UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
shbc
Posts: 3383
Joined: 20/07/2012 12:13

#9251 Re: UEFA Champions League

Post by shbc »

Monaco ima strasno talentovan napad, ali su previse i ovisni o njemu. Nazad su tanki i izvuklo ih je sto su dobili iste takve ekipe (City i Dortmund) gdje su u igri za gol vise ipak bili precizniji. Juventus je druga, puno puno ozbiljnija prica od Svaba i Engleza. Najjaca ekipa svijeta defanzivno, a i ne zaostaju u sredini i napadu. Pouceni sopstvenim iskustvom kada su se namucili protiv Monaca (cini mi se prije dvije godine), ali i iskustvom City-a i Dortmunda, mislim da ce maksimalno ozbiljno uci u utakmicu. Takticki su puno disciplinovaniji i spremni na tvrdu utakmicu koja im vise odgovara. Prolaze bez problema. Uz moguci, apsolutni debakl Monaca.

Real i Atletico je bas zajebano prognozirati. Opet napad protiv odbrane. Real na papiru puno kvalitetniji, a i iskusniji u LP. Medjutim zakon velikih brojeva. Mogli bi svi porazi Atletica od Reala u kljucnim utakmicama doci na naplatu. Plus su sad dvije utakmice gdje individualni bljesak zvijezda Reala dolazi manje do izrazaja. Opet 60-40 sanse za Real.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9252 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Finale Real - Juventus.
Kratko - jasno.
Juventus hladno prolazi Monaco.
Realu ce biti malo zeznutije, ali tesko da moze nesto Atletico u dvije utakmice.
User avatar
Point.
Posts: 27930
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#9253 Re: UEFA Champions League

Post by Point. »

Vrijeme je da Atletico izbaci Real golom u sudijskoj nadoknadi.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#9254 Re: UEFA Champions League

Post by MyTao »

Point. wrote:Vrijeme je da Atletico izbaci Real golom u sudijskoj nadoknadi.
Rukom iz offside-a :) a sudija sve vidio... jedni tako bi se pravda zadovoljila.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9255 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

MyTao wrote:
Point. wrote:Vrijeme je da Atletico izbaci Real golom u sudijskoj nadoknadi.
Rukom iz offside-a :) a sudija sve vidio... jedni tako bi se pravda zadovoljila.
Image
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#9256 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Tomahawk11 wrote:Finale Real - Juventus.
Kratko - jasno.
Juventus hladno prolazi Monaco.
Realu ce biti malo zeznutije, ali tesko da moze nesto Atletico u dvije utakmice.
U tri prethodne sezone Real je izbacivao Atletico. Nijednom nije bilo tako lagano, pa ne znam zašto očekuješ da bude ovaj put :D

Ne vjerujem da će u dvije utakmice Atletico tako lahko pasti, liga je nešto sasvim drugo u odnosu na Ligu prvaka.
omar little
Posts: 16366
Joined: 14/03/2008 21:14

#9257 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

ja podrzavam kolege gore sa zeljama za gol rukom iz ofsajda u sudijskoj nadoknadi. +1 :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#9258 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Ja ne volim čitati ničije kmečanje, pa bih volio da ne bude toga. Samo naravno, nek prođe Atletico :D

Mada će mi loše finale biti ako ne bude Real Madrid u njemu, krivo će mi biti ko god da izgubi. Ovako ako Real bude tamo, bit će mi drago da zijani :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11073
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#9259 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Auto-gol Ramosa u sudijskoj nadoknadi isto ne bi bio los.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9260 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Muhamed Đakmić wrote:
Tomahawk11 wrote:Finale Real - Juventus.
Kratko - jasno.
Juventus hladno prolazi Monaco.
Realu ce biti malo zeznutije, ali tesko da moze nesto Atletico u dvije utakmice.
U tri prethodne sezone Real je izbacivao Atletico. Nijednom nije bilo tako lagano, pa ne znam zašto očekuješ da bude ovaj put :D

Ne vjerujem da će u dvije utakmice Atletico tako lahko pasti, liga je nešto sasvim drugo u odnosu na Ligu prvaka.
Od ta tri puta, dva puta je bilo finale. Tu svako prodaje skupo kozu, jedna utakmica.
Jednom knock out i tacno, tad je bilo tvrdo i gutavo.
Ne sumnjam da ce Atletico podici nivo do maksimuma na ove dvije utakmice. Daleko od toga da ce biti lagano, nema toga sa Atleticom.
Mislim da je za Real bolje sto se prva utakmica igra na Bernabeu. Tvrdo, takticki, vjerovatno 0-0. Onda revans kod AtM i tu im Real daje gol i pushiona.
Neki moj scenario. Al nikako lagano. Bice krvi do koljena.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9261 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

omar little wrote:ja podrzavam kolege gore sa zeljama za gol rukom iz ofsajda u sudijskoj nadoknadi. +1 :D
Image

Bice u nedelju :mrgreen:
omar little
Posts: 16366
Joined: 14/03/2008 21:14

#9262 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

ja u nedelju barci zelim debakl kao sto zeljeh i u ligi prvaka tako da te gifice cuvaj za nekog drugog. :D
omar little
Posts: 16366
Joined: 14/03/2008 21:14

#9263 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

uu autogol ramosa je isto super scenario. lajkam i to. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9264 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

omar little wrote:uu autogol ramosa je isto super scenario. lajkam i to. :D
Ne moze.
Zaiskala si gol rukom iz ofsajda u sudijskoj nadoknadi...samo je pitanje u cijoj ce biti mrezi :mrgreen:
A to sa Ramosom je vec ispucano sa Bayernom :oops:
User avatar
p206
Posts: 7952
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#9265 Re: UEFA Champions League

Post by p206 »

Atletico ima više šanse nego Real u dvije utakmice... da se igra jedna Real bi prošao 100%, dvije utakmice su druga priča.
Atletico ne mora da pobijedi ni u jednoj, a tada su najjači.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9266 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Necu se sloziti, ali postujem misljenje.
Ovaj Real je najnezgodniji protivnik za Atletico.
Dovoljno fakini da se potuku s njima, a opet dovoljno da jednom pukne i ode sve u helac.
Uostalom, tako je bilo prosli put na dvije utakmice.
kory_galaktikos
Posts: 4583
Joined: 17/05/2010 00:54

#9267 Re: UEFA Champions League

Post by kory_galaktikos »

Tomahawk11 wrote:Necu se sloziti, ali postujem misljenje.
Ovaj Real je najnezgodniji protivnik za Atletico.
Dovoljno fakini da se potuku s njima, a opet dovoljno da jednom pukne i ode sve u helac.
Uostalom, tako je bilo prosli put na dvije utakmice.
Meksikanac :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#9268 Re: UEFA Champions League

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:Necu se sloziti, ali postujem misljenje.
Ovaj Real je najnezgodniji protivnik za Atletico.
Dovoljno fakini da se potuku s njima, a opet dovoljno da jednom pukne i ode sve u helac.
Uostalom, tako je bilo prosli put na dvije utakmice.
Hajde... I prosli put produzeci sa igracem vise :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9269 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote: Hajde... I prosli put produzeci sa igracem vise :mrgreen:
Igrac vise da, produzeci ne
http://www.flashscore.com/match/v1niSqi1/#match-summary
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9270 Re: UEFA Champions League

Post by NajdraziVodjaa »

U dva finala sa Atleticom Real je dosao do trofeja uz mnogo srece. Dovoljno govori podatak da su jedno finale dobili na produzetke koje su izborili golom u bukvalno zadnjem napadu a drugo su dobili na penale uz promasen penal Griezmana u regularnom toku. Realno ogromna sreca ta dva finala su vrlo lako mogla biti dva poraza tako da ocekujem da se Atleticu napokon vrati zasluzili su da osvoje Ligu Prvaka, u tri godine igraju dva finala ni u jednom nisu bili nadigrani niti su bili losija ekipa a nisu uzeli trofej u oba navrata.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#9271 Re: UEFA Champions League

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:
skenderija04 wrote: Hajde... I prosli put produzeci sa igracem vise :mrgreen:
Igrac vise da, produzeci ne
http://www.flashscore.com/match/v1niSqi1/#match-summary
Tacno. Samo igrac vise
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9272 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

NajdraziVodjaa wrote:U dva finala sa Atleticom Real je dosao do trofeja uz mnogo srece. Dovoljno govori podatak da su jedno finale dobili na produzetke koje su izborili golom u bukvalno zadnjem napadu a drugo su dobili na penale uz promasen penal Griezmana u regularnom toku. Realno ogromna sreca ta dva finala su vrlo lako mogla biti dva poraza tako da ocekujem da se Atleticu napokon vrati zasluzili su da osvoje Ligu Prvaka, u tri godine igraju dva finala ni u jednom nisu bili nadigrani niti su bili losija ekipa a nisu uzeli trofej u oba navrata.
Tesko je ovog Atletica nadigrati. Ko te pita jesi li imao srece, dvije titule u tri godine preko gradskog rivala. Moze li bolje i bolnije :mrgreen:
Bas zato sto svi misle da je vrijeme da im se vrati, mislim da im se nece vratiti.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9273 Re: UEFA Champions League

Post by NajdraziVodjaa »

Realno ako pogledas svima se vratilo, Chelsea je onomad kvalitetom zasluzio bar dvije Lige Prvaka da osvoji i samo splet nesretnih okolnosti (klizanje terrya na penal za titulu u Moskvi) i sudije (ovrebo protiv barcelone i onaj protiv Liverpoola) su ih u tome sprijecili i vrati im se kad su imali najlosiju ekipu, Bayernu se vratilo nakon 99-e, pa onda zadnji put kad osvojise prije toga su ispusili dva finala, posebno onaj od Chelsea dje niko ne zna kako je isti osvojio na kraju :mrgreen:

Ne osporavam ja titule Reala ali oni u dva finala nisu bili nijednom bolji tim od Atletica sretne okolnosti su dva puta isle na njihovu stranu mislim da je vrijeme da fortuna pogleda Choline ratnike.
User avatar
cyprus
Posts: 39277
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#9274 Re: UEFA Champions League

Post by cyprus »

Logovan wrote:
cyprus wrote:
cyprus wrote:Juventus izbacuje Barcelonu... Također prolaze Real, Monaco i nažalost Atletico...
:izet:
Ovo si sad napisao. :mrgreen:
Sram te bilo :oops: :mrgreen:

http://forum.klix.ba/uefa-champions-lea ... #p13464068

:mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66609
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9275 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
NajdraziVodjaa wrote:U dva finala sa Atleticom Real je dosao do trofeja uz mnogo srece. Dovoljno govori podatak da su jedno finale dobili na produzetke koje su izborili golom u bukvalno zadnjem napadu a drugo su dobili na penale uz promasen penal Griezmana u regularnom toku. Realno ogromna sreca ta dva finala su vrlo lako mogla biti dva poraza tako da ocekujem da se Atleticu napokon vrati zasluzili su da osvoje Ligu Prvaka, u tri godine igraju dva finala ni u jednom nisu bili nadigrani niti su bili losija ekipa a nisu uzeli trofej u oba navrata.
Tesko je ovog Atletica nadigrati. Ko te pita jesi li imao srece, dvije titule u tri godine preko gradskog rivala. Moze li bolje i bolnije :mrgreen:
Bas zato sto svi misle da je vrijeme da im se vrati, mislim da im se nece vratiti.
Mislis ili se nadas :D
Post Reply