Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Diako
Posts: 43
Joined: 22/05/2005 20:43

#1 Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by Diako »

Vozdra raja,

imam problema sa kronicnim Hepatitisom B.
Naiso sam na netu na travara Dresevica iz CG, koji garantuje da ce me izlijeciti za 16 mjeseci sa svojim cajevima i kapima.

Znali neko od vas o ovom "doktoru" ili slicnim metodama tj, slicnim doktorima. :?
Malo mi je sumnjivo da nije samo komercijala.
Mada gospodin je vec bio i Hayatu par puta i tamo pricao upravo o izljecenju Hepatitisa B :!:

Puno vam hvala na vasim odgovorima.
Diako
Posts: 43
Joined: 22/05/2005 20:43

#2 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by Diako »

nije valjda da niko nezna nista o njemu :!: :?: :?
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#3 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by lolita_xx »

da li si isao ljekaru?
sta je sa interferonskom terapijom?

travare otpisi i ljekaru obavezno
Diako
Posts: 43
Joined: 22/05/2005 20:43

#4 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by Diako »

naravno da sam bio kod ljekara.
Moj Hepatitis je vrlo "mali" , nalazi jetre (transaminaze) su odlicne.
Tako da mi ni jedan ekspert jos za inteferon nije predlago, mogucnost da se pogorsa jetra sa inteferonom je velika!

Haman ti imas lose iskustvo sa travarima!???

hvala na odgovorima tj. vasim iskustvima.
DZONPI
Posts: 1115
Joined: 03/05/2009 14:19

#5 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by DZONPI »

Nes vjerovat ali sinoc sam prico sa covjekom koji ima Hepatitis C.Lijeci se bas preko tog travara i kaze da ni doktori nevjeruju ali od uzimanja njegovih kapi spalli su mu ti neznam kako se zovu sa 3.5miliona na 500.000.Sad na sta misli neznam tacno ali uglavnom pomaze.
Diako
Posts: 43
Joined: 22/05/2005 20:43

#6 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by Diako »

Da niste sta novo culi u vezi ovog travara?

Proslo je puno vremena od zadnjeg javljanja.

Hvala
STAR TREK
Posts: 2
Joined: 26/06/2011 17:28

#7 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by STAR TREK »

Eh sacu vam ja nesto reci za vaseg mocnog travara , zvao sam ga i imao par pitanja kao sto bi svako nazvao i popricao sa njim ,razgovor je trajao manjo od 5 minuta samo sam pitao dali lijeci secernu bolest ,kaze puno pitam ,lijeci svoju zenu u americi to je ponovio 3 puta i kaze nemoj da me vise zoves .
Samo sam pitao za cijenu koja je $3000.00 a nema garancije ,koliko traje lijecenje , mozeli da naskodi jer neke biljke koje se uzmaju vise od par sedmica mogu biti opasne i zadnje pitanje je bilo ako moze da mi kaze samo par sastojaka biljaka koje upotrebljava ali nisam ocekivao da ce mi to reci ,eto samo onako pitao .To je sve ljudi .
A 3000 dolara , misli mi smo puni para a u bosni je to oko 5000 maraka , ko bolan ima tolike pare za nesto sto nema garancije a nemozes sa grubim covjekom ni popricati ,aja i kaze ode on sada godisnji odmor doce u jesen,nakupio se para od siromasnih ljudi .Ima toliko puno travara zasto je on tako specijalan ?
STAR TREK
Posts: 2
Joined: 26/06/2011 17:28

#8 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by STAR TREK »

Jos nesto sam zaboravio da kazem ,vi mislite da ce vam dresevic rifat vratiti $3000 ako lijek nepokaze nikakvo poboljsanje ,to mozete zaboraviti , ma sta vam je nema lijeka za neke teske bolesti , i ako neke trave pomazu moracete ih uzmati zauvjek ali izljeciti neku tesku bolest toga jos nema .Ove neke face hoce samo davam uzmu sve i jedan dinar sto imate ,sad je on posto popularan i cak je na televiziji a ni obraza niti kulture hoce covjek da se obogati prekonoci .
Utopia_no
Posts: 2
Joined: 17/12/2011 22:07

#9 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by Utopia_no »

Pozdrav svima,

i mene interesuje da li taj covjek stvarno lijeci ili je neki sarlatan. Tacno je da trazi puno novca, mojoj poznanici u Njemackoj je trazio 2000 Eura po osobi. Ako je za 2 osobe onda 3000. Po mom misljenju su to velike pare a on ne daje nikakve garancije. Ljudi koji se njemu obracaju su bolesni od opasne zarazne bolesti i malo ih moze platiti toliki novac, cak i ako cajevi lijece tu bolest. Nekako mi to lici na zaradu na tudjoj muci. Molim vas ako je neko izlijecen od ovog travara da se javite. Iako je puno novca, covjek bi se snasao nekako samo da ti cajevi pomazu. Nista nije prece od zdravlja. Unaprijed hvala svima koji diskutuju.
Vozdra2014
Posts: 1
Joined: 08/05/2014 00:35

#10 Re: Vase iskustvo sa travarom "Dresevic Rifat"!!!

Post by Vozdra2014 »

To je samo zarada na tudjoj muci. Nije vrijedan ni telefonskog poziva. Cista varka.
Post Reply