Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#5951 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Bluemore »

sheilak wrote:
pirmin wrote:Tacno vidim njenu verziju pred ocima. :D
:D

njena verzija je vjerovatno da se citavu noc pitala ko je onaj stalker sto je nijemo gleda iz sjene :D

a iskreno mislim da je meteorit primijetio curu u slogi i da je naravno shvatio da joj se ne moze ni obratiti, pa je, bijesan zbog svega toga, izmastao hipoteticki date gdje je on izasao kao pobjednik.

i da, mislim da bi meteorit, cak i platio da dodje u blizinu i te navodne cure bez sminke. ili bilo koje. :D

forum je nekad scary place bas.
:thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#5952 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SaraFina »

jazzer wrote:Sta kaze meorit..
I to jutro sam joj predlozio da se vidimo kod SCC a i da odemo u setnju i do spomen parka Vraca.
Sta si konto? Jest dobra cura ko avion a uz to jos i dokazani antifasita, pa joj predlozio
da zijaretite spomenik na Vracama? :)

O jebote, cuj da odemo na Vraca. :lol:

Mene jedan zvao na okupljalište antifašista i uživanje uz logorske vatre ( nije u Sarajevo, ni iz Sarajeva doduše ) ali fakat živa istina.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5953 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by spreca »

SaraFina wrote:

Mene jedan zvao na okupljalište antifašista i uživanje uz logorske vatre ( nije u Sarajevo, ni iz Sarajeva doduše ) ali fakat živa istina.
Da nije bio kakav ljudozder pa te htio malo da zapece na razhnju :mrgreen: :lol: :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#5954 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zoomba »

spreca wrote:
SaraFina wrote:

Mene jedan zvao na okupljalište antifašista i uživanje uz logorske vatre ( nije u Sarajevo, ni iz Sarajeva doduše ) ali fakat živa istina.
Da nije bio kakav ljudozder pa te htio malo da zapece na razhnju :mrgreen: :lol: :lol:
Da se vrti na raznju :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5955 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SmokingMan »

Ovde nam samo fali još jedno traumatično iskustvo "Kako sam upoznao djevojku na groblju." :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5956 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by spreca »

SmokingMan wrote:Ovde nam samo fali još jedno traumatično iskustvo "Kako sam upoznao djevojku na groblju." :D
ako se ne varam to je vec bilo ali mozda ne na ovoj temi
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5957 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SmokingMan »

spreca wrote:
SmokingMan wrote:Ovde nam samo fali još jedno traumatično iskustvo "Kako sam upoznao djevojku na groblju." :D
ako se ne varam to je vec bilo ali mozda ne na ovoj temi
Ako se sjetiš "gdje bi to moglo da bude,hm....." zalijepi post.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5958 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by spreca »

SmokingMan wrote:
spreca wrote:
SmokingMan wrote:Ovde nam samo fali još jedno traumatično iskustvo "Kako sam upoznao djevojku na groblju." :D
ako se ne varam to je vec bilo ali mozda ne na ovoj temi
Ako se sjetiš "gdje bi to moglo da bude,hm....." zalijepi post.
Ok
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5959 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by triconja »

studiorum_tuzlaensis wrote:Idu Louboutinke uz Vrace ko golf II u drugoj uz Mahmutovac :evil:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#5960 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SaraFina »

spreca wrote:
SaraFina wrote:

Mene jedan zvao na okupljalište antifašista i uživanje uz logorske vatre ( nije u Sarajevo, ni iz Sarajeva doduše ) ali fakat živa istina.
Da nije bio kakav ljudozder pa te htio malo da zapece na razhnju :mrgreen: :lol: :lol:
Jok! Telektualac! Čisti!
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5961 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by spreca »

SaraFina wrote:
Jok! Telektualac! Čisti!
takvi su najgori.....jer znaju zrtvu ubjediti da im vjeruje...inace uzalud trud :mrgreen: :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#5962 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SaraFina »

spreca wrote:
SaraFina wrote:
Jok! Telektualac! Čisti!
takvi su najgori.....jer znaju zrtvu ubjediti da im vjeruje...inace uzalud trud :mrgreen: :lol:

Imao je viziju lik. Nastranu politički Ali. .... :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5963 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by spreca »

SaraFina wrote:
spreca wrote:
SaraFina wrote:
Jok! Telektualac! Čisti!
takvi su najgori.....jer znaju zrtvu ubjediti da im vjeruje...inace uzalud trud :mrgreen: :lol:

Imao je viziju lik. Nastranu politički Ali. .... :D
i Mugabe je bio dozivotni predsjednik....ali kazu da je ljudozder i da je iz takvog plemena valjda gdje jos uvijek nije mrsko zamezetit komsijom ili mladom komsincom :lol: :lol: :lol: .....a sad bez sale, najgori i najopasniji su oni fini i ulickani.....ovo sam zapamtio od starih ljudi i vec dosta puta se dokazalo kao sasvim ispravna misao
zippoo87
Posts: 15642
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#5964 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zippoo87 »

meni je ovdje najjaci dio kada meteorit nesto napise a vi ga onda napadate kakav je
pa sto i vi nesto ne napisete...je li to nemate poziva,dejtova ili su toliko losi da nisu ni za foruma :D
a sada,sve i da lik izmislja sve (sto nije daleko od istine),on namjerno postavi tezu na koju se vi palite,uvijek ubaci neki socan detaljcic,koji ce skrenuti raspravu u drugom smjeru...a vi nasjedete svaki put :D

pisite i vi nesto konkretno,nemojte se samo nadovezivati na njegov post...jadno izgleda :D

btw.asikovanje danas je na najnizim granama u povijesti civilizacije i nista cudno sto i ne pisete...a da potvrdim ovu tezu...prekucer sam u restoranu vidio poznanicu sa momkom,zaruceni su i uskoro ce i svadba a sjedili su vise od pola sata na par metara od mene i uopste nisu komunicirali...sjede jedno kraj drugog i sute,svako u svom nekom svijetu :D

ja kada bi to uradio sebi,ostavio bi barem djevojku na miru,jer ako nemam o cemu pricati ili na neki drugi nacin biti zabavan,barem da ne tracim vrijeme djevojci...neka nadje boljeg
i svaki put kada sam vani,upratim nekoga ovako...ps.nemojte me sada napasti kako ja izlazim da pratim druge...ovo je ono nonsalantno ali kada je neko 3 metra od tebe,ne mozes ne primjetiti
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5965 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Ja sam svoje davno napisao, ne bih se ponavljao :stidljiv:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#5966 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Zoya »

Otkači on nju uz jedno izvini :skoljka: jes' zeznut svaka mu čast.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5967 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SmokingMan »

Lucidno i genijalno.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#5968 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zoomba »

Meteorit nedaj se , namjerno one to tako.. :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#5969 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by cendlerbing »

Jednom mi je lik pola dejta pričao o svojoj seksi profesorici iz srednje, i situacije koje su se dešavale u vezi s njom, te kako ga je nervirala i privlačila u isto vrijeme. Usput, liku je 30 godina.

Nikad nisam imala taj nekakav pripremljen bijeg sa dejta ali taj put sam taaaaaaaako poželjela da ga imam. Mislila sam da ću se onesvijestiti od dosadom izazvane pospanosti pred njim. :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#5970 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MarlboroGold »

Najgore date iskustvo je kad je cura više od sat pričala o ženskim cipelama... možda me zamijenila za drugaricu ili lezbu...
Iz kulture sam trpio do kraja...
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#5971 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by anchor85 »

MarlboroGold wrote:Najgore date iskustvo je kad je cura više od sat pričala o ženskim cipelama... možda me zamijenila za drugaricu ili lezbu...
Iz kulture sam trpio do kraja...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Svaka ti čast. Ja ne mogu sat vremena slušat o cipelama.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#5972 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MarlboroGold »

anchor85 wrote:
MarlboroGold wrote:Najgore date iskustvo je kad je cura više od sat pričala o ženskim cipelama... možda me zamijenila za drugaricu ili lezbu...
Iz kulture sam trpio do kraja...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Svaka ti čast. Ja ne mogu sat vremena slušat o cipelama.
Fakat ne kontam tu opsesiju, ali eto... još meni našla pričati. To ono dosta o mom autu, hajmo sad malo o meni iz druge perspektive :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5973 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by triconja »

MarlboroGold wrote:
anchor85 wrote:
MarlboroGold wrote:Najgore date iskustvo je kad je cura više od sat pričala o ženskim cipelama... možda me zamijenila za drugaricu ili lezbu...
Iz kulture sam trpio do kraja...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Svaka ti čast. Ja ne mogu sat vremena slušat o cipelama.
Fakat ne kontam tu opsesiju, ali eto... još meni našla pričati. To ono dosta o mom autu, hajmo sad malo o meni iz druge perspektive :D
Jel pricala o nacinu proizvodnje obuce? U mene tetak obucar, mi bi se mogli fino raspricat :lol: :lol: :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#5974 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MarlboroGold »

triconja wrote: Jel pricala o nacinu proizvodnje obuce? U mene tetak obucar, mi bi se mogli fino raspricat :lol: :lol: :lol:
Hahaha samo je još to trebalo... cipele za ovu priliku, cipele za onu priliku, boje, uparivanje... znači teški smor.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5975 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by triconja »

MarlboroGold wrote:
triconja wrote: Jel pricala o nacinu proizvodnje obuce? U mene tetak obucar, mi bi se mogli fino raspricat :lol: :lol: :lol:
Hahaha samo je još to trebalo... cipele za ovu priliku, cipele za onu priliku, boje, uparivanje... znači teški smor.
Trebo si rec hajmo nedje da te podjonim, imam dobar halat :lol: :lol: :lol:
Post Reply