"Unfriend Notify for Facebook".

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Mirzareli
Posts: 1028
Joined: 18/03/2013 20:34

#1 "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Mirzareli »

Kako instalisati aplikaciju "Unfriend Notify for Facebook". na sam facebook i da li ista radi kako treba ? Mislim znate o cemu pricam.Nestaju mi prijatelji sa liste i ako sam saznao od pojedini da me oni nisu izbriali,bojim se da mi profil nije hakovan ili postoji greska unutar njega.Mislim da bi mi ova aplikacija mogla pomoci da skontam u cemu je bit ?!
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by KPNCTNJAH »

Mozda ti samo ne zele reci u lice da su te izbrisali..
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Truba »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
meni se znalo dogoditi da mi se ljudi nađu na listi ne znam odakle ( obično ti mijenjaju imena a nikad ih nisam upoznao)
ali za brisanje ne znam...
User avatar
karanana
Posts: 47237
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by karanana »

i meni se desilo da ljudi promjene ime pa onda nemam pojma ko su i sta su i zasto sam ih prihvatio.

jednom mi se desila pravo nezgodna situacija.....postanem ja prijatelj sa nekom dobrom pichkom, pojma nemam ko je ni sta je...vidio ja par slika na profilu i haj reko da je frendam. ime nesto tipa cica maca ili tako nesto.
kad jednog dana prelazim ja preko frendova kad skontam da se je tata cica maca promjenila ime u nesto tipa ubij hrvata da shiptar nema brata.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5349
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#5 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Slo Burner »

Meni se desava u po fazona dodje mi poruka taj i taj je prihvatio vas zahtjev za prijateljsvvom, iako mu ga nikad nisam poslao
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#6 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by O'zone »

karanana wrote:i meni se desilo da ljudi promjene ime pa onda nemam pojma ko su i sta su i zasto sam ih prihvatio.

jednom mi se desila pravo nezgodna situacija.....postanem ja prijatelj sa nekom dobrom pichkom, pojma nemam ko je ni sta je...vidio ja par slika na profilu i haj reko da je frendam. ime nesto tipa cica maca ili tako nesto.
kad jednog dana prelazim ja preko frendova kad skontam da se je tata cica maca promjenila ime u nesto tipa ubij hrvata da shiptar nema brata.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#7 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by O'zone »

Slo Burner wrote:Meni se desava u po fazona dodje mi poruka taj i taj je prihvatio vas zahtjev za prijateljsvvom, iako mu ga nikad nisam poslao
To se i meni par puta desilo :?
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#8 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Truba »

možda klikćanjem i lajkanjem kliknete nekoga ad
User avatar
Mirzareli
Posts: 1028
Joined: 18/03/2013 20:34

#9 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Mirzareli »

Dobro desaje li se kome ono sto se mene tice ? :-) I sta bi mogao biti problem ? Bojim se samo da nisam hakovan..
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#10 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by ZenaZbrkovima »

Slo Burner wrote:Meni se desava u po fazona dodje mi poruka taj i taj je prihvatio vas zahtjev za prijateljsvvom, iako mu ga nikad nisam poslao
neoprezno stalkate :oops:
wolfie
Posts: 893
Joined: 19/10/2010 21:21

#11 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by wolfie »

Mirzareli wrote:Dobro desaje li se kome ono sto se mene tice ? :-) I sta bi mogao biti problem ? Bojim se samo da nisam hakovan..
Nisi hakovan, samo te ne vole. (vise) :D
User avatar
Slo Burner
Posts: 5349
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#12 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Slo Burner »

ZenaZbrkovima wrote:
Slo Burner wrote:Meni se desava u po fazona dodje mi poruka taj i taj je prihvatio vas zahtjev za prijateljsvvom, iako mu ga nikad nisam poslao
neoprezno stalkate :oops:

Ma jok, dodje neki dan obavjestenje da je zahtjev prihvatio covjek koji se tek registrovao na FB. Jedina poveznica je to sto imam njegov broj telefona na mobu, sad kontam da to telefon ponekad sam posalje zahtjeve kontaktima
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#13 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by ZenaZbrkovima »

Slo Burner wrote:
ZenaZbrkovima wrote:
Slo Burner wrote:Meni se desava u po fazona dodje mi poruka taj i taj je prihvatio vas zahtjev za prijateljsvvom, iako mu ga nikad nisam poslao
neoprezno stalkate :oops:

Ma jok, dodje neki dan obavjestenje da je zahtjev prihvatio covjek koji se tek registrovao na FB. Jedina poveznica je to sto imam njegov broj telefona na mobu, sad kontam da to telefon ponekad sam posalje zahtjeve kontaktima
ima ona opcija sync contacts :shock: da nije to fkt :shock:
User avatar
Mirzareli
Posts: 1028
Joined: 18/03/2013 20:34

#14 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Mirzareli »

wolfie wrote:
Mirzareli wrote:Dobro desaje li se kome ono sto se mene tice ? :-) I sta bi mogao biti problem ? Bojim se samo da nisam hakovan..
Nisi hakovan, samo te ne vole. (vise) :D
Ma nije to dobri havere me fora " izbrisali" znam da nisu druzim se s ljudima svaki dan,uz to kao sto sam vec napomenuo gore pogledam u listu omiljeni stranica da sam lajkao odredjene stranice ,a znam da nisam nisam znao ni da postoje.Recimo kad lajkas stranicu imas u zapisniku aktivnosti da si isto ucinio u mene nista ne pise ... Ma ili postoji greske unutar fb ili sam hakovan nema trece :roll:
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#15 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by ZenaZbrkovima »

Mirzareli wrote:
wolfie wrote:
Mirzareli wrote:Dobro desaje li se kome ono sto se mene tice ? :-) I sta bi mogao biti problem ? Bojim se samo da nisam hakovan..
Nisi hakovan, samo te ne vole. (vise) :D
Ma nije to dobri havere me fora " izbrisali" znam da nisu druzim se s ljudima svaki dan,uz to kao sto sam vec napomenuo gore pogledam u listu omiljeni stranica da sam lajkao odredjene stranice ,a znam da nisam nisam znao ni da postoje.Recimo kad lajkas stranicu imas u zapisniku aktivnosti da si isto ucinio u mene nista ne pise ... Ma ili postoji greske unutar fb ili sam hakovan nema trece :roll:
sta si to lajkO pa te sad stid? :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 17944
Joined: 29/03/2014 19:20

#16 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by jao_situacije »

ZenaZbrkovima wrote:
Slo Burner wrote:Meni se desava u po fazona dodje mi poruka taj i taj je prihvatio vas zahtjev za prijateljsvvom, iako mu ga nikad nisam poslao
neoprezno stalkate :oops:
:lol:
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#17 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Mustang1 »

Obrisi facebook idi vani vidi sunca lajkuj haljinice live 8-)
Dzontra_Volta
Posts: 6486
Joined: 20/01/2011 11:10

#18 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Dzontra_Volta »

Pa promijeniš password i gotovo.
A zbog zaštite privatnosti, facebook neće nikad uvesti tu notifikaciju kad te neko ukine. To im piše u uslovima i nikakve aplikacije koje ti nude nešto takvo neće pomoći.
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#19 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by perfect_guy »

na tu temu ima ova finta
http://www.deleted.io/app

zasad fercera, pokazuje i kad se neko deaktivira (isto tako kad se opet vrati)
User avatar
Mirzareli
Posts: 1028
Joined: 18/03/2013 20:34

#20 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Mirzareli »

perfect_guy wrote:na tu temu ima ova finta
http://www.deleted.io/app

zasad fercera, pokazuje i kad se neko deaktivira (isto tako kad se opet vrati)
iNSTALISAO SAM OVU APLIKACIJU SUMNJAM DA RADI AHHAA... Pise da sam izbrisan od strane 2650 Prijetelja,a uopste ih toliko i nemam :-D :-D
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#21 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by perfect_guy »

Mirzareli wrote:
perfect_guy wrote:na tu temu ima ova finta
http://www.deleted.io/app

zasad fercera, pokazuje i kad se neko deaktivira (isto tako kad se opet vrati)
iNSTALISAO SAM OVU APLIKACIJU SUMNJAM DA RADI AHHAA... Pise da sam izbrisan od strane 2650 Prijetelja,a uopste ih toliko i nemam :-D :-D
ne znam, kod mene je učitalo listu prijatelja u tom momentu, i dobijam notifikaciju za svaku promjenu
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#22 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by lokalni_razdjevicar »

Mirzareli wrote:Kako instalisati aplikaciju "Unfriend Notify for Facebook". na sam facebook i da li ista radi kako treba ? Mislim znate o cemu pricam.Nestaju mi prijatelji sa liste i ako sam saznao od pojedini da me oni nisu izbriali,bojim se da mi profil nije hakovan ili postoji greska unutar njega.Mislim da bi mi ova aplikacija mogla pomoci da skontam u cemu je bit ?!
da mi je tvoju pamet pa se naspavati.
User avatar
Mirzareli
Posts: 1028
Joined: 18/03/2013 20:34

#23 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Mirzareli »

lokalni_razdjevicar wrote:
Mirzareli wrote:Kako instalisati aplikaciju "Unfriend Notify for Facebook". na sam facebook i da li ista radi kako treba ? Mislim znate o cemu pricam.Nestaju mi prijatelji sa liste i ako sam saznao od pojedini da me oni nisu izbriali,bojim se da mi profil nije hakovan ili postoji greska unutar njega.Mislim da bi mi ova aplikacija mogla pomoci da skontam u cemu je bit ?!
da mi je tvoju pamet pa se naspavati.
Ne bi se bas naspavo jebo bi macku mater drugi dan...
User avatar
Mirzareli
Posts: 1028
Joined: 18/03/2013 20:34

#24 Re: "Unfriend Notify for Facebook".

Post by Mirzareli »

perfect_guy wrote:
Mirzareli wrote:
perfect_guy wrote:na tu temu ima ova finta
http://www.deleted.io/app

zasad fercera, pokazuje i kad se neko deaktivira (isto tako kad se opet vrati)
iNSTALISAO SAM OVU APLIKACIJU SUMNJAM DA RADI AHHAA... Pise da sam izbrisan od strane 2650 Prijetelja,a uopste ih toliko i nemam :-D :-D
ne znam, kod mene je učitalo listu prijatelja u tom momentu, i dobijam notifikaciju za svaku promjenu
Ok tek sam instalisao pa cu vidjet ... Hvala na informaciji u svakom slucaju :)
Post Reply