Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
264
50%
 
Total votes: 527

User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#17101 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ovo je cudo 8-) :oops:

User avatar
Sancho Panza
Posts: 78
Joined: 10/11/2013 17:02

#17102 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Sancho Panza »

Ima li ko da igra Civilization V i da je raspolozen za multiplayer preko Steam-a?
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#17103 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Qler »

Igram ja, ali mislim da nisam dovoljno dobar za multiplayera. Igram je godinama, ali uvijek rekreativno nikad takmicarski :)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#17104 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

SmokingMan wrote: Jedva čekam da izađem malo iz ove krize sa parama da kupim neke igre na Discountu,prije svega ovaj Citiess skylines,i GRID motorsport.
i ja sam nanišanio Skylines... javljajte ako bude kakvih diskauntova :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#17105 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Herr Flick »

House wrote:

Jes li primjetio Mirzu ?? :D :D

Image

:lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18711
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#17106 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Chmoljo wrote:
SmokingMan wrote: Jedva čekam da izađem malo iz ove krize sa parama da kupim neke igre na Discountu,prije svega ovaj Citiess skylines,i GRID motorsport.
i ja sam nanišanio Skylines... javljajte ako bude kakvih diskauntova :D
Ne brini...
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#17107 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DON_eARL »

Imate na http://www.cheapshark.com/ mogućnost da aktivirate obavještenje o sniženjima za naslove koji vas interesuju. Stavite određeni iznos ispod kog mora biti snižena igra, i kada bude sniženje pošalju vam na mail obavještenje.
User avatar
Sancho Panza
Posts: 78
Joined: 10/11/2013 17:02

#17108 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Sancho Panza »

Qler wrote:Igram ja, ali mislim da nisam dovoljno dobar za multiplayera. Igram je godinama, ali uvijek rekreativno nikad takmicarski :)
I sam sam daleko od takmicarskih partija. Prvi put sam zaigrao prije mjesec dana. Od tada bolujem od nesanice :D

Javi ako ti dosadi igrati protiv kompjutera.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#17110 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by typeOnegative »

hitman absolution na ovoj stranici za borbu protiv raka za siću , 1 $ minimalno se mora uplatiti da bi se dobio key . Naravno može i više ko želi , i ide kao donacija ... sve dobro prošlo , odmah dobio key na mail , pa eto cijenjene kolege , kome treba požurite :thumbup:

i da , key je za Steam

http://gamechangercharity.donordrive.co ... ventID=509
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#17111 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by avaks »

Dosta dobra igra veoma jeftino :thumbup:
User avatar
typeOnegative
Posts: 4858
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#17112 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by typeOnegative »

a fakat , ono baš dobra igra za siću .... pogotovo ko nije odigrao , ne isplati je se skidati s torrenta pored ove ponude od nepune dvije kerma :) :thumbup:
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#17113 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Qler »

Najgore je sto se ja ispovraćam od fps-ova :) bukvalno, muka mi :)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#17114 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ExNihilo »

Guild Wars 2 free.
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#17115 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

koliko toga je free,jer znam da sad izlazi velika expanzija (koja kosta ~30$),a bez nje si sipak :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#17116 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

mount & blade, neki vikend popust na steamu za 66% do 31.08.

nekih 14 kmčića...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#17117 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ExNihilo »

Decerto wrote:koliko toga je free,jer znam da sad izlazi velika expanzija (koja kosta ~30$),a bez nje si sipak :D
Ekspanzija nije free, naravno. Ali nisi bez nje šipak, ne donosi ništa posebno. Ne namjeravam je kupiti.
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#17119 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Eborg »

Nikad nisam igrao Hitmana. Ima li svrhe početi od tog Absolutiona ili neću baš pohvatati niti priče kao recimo kada neko uskoči u Assassin's Creed?
User avatar
ferratilis
Posts: 7286
Joined: 25/11/2013 16:48

#17120 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Eborg wrote:Nikad nisam igrao Hitmana. Ima li svrhe početi od tog Absolutiona ili neću baš pohvatati niti priče kao recimo kada neko uskoči u Assassin's Creed?
Igraj Blood Money. Definitivno najbolji dio serijala, imaš puno više slobode u načinu izvršavanja ubistava, daleko je zanimljiviji od Absolutiona

Priča u svakom dijelu počinje direktno sa nalogom za ubistvo, onda će možda u nekoj od slijedećih misija biti likova iz prethodne, ali uglavnom ti ne treba priča da uživaš u igri. Hitman Contracts u biti sadrži neke od misija iz prve igre sa novim misijama, zato su ga mnogi popljuvali ali je solidna igra. Silent Assassin ima jako zanimljivu priču i lokacije, ali je igra iz 2002. pa će ti možda biti čudno igrati. Absolution je na neki način pokvario sveukupni dojam 47ce i Agencije, Čak se čini da je priča parodija na čitav taj "svijet" iz prethodnih igara.

Što se tiče mehanika igranja, Blood Money te samo baci u misiju i ubij metu kako god želiš. Da li ćeš se popeti na oluk i ubiti metu kantom ili ćeš prerušen kao dostavljač uletiti i pumparicom pobiti sve prisutne, do tebe je. Nijedna druga igra u serijalu nije imala toliko različitih načina izvršavanja ubistva. To takođe znači da je igra prokleto teška ako želiš izvršiti ubistvo po ps-u. Absolution je više kao Splinter Cell, šuljaš se od zaklona do zaklona, bum, meta ubijena. Igra je prilično dosadna. Inteligencija NPC-jeva u svim igrama je loša, to je nešto što moraš prihvatit u Hitman igrama, nekad će te stražar skontat s 50 metara, nekad mu se možeš unijet u facu, ništa. Velike grupe ljudi se bolje ponašaju u Absolutionu, kreću se nekako fluidnije, ponašaju se prirodnije, U BMu su kao publika u fifi. Grafika u Absolutionu je 10x bolja nego u BMu ali sam skontaj koliko ti je grafika bitna. Ono što po meni izdvaja BM su ogromne mape sa milion detalja i nevjerovatna sloboda pri izrvšavanju. Ti vidi šta te privlači :D
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#17121 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

sutra izlazi mad max :izet:
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#17122 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by nadžak »

Pozdrav narode.

Pitanje jedno. Opet mi proradi crv da zaigram Medal of honor-underground. Nekad sam vremena i vremena proveo na PS1 i PS2 na tim igrama. Hajd, našao sam ja to u ISO i skinuo emulator ePSXe sa i ide igra normala ali ne mogu da aktiviram miš nikako a ima opcija. Ima fol sa nekim ukucavanjem u Command line da bi aktivirao miš ali ne skontah kako to ide.
Ne znam općenito gdje uopšte treba ukucat taj dodatni tekst da bi aktivirao miš.
Ima li tko voljan da mi pomogne malo oko toga? Hvala...
OkorijeliFilozof
Posts: 128
Joined: 22/01/2015 01:02

#17123 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by OkorijeliFilozof »

Pozdrav forumasi.
Nisam zelio da otvaram novu temu tako da cu Vas ovdje pitati. Da li neko zna da li ima u nekoj strateskoj igrici Bosna kao playable faction("drzava sa kojom mozemo igrati"). Znaci nije bitno da li je u pitanju mod ili tako igrica ima mogucnost, bitno je samo da mogu igrati sa Bosnom. Imao sam Europa Universalis 3, ali mi se igrica nije svidjela. Uglavnom da li ima neki mod za mozda Total War ili neku drugu stratesku igru u kojoj se sa Bosnom moze igrati.
Stvarno se nadam da ce mi neko reci jer je pomalo dosadno sa Prusijom prekucavati ETW :D
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#17124 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DON_eARL »

OkorijeliFilozof wrote:Pozdrav forumasi.
Nisam zelio da otvaram novu temu tako da cu Vas ovdje pitati. Da li neko zna da li ima u nekoj strateskoj igrici Bosna kao playable faction("drzava sa kojom mozemo igrati"). Znaci nije bitno da li je u pitanju mod ili tako igrica ima mogucnost, bitno je samo da mogu igrati sa Bosnom. Imao sam Europa Universalis 3, ali mi se igrica nije svidjela. Uglavnom da li ima neki mod za mozda Total War ili neku drugu stratesku igru u kojoj se sa Bosnom moze igrati.
Stvarno se nadam da ce mi neko reci jer je pomalo dosadno sa Prusijom prekucavati ETW :D
Knights of Honor :thumbup:
OkorijeliFilozof
Posts: 128
Joined: 22/01/2015 01:02

#17125 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by OkorijeliFilozof »

DON_eARL wrote:
OkorijeliFilozof wrote:Pozdrav forumasi.
Nisam zelio da otvaram novu temu tako da cu Vas ovdje pitati. Da li neko zna da li ima u nekoj strateskoj igrici Bosna kao playable faction("drzava sa kojom mozemo igrati"). Znaci nije bitno da li je u pitanju mod ili tako igrica ima mogucnost, bitno je samo da mogu igrati sa Bosnom. Imao sam Europa Universalis 3, ali mi se igrica nije svidjela. Uglavnom da li ima neki mod za mozda Total War ili neku drugu stratesku igru u kojoj se sa Bosnom moze igrati.
Stvarno se nadam da ce mi neko reci jer je pomalo dosadno sa Prusijom prekucavati ETW :D
Knights of Honor :thumbup:
Medal of Honor je ja mislim First Person Shooter, a meni treba neki RTS
Post Reply