Ubijeni radnici IT Commputers-a

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#51

Post by margareta »

BECHO wrote:'Veliki Bosnjak' Aleksa je ubio dvojicu radnika IT-Computersa u bosnjackom okruzenju, medju bosnjackim kriminalcima, lopovima, malvezaotorima, dilerima, narkomanima, trgovcima bijelim robljem! Bas me cudi s obzirom da u Sarajevu samo Bosnjak moze biti glup, budala, lopov i fundamentalista! Nesto ne stima a? :roll:
Ko je u tramvaju ubio mladica !
Ko je dozvolio "velikom" bosnjaku da se SLOBODNO shece po gradu ? Cetnici NISU ! Nisu BECO cetnici !
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#52

Post by margareta »

BECHO wrote:'Veliki Bosnjak' Aleksa je ubio dvojicu radnika IT-Computersa u bosnjackom okruzenju, medju bosnjackim kriminalcima, lopovima, malvezaotorima, dilerima, narkomanima, trgovcima bijelim robljem! Bas me cudi s obzirom da u Sarajevu samo Bosnjak moze biti glup, budala, lopov i fundamentalista! Nesto ne stima a? :roll:
Da li zalish ubijene BECO ? Da li ti je vazno to shto se jednom od 10000... ubica i ludaka Bh. veceg kreteniteta nashao jedan Srbin ?
Zelish ispolitizirati i OVE dvije tragedije kojima su kumovali tvoja braca muslimani ? Nishta niko ovdje ne moze uciniti a da se vlast ne pita ? A ko nam je na vlasti ? Dva svirepa ubistva dvojice poshtenih ljudi ! Ti si sad spreman da NASHE ZLOCINCE branish !!!!!
:x
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#53

Post by violentjack »

Zalosno je sve to..ali eto :roll:
kike
Posts: 381
Joined: 17/09/2004 14:05

#54

Post by kike »

violentjack wrote:Zalosno je sve to..ali eto :roll:
Ipak mislim da si ti zasluzeno najzalosnija figura interneta
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#55

Post by BECHO »

margareta wrote:
BECHO wrote:'Veliki Bosnjak' Aleksa je ubio dvojicu radnika IT-Computersa u bosnjackom okruzenju, medju bosnjackim kriminalcima, lopovima, malvezaotorima, dilerima, narkomanima, trgovcima bijelim robljem! Bas me cudi s obzirom da u Sarajevu samo Bosnjak moze biti glup, budala, lopov i fundamentalista! Nesto ne stima a? :roll:
Ko je u tramvaju ubio mladica !
Ko je dozvolio "velikom" bosnjaku da se SLOBODNO shece po gradu ? Cetnici NISU ! Nisu BECO cetnici !
Ma nije stvar u cetnicima i Bosnjacima margi, pogresno me shvatas, stvar je u tome sto si ti prva povukla temu o kriminalu kao posljedici rata u BiH povezujuci njegove uzroke samo sa jednim narodom u BiH! Bosnjaci prodaju drogu djeci u BiH, Bosnjaci trguju bijelim robljem u BiH, Bosnjaci krivi sto se Aleksa seta slobodan po BiH i sl. stvari! Po meni je problem BiH u nesposobnosti politicara da urade nesto po planu sprijecavanja, edukacije stanovnistva i eventualno poduzimanji strogijih mjera sigurnosti, povecanjem fonda za lijecenje mladih od bolesti narkotika, SIDE...Stvar je u organizaciji margi i dobro si primjetila da su sve tri predsjednika i njihovi pomocnici kao i ljudi koji rade za njih krivi sto se nista ne poduzima na ovom planu! kriminal, mafija i lopovluk ne posjeduje vjeru i nacionalnost, kriminal je problem svakog drustva, pa cak i ovdje kod mene u liberalnoj i progresivnoj Svicarskoj gdje svaki dan nekog ubiju na ulici iz osvete ili koristoljublja! Dakle, stvar je kako pristupiti problemu, da li imamo strucni kadar, da li nasi politicari (za koje VI glasate) imaju dovoljno politicke mudrosti i volje da to sprijece ili bar umanje uticaj lopovluka na drustvo i okruzenje! To su problemi moja margi a ne Bosnjak ubio nekog u tramvaju i problem u Bosnjaku, Bosnjaci su takav narod...Pogresno i upravo zbog toga zelim da ti pojasnim neke stvari koje ja mislim da bi trebale biti ispravne! I sama valjda znas da nemam nista protiv tebe licno i da nikad ne bi zelio da te povrijedim, samo zelim da diskutujemo otvoreno o nekim stvarima koje nam nisu jasne! Uzdravlje ;)
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#56

Post by margareta »

violentjack wrote:Zalosno je sve to..ali eto :roll:
Jadan i zalostan si se rodio ! Stidim se onih koji me svojataju u svoj tor !
Tor sa najvishe krvi i mafije !
Tor u kome je biti musliman = biti uspjeshan ali SAMO u svojoj maloj
avliji. Otac djece je ubijen, jedan mlad covjek isto, u sred tramvaja u sred bijela dana u sred grada musliman ubija muslimana ! Doktori ubijaju pacijente ne iz neznanja nego iz NEHATA!!!!!
Izlijeceni narkoman musliman po izlazku iz bolnice kroz prozor ubacuje
drogu svojim muslimanima njih 10 se nadrogira !!!! Kako ! Pored zivih doktora !!! Muslimana !!!!
Majci djevojcica od 14 godina umire zbog nehata minimum 10 doktora ! Gdje su tu cetnici ? Kako je danas toj majci i ocu ?
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#57

Post by BECHO »

margareta wrote:
BECHO wrote:'Veliki Bosnjak' Aleksa je ubio dvojicu radnika IT-Computersa u bosnjackom okruzenju, medju bosnjackim kriminalcima, lopovima, malvezaotorima, dilerima, narkomanima, trgovcima bijelim robljem! Bas me cudi s obzirom da u Sarajevu samo Bosnjak moze biti glup, budala, lopov i fundamentalista! Nesto ne stima a? :roll:
Da li zalish ubijene BECO ? Da li ti je vazno to shto se jednom od 10000... ubica i ludaka Bh. veceg kreteniteta nashao jedan Srbin ?
Zelish ispolitizirati i OVE dvije tragedije kojima su kumovali tvoja braca muslimani ? Nishta niko ovdje ne moze uciniti a da se vlast ne pita ? A ko nam je na vlasti ? Dva svirepa ubistva dvojice poshtenih ljudi ! Ti si sad spreman da NASHE ZLOCINCE branish !!!!!
:x
Ma ne margi ali ih ti konstatno politiziras! Procitaj moj prethodni post! Zao mi je svakog covjeka, zao mi je svake majke koje place za svojim djetetom, zao mi je i tog Alekse (bez obzira ko je) jer vjerovatno postoje neki razlogi zbog cega je to uradio a pogotovo mi je zao to dvoje postenih stradalih ljudi! I sta zakljucujemo iz tog svega? Jesu li oni krivi sto se ovakve stvari desavaju ili aktuelna BH politika, vlast i oni koji bi trebali da formiraju kakvu-takvu organizaciju u nasoj zemlji i sprijece da se ovakve stvari desavaju? Da li te kriminalac pita ko si i sta si i da li se kriminal moze identifikovati sa bilo kojim narodom u BiH? Eto, to su tacke oko kojih se citavo vrijeme sporimo margi! Nadam se da ce sad neke stvari biti malo jasnije! ;)
Hendrix
Posts: 4146
Joined: 27/02/2004 00:00

#58

Post by Hendrix »

Ovaj mlađi momak je imo djevojku s kojom je išo 3 godine,trebali su da izađu tu večer zajedno.Svaka preseravanja oko nacionalnosti ubice mi se čine idiotskim,jer toj djevojci je svejedno,zar ne?
User avatar
Qler
Posts: 23721
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#59

Post by Qler »

Fakat vam je bezveze to svadjanje, da ne kazem preseravanje o tome jel ubica srbin ili musliman, ma da mi je rodjeni brat, upuco bi ga! Nije bitno ni ko je ni sta je, nego sta je uradio, ON kao covjek! Njegova vjera ili nacionalnost nema NIKAKVE VEZE sa ovom temom!! Hendrxi je upravu, mislite li da roditeljima, zenama, djevojkama bitno sta je on?!

Fakat vam je prica bezveze, skroz!
reaktor
Posts: 477
Joined: 19/05/2004 12:34

#60

Post by reaktor »

uzasno je ovo dvostruko ubistvo
nema to nikakve veze ni sa bosnjavima ni sa srbima, ali sa kriminalom ima... i naravno sa policijom, pravosudjem, drzavom...

baljezganje margarite je zaista simptom neke patoloske iskrivljenosti, ja zaista mislim da nasa draga margi ima stanoviti problem, ali ne kontam zasto pokusava svoje viruse (mozgojedce) da rasiri po ovom forumu

margi, odmori malo, pogledaj kroz prozor i uzivaj tamo gdje jesi, popusti vise sarajevo i BiH
Glumica
Posts: 590
Joined: 15/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#61

Post by Glumica »

ima li covjeka na ovom forumu?
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#62

Post by margareta »

reaktor wrote:uzasno je ovo dvostruko ubistvo
nema to nikakve veze ni sa bosnjavima ni sa srbima, ali sa kriminalom ima... i naravno sa policijom, pravosudjem, drzavom...

baljezganje margarite je zaista simptom neke patoloske iskrivljenosti, ja zaista mislim da nasa draga margi ima stanoviti problem, ali ne kontam zasto pokusava svoje viruse (mozgojedce) da rasiri po ovom forumu

margi, odmori malo, pogledaj kroz prozor i uzivaj tamo gdje jesi, popusti vise sarajevo i BiH
Da ostavim kriminalce i krivosudje jeli na to preferiras ? Bh. je moja i Sa. je moj grad u kome sa tim banditima zivim sa svojom porodicom.
Primjetila sam da si ti taj koji baljezga i nisam ja nacionalsovinista.Ja sam oduvijek bila ta koja ljude dijeli samo na dobre i lose.
Jucer sam bila sokirana ali ipak nisam ni pomislila na etnicku pripadnost zlocinca ni zrtava.Ne kritikujes violetnjacka koji se izrugava tudjim mukama.Ne spominjem ja tebe ne spominji ni ti mene."Baljezgas" je iz tvog kucnog odgoja.
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#63

Post by DiplomataSaSela »

margareta wrote:[quote="
Tako diplomatski kolutaj ocima majci koja te odgojila!
:x
Vidim,ti si odgojena vrlo fino
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#64 Re: Ubijeni radnici IT Commputers-a

Post by margareta »

violentjack wrote:
Qler wrote:Jeste li culi da su danas ubijena dva radnika IT Computers-a zbog nekih 5 laptopa?? Nazvo ih covjek i rako im da mu donesu da on to vidi i kad su mu donijeli ubio ih frajer i odnio laptope????
Sarajevo fakat postaje lud grad!! 100%! Vise niko nije siguran :sad: :(
Zalosno..i to veoma..momci ne zasluzuju smrt zbog nicega..a taj momak nije sav :roll:
.... :( . :roll: .... :-) :-) ..ti si sav :-) :-) :roll: :(
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#65 Re: Ubijeni radnici IT Commputers-a

Post by DiplomataSaSela »

margareta wrote:
violentjack wrote:
Qler wrote:Jeste li culi da su danas ubijena dva radnika IT Computers-a zbog nekih 5 laptopa?? Nazvo ih covjek i rako im da mu donesu da on to vidi i kad su mu donijeli ubio ih frajer i odnio laptope????
Sarajevo fakat postaje lud grad!! 100%! Vise niko nije siguran :sad: :(
Zalosno..i to veoma..momci ne zasluzuju smrt zbog nicega..a taj momak nije sav :roll:
.... :( . :roll: .... :-) :-) ..ti si sav :-) :-) :roll: :(
A zasto ti kolutas ocima...lijekovi...sta li
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#66 Re: Ubijeni radnici IT Commputers-a

Post by margareta »

DiplomataSaSela wrote:
margareta wrote:
violentjack wrote: Zalosno..i to veoma..momci ne zasluzuju smrt zbog nicega..a taj momak nije sav :roll:
.... :( . :roll: .... :-) :-) ..ti si sav :-) :-) :roll: :(
A zasto ti kolutas ocima...lijekovi...sta li
improviziram tvoju visoku diplomaciju.................kulturu dijaloga
npr.jako lijep - kulturan termin - 'baljezgas'...zvuci diplomatski
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#67

Post by DiplomataSaSela »

margareta wrote:[quote="
Tako diplomatski kolutaj ocima majci koja te odgojila!
:x
U koji vrstu kulture spada ovo,kad vec pominjes kulturu...
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#68

Post by margareta »

"DiplomataSaSela"
Tako diplomatski kolutaj ocima majci koja te odgojila!
:x[/quote]

U koji vrstu kulture spada ovo,kad vec pominjes kulturu...[/quote]

prvo ti si prvi mene isprovocirao i to da tebe licno nisam nicim izazvala.

sve se nosi iz kuce.

volim svoju djecu neopisivo ali njima nikada ne bih dozvolila da vrijedjaju druge po bilo kom osnovu niti jednom rijecju .....tako sam ih i odgojila....

ponavljam ti da se ne kaze djaba - idi to radi onoj koja te odgojila.................ili samo
idi kuci u kojoj si naucio tu kulturu pa je kuci 'prosipaj'

ne mislis li da si odstupio od teme stavljajuci sebe kao prioritet iznad zadate teme koja je daleko vaznija od mene i od tebe?
Last edited by margareta on 21/11/2004 08:51, edited 1 time in total.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#69

Post by margareta »

Diplomato ....skrenuo si sa teme koja je veoma aktuelnija i vaznija od tebe i mene.
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#70

Post by DiplomataSaSela »

margareta wrote:"

volim svoju djecu neopisivo ali njima nikada ne bih dozvolila da vrijedjaju druge po bilo kom osnovu niti jednom rijecju .....tako ?[/i][/b]
Pa zasto ti onda vrijedjas.Ja tvoju majku nisam nigdje spomeno niti mi to odgoj dozvoljava.
I da se vratim na temu,nisu ubijeni ljudi koji su kupovali,kao sto kazes nego koji su prodavali.Ili neznas sta pises
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#71

Post by margareta »

nije istina da sam napisala da su ubijeni kupci ali i ta opcija je kod nas vec prosla.............moguce da si izvukao iz kontexta........ali ljudi su ubijeni u procesu kupoprodaje.
ne goovori da se to nikoga osim mene ne tice.ne zastupaj nakaradne stavove.sigurna sam da se ova tema veoma tice svake Bh. individue.
kako ti moze pasti na pamet da je nevazno za nas koji zivimo ovdje ucestalost ubistava?
ps. nije to samo moja tema nego svih iole normalnih ljudi.
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#72

Post by DiplomataSaSela »

margareta wrote:nije istina da sam napisala da su ubijeni kupci ali i ta opcija je kod nas vec prosla.............moguce da si izvukao iz kontexta........ali ljudi su ubijeni u procesu kupoprodaje.
ne goovori da se to nikoga osim mene ne tice.ne zastupaj nakaradne stavove.sigurna sam da se ova tema veoma tice svake Bh. individue.
kako ti moze pasti na pamet da je nevazno za nas koji zivimo ovdje ucestalost ubistava?
ps. nije to samo moja tema nego svih iole normalnih ljudi.
Ti stvarno pretjerujes.Gdje sam ja to napiso da je nevazno to ucestalost ubistava.Pa i ja zivim ovde.Samo sam ti reko da ono sa e.bezistan nema veze sa ovim jer su ubijeni oni koji si prodavali a ne kupovali.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#73

Post by margareta »

Ti stvarno pretjerujes.Gdje sam ja to napiso da je nevazno to ucestalost ubistava.Pa i ja zivim ovde.Samo sam ti reko da ono sa e.bezistan nema veze sa ovim jer su ubijeni oni koji si prodavali a ne kupovali.
izvinjavam se vlasniku/ci e.bezistana.nisam imala lose namjere.
zalostan je nas fakat da u svemu moramo biti maximalno oprezni.

PS. Bezistanu zelim zdravo, napredno i uspjesno poslovanje.
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#74

Post by The_Fluid »

Ovaj mlađi momak je imo djevojku s kojom je išo 3 godine,trebali su da izađu tu večer zajedno.Svaka preseravanja oko nacionalnosti ubice mi se čine idiotskim,jer toj djevojci je svejedno,zar ne?

Shest godina, Hendrix, shest. Tugo moja. :( :(


margareta,
svaki post koji nema veze sa temom bi trebala skroz obrisati, otvori novu temu i raspredaj
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#75

Post by The_Fluid »

Samo jedno znam:

Nema vishe Leptira!!

:(
Locked