da li zaista i radi, ne znam, nisam probavao. Fan sam PES-a već 17 godina :D
Jesu nasli kad ce je krekovat ja je kupio prije 20-30 dana :zid: :place1:
User avatar
thekupus
Posts: 6809
Joined: 25/06/2011 22:38

#19103 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by thekupus »

klixo wrote: Jesu nasli kad ce je krekovat ja je kupio prije 20-30 dana :zid: :place1:
ja isto tad nekad, rekao sebi da cu je kupiti kad je vjerovatno zadnja FIFA sto mi moze na laptop, zao mi sto nisam ranije

Nakucao do sad preko 180 sati
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#19104 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

klixo wrote:
aditon wrote:
Chmoljo wrote:hoće li ovo Fifa16 biti prva igra koja nije krekovana?
Kako misliš?

Pa bila je ova fifa na torrentima, prije možda mjesec dana, našli su način da je crackuju iako nije klasnični crack već je instalacija poprilično neuobičajena. Da li zaista i radi, ne znam, nisam probavao. Fan sam PES-a već 17 godina :D
Jesu nasli kad ce je krekovat ja je kupio prije 20-30 dana :zid: :place1:
chill 8-)

ipak s orginalom možeš koristiti sve benefite od igre kao što je mp npr :izet:
mirzaaa33
Posts: 725
Joined: 28/05/2016 13:04

#19105 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by mirzaaa33 »

Zna li neko kako igrati PES 2016 online i gdje se može nabaviti, bez steama. Sa piratskom verzijom ne ide nikako iako mnogi pišu da ima i za to crack.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#19106 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by agent_zero »

Jel to krekovana fifa 16?

Nisam u toku, gdje, kako, šta... :D
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#19107 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

agent_zero wrote:Jel to krekovana fifa 16?

Nisam u toku, gdje, kako, šta... :D
Da, našli su način da zaobiđu sigurnosne mjere. Ljudi tvrde da radi, nisam probavao.

Inače, može se skinuti u vidu torrenta.
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#19108 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by soul_eclipse »

Radi to je fora sa mijesanje fajlova DEMO i skidrow unclocked verzije nije probijena zastita.

Imas tutorial i radi licno sam drugu namjestio ,cak rade i ModdingWay Mod.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#19109 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

mirzaaa33 wrote:Zna li neko kako igrati PES 2016 online i gdje se može nabaviti, bez steama. Sa piratskom verzijom ne ide nikako iako mnogi pišu da ima i za to crack.

http://www.gamers-outlet.net/index.php? ... n%20Soccer

17 eura

Inače, ima i crack za mp međutim nisam probavao tako da ne znam da li radi.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#19110 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

soul_eclipse wrote:Radi to je fora sa mijesanje fajlova DEMO i skidrow unclocked verzije nije probijena zastita.

Imas tutorial i radi licno sam drugu namjestio ,cak rade i ModdingWay Mod.
da, upravo tako :thumbup:
User avatar
soul_eclipse
Posts: 645
Joined: 10/03/2012 14:04

#19111 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by soul_eclipse »

aditon wrote:
soul_eclipse wrote:Radi to je fora sa mijesanje fajlova DEMO i skidrow unclocked verzije nije probijena zastita.

Imas tutorial i radi licno sam drugu namjestio ,cak rade i ModdingWay Mod.
da, upravo tako :thumbup:
Znate li za stadium server uglavnom mozes ubaciti stadiona koliko hoces,ja sam to uradio radi carrer lige + novi dresi + nove texture

Sto je najbitnije stadioni se ne mijenjaju druge nego dodavaju nove u folderu StadiumGBD :)

Evo lista moja koje sam trenutno ubacio :

Image

EDIT : Ima i jos dole i provalio sam foru da i automatski bira tj dodajem id kluba pa ime stadiona :)

Image
User avatar
ferratilis
Posts: 7278
Joined: 25/11/2013 16:48

#19112 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Igram trenutno GTA 5 narodnu verziju, jbt koja je igra gromada, odavno nisam ovako dobru single player igru igrao. Toliko detalja na svakom koraku i grafika je toliko dobra da nije normalno :D Zbog kvaliteta igre se osjećam ko govno što igram pirata, rado bih kupio original da multiplayer nije takvo sranje, recenzije na Steamu su većinom loše zbog ogromnoh broja cheatera, tako da ću kad bude sale radije kupit nešto što ima i dobar multiplayer, kao npr. Company of Heroes 2 complete pack ili tako nešto :D Ako jednom riješe problem sa cheaterima, rado ću kupit original jer imaju ove besplatne dlc-e sa multiplayer sadržajem kao nova auta, misije itd. :)
Bosh_Pumpa
Posts: 253
Joined: 31/01/2016 17:26

#19113 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosh_Pumpa »

Zna li ko zašto na Piku ima opcija plaćanja preko mobilnog kredita? Često vidim prodaju se jeftini steam accounti i minecraft premiumi i može se platiti dopunom,ne vidim nikakve koristi :D
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#19114 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by avaks »

Wasteland 2 bajde na steamu ovaj vikend uz -50% popusta pa ko voli neka izvoli.
System Shock 2 bajde na gog.com Starija ali odlična igra pa navalite :thumbup:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#19115 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote:Igram trenutno GTA 5 narodnu verziju, jbt koja je igra gromada, odavno nisam ovako dobru single player igru igrao. Toliko detalja na svakom koraku i grafika je toliko dobra da nije normalno :D Zbog kvaliteta igre se osjećam ko govno što igram pirata, rado bih kupio original da multiplayer nije takvo sranje, recenzije na Steamu su većinom loše zbog ogromnoh broja cheatera, tako da ću kad bude sale radije kupit nešto što ima i dobar multiplayer, kao npr. Company of Heroes 2 complete pack ili tako nešto :D Ako jednom riješe problem sa cheaterima, rado ću kupit original jer imaju ove besplatne dlc-e sa multiplayer sadržajem kao nova auta, misije itd. :)
mene je najviše fascinirao vodeni svijet što se tiče detalja :-D tu je baš onako ogroman pomak u odnosu na ostale GTA dijelove...

jest da bih ja volio duplo veći svijet, ali hej... ko ne bi? :D
User avatar
pici
Posts: 43573
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19116 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by pici »

ja na steamu ima hrpetinu igara mislim da ih je neki stotinjak :mrgreen: jedino ucitan star trek online i to da probam novu masinu, imam total war sve osim ROME 2, DOD je extra mada i njega vise ne igram, zadnja igra koju sam prekuco je skyrim... valla gledam ove nove i nista novo sve samo nabrijavanje grafike i rokanje ko DOOM, imal sta sa interesantnom pricom . Izgleda serije i filmovi opet preuzimaju primat od igara a igre su nekad bile po meni pojam sa pricama za holivudska sranja...
super_bayern
Posts: 1338
Joined: 14/05/2014 12:42

#19117 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by super_bayern »

pici wrote:ja na steamu ima hrpetinu igara mislim da ih je neki stotinjak :mrgreen: jedino ucitan star trek online i to da probam novu masinu, imam total war sve osim ROME 2, DOD je extra mada i njega vise ne igram, zadnja igra koju sam prekuco je skyrim... valla gledam ove nove i nista novo sve samo nabrijavanje grafike i rokanje ko DOOM, imal sta sa interesantnom pricom . Izgleda serije i filmovi opet preuzimaju primat od igara a igre su nekad bile po meni pojam sa pricama za holivudska sranja...
Max Payne 3?
Splinter Cell:Blacklist?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#19118 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

pici odigraj zadnjeg Witchera. ja još nisam, ali ne sumnjam da je odličan.
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#19119 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

pici wrote:ja na steamu ima hrpetinu igara mislim da ih je neki stotinjak :mrgreen: jedino ucitan star trek online i to da probam novu masinu, imam total war sve osim ROME 2, DOD je extra mada i njega vise ne igram, zadnja igra koju sam prekuco je skyrim... valla gledam ove nove i nista novo sve samo nabrijavanje grafike i rokanje ko DOOM, imal sta sa interesantnom pricom . Izgleda serije i filmovi opet preuzimaju primat od igara a igre su nekad bile po meni pojam sa pricama za holivudska sranja...
Dragon Age i Mass Effect serijal na Originu je MUST-PLAY
Na Steam-u je interesantan Rust (ako voliš preživljavanje u multiplayeru), a ako baš želiš EPIC priču i casual borbe - FINAL FANTASY. Nema dalje.
User avatar
pici
Posts: 43573
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19120 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by pici »

Dragon Age sam prekuco extra je proba dvojku al ne ide...Mass Effect to je sin prekuco, kaže da je super... Witchera prvog sam doooosta odigrao al nedade mi se dokraja, dvojku malo krenuo al mi je bila mlaka, trojku hvale opasno, možda se nakanim Witcher mi je :thumbup: FINAL FANTASY, nikad da se nakanim odigram demo oduševim se i onda splasne, jebi ga...Max Payne sam samo keca igrao, a splinter cell to mi je poznato možda sam ga malo liznuo neeekad daaavno, zapravo jesam bilo je super sa onim penjanjem na plafon i zaskakanjem odlična igra
User avatar
House
Posts: 46723
Joined: 17/03/2010 15:36

#19121 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Electronic Artsova pressica povodom E3 sajma održat će se u nedjelju 12.06. u 22 sata po našem vremenu.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2447
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#19122 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by cenecimoveocino »

Igra li iko Empire Earth da raspalimo koju rundu?
Free Spirit
Posts: 354
Joined: 03/02/2014 20:01

#19123 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Free Spirit »

Meni su za priču telltale igre ekstra, prekucao TWD 1 i 2 više puta, ove zasebne priče isto nisu loše. Wolf Among Us strašno dobra. Testirao i Back to the future al nije mi to taj šmek kao ove, batalio na pola i et nikad da završim, čeka u library-u. Sad je na redu Game of Thrones, al prvo da se natjeram pogledat serijal :D

Btw ove godine jedino što nenormalno jedva čekam da igram: Elite: Dangerous, čim riješim računar, i Mount and Blade: Bannerlord koji bi trebao izaći ove godine. Dugo već igram Warband, nisu mi više ni mod-ovi interesantni...

CS 1.6 igrao od osnovne kad sam pare od sendviča davao u igraonu, i sad ponekad sa rajom odigram koji mix... Počelo sa HL pa na 1.6, LAN i fazoni kakav crni internet u to doba :D
CS GO relativno dosta igrao al me prošla želja, nemam više živaca za ovo. Treba mi nešto da se opuštam, ne dodatno nerviranje.

Ko voli taktičke pucačine, a nema neki jak računar ja bih preporučio Insurgency, meni prejaka igra a nije zahtjevna. Više mi odgovara nego CS GO


Jel ko igrao Elder Scrolls Online, je li kvalitetan kao MMO? Čitao sam dosta nekih komentara oko toga da nije canon sa TES svijetom al meni opet to nije neka frka. Naigrao se Oblivion-a i Skyrim-a, ne zamaram se previše tačnošću priča...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#19124 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ExNihilo »

ESO je fail...
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#19125 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Free Spirit wrote: Jel ko igrao Elder Scrolls Online, je li kvalitetan kao MMO? Čitao sam dosta nekih komentara oko toga da nije canon sa TES svijetom al meni opet to nije neka frka. Naigrao se Oblivion-a i Skyrim-a, ne zamaram se previše tačnošću priča...
ExNihilo wrote:ESO je fail...
Uglavnom :)

Ali postoji alternativa koja nije. Fan-made projekat - Multiplayer mod za Skyrim koji ima ogromnu podršku i fanbase na reddit-u: https://www.reddit.com/r/TamrielOnline/



Ako imaš Skyrim, skini ovaj mod:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/67038/?

I možeš uživati - npr. co-op sa jaranom :)



EDIT: Ima i Steam community: http://steamcommunity.com/groups/Tamriel-Online-Skyrim - za svu podršku za Steam verzije Skyrim-a :izet:
Post Reply