Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#401 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by skafiskafsnjak »

Lud i ponosan wrote:
jahh wrote:www.pik ba/artikal/5142708/zastita-svih-android-telefona-od-kradje-gubljenja-itd/

Napravio sam to na telefonu i sad sam donekle siguran!
Za sta 35 maraka? :-) :-) Svakakvih prevaranata na pik-u. Da se nadlezne ustanove malo potrude, pronasli bi mnogo lopova i ukradenih stvari, te prevaranata raznih profila.

Evo aplikacije:

https://play.google.com/store/apps/deta ... d.cerberus

Cijena joj je 2,99 eura. :D
Ovo kupujem istog trena . Halal i 10km, a ne 6 :D
User avatar
newklear
Posts: 1379
Joined: 10/12/2009 15:59

#403 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by newklear »

ja koristim (na ovoj temi već pominjani) avast anti theft! Vrhunski program, u zlu ne trebao :D
bosnian1873
Posts: 241
Joined: 18/08/2012 11:23

#404 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by bosnian1873 »

newklear wrote:ja koristim (na ovoj temi već pominjani) avast anti theft! Vrhunski program, u zlu ne trebao :D

i ja koristim AVAST Anti Theft,dobar je :lol: :)
Green Monster
Posts: 2
Joined: 04/03/2014 22:33

#405 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Green Monster »

prosli ponedjeljak isto ukraden mi je mobitel samsung galaxy s4 mini duos obili su mi ormaric u teretani i mobitel su ukrali,nasao sam na piku sinoc danas se dogovorio da se nadjemo no ispao je pametan pa je donio lik isti mobitel samo sto nije taj sto je na piku donio samsung galaxy s4 mini "ne duos". samo je stavio poklopac sto ide preko baterije od mog mobitela 95% sam siguran da je to moj mobitel jer je nemoguce da ima 7 8 stvari isto kao moj sto je imao.
Zapisao sam mu danas tablice od auta imam mu ime, lik nema ni kutije od mobitela kaze da je dobio iz Njemacke a mob vidi se po slikama tek vracene tvornicke i pise " Zivotni Saputnik" ne pise nista na njemackom nema kutije,ne znam sta da radim?? :sad: :sad: :sad: :sad:
doff
Posts: 2326
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#406 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by doff »

Što nisi provjerio imei broj, tako bi bio siguran o čemu se radi
User avatar
vazi
Posts: 8811
Joined: 07/04/2010 15:31

#407 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by vazi »

moja kcerka davno, prije nekih mozda desetak godina, izgubila mobilni u sarajevu u kaficu, cini mi se da je u taj vakat bilo aktuelno kod dedana :D

i zove mene konobar , kaze naso sam mob i zovem broj "kuca" :thumbup:

kcerka je bila student i nije mu ja mislim ostavila ni banke, dobila mob na trag , decku svaka cast :thumbup:

ja nisam bila tada (kao ni sada) u tuzemstvu :D , inace bih ga bas pocastila za postenje :thumbup:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#408 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by shiljak »

bosnian1873 wrote:
newklear wrote:ja koristim (na ovoj temi već pominjani) avast anti theft! Vrhunski program, u zlu ne trebao :D

i ja koristim AVAST Anti Theft,dobar je :lol: :)
I ja isto, samo nakon novog rom-a gps slabo fata :D
Green Monster
Posts: 2
Joined: 04/03/2014 22:33

#409 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Green Monster »

ma gledao sam ali mi lik donio skroz drugi mobitel ne taj s pika :(
User avatar
Entropio
Posts: 7799
Joined: 21/11/2010 21:49

#410 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Entropio »

Green Monster wrote:ma gledao sam ali mi lik donio skroz drugi mobitel ne taj s pika :(
Pa što mu nisi rekao da ovo nije isti telefon koji si ti vidio na Piku i koji želiš da kupiš?
samsungs3
Posts: 1
Joined: 11/03/2014 19:47

#411 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by samsungs3 »

samsung s3 ukraden... pebble blue..
ako ko 'naleti' neka mi se javi za IMEI pa da provjeri je li taj...
User avatar
Omerta13
Posts: 62
Joined: 20/11/2012 13:45

#412 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Omerta13 »

trazimsamsung wrote: Mobitel tipa samsung ima u sebi zastitu tako da kad se umetne nova SIM kartica javlja tajnom porukom broj korisnika i IMEI mobitela.
Kako se zove ova aplikacija? Hvala
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#413 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by dinooh »

Omerta13 wrote:
trazimsamsung wrote: Mobitel tipa samsung ima u sebi zastitu tako da kad se umetne nova SIM kartica javlja tajnom porukom broj korisnika i IMEI mobitela.
Kako se zove ova aplikacija? Hvala
samsungdive.com ja mislim. Ne znam jesu li mijenjali ista u zadnje vrijeme, ali je ta prije bila
http://findmymobile.samsung.com/account/init.do#
Bolesni Doktor
Posts: 552
Joined: 05/04/2014 19:58

#414 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Bolesni Doktor »

Nije mi nitko ukrao mobitel,evo drzim ga u ruci trenutno.
Zelim samo da priupitam sta treba uciniti da sprijecim ili dijelujem preventivno ako mi netko zeli da ukrade mobitel ili ga bas ukrade?
Imam samsung galaxy s duos.ili mini s3
Jel treba nesto instalirati ili zapisati kako bih ga mogao locirati ili...
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#415 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Eborg »

Aplikacija Cerberus, vrijedi novca.
sedmoglavi
Posts: 16
Joined: 29/09/2012 01:09

#416 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by sedmoglavi »

.ebo te aplikacija, ako neko želi da ti ukrade mobitel, zasuči rukave i rokaj stari ''krvnički''... mene kad bi prebili i uzeli mi mobitel, ja bi ih još i častio :) i nikad ga ne bih trazio nazad :)
Bolesni Doktor
Posts: 552
Joined: 05/04/2014 19:58

#417 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Bolesni Doktor »

Pa ne mora ti ga nitko ukrasti,možda ga izgubiš,možda ti ispadne negdje,možda ostane negdje,treba ti nešto da ga možeš locirati.Tko će ti to doći na šake i reći daj mobitel?Dobro kod ženskih kad kradu torbice,i novčanike iz džepova,ali ovakvih situacija je malo.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5299
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#418 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Slo Burner »

Postoji li aplikacija koja moze offline ili iskljucen telefon nikako da skontam ?
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#419 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by snaga_znanja »

Slo Burner wrote:Postoji li aplikacija koja moze offline ili iskljucen telefon nikako da skontam ?
Postoji samo moras nac stelu i NSA i CIA zajedno... Vele mediji da oni mogu ukljucit ugasen telefon. Kako pitaj neke druge strucnjake... :-D
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#420 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by febo_acm »

Meni su hladno pokusali oteti mobitel na Malti kod poste prije 2 godine. Dva lika u krizi... Srecom sve se dobro zavrislo. Jedan je dobio batine, a drugi se sam udaljio. Jaranu su u tramvaju prisla tri lika sa nozem i samo sapnuli daj mobitel ili cemo te zbosti. Na njihovu zalost naletili su na pogresnkg lika. Tako da te situacije i nisu bas rijetke. Znam na desetine slucajeva gdje to desilo...

Sent from my HTC One using Tapatalk
T4h
Posts: 159
Joined: 02/12/2008 23:20

#421 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by T4h »

Prije nepun mjesec, setajuci, pored gume automobila spazim mobitel. Podignem mobitel kad Galaxy s5 :D provjerim da li mogu otkljucati, kad nema nikakve zastite, obicni slide na otkljucavanju...iz imenika nazovem broj Mama, uglavnom da ne duljim telefon je vracen...lik je iza mene ostao zabezeknut jer sam mu vratio mobitel. I jos nesto, nije mobitel vrijedan uboda nozem ili ne dao Bog kakvom zarazenom iglom...gora mi je igla od noza.
wizzard
Posts: 512
Joined: 30/12/2005 13:40

#422 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by wizzard »

Samo da provjerim, postoji li mogućnost pronalaženja ukradenog mobitela uz pomoć Imei koda a da pri tom nema nikakve aplikacije ni zaštite..Android 4.2 u pitanju?

LP
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#423 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by klaki »

wizzard wrote:Samo da provjerim, postoji li mogućnost pronalaženja ukradenog mobitela uz pomoć Imei koda a da pri tom nema nikakve aplikacije ni zaštite..Android 4.2 u pitanju?

LP

Moze ako imas stelu u policiji/operatorima, pa da ima kazes IMEI a onda oni provjere da li se telefon sa tim IMEI nakacio na njihov signal. Mogu ti tako reci i lokaciju (odprilike)

Ali ako je telefon bio ugasen, ili nije bio konektovan ni na jednu mrezu onda nema pomoci (mada je ionako nije bilo, jer nece se policija zajebavati sa tim, osim u slucaju da je neki pravo skupocjeni telefon u pitanju)
User avatar
xamp
Posts: 1545
Joined: 31/03/2010 18:43

#424 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by xamp »

klaki wrote:
wizzard wrote:Samo da provjerim, postoji li mogućnost pronalaženja ukradenog mobitela uz pomoć Imei koda a da pri tom nema nikakve aplikacije ni zaštite..Android 4.2 u pitanju?

LP

Moze ako imas stelu u policiji/operatorima, pa da ima kazes IMEI a onda oni provjere da li se telefon sa tim IMEI nakacio na njihov signal. Mogu ti tako reci i lokaciju (odprilike)

Ali ako je telefon bio ugasen, ili nije bio konektovan ni na jednu mrezu onda nema pomoci (mada je ionako nije bilo, jer nece se policija zajebavati sa tim, osim u slucaju da je neki pravo skupocjeni telefon u pitanju)
Ako je kupljen preko telekoma, samo idi u telekom i reci da je ukraden. Svi telefoni koji su kupljeni kod njih i ukradeni, rado otkrivaju preko IMEI-a.
User avatar
Johnny071
Posts: 619
Joined: 11/02/2009 13:42
Location: izmedju redova
Contact:

#425 Re: Ukraden mobitel, tražim ga ne odustajem!

Post by Johnny071 »

nije zvaka za seljaka... cuj on njega ufatio zivkat na telefon, dje ti je racun od mobitela ? ako imas racun na kom pise imei telefona odi u policiju oni ce obavjestit telekom operatere i telefon se po imei-u nadje, ako nemas kupio si i ti ukraden pa ti ga ukrali sto je posteno :)
Post Reply