Uredjenje dvorišta

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
kenan86
Posts: 3
Joined: 09/11/2013 14:12

#1 Uredjenje dvorišta

Post by kenan86 »

Poštovanje !

Drago bi mi bilo da svoje mišljenje podijelim s vama. Ovih dana sam se nekako aktivirao oko adaptacije svoga dvorista,pa sam došao na ideju adaptiranja i drugih dvorišta ,naravno,do iznosa novca koji su ljudi spremni izdvojiti za svoje dvoriste(npr 2000KM i ja napravim nacrt otrprilike kakvo bi dvoriste moglo izgledati za taj iznos) ,jer sam majstor za kamen i pravim razne proizvode od kamena,od kamina,poplocavanja,kuhinja....pa sve do kamenih saksija raznih vrsta i oblika....

Ideja mi se nije učinila loša,otvoriti neku mali firmu,tačnije obrt,i pokušati s ovakvom vrstom posla.
Pa me interesuje vaše mišljenje ?
Hvala unaprijed.
User avatar
Prskalica
Posts: 1898
Joined: 03/11/2013 23:11

#2 Re: Uredjenje dvorišta

Post by Prskalica »

Samo naprijed Kenane ja sam svoje dvorište uredila za manje para, naravno koliko para toliko muzike uglavnom je beton i trava sto i stolice, nije ti loša ideja da se baviš tim poslom kad već znaš i postavi koju sliku svog ili još nekog dvorišta da pogledamo, a i ostali koji čitaju neka slikaju dvorišta pa možda bude od koristi neka ideja za uređenje vlastitog i ja ću postaviti sliku svoga dvorišta pa kakvo je takvo je ako tema malo živne :metla: :)
ljutunac
Posts: 11
Joined: 22/09/2012 07:39

#3 Re: Uredjenje dvorišta

Post by ljutunac »

Ja još nemam svoje dvorište a ni kuću ,nadam se jednog dana :) U svakom slučaju da pohvalim ideju I volju za rad. Baš mi je drago pročItati da još uvijek postoje mladi ljudi koji su voljni raditi I truditi se a naravno I uspjeh neće izostati. Kao što je već napisano u prethodnom postu ,ne bi bilo loše staviti slike već uradjenog tako da svi zainteresovani mogu vidjeti šta im se nudi,kao I vizit kartice.Naravno da je uvijek bilo koliko para toliko muzike,ali sa kreativnošću I idejama ne treba ni puno para da se nešto lijepo stvori. U svakom slučaju ,dajem svoju podršku a ako Bog da možda I ja jednog dana ostvarim svoj san,pa vas potražim za urednje svog dvorišta. Do tada sve najbolje I puno uspjeha !!!
Post Reply