UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
El_comadante
Posts: 7945
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#10326 Re: UEFA Champions League

Post by El_comadante »

Logovan wrote:Astana - Legia 3:1 :? Ubiše Poljake.

Rijeka :thumbup:
i ja sam se iznenadio što ih dobiše ali opet je daleko to od prolaza (astana)
vincitomnia
Posts: 35
Joined: 16/09/2012 16:58

#10327 Re: UEFA Champions League

Post by vincitomnia »

link za celtic iko ? :-)
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#10328 Re: UEFA Champions League

Post by shake69 »

A sto neki Mossoro iz Viscinog Basaksehira zakuca loptu pod precku!!! :? Treba ono izracunati kojom brzinom! Strasno, ko iz katapulta!
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#10329 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Celtic: Gordon, Lustig, Simunovic, Ajer, Tierney, Ntcham, Brown, Forrest, Sinclair, Rogic, Armstrong. Subs: De Vries, Bitton, Hayes, Benyu, McGregor, Ralston, Eboue.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#10330 Re: UEFA Champions League

Post by pirmin »

aveos wrote:Zabise rijecani austrijancima :thumbup:
Zato Austrijanke zabijaju, ne vade. :D
Ubise Islandjanke. :oops:
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#10331 Re: UEFA Champions League

Post by splinter »

cyprus wrote:
Tomahawk11 wrote:Point., uozbilji se.
Koja država? BiH? Ovaj savez?
Vidjeli smo šta su uradili sa parama od SP.
Po ovoj državi i ovom savezu, naši klubovi se mogu komotno ugasiti.
Onda se čudimo lošim rezultatima u Evropi :roll:
Makedonija ni po jednom parametru nije uspješnija država nego BiH... Čisto sumnjam da im je i savez nešto bolji...
http://sportsport.ba/rukomet/iza-svakog ... rac/246015
Savez ko i nas al pojedinci su bitni
Možda se prebaci lik i na FK što se investicija tiče
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#10332 Re: UEFA Champions League

Post by dječak sa šibicama »

Samsonenko je od Srbije trazio "gledanje kroz prste" u vezi njegovih poslova sa kladionicama, ocito da radi dosta nelegalnih stvari. Srbija ga odbila, ili su trazili prevelik procenat.

Prihvatio ga je bivsi makedonski premijer, medjutim kako je Zaev zajahao na premijersku funkciju, tako je i Samsonenko osvanuo u Rusiji kao "koordinator ruskih muskih rukometnih reprezentacija" u novom rukovodstvu na celu sa selektorom Koksarovom.

Vjerovatno nece povlaciti ulaganja u Makedoniji, ali kako je Zaev igrac zapada, nije nemoguce da ce mu podmetati nogu. Neka velika ulaganja u fudbalski klub su za sad upitna, ali ako ga puste da radi, ulagace on. Sa Gruevskim je imao sjajne odnose.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10333 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

cyprus wrote: Makedonija ni po jednom parametru nije uspješnija država nego BiH... Čisto sumnjam da im je i savez nešto bolji...
Ali su sve prilike da će biti bolji. Našli su način da rade bolje. Mi nismo i nema naznake da ćemo.
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#10334 Re: UEFA Champions League

Post by fakat »

jeza u ledja wrote:
Point. wrote: Zar nije ovaj stadion Filipa Drugog onaj stari Vardarov stadion? Samo ga napucali ili su napravili skroz novi?
Vidi fakat. Ne znam ja sam mislio da je to potpuno novi stadion, a vidim da je Vardar igrao i na nekim drugim stadionima kuci. Moguce neka suspenzija ili koncert. :D
Da, ovo je stari Vardarov stadion, tacnije gradski stadion na kojem je igrao Vardar. Jos prije raspada bivse zemlje napravili su centralnu tribinu a ostatak stadiona je bio rugoba. Kasnije su podigli i ostale tribine u istom dizajnu kao i centralna pa danas to lijepo i skladno izgleda, jedina mala zamjerka je atletska staza. Eh, davno proslo vrijeme kada je Kosevo bilo ljepotica naspram Skoplja, Ljubljane, Rijeke, Novog Sada, Nisa.....nebitno, mozda Zeljo sa Grbavicom uradi nesto slicno, u fazama.
Tifosi
Posts: 4
Joined: 01/04/2017 00:23

#10335 Re: UEFA Champions League

Post by Tifosi »

dječak sa šibicama wrote:Samsonenko je od Srbije trazio "gledanje kroz prste" u vezi njegovih poslova sa kladionicama, ocito da radi dosta nelegalnih stvari. Srbija ga odbila, ili su trazili prevelik procenat.

Prihvatio ga je bivsi makedonski premijer, medjutim kako je Zaev zajahao na premijersku funkciju, tako je i Samsonenko osvanuo u Rusiji kao "koordinator ruskih muskih rukometnih reprezentacija" u novom rukovodstvu na celu sa selektorom Koksarovom.

Vjerovatno nece povlaciti ulaganja u Makedoniji, ali kako je Zaev igrac zapada, nije nemoguce da ce mu podmetati nogu. Neka velika ulaganja u fudbalski klub su za sad upitna, ali ako ga puste da radi, ulagace on. Sa Gruevskim je imao sjajne odnose.
Ma sta kazes, zbog toga ga odbili postenjacine? :lol:

Ne znam samo kakve to ima veze kakav im je premijer? Pa trebas bit dodik da otjeras najveceg investitora u sport kojeg je zemja imala. Ne profitira samo on, nego klub, zemlja, reprezentacija... Iz te akademije koje je izgradio ponekad izadju i dobri klinci. :wink:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#10336 Re: UEFA Champions League

Post by Šveđanin »

Makedonci na pragu Evrope. Broj zemalja koje nisu patuljaste i u kojima je sport broj jedan, a da jos nisu imale predstavnika u grupnoj fazi se smanjuje... tuga bozija. Sto je najgore, niko iz BIH nije bio ni blizu.

Gledao sam Partizan, veceras CZ, sinoc Rijeku, pomalo Hajduk i Dinamo, Vardar protiv Malmo, Maribor.... Vojvodina prosle godine pobjedila Sampdoriju i generalno dobro igraju u Evropi... Osijek nisam gledao.. pobijedili PSV... ni Split se nije sramotio po Evropi.
Da se igra regionalna liga, 2 sarajevska kluba bi bila u donjem dijelu tabele i borbi za opstanak.

Partizan je danas prodao igraca za 2 miliona eura. Proslo kao neopazena vijest... podrazumjeva se, to je njima cak i malo... 120 miliona eura od transfera zaradili u ovome vijeku...

O Dinamu sve znate...Hrvati se bore za 2 mjesto u kvalifikacijama za LS.


Mnogo se lose radi dole. Davno ispricana prica, veze sa dijasporom ce oslabiti i priliv vec napravljenih fudbalera iz dijaspore koji bi igrali za BIH ce biti sve manji. Ne zaboravite na cijim se krilima otislo na SP. Kvalitet ce pasti, i sa jedne solidne reprezentacije opet padamo pod evropski prosjek i nize od toga. Dakle Norveska, Skotska, Madjarska, Finska, Irska... taj nivo...

Pa mi jos nemamo igraca koji je postao svjetska klasa a da je dole u BIH prosao od juniora do prvog tima u nekom klubu, da je isao kroz ligu, rastao, prerastao, pa trazio veci izazov vani.. i ne racunajte Dzeku i Modrica sa po 30 utakmica u premijer ligi...

Sve izgleda bas dosta crno. Ono sto znam, da taj potrebni iskorak Hercegovci nece napraviti.
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#10337 Re: UEFA Champions League

Post by p206 »

Šveđanin wrote:Makedonci na pragu Evrope. Broj zemalja koje nisu patuljaste i u kojima je sport broj jedan, a da jos nisu imale predstavnika u grupnoj fazi se smanjuje... tuga bozija. Sto je najgore, niko iz BIH nije bio ni blizu.

Gledao sam Partizan, veceras CZ, sinoc Rijeku, pomalo Hajduk i Dinamo, Vardar protiv Malmo, Maribor.... Vojvodina prosle godine pobjedila Sampdoriju i generalno dobro igraju u Evropi... Osijek nisam gledao.. pobijedili PSV... ni Split se nije sramotio po Evropi.
Da se igra regionalna liga, 2 sarajevska kluba bi bila u donjem dijelu tabele i borbi za opstanak.

Partizan je danas prodao igraca za 2 miliona eura. Proslo kao neopazena vijest... podrazumjeva se, to je njima cak i malo... 120 miliona eura od transfera zaradili u ovome vijeku...

O Dinamu sve znate...Hrvati se bore za 2 mjesto u kvalifikacijama za LS.


Mnogo se lose radi dole. Davno ispricana prica, veze sa dijasporom ce oslabiti i priliv vec napravljenih fudbalera iz dijaspore koji bi igrali za BIH ce biti sve manji. Ne zaboravite na cijim se krilima otislo na SP. Kvalitet ce pasti, i sa jedne solidne reprezentacije opet padamo pod evropski prosjek i nize od toga. Dakle Norveska, Skotska, Madjarska, Finska, Irska... taj nivo...

Pa mi jos nemamo igraca koji je postao svjetska klasa a da je dole u BIH prosao od juniora do prvog tima u nekom klubu, da je isao kroz ligu, rastao, prerastao, pa trazio veci izazov vani.. i ne racunajte Dzeku i Modrica sa po 30 utakmica u premijer ligi...

Sve izgleda bas dosta crno. Ono sto znam, da taj potrebni iskorak Hercegovci nece napraviti.
Dovoljno je da odeš na "trening" naše djece u bilo kojem klubu...to je rekreativni nivo, i tu sva priča prestaje. Danas je kasno kad sa 15 godina počeneš trenirati, uz sve optimalne uslove možeš postati tek solidan igrač
I da, mi nismo nivo tih zemalja što si nabrojao, nego Albanije, Moldavije, Estonije...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10338 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Qarabag u play offu LP, svaka čast :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10339 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Proradila veza Adebayor - Clichy :izet: :oops:
Evo i Višće :izet:

Vardar :izet:
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#10340 Re: UEFA Champions League

Post by perfect_guy »

Tomahawk11 wrote:Proradila veza Adebayor - Clichy :izet: :oops:
Evo i Višće :izet:

Vardar :izet:
zanimljivo da i je Emre još aktivan, u početnoj ekipi je
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10341 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

perfect_guy wrote:
Tomahawk11 wrote:Proradila veza Adebayor - Clichy :izet: :oops:
Evo i Višće :izet:

Vardar :izet:
zanimljivo da i je Emre još aktivan, u početnoj ekipi je
Skupili se starci da probaju još jednom :D
Nisam nešto ranije upratio sastav ekipe, znao sam da Višća igra i to je to.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#10342 Re: UEFA Champions League

Post by shake69 »

Ovaj Viscin Basaksehir vrlo opaka ekipa i mogli bi u grupnu fazu CL. Osam legionara, na celu s domacim Emre Belezoglu, Elia, Clichy, Adebayor...Znaju Turci kupiti i sloziti.
Vardar, izdrzi jos malo.
User avatar
fortaleza
Posts: 5592
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#10343 Re: UEFA Champions League

Post by fortaleza »

Biti ili ne biti za Makedonce, 15-tak minuta do kraja plus igrac vise... fali im gol..
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#10344 Re: UEFA Champions League

Post by mirza_15 »

Vardar imao rezultat i igraca vise i primise gol.

Kakav gol primi golman partizana :lol:
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#10345 Re: UEFA Champions League

Post by mirza_15 »

Ispade Vardar. U 71 minuti su imali igraca vise i rezultat i primili su dva gola.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#10346 Re: UEFA Champions League

Post by shake69 »

Ukradose Salzburgu gol, Rijeka je dobru sadaku platila.Pa neka sad kazu kako Turci ne vole Rvate!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#10347 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Kako ova Rujevica ima dozvolu za 3.pretkolo?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#10348 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Prođe Rijeka, Maribor, Astana...
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#10349 Re: UEFA Champions League

Post by Romanista 101% »

jel ono negdje bila prica da Hrvati uskoro mogu i Holandjane da stignu, evo ispao im Ajax
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#10350 Re: UEFA Champions League

Post by Ajatolah_ »

Mislim da su i prošle godine imali sva četiri predstavnika u zadnjoj fazi. Ali je ta zadnja stepenica teška, playoff EL ima jače timove od playoffa LP za prvake.

Izgleda Rijekini potencijalni protivnici Olimpijakos, Celtic, BATE, Kopenhagen, APOEL... Samo neka se nadaju da ne izvuku Grke i mogu se bez problema boriti za LP.
Post Reply