Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5926 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Ejs tebe, pa nije ona takva :D
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#5927 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Nepass »

Drugarica ne spada u najgora dejt iskustva :P
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#5928 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by PeppermintSA »

Došao mi rođak iz Australije i ispriča mi scenu:

Budući da radi kao kuhar, cimer ga zamolio da mu pomogne sa pravljenjem večere, jer mu je to veče dolazila neka cura s kojom je izlazio u goste. Rođak mu izašao u susret, ali budući da je kreten na kvadrat, stavio cijelu flašu laksativa u hranu.

...

mogu misliti što je bilo romantično.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#5929 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by supercali »

Pa pomogao je cimeru
Kad ga stavi na zadnjja ne mora se plasiti da izadje zut
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#5930 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ommadawn »

PeppermintSA wrote:Došao mi rođak iz Australije i ispriča mi scenu:

Budući da radi kao kuhar, cimer ga zamolio da mu pomogne sa pravljenjem večere, jer mu je to veče dolazila neka cura s kojom je izlazio u goste. Rođak mu izašao u susret, ali budući da je kreten na kvadrat, stavio cijelu flašu laksativa u hranu.

...

mogu misliti što je bilo romantično.
Jao kralja!!! :D :D
User avatar
All Apologies
Posts: 315
Joined: 06/02/2015 18:09

#5931 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by All Apologies »

Ljubomorni kreten, bas je bezobrazan :roll:


*Kad god vidim ovu temu sjetim se one sto je momku licila na rahmetli amidzu :lol: :lol: :lol:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#5932 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by lijepa u dusi »

8)
All Apologies wrote:Ljubomorni kreten, bas je bezobrazan :roll:


*Kad god vidim ovu temu sjetim se one sto je momku licila na rahmetli amidzu :lol: :lol: :lol:
:lol: i samoj mi naumpadne cesto kad se nesto zamislim... To su antologijski postovi, dok je forum jos i valjao necemu :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5933 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by muha_sa »

pratim
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#5934 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by meteorit135531 »

Sarajevu ocigledno fali dobrih kvalitetnih sponzorusa. 8-)

Problem je sto najcesce kad upoznas nekoga , povuce te izgled pa pomislis da je cura olicenje ljepote i missica , a zapravo kad skine FASADEX sa lica , onda spoznas pravu istinu. Uglavnom , nikad nisam nesto znacajno posvecivao paznju kozmetickim preparatima niti sam vjerovao da sminka moze toliko "popraviti" zenu..

Uvijek sam govorio da MAKE UP i stikle pospjesuju zensku ljepotu max do 40%, ali u ovom slucaju sam se prevario. :skoljka:
Desilo se u subotu, prije koji mjesec. Upoznam curu u Slozi , bila je predobra.. ono , poznat mi je osjecaj kakve su cure u tim vecernjim kombinacijama i da obicno u 90% situacija dizu sebi rejting i cijenu.
Ako se ulovi neki dijasporas , dobro jeste , ako ne onda ce nastaviti da drzi imidz dame , uz redovno javljanje na biro svaka dva mjeseca. :bih:
Hajde , maximalno uvazavajuci svoj iskonski sarm koji posjedujem , uspio sam dobiti ime i prezime doticne.

Uz ples i par pica smo se rastali, i tu noc je bilo dobro..
Pun nekih impresija , i lazne euforije da bi mozda mogao umociti , dodjem kuci , potrazim je na drustvenim mrezama , kad imam sta vidjeti.. :zzzz:
Njena jedna stikla je skuplja od svog mog namjestaja u svim prostorijama u kojima obitavam.
Slike BMW -a i noktiju na volanu , i reklamiranje tijela kojeg ima...
2,900 followersa na instagramu... i preko 400 objava i slika
Svaka slika kiti huju vadi.
Bunda i torbice koje su skuplje od prosjecne plate u federaciji
I na svakoj slici grmi i izaziva pometnju u boksericama.
Citavu tu noc sam razmisljao.. pobogu , cura je tek na prvoj godini faksa , a vec se u zraku moze namirisati kolika je sponza. Tek joj je 21, ali put kojim ide je jasan i svijet u koji ide je strogo manipulativan gdje sve funkcionise po principu : iskoristi i odbaci.
Ali hajde , bice vrijeme za kajanje , tek joj je 21.. jos je ona dobro balava u glavi.
Sjedice nekad za 7 ili 8 godina , i zestoko se kajati .
Ali hajde , ako joj je cejf nek turi sebi asov u guzicu i nek se time tjesi.. :thumbup:

Ali sad dolazim do najvaznijeg dijela.
Ja sam je zelio vidjeti. I to jutro sam joj predlozio da se vidimo kod SCC a i da odemo u setnju i do spomen parka Vraca.
I ja apsolutno nisam imao nikakva ocekivanja , samo sam zelio ubiti dan
I dolazi ona.
Ja joj prilazim , i spustam se ka njoj , kad imam sta vidjeti
Znaci , curi iznad oka i obrve prema ustima , citava strana joj je ispunjena bubuljicama...
Ali znaci citava strana.. sigurno ih ima preko 10.
I obrazi su joj toliko smeruzani , i ispijeni , toliko je grozno izgledalo.. :run:
Ja to nikad nisam vidio , toliku drasticnu promjenu..


Znaci , sad kad pogledam slike sa instagrama , i ono sto sam to jutro vidim, sam sebe uvjeravam da nije istina to sto sam vidio.
Cura je zivo cudoviste. Stvarno , to je tako gadno i lose izgledalo da mi je bilo uzasno cak i gledati.. :shock:

I samo sam joj rekao : Izvini , i okrenuo se ka tramvajskoj ne vjerujuci koliko sam samo pogrijesio u procjeni

Samo sam zelio izaci sa njom jer sam zelio upoznati um i razmisljanja jedne sponzoruse koja se samo ljepse upakovala..

Ali na sta je ovaj grad spao kad ni trecerazredne sponzoruse ne mozes ni gledati koliko su gadne.. :?

Jedno veliko FUJ i svaka cast kozmetici koja u prosjeku za 400% poboljsa izgled jedne zene.

Sad ocekujem komentare tipa : ti si ovo izmislio , kako si samo mastovit i sl.

Ali , zasto da ista pisem i da ikoga uvjeravam kad se ovo stvarno desilo i jos sebi ne vjerujem koliko izgled moze da vara...

Strasno. :roll:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5935 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by triconja »

meteorit135531 wrote:
A ja nisam nista od godine lanske
uz'o sam vijagru i musice spanske
ona na tanjiru oce da mi dadne
sta ako mi alat u sred posla padne

Znam probirac nije i da nema oci
sta ako uopste nece da mi skoci
neka joj ga stavi neki drugi lik
jer dostupan nije ovaj pretplatnik
Bora corba reko :lol: :lol: :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#5936 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Connaisseur Karlin »

meteorit135531 wrote:Sarajevu ocigledno fali dobrih kvalitetnih sponzorusa. 8-)

Problem je sto najcesce kad upoznas nekoga , povuce te izgled pa pomislis da je cura olicenje ljepote i missica , a zapravo kad skine FASADEX sa lica , onda spoznas pravu istinu. Uglavnom , nikad nisam nesto znacajno posvecivao paznju kozmetickim preparatima niti sam vjerovao da sminka moze toliko "popraviti" zenu..

Uvijek sam govorio da MAKE UP i stikle pospjesuju zensku ljepotu max do 40%, ali u ovom slucaju sam se prevario. :skoljka:
Desilo se u subotu, prije koji mjesec. Upoznam curu u Slozi , bila je predobra.. ono , poznat mi je osjecaj kakve su cure u tim vecernjim kombinacijama i da obicno u 90% situacija dizu sebi rejting i cijenu.
Ako se ulovi neki dijasporas , dobro jeste , ako ne onda ce nastaviti da drzi imidz dame , uz redovno javljanje na biro svaka dva mjeseca. :bih:
Hajde , maximalno uvazavajuci svoj iskonski sarm koji posjedujem , uspio sam dobiti ime i prezime doticne.

Uz ples i par pica smo se rastali, i tu noc je bilo dobro..
Pun nekih impresija , i lazne euforije da bi mozda mogao umociti , dodjem kuci , potrazim je na drustvenim mrezama , kad imam sta vidjeti.. :zzzz:
Njena jedna stikla je skuplja od svog mog namjestaja u svim prostorijama u kojima obitavam.
Slike BMW -a i noktiju na volanu , i reklamiranje tijela kojeg ima...
2,900 followersa na instagramu... i preko 400 objava i slika
Svaka slika kiti huju vadi.
Bunda i torbice koje su skuplje od prosjecne plate u federaciji
I na svakoj slici grmi i izaziva pometnju u boksericama.
Citavu tu noc sam razmisljao.. pobogu , cura je tek na prvoj godini faksa , a vec se u zraku moze namirisati kolika je sponza. Tek joj je 21, ali put kojim ide je jasan i svijet u koji ide je strogo manipulativan gdje sve funkcionise po principu : iskoristi i odbaci.
Ali hajde , bice vrijeme za kajanje , tek joj je 21.. jos je ona dobro balava u glavi.
Sjedice nekad za 7 ili 8 godina , i zestoko se kajati .
Ali hajde , ako joj je cejf nek turi sebi asov u guzicu i nek se time tjesi.. :thumbup:

Ali sad dolazim do najvaznijeg dijela.
Ja sam je zelio vidjeti. I to jutro sam joj predlozio da se vidimo kod SCC a i da odemo u setnju i do spomen parka Vraca.
I ja apsolutno nisam imao nikakva ocekivanja , samo sam zelio ubiti dan
I dolazi ona.
Ja joj prilazim , i spustam se ka njoj , kad imam sta vidjeti
Znaci , curi iznad oka i obrve prema ustima , citava strana joj je ispunjena bubuljicama...
Ali znaci citava strana.. sigurno ih ima preko 10.
I obrazi su joj toliko smeruzani , i ispijeni , toliko je grozno izgledalo.. :run:
Ja to nikad nisam vidio , toliku drasticnu promjenu..


Znaci , sad kad pogledam slike sa instagrama , i ono sto sam to jutro vidim, sam sebe uvjeravam da nije istina to sto sam vidio.
Cura je zivo cudoviste. Stvarno , to je tako gadno i lose izgledalo da mi je bilo uzasno cak i gledati.. :shock:

I samo sam joj rekao : Izvini , i okrenuo se ka tramvajskoj ne vjerujuci koliko sam samo pogrijesio u procjeni

Samo sam zelio izaci sa njom jer sam zelio upoznati um i razmisljanja jedne sponzoruse koja se samo ljepse upakovala..

Ali na sta je ovaj grad spao kad ni trecerazredne sponzoruse ne mozes ni gledati koliko su gadne.. :?

Jedno veliko FUJ i svaka cast kozmetici koja u prosjeku za 400% poboljsa izgled jedne zene.

Sad ocekujem komentare tipa : ti si ovo izmislio , kako si samo mastovit i sl.

Ali , zasto da ista pisem i da ikoga uvjeravam kad se ovo stvarno desilo i jos sebi ne vjerujem koliko izgled moze da vara...

Strasno. :roll:
treba otvoriti temu o ruznim muskarcima :D
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#5937 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by radostan dan »

vela havle... :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#5938 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Connaisseur Karlin »

SaraFina wrote:
meteorit135531 wrote:Sarajevu ocigledno fali dobrih kvalitetnih sponzorusa. 8-)

Problem je sto najcesce kad upoznas nekoga , povuce te izgled pa pomislis da je cura olicenje ljepote i missica , a zapravo kad skine FASADEX sa lica , onda spoznas pravu istinu. Uglavnom , nikad nisam nesto znacajno posvecivao paznju kozmetickim preparatima niti sam vjerovao da sminka moze toliko "popraviti" zenu..

Uvijek sam govorio da MAKE UP i stikle pospjesuju zensku ljepotu max do 40%, ali u ovom slucaju sam se prevario. :skoljka:
Desilo se u subotu, prije koji mjesec. Upoznam curu u Slozi , bila je predobra.. ono , poznat mi je osjecaj kakve su cure u tim vecernjim kombinacijama i da obicno u 90% situacija dizu sebi rejting i cijenu.
Ako se ulovi neki dijasporas , dobro jeste , ako ne onda ce nastaviti da drzi imidz dame , uz redovno javljanje na biro svaka dva mjeseca. :bih:
Hajde , maximalno uvazavajuci svoj iskonski sarm koji posjedujem , uspio sam dobiti ime i prezime doticne.

Uz ples i par pica smo se rastali, i tu noc je bilo dobro..
Pun nekih impresija , i lazne euforije da bi mozda mogao umociti , dodjem kuci , potrazim je na drustvenim mrezama , kad imam sta vidjeti.. :zzzz:
Njena jedna stikla je skuplja od svog mog namjestaja u svim prostorijama u kojima obitavam.
Slike BMW -a i noktiju na volanu , i reklamiranje tijela kojeg ima...
2,900 followersa na instagramu... i preko 400 objava i slika
Svaka slika kiti huju vadi.
Bunda i torbice koje su skuplje od prosjecne plate u federaciji
I na svakoj slici grmi i izaziva pometnju u boksericama.
Citavu tu noc sam razmisljao.. pobogu , cura je tek na prvoj godini faksa , a vec se u zraku moze namirisati kolika je sponza. Tek joj je 21, ali put kojim ide je jasan i svijet u koji ide je strogo manipulativan gdje sve funkcionise po principu : iskoristi i odbaci.
Ali hajde , bice vrijeme za kajanje , tek joj je 21.. jos je ona dobro balava u glavi.
Sjedice nekad za 7 ili 8 godina , i zestoko se kajati .
Ali hajde , ako joj je cejf nek turi sebi asov u guzicu i nek se time tjesi.. :thumbup:

Ali sad dolazim do najvaznijeg dijela.
Ja sam je zelio vidjeti. I to jutro sam joj predlozio da se vidimo kod SCC a i da odemo u setnju i do spomen parka Vraca.
I ja apsolutno nisam imao nikakva ocekivanja , samo sam zelio ubiti dan
I dolazi ona.
Ja joj prilazim , i spustam se ka njoj , kad imam sta vidjeti
Znaci , curi iznad oka i obrve prema ustima , citava strana joj je ispunjena bubuljicama...
Ali znaci citava strana.. sigurno ih ima preko 10.
I obrazi su joj toliko smeruzani , i ispijeni , toliko je grozno izgledalo.. :run:
Ja to nikad nisam vidio , toliku drasticnu promjenu..


Znaci , sad kad pogledam slike sa instagrama , i ono sto sam to jutro vidim, sam sebe uvjeravam da nije istina to sto sam vidio.
Cura je zivo cudoviste. Stvarno , to je tako gadno i lose izgledalo da mi je bilo uzasno cak i gledati.. :shock:

I samo sam joj rekao : Izvini , i okrenuo se ka tramvajskoj ne vjerujuci koliko sam samo pogrijesio u procjeni

Samo sam zelio izaci sa njom jer sam zelio upoznati um i razmisljanja jedne sponzoruse koja se samo ljepse upakovala..

Ali na sta je ovaj grad spao kad ni trecerazredne sponzoruse ne mozes ni gledati koliko su gadne.. :?

Jedno veliko FUJ i svaka cast kozmetici koja u prosjeku za 400% poboljsa izgled jedne zene.

Sad ocekujem komentare tipa : ti si ovo izmislio , kako si samo mastovit i sl.

Ali , zasto da ista pisem i da ikoga uvjeravam kad se ovo stvarno desilo i jos sebi ne vjerujem koliko izgled moze da vara...

Strasno. :roll:

... Takve levate top cure obično zezaju i izrade na neku foru... Ti si smor od čovjeka u virtuali s trakatima, čisto sumnjam da se takva djevojka i pet minuta družila s tobom. I još da te sutradan poželjela ponovno vidjeti.
Garant ti poslala ružnjikavu frendicu da te izlevati ili ko zna kakva je psina u pitanju.
zar ruzne zene nemaju pravo imati muskarca u zivotu :-)

mozda ste i vi nekome ruzni :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#5939 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SaraFina »

:zjev:
Tomahawk11 wrote:Samo, ne kontam, sponza, nije tražila auto, neke skupe detalje, eto skuplja njena štikla od njegovog namještaja....jarane, kako :?
Moraš nam to otkriti, ako imaš kakav recepat, da batalim ovaj život što ga živim ja :oops:

Šarmantan lafo. Vidio si da provukao to :D

Bože, baci ciglu i budi precizan :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5940 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

SaraFina wrote::zjev:
Tomahawk11 wrote:Samo, ne kontam, sponza, nije tražila auto, neke skupe detalje, eto skuplja njena štikla od njegovog namještaja....jarane, kako :?
Moraš nam to otkriti, ako imaš kakav recepat, da batalim ovaj život što ga živim ja :oops:

Šarmantan lafo. Vidio si da provukao to :D

Bože, baci ciglu i budi precizan :)
Uh, to on sigurno čitao pepeljugu.
Doduše, i ona je bila sponza :zzzz:
Nije ti šala, princa :D

Bježi, kakav šarm i bakrači u Slozi. Zadnji put kad sam bio prije par godina, tamo su se okupljali sumnjivi 40- godišnjaci (dobro, bilo je i brucoša :P ) koji onako stoje sa strane i mjerkaju frišku robu ilitiga brucošice, ne bi li šta ulovili dok još nisu omudrale :skoljka:
Dakle, morebit i ta varijanta. Da je u crvenom džemperu đuskao sa strane i na moment prevario svojim šarmom :oops: kakvu preplašenu brucošicu....al kad je došla sebi :run: :mrgreen:
Nego, ako hoćeš da glumiš gospodina, mani se ti Sloge, ima drugih mjesta, al moraš imati i nešto love :thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#5941 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SaraFina »

Tomahawk11 wrote:
SaraFina wrote::zjev:


Šarmantan lafo. Vidio si da provukao to :D

Bože, baci ciglu i budi precizan :)
Uh, to on sigurno čitao pepeljugu.
Doduše, i ona je bila sponza :zzzz:
Nije ti šala, princa :D

Bježi, kakav šarm i bakrači u Slozi. Zadnji put kad sam bio prije par godina, tamo su se okupljali sumnjivi 40- godišnjaci (dobro, bilo je i brucoša :P ) koji onako stoje sa strane i mjerkaju frišku robu ilitiga brucošice, ne bi li šta ulovili dok još nisu omudrale :skoljka:
Dakle, morebit i ta varijanta. Da je u crvenom džemperu đuskao sa strane i na moment prevario svojim šarmom :oops: kakvu preplašenu brucošicu....al kad je došla sebi :run: :mrgreen:
Nego, ako hoćeš da glumiš gospodina, mani se ti Sloge, ima drugih mjesta, al moraš imati i nešto love :thumbup:

Paralelan svemir Tomo i żivot u njemu imaju trajne posljedice :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#5942 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pirmin »

Tacno vidim njenu verziju pred ocima. :D
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#5943 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pukepuke »

Nastranu priča ali da, šminka može pretvoriti jednu osobu u drugu, a cure danas plaćaju profesionalno šminkanje za izlazak udarnim danima.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#5944 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zoomba »

Davno nekad upoznam je preko mirca :lol:

Malo pricali i kaze mi hajde dodji da zapalimo i ja u auto i kod nje i onako sjedimo u autu pricamo i malo po malo pocnemo se fackati i kaze ona hajmo mi kod mene ...
I valjanje po krevetu drzi ,ne daj ... kad u po frke njena stara na vrata a bilo je kasno navecer a ja nisam znao da joj starci ispod zive .. i stara na vratima u nekoj spavacici sva rascupana kaze sta to lupa otac me poslao da vidim i onda kako je mene skontala da sam tu , pocele se svadjati a ja vidim kolko je sati obucem se i preko vrata kad eto i staroga ide .. sta cu sad i ja na desno preko nekih ljeha izadjem pa krug , reko valja mi se vratiti po auto pred njenom kucom , cujem svadjaju se , digose mahalu na noge .. a ja u auto i gas , e reko neces vise..
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#5945 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sheilak »

pirmin wrote:Tacno vidim njenu verziju pred ocima. :D
:D

njena verzija je vjerovatno da se citavu noc pitala ko je onaj stalker sto je nijemo gleda iz sjene :D

a iskreno mislim da je meteorit primijetio curu u slogi i da je naravno shvatio da joj se ne moze ni obratiti, pa je, bijesan zbog svega toga, izmastao hipoteticki date gdje je on izasao kao pobjednik.

i da, mislim da bi meteorit, cak i platio da dodje u blizinu i te navodne cure bez sminke. ili bilo koje. :D

forum je nekad scary place bas.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#5946 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zoomba »

A glavno je da setaju od scc do trebevica ko uz nos brdo :lol:

Bilo je ono hajde ti prosetaj , sad cu ja...
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#5947 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by jazzer »

Sta kaze meorit..
I to jutro sam joj predlozio da se vidimo kod SCC a i da odemo u setnju i do spomen parka Vraca.
Sta si konto? Jest dobra cura ko avion a uz to jos i dokazani antifasita, pa joj predlozio
da zijaretite spomenik na Vracama? :)

O jebote, cuj da odemo na Vraca. :lol:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#5948 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by studiorum_tuzlaensis »

pirmin wrote:Tacno vidim njenu verziju pred ocima. :D
:D


Njena verzija se može očekivati na prettywomanforum-u na FB. :D
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#5949 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by studiorum_tuzlaensis »

Idu Louboutinke uz Vrace ko golf II u drugoj uz Mahmutovac :evil:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#5950 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by sheilak »

jazzer wrote:Sta kaze meorit..
I to jutro sam joj predlozio da se vidimo kod SCC a i da odemo u setnju i do spomen parka Vraca.
Sta si konto? Jest dobra cura ko avion a uz to jos i dokazani antifasita, pa joj predlozio
da zijaretite spomenik na Vracama? :)

O jebote, cuj da odemo na Vraca. :lol:
:D :lol:
Post Reply