USA fan page

Post Reply
Stargate Punk
Posts: 206
Joined: 06/03/2014 19:54

#2926 Re: USA fan page

Post by Stargate Punk »

MyTao wrote:
Pa da malo pratis moje postove na ovoj temi vidio bi da sam bas to isto pisa... Bilo bi glupo tvrditi da je svaki policajac koji ubije neduznu osobu rasista. Problem je sto ovdje policajac mozes postati odma posle high school-a, ako mozes da uradis 50 sklekova odma si kvalifikovan da budes jebeni policajac, onda se plase ko misevi pa samo pucaju... referome su potrebne i takvi idioti nebi trebali biti policajci.

To sto on hoce kuci ne smije biti razlog da puca na svaki hunch... ako si jebena picka onda ne trebas biti policajac. Svi ljudi koji nisu mogli studirati dalje od srednje, ili idu u vojsku ili postanu policajci... ti ako ne vidis da tu postoji problem ti imas problem.

Rasisti postoje, a to su oni koji pokusavaju da opravdaju gluposti koje policija rade, dovoljno je pogledati fox news, ili doci na forum i vidjeti sta pisu neki... uvijek je zrtva kriminalac, olos, lopov... kao da je to jebeno vazno!!!

Jednostavno mi se gade takvi ljudi... stvarno mi se povraca kada pomislim na takve, taj smrad... uhhh...

To je jako cudno jer kod nas u Oregonu moras imati fakultetsku diploma (4 godine) da postanes policajac. Bas su nedavno pricali da spuste nivo na 2-godisnju diploma.
Bez diplome nemozes vise biti ni sljaker na liniji proizvodnje u firmama kao Intel ili Siltronic i drugim u tom djelu industrije.

Sto se tice crnaca cini mi se da ti Amerike nisi video nego sa Alipasinog prosipas mudrost.
Nikad nisam bio rasist ali ti mogu reci da su svi stoka koja nece nista da radi ili potrudi se a hoce sve da im se daje. Problem je u tome sto im system i daje puno jer svi ti inzinjeri i doktori i slicno sto ljudi spominju su uglavnom tu zaglavili zahvaljujuci "Affirmative Action" pa ako ti treba dobar doctor razmisli dobro jel taj crnac doctor sto je dobar ili je doctor zato sto je crnac.
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#2927 Re: USA fan page

Post by Toto »

kosava wrote:
Imaju vecu gustocu misicne mase i zato plivaju ko cigla jos u ghettu nema bazena pa nemogu ni nauciti da plivaju. :D
uspi u bazen gusce vode/morske pa onda mjeri gustinu misica i brzinu kraulanja
:D
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#2928 Re: USA fan page

Post by Kombat »

Kaligula I wrote:
hAZNADAR wrote:
Kaligula I wrote:

...daj malo ovo pojasni...kako to glupi imali šanse da prežive, a inteligentni nisu, pogotovo kad se pođe od definicije da je inteligencija sposobnost snalaženja u nepredviđenim situacijama...a robovlasništvo je, upravo, za njih bilo nepredviđena okolnost...
Zato sto su robovlasnici primijenjivali skoro iste metode kao kod uzgoja rase nekih zivotinja. Citao sam knjigu o tome. Poenta je da ima vise nasljednih osobina pa i inteligencija. Robovlasnici su sami stimali ko ce da radja a ko da pravi djecu. "Primjerci" koji su imali osobine koje su odgovarale poput pokornosti, snage, izdrzvljivosti, ne postavljanja pitanja, bezosjecajni i tupavi,.... su sluzili za rasplod. Neki drugi koji su pokazivali inteligenciju a samim tim postavljali pitanja,.. su samim tim imali i dozu otpora i "opasne ideje". Takvi ili su bili ili ubijani, ili ubijani poslom, ili bez dozvole da imaju potomstvo. Skola, pismenost i time knjige, saznjanje o svijetu oko tebe, i cesto i religija - zabranjeni. Nakon vise vjekova takve prakse - mnoge osobine koje su donijeli sa sobom uhvaceni robovi iz Afrike poput inteligencije, kreativnosti,... su nestale ili svedene na minimum.
Danasnji geto crnci nemaju afinitet, kapacitet za civilizovano drustvo vec funkcionisu po zakonu dzungle. Pitanje je sta recimo da je neko geto crnacko dijete usvojeno u emancipovanu i situiranu porodicu - da li bi imalo volju i kapacitet za visu skolu - ili ne. Medjutim, posto se to jako rijetko ili nikako ne desava - mozemo samo pretpostavljati.
:thumbup: ...zanimljivo...znao sam da ih nisu upisivali u knjige rođenih za ljude nego za životinje, ali ova priča o genetskom inžinjeringu, u neku ruku, mi je nepoznata...ako je tako, a tako je, onda su bjelci sami sebi stvorili problem...ova činjenica još više amnestira te genetski izmanipulisane crnce...nisu oni krivi što su takvi kakvi jesu...mene to, djelimično, podsjeća na rad dr. Mengele...nevjerovatni su ti Ameri...nije ni čudo što vladaju svijetom...na sve su spremni...
hamerichani su empirijski dokazali da se genocid isplati, i te kako! Ali mora se pravilno provesti, a ne traljavo i polovicno kao sto su neke Evropske nacije pokusavale tokom dvadesetog vijeka!

Samo cu jos dodati za robove - valjda ce uskoro pokrenuti neki masovniji ustanak...vijesti su postale dosadne...kalifat i razna proljeca nisu vise tako atraktivni, pa bi lijepo bilo da dodje do malo masovnijeg krvoprolica preko bare...ono...same same but different :D sjever/jug
Rezerviram pravo da otvorim temu :D Hamerichanski Gradjanski Rat v2.0 All About, gdje ce se forumasi koji su trenutno aktivni na Siriji pozabaviti brojem oslobodjenih kota, kioska, prodavnica i potoka po vukojebinama Luizijane i Kalifornije 8) 8-)
Last edited by Kombat on 10/07/2016 07:41, edited 1 time in total.
User avatar
madridist
Posts: 1043
Joined: 07/07/2012 22:34
Location: Middle Earth

#2929 Re: USA fan page

Post by madridist »

The "Wire" je priblizio cijelom svijetu geto , policiju i politiku.
Najblize pravoj istini.
kosava
Posts: 1629
Joined: 10/05/2013 20:36

#2930 Re: USA fan page

Post by kosava »

Toto wrote:
kosava wrote:
Imaju vecu gustocu misicne mase i zato plivaju ko cigla jos u ghettu nema bazena pa nemogu ni nauciti da plivaju. :D
uspi u bazen gusce vode/morske pa onda mjeri gustinu misica i brzinu kraulanja
:D
Jok ja i bazeni gdje svako pliva a u moj bazen mozes samo sa pozivom i mojim odobrenjem. :D
kosava
Posts: 1629
Joined: 10/05/2013 20:36

#2931 Re: USA fan page

Post by kosava »

Kombat wrote:
hamerichani su empirijski dokazali da se genocid isplati, i te kako! Ali mora se pravilno provesti, a ne traljavo i polovicno kao sto su neke Evropske nacije pokusavale tokom dvadesetog vijeka!

Samo cu jos dodati za robove - valjda ce uskoro pokrenuti neki masovniji ustanak...vijesti su postale dosadne...kalifat i razna proljeca nisu vise tako atraktivni, pa bi lijepo bilo da dodje do malo masovnijeg krvoprolica preko bare...ono...same same but different :D sjever/jug
Rezerviram pravo da otvorim temu :D Hamerichanski Gradjanski Rat v2.0 All About, gdje ce se forumasi koji su trenutno aktivni na Siriji pozabaviti brojem oslobodjenih kota, kioska, prodavnica i potoka po vukojebinama Luizijane i Kalifornije 8) 8-)

Kakvi robovi, o cemu ti ako mislis na crnce zajedno sa onim sto su imigranti iz Afrike crnci cine 12% stanovnistva dok su bijelci 68% , padne napamet jedan psihijatar sto je u Hagu sto je prico o autostradama pakla i stradanja .

Image
Last edited by kosava on 10/07/2016 09:55, edited 2 times in total.
kosava
Posts: 1629
Joined: 10/05/2013 20:36

#2932 Re: USA fan page

Post by kosava »

Stargate Punk wrote:
MyTao wrote:
Pa da malo pratis moje postove na ovoj temi vidio bi da sam bas to isto pisa... Bilo bi glupo tvrditi da je svaki policajac koji ubije neduznu osobu rasista. Problem je sto ovdje policajac mozes postati odma posle high school-a, ako mozes da uradis 50 sklekova odma si kvalifikovan da budes jebeni policajac, onda se plase ko misevi pa samo pucaju... referome su potrebne i takvi idioti nebi trebali biti policajci.

To sto on hoce kuci ne smije biti razlog da puca na svaki hunch... ako si jebena picka onda ne trebas biti policajac. Svi ljudi koji nisu mogli studirati dalje od srednje, ili idu u vojsku ili postanu policajci... ti ako ne vidis da tu postoji problem ti imas problem.

Rasisti postoje, a to su oni koji pokusavaju da opravdaju gluposti koje policija rade, dovoljno je pogledati fox news, ili doci na forum i vidjeti sta pisu neki... uvijek je zrtva kriminalac, olos, lopov... kao da je to jebeno vazno!!!

Jednostavno mi se gade takvi ljudi... stvarno mi se povraca kada pomislim na takve, taj smrad... uhhh...

To je jako cudno jer kod nas u Oregonu moras imati fakultetsku diploma (4 godine) da postanes policajac. Bas su nedavno pricali da spuste nivo na 2-godisnju diploma.
Bez diplome nemozes vise biti ni sljaker na liniji proizvodnje u firmama kao Intel ili Siltronic i drugim u tom djelu industrije.

Sto se tice crnaca cini mi se da ti Amerike nisi video nego sa Alipasinog prosipas mudrost.
Nikad nisam bio rasist ali ti mogu reci da su svi stoka koja nece nista da radi ili potrudi se a hoce sve da im se daje. Problem je u tome sto im system i daje puno jer svi ti inzinjeri i doktori i slicno sto ljudi spominju su uglavnom tu zaglavili zahvaljujuci "Affirmative Action" pa ako ti treba dobar doctor razmisli dobro jel taj crnac doctor sto je dobar ili je doctor zato sto je crnac.

Jesi rasista :D sada ce My tao da te naruzi i jos ce da navalja gluposti kod je Ameriku vidjeo samo na tv. :-)
kosava
Posts: 1629
Joined: 10/05/2013 20:36

#2933 Re: USA fan page

Post by kosava »

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66187
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2934 Re: USA fan page

Post by _BataZiv_0809 »

hAZNADAR wrote:
Razlog je jednostavno u genetici. Svaki narod ima inteligentniji i manje inteligentan dio korpusa. Ekonomski imigranti u Evropi su u vecini slucajeva probrani glupi i neobrazovani dio koji je samo skontao da je isplativije parazitariti u Evropi negoli u Africi, Aziji.
Ne mislis li da ti ove dvije recenice nisu malo u koliziji?

Naime oni koji su dosli u Evropu su gluplji od onih sto rmbače i ginu po Nigeriji i Burundiju?

Oni su glupi, samo su skontali da nedje na sjeveru, zaklet da nadjem nju, ima neka Svecka u kojoj se moze ne radit, a ne umrijet od gladi :-)
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#2935 Re: USA fan page

Post by sinuhe »

Nije se nikakva eugenika 20. vijeka primijenjivala u robovlasnickoj Americi. Robovlasnistvo ima vise faza pa i slika robova na poljima pamuka je trajala tek 50 godina. Jesu li onda na Haitiju bili boljeg genetskog materijala kada su pobili bijelce i stvorili prvu crnacku drzavu :-)
kosava
Posts: 1629
Joined: 10/05/2013 20:36

#2936 Re: USA fan page

Post by kosava »

Eugenic su bile zakonom sprovodjene u Americi do pocetka 2 Svjetskog Rata, Hitler je to prepisao od Amerikanaca.

Liberija ti je drzava stvorena od oslobodjenih robova koji su vraceni u Afriku iz slika se moze vidjeti kakva je to uspjesna drzava.

[/img]
Image

Image
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2938 Re: USA fan page

Post by Gojeni H »

kosava wrote:
Kombat wrote:
hamerichani su empirijski dokazali da se genocid isplati, i te kako! Ali mora se pravilno provesti, a ne traljavo i polovicno kao sto su neke Evropske nacije pokusavale tokom dvadesetog vijeka!

Samo cu jos dodati za robove - valjda ce uskoro pokrenuti neki masovniji ustanak...vijesti su postale dosadne...kalifat i razna proljeca nisu vise tako atraktivni, pa bi lijepo bilo da dodje do malo masovnijeg krvoprolica preko bare...ono...same same but different :D sjever/jug
Rezerviram pravo da otvorim temu :D Hamerichanski Gradjanski Rat v2.0 All About, gdje ce se forumasi koji su trenutno aktivni na Siriji pozabaviti brojem oslobodjenih kota, kioska, prodavnica i potoka po vukojebinama Luizijane i Kalifornije 8) 8-)

Kakvi robovi, o cemu ti ako mislis na crnce zajedno sa onim sto su imigranti iz Afrike crnci cine 12% stanovnistva dok su bijelci 68% , padne napamet jedan psihijatar sto je u Hagu sto je prico o autostradama pakla i stradanja .

Image
Ne zna Kombat da bi to bio kaj crnacke rase na sjevernoamerickom kontinentu.

Samo da te ispravim, nisu afromaerikanci nikakvi imigranti, osim manjeg broja, vec su dovuceni kao robovi u SAD.
2 grupe ljudi u americkom drustvu nisu nikada prihvatile dominantnu kulturu: Originalni Amerikanci iliti Americki Indijanci i crnci, jer nisu ti kulturu ni trazili.
Svi drugi su dosli u SAD i dominantna kultura ih je apsorbovala.

Mozda od toga treba poceti kada se pocne pricati o netoleranciji Indijanaca prema alkoholu i crnackoj sklonosti ka kriminalu.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#2939 Re: USA fan page

Post by hAZNADAR »

_BataZiv_0809 wrote:
hAZNADAR wrote:
Razlog je jednostavno u genetici. Svaki narod ima inteligentniji i manje inteligentan dio korpusa. Ekonomski imigranti u Evropi su u vecini slucajeva probrani glupi i neobrazovani dio koji je samo skontao da je isplativije parazitariti u Evropi negoli u Africi, Aziji.
Ne mislis li da ti ove dvije recenice nisu malo u koliziji?

Naime oni koji su dosli u Evropu su gluplji od onih sto rmbače i ginu po Nigeriji i Burundiju?

Oni su glupi, samo su skontali da nedje na sjeveru, zaklet da nadjem nju, ima neka Svecka u kojoj se moze ne radit, a ne umrijet od gladi :-)
Govorim na osnovu onoga sto sam vidio po Turskoj i par arapskih zemalja. Narod tamo i narod koji je ovdje u getima - nije isto pametan. Slicno kao nasi gastarbajteri nekada prije rata gdje su cast izuzecima isli na arbejt vani manje obrazovani. Mada su oni mila majka jer imaju barem radne navike.
Postoji jednostavno jasna i vidljiva, osjetna,.. razlika izmedju ekonomskih i politickih imigranata. Ekonomski koji dolaze iz sigurnih zemalja su velikoj vecini slucajeva manje obrazovani i zavrse u getu gdje niti zele da rade, da se integrisu, nauce jezik,... Primjer - familija gdje tri brata imaju porodice, dvojica imaju skole i poslove, treci nema i seli se van.

Politicke izbjeglice su vec svi slojevi drustva i tu imas i nepismenih i visoko obrazovanih, papaka i intelektualaca. I tu je manja sansa da glavnica zaglavi u nekom getu i ne radi nista osim problema. Jednostavno imaju drugacije navike i mentalni sklop. Primjerice ljudi koji su pobjegli od rata ili nekog rezima, diktature. Iranci recimo ne samo da su vecinom obrazovani - vec su nerjetko i iznad prosjeka po skolama i poslovima.

Ono sto hocu reci je - da Arapi, Turci, Kurdi,.. nisu generalno ni pametniji ni gluplji od ostalih u svijetu. Ima kod njih svega kao i svugdje. Ali ovo sto je doslo u Evropu zadnjih decenija je probrano zatucaniji, gluplji i nepismeni dio korpusa. U Skandinaviji barem imaju svi sansu za obrazovanje, besplatno plus drzava ti daje za zivot. Zamisli da si sa 19 god imao sansu da upises fakultet i dobio stancic, plus primanja od drzave sasvim dovoljna da zivis. Cijele generacije u getima su totalno izvan toga, totalno izgubljene, totalno nezainteresovane ni za skolu ili posao,.. i posto poznajem kulturu zemalja odakle dolaze - nije do kulture vec mentalnog kapaciteta.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#2940 Re: USA fan page

Post by Jimmy McNulty »

madridist wrote:The "Wire" je priblizio cijelom svijetu geto , policiju i politiku.
Najblize pravoj istini.
Sjećaš se kad je Prez ubio crnca policajca, jedna od najjačih scena u istoriji televizije... upozorava ga Daniels da će biti dosta kontroverze jer je on bijelac a onaj bio crnac i dobro se sjećam njegovog odgovora:

"I didn't give a shit he was black or whatever...or maybe I did. How the fuck do you know if that's in your head or it's not?"

User avatar
Hame_
Posts: 5522
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#2941 Re: USA fan page

Post by Hame_ »

To all those who say an unarmed person is no threat to an armed police officer.

Man assaults female cop as his kid watches. She survived with a fractured orbital and a concussion.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2942 Re: USA fan page

Post by Gojeni H »

Hame_ wrote:To all those who say an unarmed person is no threat to an armed police officer.

Man assaults female cop as his kid watches. She survived with a fractured orbital and a concussion.
Da li bi se slozio s tim da identicni ili slicni zakoni budu uvedeni u BiH?
Npr. Zaustavi te policajac, kaze ruke na volan, drzi ruku na na ruchci pistolja, prilazi gledajuci te u retrovizoru prateci tvoje pokrete, ne smijes prstom pomaknuti dok ti on ne naredi ... itd?

Ja mislim da bi mu ja viknuo: "Daj ba jarane, sta s' foliras, ti ces nekome naredjivat', ... baaa, ." - ne znam da li bi uspjelo?
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2943 Re: USA fan page

Post by Gojeni H »

madner wrote:Zapravo jesu, bjelci su u prosjeku inteligentniji.

US army koji prima ljude po IQ nema problem sa rasizmom.
Azijati sa Dalekog istoka su u prosjeku inteligentniji od bjelaca.

Gdje se to prima u americkoj vojsci prema IQ?
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#2944 Re: USA fan page

Post by madner »

User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2945 Re: USA fan page

Post by General War »

User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#2946 Re: USA fan page

Post by Connaisseur Karlin »

madner wrote:Zapravo jesu, bjelci su u prosjeku inteligentniji.

US army koji prima ljude po IQ nema problem sa rasizmom.
a ti,arijevac,jos volis pisati o rasizmu i vjerovanjima iz 16 stoljeca!

Testovi inteligencije su cesto puta napravljeni sa elementima diskirminacije drugih rasa i kultura!
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2947 Re: USA fan page

Post by Gojeni H »

madner wrote:https://en.wikipedia.org/wiki/Armed_Ser ... de_Battery

Samo se ne zove tako. :D
Nikada mi ne bi povjerovao kakve sam likove (i likice) sretao u americkoj vojsci.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2948 Re: USA fan page

Post by Gojeni H »

Connaisseur Karlin wrote:
madner wrote:Zapravo jesu, bjelci su u prosjeku inteligentniji.

US army koji prima ljude po IQ nema problem sa rasizmom.
a ti,arijevac,jos volis pisati o rasizmu i vjerovanjima iz 16 stoljeca!

Testovi inteligencije su cesto puta napravljeni sa elementima diskirminacije drugih rasa i kultura!
Madner je komandant Hitlerjugenda.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2949 Re: USA fan page

Post by Fudo387 »

Gojeni H wrote:
madner wrote:Zapravo jesu, bjelci su u prosjeku inteligentniji.

US army koji prima ljude po IQ nema problem sa rasizmom.
Azijati sa Dalekog istoka su u prosjeku inteligentniji od bjelaca.

Gdje se to prima u americkoj vojsci prema IQ?
Recimo, na West Point. :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#2950 Re: USA fan page

Post by Connaisseur Karlin »

Fudo387 wrote:
Gojeni H wrote:
madner wrote:Zapravo jesu, bjelci su u prosjeku inteligentniji.

US army koji prima ljude po IQ nema problem sa rasizmom.
Azijati sa Dalekog istoka su u prosjeku inteligentniji od bjelaca.

Gdje se to prima u americkoj vojsci prema IQ?
Recimo, na West Point. :D
ma sta ce West Point http://colleges.usnews.rankingsandrevie ... -doctorate :D

USAF rulz :)

moja faks na top 10 u SAD :-D
Post Reply