Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#23701 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

Tomahawk11 wrote:Biće onih koji će prozivati kad zapne, to nema dileme.
Husref je idealan izbor jer:
- je mrtvi pitar
- ima tu harizmu vođe, zna nametnuti autoritet igračima
- ima šlifa za taktiku

Svima ostalima nešto je falilo.
Svaki put kazemo "ovaj put je ipak drukcije". :oops:
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#23702 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

jeza u ledja wrote:
Tomahawk11 wrote:Biće onih koji će prozivati kad zapne, to nema dileme.
Husref je idealan izbor jer:
- je mrtvi pitar
- ima tu harizmu vođe, zna nametnuti autoritet igračima
- ima šlifa za taktiku

Svima ostalima nešto je falilo.
Svaki put kazemo "ovaj put je ipak drukcije". :oops:
I jeste drukcije, ako nista sad barem igraju napadacki, pa ako nekoga mozes toga i natrpas, onih mrtvih pobjeda od 1-0 i 0- 1protiv prašinara, uz obrazloženje da svi igraju bunker i na kontru protiv nas mi je preko glave.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#23703 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

solo2 wrote:Husref je za ovu ligu tata i kraj price - eno smo treci na tabeli jbt :thumbup:
Vjerovatno na kraju ovog 9 kola da cemo biti peto mjesto.
Samo nam se Hebibovic nesto razigrao,poceo da asistira.
Nije ni Dusan los na desnom krilu vidim da Husref isprobava neke zamisli koje bi i sam probao da sam trener.
Novakovic klupa,jos samo da Rahmanovica zakuca tamo i Velkoski da udje u sredinu i ja zadovoljan. :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#23704 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Interesantno da mu Kuzmanovica nije bilo ni na klupi a @Tomahavk nacuo da ga Husref ne mirise.

Mada vjerujem da nema veze s tim kao sto se pokazalo da Kadusic nije bio izvan kombinacija kao dio pritiska da produzi. Juce od pocetka a nismo culi da je produzio.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#23705 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Grean wrote:Interesantno da mu Kuzmanovica nije bilo ni na klupi a @Tomahavk nacuo da ga Husref ne mirise.

Mada vjerujem da nema veze s tim kao sto se pokazalo da Kadusic nije bio izvan kombinacija kao dio pritiska da produzi. Juce od pocetka a nismo culi da je produzio.
Zato sto imas Hodzica i Hebiba koji su realno bolji od Kuzmanovica.
Sad jos da ubaci Micu na klupu bilo bi previse.Onda neka stavi jos i Lelica i Andjusica pa cemo imati klupu punu krila.
Mislim da ce Mico biti taj na kome ce se kola slomiti jer smo stvarno prerpani na krilnim pozicijama.Realno momak apsolutno nista nije pokazao otkako se dosao kod nas osim mozda one prve tekme u gostima protiv Zarije i te jedne asistencije za Hadzica.Po meni decko nije ni za klupe ali eto pusticemo Husrefa da radi svoj posao. :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#23706 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Sliver wrote:
Dinostula wrote:
solo2 wrote:Husref je za ovu ligu tata i kraj price - eno smo treci na tabeli jbt :thumbup:
Vjerovatno na kraju ovog 9 kola da cemo biti peto mjesto.
Samo nam se Hebibovic nesto razigrao,poceo da asistira.
Nije ni Dusan los na desnom krilu vidim da Husref isprobava neke zamisli koje bi i sam probao da sam trener.
Novakovic klupa,jos samo da Rahmanovica zakuca tamo i Velkoski da udje u sredinu i ja zadovoljan. :D
Da, ali meni je to bas evidentno sa Saricem, nema gdje ga nije bilo, cas na lijevom cas na desnom krilu. Malo se jeste gubio, ali cini mi se da je imao vise dobrih momenata ego losih, pogotovo asistencija i par jos nekih dodavanja, nasuprot nekim greskama.
Adukor, nevidljiv, jeste stao jednom u blok, kod bas teske situacije, i imao jednu onu dijagonalu, kod gola on ispao prije ivetica. Nije mi jos nista poazao. Rahmanu treba sok terapija da se vrati na ono od prije par kola.
Rahmanovic je sidro ekipe i sa njim smo duplo sporiji na terenu.Sporijeg igraca odavno nisam vidio.GUrnuti Velkoskog unutra na njegovo mejsto a Lelica/Andjusica lijevo.Desno Hebib/Hodzic. U sredinu jos Saric i Stanojevic i to je to.Odbrana je takva kakva je tu nemamo puno izbora,imamo trenutno to sto imamo. :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#23707 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Dinostula wrote: Zato sto imas Hodzica i Hebiba koji su realno bolji od Kuzmanovica.
Sad jos da ubaci Micu na klupu bilo bi previse. Onda neka stavi jos i Lelica i Andjusica pa cemo imati klupu punu krila.
Mislim da ce Mico biti taj na kome ce se kola slomiti jer smo stvarno prerpani na krilnim pozicijama.Realno momak apsolutno nista nije pokazao otkako se dosao kod nas osim mozda one prve tekme u gostima protiv Zarije i te jedne asistencije za Hadzica.Po meni decko nije ni za klupe ali eto pusticemo Husrefa da radi svoj posao. :D
Meni je ovo sa Hodzicem na krilu na zor, mozda samo formacijska potreba da se zatvori desna strana.

Nije potkovan za te uloge, ofanzivno je i Kadusic bolji. Imamo dovoljno krila, ovo je vjerujem vise neki izuzetak nego pravilo.
User avatar
Capajebo
Posts: 20755
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#23708 Re: Utakmice.

Post by Capajebo »

Volio bi vidjeti bar jedno poluvrijeme Stanojevic - Heric a ispred njih Saric.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#23709 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Grean wrote:
Dinostula wrote: Zato sto imas Hodzica i Hebiba koji su realno bolji od Kuzmanovica.
Sad jos da ubaci Micu na klupu bilo bi previse. Onda neka stavi jos i Lelica i Andjusica pa cemo imati klupu punu krila.
Mislim da ce Mico biti taj na kome ce se kola slomiti jer smo stvarno prerpani na krilnim pozicijama.Realno momak apsolutno nista nije pokazao otkako se dosao kod nas osim mozda one prve tekme u gostima protiv Zarije i te jedne asistencije za Hadzica.Po meni decko nije ni za klupe ali eto pusticemo Husrefa da radi svoj posao. :D
Meni je ovo sa Hodzicem na krilu na zor, mozda samo formacijska potreba da se zatvori desna strana.

Nije potkovan za te uloge, ofanzivno je i Kadusic bolji. Imamo dovoljno krila, ovo je vjerujem vise neki izuzetak nego pravilo.
Prirodna pozicija Dusana Hodzica je desno krilo bar je to igrao u Radniku ako se ne varam.Druga stvar je sto treneri kod nas zavale neke igrace kao sto povaljeni Hodzic i Hebib pa igrali bekove.Dulja bio krilo pa nista,usao u sredinu i eksplodirao.Koliko sam upratio Dusana lik je strasno brz,ima jak udarac i jedno vrijeme je fino znao nabaciti.Sad sa druge strane imas Hebiba koji je brz ali koliko vidim ima i taj neki fin osjecaj da nadje Ahmetovica bar sto se tice zadnje dvije tekme.Dok trci i asistira Ahmetu super.Kadusic opet mislim da moze odigrati za nijansu bolje u odbrani nego Hodzic.Pitanje je uopste dal i mi imamo pravog beka u ekipi da mu je to pozicija na kojoj je ponikao.Milsim da se i za Kadusica pricalo da mu nije prirodna pozicija bek nego vise na krilu.
User avatar
Capajebo
Posts: 20755
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#23710 Re: Utakmice.

Post by Capajebo »

Kadusic je mescini vezni bio. Nesto ala Xomor.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#23711 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Hodzic ni jednom nije probio jucer, po meni je on fula ali ima nekog kredita iz nekog razloga. Cak je I kadusic na desnom beku bolji.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#23712 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Dr. Kuca wrote:Hodzic ni jednom nije probio jucer, po meni je on fula ali ima nekog kredita iz nekog razloga. Cak je I kadusic na desnom beku bolji.
Valjda je onda jasno zasto Hebib igra desno krilo jer realno nemamo boljeg na tom mjestu,ma koliko ga neki od nas gotivili ili ne.
Nego da nam Husref dovede jos 2 dobra stopera, 1 desni bek i 1 lijevi bek i to je sve sto nam treba.Ne mora sve u jednom sezoni ali u ovo godinu ili dvije s tim da zadrzimo ovaj igracki kadar.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#23713 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Dinostula wrote:
Dr. Kuca wrote:Hodzic ni jednom nije probio jucer, po meni je on fula ali ima nekog kredita iz nekog razloga. Cak je I kadusic na desnom beku bolji.
Valjda je onda jasno zasto Hebib igra desno krilo jer realno nemamo boljeg na tom mjestu,ma koliko ga neki od nas gotivili ili ne.
Nego da nam Husref dovede jos 2 dobra stopera, 1 desni bek i 1 lijevi bek i to je sve sto nam treba.Ne mora sve u jednom sezoni ali u ovo godinu ili dvije s tim da zadrzimo ovaj igracki kadar.

Ja se nadam na zimu da cemo se rijesiti viskova, rijesiti stopere, lijevi bek za rotacije, ako ode advan onda I desni.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#23714 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

sencobih wrote: I jeste drukcije, ako nista sad barem igraju napadacki, pa ako nekoga mozes toga i natrpas, onih mrtvih pobjeda od 1-0 i 0- 1protiv prašinara, uz obrazloženje da svi igraju bunker i na kontru protiv nas mi je preko glave.
Ma samo polako, iz kola u kolo. Ne zalijetati se sa nekim zakljuccima.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#23715 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

jeza u ledja wrote:
sencobih wrote: I jeste drukcije, ako nista sad barem igraju napadacki, pa ako nekoga mozes toga i natrpas, onih mrtvih pobjeda od 1-0 i 0- 1protiv prašinara, uz obrazloženje da svi igraju bunker i na kontru protiv nas mi je preko glave.
Ma samo polako, iz kola u kolo. Ne zalijetati se sa nekim zakljuccima.
Upravo tako :thumbup:
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#23716 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Sliver wrote:
Dinostula wrote:
solo2 wrote:Husref je za ovu ligu tata i kraj price - eno smo treci na tabeli jbt :thumbup:
Vjerovatno na kraju ovog 9 kola da cemo biti peto mjesto.
Samo nam se Hebibovic nesto razigrao,poceo da asistira.
Nije ni Dusan los na desnom krilu vidim da Husref isprobava neke zamisli koje bi i sam probao da sam trener.
Novakovic klupa,jos samo da Rahmanovica zakuca tamo i Velkoski da udje u sredinu i ja zadovoljan. :D
Da, ali meni je to bas evidentno sa Saricem, nema gdje ga nije bilo, cas na lijevom cas na desnom krilu. Malo se jeste gubio, ali cini mi se da je imao vise dobrih momenata ego losih, pogotovo asistencija i par jos nekih dodavanja, nasuprot nekim greskama.
Adukor, nevidljiv, jeste stao jednom u blok, kod bas teske situacije, i imao jednu onu dijagonalu, kod gola on ispao prije ivetica. Nije mi jos nista poazao. Rahmanu treba sok terapija da se vrati na ono od prije par kola.
Rano je još za AduKtora davati prognoze, ne znam je li ukupno 15 minuta odigrao, tek kad počne par tekmi od početka vidjecemo ima li sta od njega
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#23717 Re: Utakmice.

Post by yasaq »

Bekić u timu kola :-) svašta je za očekivati ali ovo je naučna fantastika :pisnuo:

Image
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#23718 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Realno bekic pravo dobar od dolaska husrefa.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#23719 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Dr. Kuca wrote:Realno bekic pravo dobar od dolaska husrefa.
Ne moze se reci da se sad nesto istice posebno.Koliko sam skuzio sad igra vise odbranu.
Ipak mi nije bolji od Ahmetovica,Sarica,Velkoskog,Herica i Stanojevica.
Ovi su se preporodili dolaskom Husrefa. :D
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23720 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dr. Kuca wrote:Realno bekic pravo dobar od dolaska husrefa.
Jeste, ali jedva čekam da mu vidim leđa. Valjda mu one naše budale neće produžiti ugovor.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#23721 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote:
Dr. Kuca wrote:Realno bekic pravo dobar od dolaska husrefa.
Jeste, ali jedva čekam da mu vidim leđa. Valjda mu one naše budale neće produžiti ugovor.
Zasto?
User avatar
ZonFon
Posts: 2123
Joined: 17/11/2013 01:58

#23722 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Novi cetverogodisnji ugovor i postaje najplaceniji igrac FK Sarajevo u historiji :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23723 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

GandalfSivi wrote:
Logovan wrote:
Dr. Kuca wrote:Realno bekic pravo dobar od dolaska husrefa.
Jeste, ali jedva čekam da mu vidim leđa. Valjda mu one naše budale neće produžiti ugovor.
Zasto?
Kako zašto? Zar si zaboravio kako je igrao npr. prošle sezone? Odnosno do dolaska Husrefa Musemića? Hvala njemu na pristojnim partijama u posljednje vrijeme, ali neka ga u Vitezu ili u Slobodi ili u Čeliku i tako tim klubovima.

Frajer je znao kiksati pri vraćanju lopte golmanu. Sloboda je prošle godine mogla povesti na Hasetu zbog njegovog vraćanja lopte. Zbog ovog poteza skratio mi je život za nekih 17 godina. :lol: Imao je raznih budalaština.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#23724 Re: Utakmice.

Post by VPSA »

Bekic ima mana mali milion, ali u ligi nema puno boljih lijevih bekova, ako ih uopste ima. Za Ivetica je Marcelo na lijevom beku.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#23725 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote:
Dr. Kuca wrote:Realno bekic pravo dobar od dolaska husrefa.
Jeste, ali jedva čekam da mu vidim leđa. Valjda mu one naše budale neće produžiti ugovor.
Onda moras dovesti bar dvojicu na poziciji lijevog beka da se njega rijesis. :D
Post Reply