Variraju obrtaji

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#26 Re: solenoidni ventil...Variraju obrtaji

Post by Neelix »

sipam na petrolu inace, bas cu probat promijenit
goran288
Posts: 70
Joined: 11/06/2009 23:18

#27 Re: solenoidni ventil...Variraju obrtaji

Post by goran288 »

vnm wrote:bosch pumpa nije jeftina ni za druga auta. tvoje dobro pravo je da sad pocnes pljuvati po francuzima, ali eto pogledaj koliko kosta bosch pumpa za opel astra modele 1.7 i 2.0dti i koliko se kvare te pumpe.

necu da ti prisjedam na muke pa cu ostatak koji sam mislio reci zadrzati za sebe.
ma drug ti se nadje uvrijedjen,jebo Francuze,nek smo mi zivi i zdravi,ali cinjenica je da je ovo auto bilo jeftinio i novo,da bi te sad rezali na dijelovima,to je tako,a sto se tice Astre i tih neki drugi auta,ipak je ovo auto nize klase za njih,jos nesto ne mijenja se pumpa,nego REPARIRA...ne ide mi u glavu,ali jbg,nesto ce se napraviti...
vnm
Posts: 1479
Joined: 08/07/2008 01:28

#28 Re: solenoidni ventil...Variraju obrtaji

Post by vnm »

nisam se ja uvrijedio. ja ne posjedujem a i ne simpatizujem francuze, ali znam kako je kad ides gledati polovna auta. puno sam se razlicitih auta nagledao kad sam sa tetkom trazio da kupi polovnog, pa i nekoliko clia. nije to stvar zemlje porijekla.

uglavnom hocu da kazem da si kupio auto sa kvarom bosch pumpe. kockao si. ako saberes cijenu popravke sa cijenom vozila i ispadne ti vise nego da si uzeo ispravan, onda si se zajebao.
ako si znao za kvar, onda si tu samo ti kriv, a ne neki inzinjer iz francuske (pogotovo ako uzmes u obzir da se bosch pumpe ne proizvode u francuskoj). :)

nisam htio da te uvrijedim, pa sam pokusao da presutim ovo, ali me nisi skontao pa sad ispadoh supak.
goran288
Posts: 70
Joined: 11/06/2009 23:18

#29 Re: solenoidni ventil...Variraju obrtaji

Post by goran288 »

vnm wrote:nisam se ja uvrijedio. ja ne posjedujem a i ne simpatizujem francuze, ali znam kako je kad ides gledati polovna auta. puno sam se razlicitih auta nagledao kad sam sa tetkom trazio da kupi polovnog, pa i nekoliko clia. nije to stvar zemlje porijekla.

uglavnom hocu da kazem da si kupio auto sa kvarom bosch pumpe. kockao si. ako saberes cijenu popravke sa cijenom vozila i ispadne ti vise nego da si uzeo ispravan, onda si se zajebao.
ako si znao za kvar, onda si tu samo ti kriv, a ne neki inzinjer iz francuske (pogotovo ako uzmes u obzir da se bosch pumpe ne proizvode u francuskoj). :)

nisam htio da te uvrijedim, pa sam pokusao da presutim ovo, ali me nisi skontao pa sad ispadoh supak.
ma nisi ispao supak...hehehee...nisam kupio nesto sam mijenjao,e sad je tu stvar taman ono sto sam mislio da sam dobar dacu na njega,jbg...poz...:)
Miiki
Posts: 26
Joined: 18/11/2021 20:17

#30 Re: Variraju obrtaji

Post by Miiki »

Zdravo imam sličan problem kod Ford Fiesta 1999 godiste 1 3 benzin auto kad ga upalim sada kako je hladno dok pocne postizati radnu temperaturu pocne trzati i ugasi ga ja upalim auto nista radi i opet pocne trzati i ugasi ga upalim i ga radi normalno i više se ne dešava nista i počnem ga voziti postigne radnu temperaturu ali nema klime ima grijanje ali mi ne grije kao prije nego leden zrak ubacuje. Da li je neko imao sličan problem
Post Reply