Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
GandalfSivi
Posts: 18362
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#42926 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Heroji brata mi, najofirnije sudjenje ove godine, ovo je katastrofa bas bilo…
velaxsa
Posts: 377
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42927 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

33 prekrsaja nama, 11 borcu...3:1...balijsko smece od sudije. Nanic nas je i prije znao ubijati sa zastavicom...
Sto se igre tice, ni glave ni repa...nazor, napamet, bez konkretne ideje i igre...nema timske igre...
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#42928 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Meni nije jasno šta smo mi htjeli danas. Remi? Ok, tako smo se postavili. Poslije izjednačenja nismo pošteno zaprijetili.
Ok, jasno je šta je sudija radio, ali de makar uveži 4-5 pasova, proigraj nešto, pokušaj...
Balijski trojac iz Krajine ne vrijedi komentarisati. Zreli za ćebovanja odmah u tunelu. Jedino bolje od kupnutakmice je što smo uspjeli dobrim dijelom iskulirati njohov bezobrazluk. Nije se energija trošila na proteste i skupljanje bespotrebnih kartona radi toga, a nije da nije bilo prilike. Još da smo tu energiju utrošili na teren...
User avatar
vicious
Posts: 6883
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42929 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Fuj, gadi mi se sve ovo...
Sreca pa uleti onako onaj Julardzijin šut, da je sta u 16 bilo izmislio bi nešto da poništi.
Ali što smo kite nazad, to je strašno. Beganovic i Durakovic vjerovatno najgluplji bekovski par lige, i Djurickovic je tu negdje. Ne znam jesu li naši stoperi ijedan centarsut skinuli, svaki put neki iz borca najvisi.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18362
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#42930 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

van Basten wrote: 20/04/2024 22:48 Meni nije jasno šta smo mi htjeli danas. Remi? Ok, tako smo se postavili. Poslije izjednačenja nismo pošteno zaprijetili.
Ok, jasno je šta je sudija radio, ali de makar uveži 4-5 pasova, proigraj nešto, pokušaj...
Balijski trojac iz Krajine ne vrijedi komentarisati. Zreli za ćebovanja odmah u tunelu. Jedino bolje od kupnutakmice je što smo uspjeli dobrim dijelom iskulirati njohov bezobrazluk. Nije se energija trošila na proteste i skupljanje bespotrebnih kartona radi toga, a nije da nije bilo prilike. Još da smo tu energiju utrošili na teren...
Bukvalno ne mozes uvezati, svira sve…
mond
Posts: 1325
Joined: 24/10/2010 20:45

#42931 Re: Utakmice.

Post by mond »

Tanki jesmo ali ovom balijskom kmetu sa pomoćnicima jebem sve i mrsko i drago. Smećari
A i mi smo pičke kada trpimo ovo iživljavanje.
Momci se borili i tačno smo ekipa za četvrto mjesto.
User avatar
Logovan
Posts: 94450
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42932 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Jao suđenja :shock: :shock: :shock: Jebo te :shock:

Čestitke igračima, valjalo je ovo trpiti. U prvom dobra igra, u drugom lošija, ali nismo ni mogli bolje od Kazlagića. Nažalost bod k'o pobjeda obzirom na suđenje.
User avatar
Logovan
Posts: 94450
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42933 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

van Basten wrote: 20/04/2024 22:48 Meni nije jasno šta smo mi htjeli danas. Remi? Ok, tako smo se postavili. Poslije izjednačenja nismo pošteno zaprijetili.
Ok, jasno je šta je sudija radio, ali de makar uveži 4-5 pasova, proigraj nešto, pokušaj...
Balijski trojac iz Krajine ne vrijedi komentarisati. Zreli za ćebovanja odmah u tunelu. Jedino bolje od kupnutakmice je što smo uspjeli dobrim dijelom iskulirati njohov bezobrazluk. Nije se energija trošila na proteste i skupljanje bespotrebnih kartona radi toga, a nije da nije bilo prilike. Još da smo tu energiju utrošili na teren...
Pa eto pokušavali smo u prvom svašta nešto pa ti svira svaki kontakt. Igrači Borca samo moraju pasti i eto faula. Ako još kažu "aaajjjjjjjjj" faul 1000000%. I kako u ovakvim uslovima razviti igru? Naš igrač primi loptu, priđe mu igrač Borca i padne i faul. Nije igračima lako igrati kad vide suđenje. Lagano je meni, tebi i nama ostalim na tribinama reći da se pokuša nešto.
User avatar
nota1969
Posts: 926
Joined: 27/02/2022 09:05

#42934 Re: Utakmice.

Post by nota1969 »

Logovan wrote: 20/04/2024 23:09 Jao suđenja :shock: :shock: :shock: Jebo te :shock:

Čestitke igračima, valjalo je ovo trpiti. U prvom dobra igra, u drugom lošija, ali nismo ni mogli bolje od Kazlagića. Nažalost bod k'o pobjeda obzirom na suđenje.
:thumbup:
mond
Posts: 1325
Joined: 24/10/2010 20:45

#42935 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kritike za loše mečeve stoje, nije ih manjkalo ove sezone, al šta odigrat večeras? Jbt grob 33 prekršaja i to kakvih.
Manje više svi znaju da znam kritikovati i drobiti ovdje al šta im imam reći večeras? Koga da spomenem u negativnom kontekstu? Došao balija i ne da ti da igraš. Svaki jebeni put i to protiv iste ekipe te karaju jal kući ili na strani.
Koga da ružim od naših večeras? Nedostatak kvaliteta je očit al opet ti brani da igraš. Prošli meč ti brani da igraš sa igračem manje protiv iste ekipe.
Meč prije ovog te pripremi žutim za ovo večeras i opet kurac dobiju.
Protiv Zrinjskog bi se sklonio sa terena, eto jebem vam mater pa se ganjajte do kraja.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8587
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#42936 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Ma nema se sta zamjeriti nikome, cak ih Rozman dobro pripremio sta ih ceka i kako da se ponasaju. Mucno je bilo pratiti sa tribina a tek na terenu.
Prvo poluvrijeme po meni prilično dobro odigrano, drugo jbg vidjelo se da "moramo" izgubiti nije cudo sto smo se povukli.
Zrinjskom se skloniti!
Ezel Bayraktar
Posts: 274
Joined: 02/03/2022 20:46

#42937 Re: Utakmice.

Post by Ezel Bayraktar »

GandalfSivi wrote: 20/04/2024 22:49
van Basten wrote: 20/04/2024 22:48 Meni nije jasno šta smo mi htjeli danas. Remi? Ok, tako smo se postavili. Poslije izjednačenja nismo pošteno zaprijetili.
Ok, jasno je šta je sudija radio, ali de makar uveži 4-5 pasova, proigraj nešto, pokušaj...
Balijski trojac iz Krajine ne vrijedi komentarisati. Zreli za ćebovanja odmah u tunelu. Jedino bolje od kupnutakmice je što smo uspjeli dobrim dijelom iskulirati njohov bezobrazluk. Nije se energija trošila na proteste i skupljanje bespotrebnih kartona radi toga, a nije da nije bilo prilike. Još da smo tu energiju utrošili na teren...
Bukvalno ne mozes uvezati, svira sve…
Nije sve do toga, uzivo djelujemo veoma loše. Ono dodavanje protiv Zelje kad su oni imali igrača manje mi je donekle smrdilo, sad sam ubijeđen da mi bolje ne znamo. Veoma loše iznosimo loptu, loše se pozicioniramo kad trebamo iznijeti loptu, a i kod branjenja smo još lošiji, stalno kasnimo. Borac je trenutno bolja ekipa bez obzira na sva sranja koja sudije prirede. Imaju glavu i rep kad mi imamo loptu, brzo su kod naših igrača, na leđima su im. Odbrana troma, Aničić kritičan i spor, bekovi nikakvi, Julardzija sem gola jako loš, sukrivac za gol pored lošeg postavljanja odbrane, Mustafić-čitaj Julardzija. Mali Buljubašić najagilniji i dijete faktički nosi vezni, nudi se i nije ga strah preuzeti inicijiativu. Rozman ne za šta radi, Hamza 20 min diše na škrge, on to ne vidi, pa jebote to ti je posao. Kad je momak trazio izmjenu, on tek uvodi Renana. Ovaj Iliev je malo opičen golman, nepredevidive reakcije ima. Jedino što zna dobro degažirati, kad ne znamo iznijeti loptu, a to je vrlo često, sve spada na njegovo nabijanje lopti na Kerija ili Hamzu. Mi s Rozmanom nemamo šta očekivati, već se treba tražiti novi trener. Da, siguran sam da je išao na to da radije ne izgubi, ako ne mozemo dobiti, a isto to je uradio i protiv mrtvog Zelje.
Last edited by Ezel Bayraktar on 20/04/2024 23:45, edited 1 time in total.
Adobeg
Posts: 753
Joined: 24/02/2020 18:20

#42938 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

Ovo stvarno je toliko ofirno,najvise bi volio da ova gamad izgube prvenstvo i kup. :-)
Ezel Bayraktar
Posts: 274
Joined: 02/03/2022 20:46

#42939 Re: Utakmice.

Post by Ezel Bayraktar »

Dzaba sve, raja samo što nije uletila u teren da bije prodate balije. Sa Istoka u prvom poluvremenu umalo nisu uletili onda se malo usrao pa nam je par stvari odsvirao. Pomoćni jado je ukrao par faulova i kornera, kao i Kazlagić. Namanje tri izmisljena kornere ako ne i četri. Meni je bilo došlo sa Zapada da uletim i zagazim smrada uz liniju. Sve se pitam kakva je to ljudska slina, o čemu razmišlja prije, tokom i poslije utakmice, kad ti hiljade ljudi jebe sve mrtvo i zivo i kune te. Prepadne li se za vlastitu djecu, da ga koja kletva ne stigne. Fuj, sjeme im se zatrlo da Bog da. Igrači su taj pritisak opet dobro iznijeli, tribine jesu ludile, ali sta mozeš sem zvizduka. Sve se pitam kad govna napuštaju stadion, dokle ih prati policija, pa sretne li smradove ikad iko uzivo, sve mu njegovo..
Paradox76
Posts: 149
Joined: 08/04/2023 23:12

#42940 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Nije teško primjetiti da našoj ekipi nedostaje kvaliteta, da se Rožman često gubi, Ibricic također pravi pogrešne procjene, Mirvić isto ima svojih bubica.

Ali ovo skandalozno sudjenje veceras pokazuje koliko tu kriminalnu organizaciju u savezu boli neka stvar sto čitava javnost zna kako će delegirani sudija suditi pojedinim timovima.

Mišljenja sam da oni žele ogaditi utakmice i fudbal uopste, pogotovo navijačima i gledaocima iz federacije, počevši od samog termina odigravanje utakmice( nikad u aprilu nisu bile utakmice u ovom terminu), represijom policije i na kraju ovim tendencioznim sudjenjem.

33-11 u prekršajima.
Svaki kontakt, svaki duel dva igrača na utakmici on svira u korist Borca.
Sitna navlačenja više utiču na psihu igrača nego bilo sta drugo.
Oni to znaju i sistemski provode ovakav način pomaganja Borcu.

Oni nemaju stida, oni se ponašaju bahato jer znaju da im niko ništa ne može.

Nadam se da će neko iz UEFE, nekada, ne znam na koji način, ovom javnom kriminalu stati u kraj.
User avatar
vicious
Posts: 6883
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42941 Re: Utakmice.

Post by vicious »

I što je još gore, smetljar će dobiti dobru ocjenu za suđenje. Kao što su ranije gigovići, muse i ostali.
svi u napad
Posts: 1875
Joined: 14/10/2012 14:40

#42942 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Ljudi mi moramo prihvatiti istinu a ona je da Rozman i Ibricic nisu par koji ce podici Sarajevo na visi nivo.Zasto to govorim? Pa iz prostog razloga sto mi nemamo igru a i selekcija je izvrsena katastrofalno. Sudije jesu jucer bili katstrofalne i zbog njih sam danas bez glasa ostao jebavajuci im sve po spisku jucer no sta je nas tim jucer pokazao kao tim. Mi smo najveci bosanski klub koji je uvijek igrao ofanzivno za gol vise i to je bio znak naseg kluba. Jucer klasicna taktika Rozmana brani se i cekaj. Da li se neko sjeca neke tekme gdje smo odigrali par lijepih akcija. Naravno ne. Zasto? Pa malo dijnete vidi da nemamo veznu liniju i da nam fali jos jedno krilo. Dakle 3 vezna isti tipovi igraca od kojih samo Buljubasic moze dodati loptu. Rozmanov favorit Julardzija igra svaku tekmu a ucinak nikakav. Dao gol jucer al zbog njega smo i dobili gol. Na klupi imamo Matnovica kao veznog koji bukvalno veze nema. Ko ga je doveo i zasto? Rozman je obecao da cemo poslije njegovih priprema biti puno bolji i sta smo dobili nakon tih priprema?
Pogledajte selekciju koju su on i Ibricic uradili. Otjerani Balta i Vrancic svemirski brodovi za Julardziju, Matanovica i Mustafica. Otjerani/posudjeni Guli i Serbecic koji cuda prave u novim klubovima i koji bi ti u sadasnjim konstalacijama zlata vrijedili.
Jucer Hamza sam moli za zamjenu koja je izvrsena 15 minuta nakon njegovog mahanja i molbe za zamjenu. Covjek se vracao na sredinu terena da pomogne veznoj liniji da iznese loptu ili da organizuje napad. Jucer za divno cudo Durakovic uspjesno centrirao 2 puta ali nikog u 16 metara. Taktika 3-5-2 se moze igrati u gostima kad prepustas igru domacinu ali ta varijanta kad si domacin i moras pobjediti ne pije vode. Sretna okolnost je da Posusje ide u BL i moraju izgubiti jer bi mi inace imali velikih problema da zadrzimo 4 mjesto.
Meni iskreno nije jasan gazda i njegovi planovi te njegova razmisljanja u vezi kluba. Sta planira sa Ibricicem koji nas je uvalio u govna prekidajuci tekmu u 93 minuti. Bez obzira na nepravdu veliki klub kao sto je nas klub to ne radi i ne smije se dozvoliti pojedincu da to uradi, Uostalom on kao direktor kluba treba sjediti u lozi a ne na klupi.
Nadam se da ce se izvrsiti dobra analiza rada kluba u ovoj sezoni i da ce se povuci neki jaci potezi radi vracanja kluba na stare slavne staze. Zivjeli
Ezel Bayraktar
Posts: 274
Joined: 02/03/2022 20:46

#42943 Re: Utakmice.

Post by Ezel Bayraktar »

Mislim da ti očekuješ barem nešto ovako
svi u napad
Posts: 1875
Joined: 14/10/2012 14:40

#42944 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Ezel u pola ovog bi bio zadovoljan. :D :izet: Hvala za video.
Piaty
Posts: 5749
Joined: 01/12/2020 00:58

#42945 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Ezel Bayraktar wrote: 21/04/2024 15:14 Mislim da ti očekuješ barem nešto ovako
Šta je ovo? :shock: :shock:

Ja se naježio
Ezel Bayraktar
Posts: 274
Joined: 02/03/2022 20:46

#42946 Re: Utakmice.

Post by Ezel Bayraktar »

Piaty wrote: 21/04/2024 21:07
Ezel Bayraktar wrote: 21/04/2024 15:14 Mislim da ti očekuješ barem nešto ovako
Šta je ovo? :shock: :shock:

Ja se naježio
Jesi vidio malaca i tika take. Još ova protivnička ekipa se organizirano brani, nije da samo stoje. Kako djeca treniraju, onda kazemo nemamo talenata. Može li jedna škola fudbala kod nas nešto slično?
BigBossBrkO
Posts: 95
Joined: 04/08/2014 01:37

#42947 Re: Utakmice.

Post by BigBossBrkO »

Ezel Bayraktar wrote: 21/04/2024 23:16
Piaty wrote: 21/04/2024 21:07
Ezel Bayraktar wrote: 21/04/2024 15:14 Mislim da ti očekuješ barem nešto ovako
Šta je ovo? :shock: :shock:

Ja se naježio
Jesi vidio malaca i tika take. Još ova protivnička ekipa se organizirano brani, nije da samo stoje. Kako djeca treniraju, onda kazemo nemamo talenata. Može li jedna škola fudbala kod nas nešto slično?
Pa ovakve akcije i kretnje, promjene strane itd. ovi naši "profesionalci" ti ne bi znali NACRTATI, kamo li izvesti...a ponajmanje naš "stručni" štab. :lol:
Ezel Bayraktar
Posts: 274
Joined: 02/03/2022 20:46

#42948 Re: Utakmice.

Post by Ezel Bayraktar »

Mozda neko predlozi Rozmanu ovo kao uigranu akciju. :mrgreen: U nekim trenucima zaista izgledamo amaterski, bez glave i repa, pogotovo u fazi napada. Odbrana se malo ko utegla, ali ka naprijed uzas Boziji.
mond
Posts: 1325
Joined: 24/10/2010 20:45

#42949 Re: Utakmice.

Post by mond »

Džabe ti akcijanje kada ih pola ne zna dat pas, dok druga polovica voli petljanje i rolinge kao djeca na velikom odmoru. Da ne pominjem da niko ne zna izvest korner.
User avatar
Logovan
Posts: 94450
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42950 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Svi u napad jedan je Hase!

Image
Post Reply