Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21492
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#5976 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MarlboroGold »

triconja wrote:
MarlboroGold wrote:
triconja wrote: Jel pricala o nacinu proizvodnje obuce? U mene tetak obucar, mi bi se mogli fino raspricat :lol: :lol: :lol:
Hahaha samo je još to trebalo... cipele za ovu priliku, cipele za onu priliku, boje, uparivanje... znači teški smor.
Trebo si rec hajmo nedje da te podjonim, imam dobar halat :lol: :lol: :lol:
:pisnuo:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#5977 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by cendlerbing »

Jednom sam izlazila...već treći put s jednim momkom i dogovorili se mi u toliko i toliko, ja čekam i čekam, njega nema. Pogledam iz dosade po mesendžeru, on online. Pitam ga gdje si to, kaže eto izvini, nisam ti nikako mogao javiti, al ja stvarno ne mogu da dođem.
Nije se on meni toliko ni sviđao da me to povrijedi, ali mi je bilo nevjerovatno da se ne nasadiš na glavu kako bi nekome javio da nećeš doći. Iznervirala sam se što sam se bezveze spremila, samo sreća što smo se dogovorili skroz blizu mog stana pa nisam išla nigdje daleko.
Kasnije me zvao ponovo da izađemo i to više puta i svaki put je uzalud zvao.

Eto, brojil se to u dejt, ako do istog nije došlo. :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5978 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by triconja »

cendlerbing wrote:Jednom sam izlazila...već treći put s jednim momkom i dogovorili se mi u toliko i toliko, ja čekam i čekam, njega nema. Pogledam iz dosade po mesendžeru, on online. Pitam ga gdje si to, kaže eto izvini, nisam ti nikako mogao javiti, al ja stvarno ne mogu da dođem.
Nije se on meni toliko ni sviđao da me to povrijedi, ali mi je bilo nevjerovatno da se ne nasadiš na glavu kako bi nekome javio da nećeš doći. Iznervirala sam se što sam se bezveze spremila, samo sreća što smo se dogovorili skroz blizu mog stana pa nisam išla nigdje daleko.
Kasnije me zvao ponovo da izađemo i to više puta i svaki put je uzalud zvao.

Eto, brojil se to u dejt, ako do istog nije došlo. :D
Da se ja i ti dogovorimo oko dejta ja bi doso sautom i reko izvini sto nisam pjese doso :D
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#5979 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ovo_mi_je_nick »

Dogovorim izlaz sa djevojkom. Našli se, sjeli, 15 minuta okruglo proveli i kaže ona hoćemo li ?

Pa gdje ćemo sad smo sjeli. Pa ne mogu ja dugo na jednom mjestu. Hajd ok idemo ( kontam idemo u drugi objekat).

Al ona zvjerlja okolo, reko šta ti je, kaže tražim taxi. Pa jel to ideš kući, hajd kad je tako. Ode ona.

Dogovorimo drugi dejt. Sjedemo u kafić, gledam na sat, prolazi 10. minuta i kažem ja hajmo, ne mogu ja dugo na jednom mjestu (reko nećeš ti prva reći hajmo).

Zaustavljam taxi, čovjek zaustavi i kaže ona jel nama stao?. Nije, nego tebi znam da ideš u ova doba kući. Pa kaže ja bi da šetamo. Ma reko ja ću sam hajd ti kući :lol:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#5980 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by anchor85 »

ovo_mi_je_nick wrote:Dogovorim izlaz sa djevojkom. Našli se, sjeli, 15 minuta okruglo proveli i kaže ona hoćemo li ?

Pa gdje ćemo sad smo sjeli. Pa ne mogu ja dugo na jednom mjestu. Hajd ok idemo ( kontam idemo u drugi objekat).

Al ona zvjerlja okolo, reko šta ti je, kaže tražim taxi. Pa jel to ideš kući, hajd kad je tako. Ode ona.

Dogovorimo drugi dejt. Sjedemo u kafić, gledam na sat, prolazi 10. minuta i kažem ja hajmo, ne mogu ja dugo na jednom mjestu (reko nećeš ti prva reći hajmo).

Zaustavljam taxi, čovjek zaustavi i kaže ona jel nama stao?. Nije, nego tebi znam da ideš u ova doba kući. Pa kaže ja bi da šetamo. Ma reko ja ću sam hajd ti kući :lol:
:lol: :lol: :lol:
Mean :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5981 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Pih, ja to ne znam tako vraćati.
Prvi date čekao sat, nikom ništa.
Drugi zakasnio dvije minute, otišla :oops:
Zovem, kaže što kasniš...dvije minute, halo :shock:
User avatar
Logovan
Posts: 94166
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5982 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Logovan »

ovo_mi_je_nick wrote:Dogovorim izlaz sa djevojkom. Našli se, sjeli, 15 minuta okruglo proveli i kaže ona hoćemo li ?

Pa gdje ćemo sad smo sjeli. Pa ne mogu ja dugo na jednom mjestu. Hajd ok idemo ( kontam idemo u drugi objekat).

Al ona zvjerlja okolo, reko šta ti je, kaže tražim taxi. Pa jel to ideš kući, hajd kad je tako. Ode ona.

Dogovorimo drugi dejt. Sjedemo u kafić, gledam na sat, prolazi 10. minuta i kažem ja hajmo, ne mogu ja dugo na jednom mjestu (reko nećeš ti prva reći hajmo).

Zaustavljam taxi, čovjek zaustavi i kaže ona jel nama stao?. Nije, nego tebi znam da ideš u ova doba kući. Pa kaže ja bi da šetamo. Ma reko ja ću sam hajd ti kući :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#5983 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mayhem »

Tomahawk11 wrote:zakasnio dvije minute, otišla :oops:
Zovem, kaže što kasniš...dvije minute, halo :shock:
pametna cura... ja sam tako uvijek cekala i po 10-15 minuta (blize njegovoj kuci) i to bez objasnjenja ili isprike prelazila preko toga. poslije se navodno kajao sto je tako radio, a objasnjenje je bilo da se zacita na forumu (vrijeme komputera, ne pametnih telefona).
meni su se kasnije upalile lampice da je to bio samo jedan od milion znakova da me uzima zdravo za gotovo i da mu i nije bas stalo.

s druge strane, ne kazem da si ti trebao cekati toliko... normalno je da se u 5 minuta dodje... strana koja kasni duze od 5 minuta treba da javi.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#5984 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Euridika »

Nemam 'vakih sočnih iskustava, ali mi je zanimljivo vas čitati. :chmoljava:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5985 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Mayhem wrote:
Tomahawk11 wrote:zakasnio dvije minute, otišla :oops:
Zovem, kaže što kasniš...dvije minute, halo :shock:
pametna cura... ja sam tako uvijek cekala i po 10-15 minuta (blize njegovoj kuci) i to bez objasnjenja ili isprike prelazila preko toga. poslije se navodno kajao sto je tako radio, a objasnjenje je bilo da se zacita na forumu (vrijeme komputera, ne pametnih telefona).
meni su se kasnije upalile lampice da je to bio samo jedan od milion znakova da me uzima zdravo za gotovo i da mu i nije bas stalo.

s druge strane, ne kazem da si ti trebao cekati toliko... normalno je da se u 5 minuta dodje... strana koja kasni duze od 5 minuta treba da javi.
Pa eto, ja sam prethodno čekao sat, pa nije bio problem.
Ok, sređivanje, šminkanje, razumijem ja to...a to 2 minute, a eto ti kažeš pametna :roll:
Inače sam tačan, odnosno dođem na vrijeme ili prije.
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#5986 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mayhem »

Tomahawk11 wrote:
Mayhem wrote:
Tomahawk11 wrote:zakasnio dvije minute, otišla :oops:
Zovem, kaže što kasniš...dvije minute, halo :shock:
pametna cura... ja sam tako uvijek cekala i po 10-15 minuta (blize njegovoj kuci) i to bez objasnjenja ili isprike prelazila preko toga. poslije se navodno kajao sto je tako radio, a objasnjenje je bilo da se zacita na forumu (vrijeme komputera, ne pametnih telefona).
meni su se kasnije upalile lampice da je to bio samo jedan od milion znakova da me uzima zdravo za gotovo i da mu i nije bas stalo.

s druge strane, ne kazem da si ti trebao cekati toliko... normalno je da se u 5 minuta dodje... strana koja kasni duze od 5 minuta treba da javi.
Pa eto, ja sam prethodno čekao sat, pa nije bio problem.
Ok, sređivanje, šminkanje, razumijem ja to...a to 2 minute, a eto ti kažeš pametna :roll:
Inače sam tačan, odnosno dođem na vrijeme ili prije.
ma ne, nije ok otici nakon 2 minute, treba se sacekati, naravno. nego potaknuta mojim glupim ponasanjem i iskustvom kazem da je to "pametno". ja da sam tako otisla nakon prvih 10 minuta cekanja, ne bi se to kasnjenje bez razloga i javljanja desavalo cesto. tj dzaba sam ja govorila "nemoj kasniti" ako sam uvijek cekala, kao budala :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5987 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Mayhem wrote: ma ne, nije ok otici nakon 2 minute, treba se sacekati, naravno. nego potaknuta mojim glupim ponasanjem i iskustvom kazem da je to "pametno". ja da sam tako otisla nakon prvih 10 minuta cekanja, ne bi se to kasnjenje bez razloga i javljanja desavalo cesto. tj dzaba sam ja govorila "nemoj kasniti" ako sam uvijek cekala, kao budala :)
To svakako, pogotovo sa ljudima kojima je navika kasniti, ako ga naučiš da čekaš, gotovo.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#5988 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by mad_max_ba »

meni lično nije nikada bilo jasno ovo kašnjenje, ok je tolerancija neka "akademska" 15-ak minuta, al brateeeeee
ja ako sam dogovrio 10, mogu samo biti 9:55 izuzev neke Više sile....

ne bih ja to čeko sat nema šEmse, da je iz oka ispala.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5989 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

mad_max_ba wrote: ne bih ja to čeko sat nema šEmse, da je iz oka ispala.
Hm, čekam je i dan danas :( :mrgreen:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#5990 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:
mad_max_ba wrote: ne bih ja to čeko sat nema šEmse, da je iz oka ispala.
Hm, čekam je i dan danas :( :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arane Čekam i ja
al nakon 15 minuta već vriščim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21492
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#5991 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MarlboroGold »

cendlerbing wrote:Jednom sam izlazila...već treći put s jednim momkom i dogovorili se mi u toliko i toliko, ja čekam i čekam, njega nema. Pogledam iz dosade po mesendžeru, on online. Pitam ga gdje si to, kaže eto izvini, nisam ti nikako mogao javiti, al ja stvarno ne mogu da dođem.
Nije se on meni toliko ni sviđao da me to povrijedi, ali mi je bilo nevjerovatno da se ne nasadiš na glavu kako bi nekome javio da nećeš doći. Iznervirala sam se što sam se bezveze spremila, samo sreća što smo se dogovorili skroz blizu mog stana pa nisam išla nigdje daleko.
Kasnije me zvao ponovo da izađemo i to više puta i svaki put je uzalud zvao.

Eto, brojil se to u dejt, ako do istog nije došlo. :D
Ne bi se trebalo brojati. I mom drugu se desilo nešto poput toga. Dopisivao se sa nekom curom na FB i rekla mu da dođe kod nje jer neće biti nikog. On otišao i stvarno nije bilo nikog :D
Baš ga je nasamarila...
Last edited by MarlboroGold on 13/03/2018 10:21, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5992 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

mad_max_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:
mad_max_ba wrote: ne bih ja to čeko sat nema šEmse, da je iz oka ispala.
Hm, čekam je i dan danas :( :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arane Čekam i ja
al nakon 15 minuta već vriščim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma dobro, ne čekam po sat, dosta je jednom bilo :mrgreen:
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#5993 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mayhem »

ja sam znala kasniti jer sam uvijek bila vezana za javni prevoz, ali bih uvijek javila da kasnim... mada sam obicno i ranije stizala (po logici ko najdalje zivi, prvi dodje :mrgreen: )
ali hajd.. bilo proslo... drago mi je da je bas bas proslo.... davno proslo vrijeme... :mrgreen: :oops:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#5994 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:
Ma dobro, ne čekam po sat, dosta je jednom bilo :mrgreen:
Al pošlo me je fascinirat to majke mi.
Znači imamo negdje nešta dogovoreno i krene spremanje na vrijeme, meni se govori hajde spremaj se, odprilike kad ocjenim da mi je vrijeme da se spremim, spreman, i onda spreman čekam a vamo već kasnimo na to zakazano....

Izludi me to majke mi
:lol: :lol: :lol: :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#5995 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zipoo »

amater
pocnes se spremati tek kada ona pocne oblaciti obucu
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5996 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

mad_max_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ma dobro, ne čekam po sat, dosta je jednom bilo :mrgreen:
Al pošlo me je fascinirat to majke mi.
Znači imamo negdje nešta dogovoreno i krene spremanje na vrijeme, meni se govori hajde spremaj se, odprilike kad ocjenim da mi je vrijeme da se spremim, spreman, i onda spreman čekam a vamo već kasnimo na to zakazano....

Izludi me to majke mi
:lol: :lol: :lol: :lol:
Lahko se tebi obući, ti si muško :oops: :mrgreen:
U tri poteza :lol: :lol:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#5997 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by mad_max_ba »

zipoo wrote:amater
pocnes se spremati tek kada ona pocne oblaciti obucu
ni to ne pali

vrati se da još samo nešta
:lol: :lol: :lol: :lol:

pobjegnem iz stana da ne gledam i sa kerovima ispred zgrade se zafrkavam :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#5998 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Euridika »

mad_max_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:
mad_max_ba wrote: ne bih ja to čeko sat nema šEmse, da je iz oka ispala.
Hm, čekam je i dan danas :( :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arane Čekam i ja
al nakon 15 minuta već vriščim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#5999 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Bloo »

Oplakah :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6000 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Makso ko moj šef.
Imaš osjećaj da tip ima napad bjesnila, javi se na telefon, Džekil se pretvara u Hajda :mrgreen:
Post Reply