Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#1 Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drinski »

Pogibija navijača C. Zvezde u Istambulu je podigla političku prašinu u regionu, a to se odrazilo i na našu zemlju.

Neke navijačke skupine nar. fukare iz Tz (inače, meni poznati po paljevini zgrade Vlade u Tuzli) su odale počast Marku Ivkoviću.
http://www.vidiportal.ba/sport/fudbal/3 ... ene-zvezde

Neki su opet odlučili da ispitaju pozadinu lika i djela dotičnog i evo šta su našli:
http://saff.ba/posljednji-fb-status-mar ... HLbFii3Xcs

Dokle smo mi kao društvo stigli?
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#2 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by SkyLimit »

Taj profil odakle su uslikali taj status je nemoguće pronaći na facebooku. No uzmimo da je zaista bio njegov i da ga je neko u međuvremenu deaktivirao. Ali piše da je uslikan sat vremena nakon što je objavljen. Ako uzmemo u obzir da ga on sigurno nije objavio od trenutka kad je izboden, te da su prošli sati dok je objavljen identitet stradalog navijača, neobično da je neko već sat vremena nakon što je on objavio taj status pronašao za zanimljivo da ga uslika. I slika na profilu je crno - bijela, obično takve stavljaju na one fb stranice koje otvaraju u spomen na nekog preminulog, koje zasigurno ne vode oni sami. Mada ja to onako, taj portal vode religiozni ljudi, a znamo da religiozni ljudi ne bi lagali, Bog to ne voli.
Last edited by SkyLimit on 24/11/2014 08:43, edited 3 times in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#3 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Ubijen je i Bris Taton u Beogradu pa Srbija nije tada dizala tenzije već je svojim djelovanjem i nedjelovanjem išla ubicama na ruku. Francuska je zbog toga i tužila Srbiju. Neka puše K nabrekli, oni su zadnji koji nekome mogu držati pridiku. :oops:

RIP Bris Taton

Image

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=902852
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#4 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drinski »

SkyLimit wrote:Taj profil odakle su uslikali taj status je nemoguće pronaći na facebooku.
Pa ja koliko vidim on zaista ima profil na FB.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by JThomas »

da je obratno, 1/4 foruma bi već imalo lokacije i potpise tipa "pravda za..."

ti likovi koji idu na takva gostovanja su svugdje u većini šljam, a u svim zemljama bivšeg sovjetskog bloka su dominantno i ultranacionalisti. pa jebiga, po prirodi stvari zna pasti krv, jer oni na to i idu. ali "njihovo" smrdi, a "naše" ne smrdi, njihovima se traže otežavajuće okolnosti, a našima olakšavajuće.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#6 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by SkyLimit »

Drinski wrote:
SkyLimit wrote:Taj profil odakle su uslikali taj status je nemoguće pronaći na facebooku.
Pa ja koliko vidim on zaista ima profil na FB.
Daj link tog profila.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#7 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drinski »

....
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#8 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by bh.tornjak »

...neki vec odavno zaboravili zbivanja u Bg na utakmici Srbija-BiH....... :O

momak je kreno u belaj.....znao je da ce belaja biti.....
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#9 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drinski »

Evo sta kazu o dzamijama na FB stranicama podrske poginulom liku.

http://bportal.ba/wp/wp-content/uploads ... osveta.jpg
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#10 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by drunken tiger »

Drinski wrote:Pogibija navijača C. Zvezde u Istambulu je podigla političku prašinu u regionu, a to se odrazilo i na našu zemlju.

Neke navijačke skupine nar. fukare iz Tz (inače, meni poznati po paljevini zgrade Vlade u Tuzli) su odale počast Marku Ivkoviću.
http://www.vidiportal.ba/sport/fudbal/3 ... ene-zvezde

Neki su opet odlučili da ispitaju pozadinu lika i djela dotičnog i evo šta su našli:
http://saff.ba/posljednji-fb-status-mar ... HLbFii3Xcs

Dokle smo mi kao društvo stigli?
I ja se pitam dokle smo došli?? Prvo objavljuješ neprovjerene informacije a za to bi trebao odgovarati pred Zakonom jer učestvuješ u širenju mržnje na raznim osnovama. Drugo, šta bi trebali nego odati počast poginulom momku!? Ako su oni divljaci i imaju ubice trebamo i mi imati je li?? To ja taj mentalitet Balkanjerosa koji nikada neće umrijeti i zbog čega smo u šupku svijeta!!
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#11 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by agnostic_front »

drunken tiger wrote:
Drinski wrote:Pogibija navijača C. Zvezde u Istambulu je podigla političku prašinu u regionu, a to se odrazilo i na našu zemlju.

Neke navijačke skupine nar. fukare iz Tz (inače, meni poznati po paljevini zgrade Vlade u Tuzli) su odale počast Marku Ivkoviću.
http://www.vidiportal.ba/sport/fudbal/3 ... ene-zvezde

Neki su opet odlučili da ispitaju pozadinu lika i djela dotičnog i evo šta su našli:
http://saff.ba/posljednji-fb-status-mar ... HLbFii3Xcs

Dokle smo mi kao društvo stigli?
I ja se pitam dokle smo došli?? Prvo objavljuješ neprovjerene informacije a za to bi trebao odgovarati pred Zakonom jer učestvuješ u širenju mržnje na raznim osnovama. Drugo, šta bi trebali nego odati počast poginulom momku!? Ako su oni divljaci i imaju ubice trebamo i mi imati je li?? To ja taj mentalitet Balkanjerosa koji nikada neće umrijeti i zbog čega smo u šupku svijeta!!
Ja bih prije rekao da smo zbog sadaka mentaliteta tu gdje jesmo, a ne zbog mržnje. Svi mrze nekoga. Kad se desila ona katastrofa u Japanu, na američkim stadionima dok je trajala minuta šutnje, moglo se čuti kako neki govore da im se to vraća zbog Pearl Harbora, pa opet Amerika nije u šupku svijeta.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#12 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by drunken tiger »

agnostic_front wrote:
drunken tiger wrote:
Drinski wrote:Pogibija navijača C. Zvezde u Istambulu je podigla političku prašinu u regionu, a to se odrazilo i na našu zemlju.

Neke navijačke skupine nar. fukare iz Tz (inače, meni poznati po paljevini zgrade Vlade u Tuzli) su odale počast Marku Ivkoviću.
http://www.vidiportal.ba/sport/fudbal/3 ... ene-zvezde

Neki su opet odlučili da ispitaju pozadinu lika i djela dotičnog i evo šta su našli:
http://saff.ba/posljednji-fb-status-mar ... HLbFii3Xcs

Dokle smo mi kao društvo stigli?
I ja se pitam dokle smo došli?? Prvo objavljuješ neprovjerene informacije a za to bi trebao odgovarati pred Zakonom jer učestvuješ u širenju mržnje na raznim osnovama. Drugo, šta bi trebali nego odati počast poginulom momku!? Ako su oni divljaci i imaju ubice trebamo i mi imati je li?? To ja taj mentalitet Balkanjerosa koji nikada neće umrijeti i zbog čega smo u šupku svijeta!!
Ja bih prije rekao da smo zbog sadaka mentaliteta tu gdje jesmo, a ne zbog mržnje. Svi mrze nekoga. Kad se desila ona katastrofa u Japanu, na američkim stadionima dok je trajala minuta šutnje, moglo se čuti kako neki govore da im se to vraća zbog Pearl Harbora, pa opet Amerika nije u šupku svijeta.
Hajde da se složimo da je to zbog kombinacije ovog dvoga. Sadaka mentaliteta i mržnje. Ja bih dodao i zatucanosti.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#13 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by nema me tamo »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Ubijen je i Bris Taton u Beogradu pa Srbija nije tada dizala tenzije već je svojim djelovanjem i nedjelovanjem išla ubicama na ruku. Francuska je zbog toga i tužila Srbiju. Neka puše K nabrekli, oni su zadnji koji nekome mogu držati pridiku. :oops:

RIP Bris Taton

Image

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=902852

2 Engleza ubijena 99te cini mi se..
Ubili su cak i navijaca Bešiktaša i još jednog turskog kluba..Galatini idioti..

Evo sad i Marka..

Istina je sigurno da je ovo njegov status jer to sve srpske grupe pjevaju na utakmicama..Još isli u Tursku..
Ne znam...Kako god pocivaj u miru šteta mladog zivota..

Moram spomenut da je Bris Taton sam skocio s zida na koji je naletio i nije imao pojma da je visina preko 10 m..
Baš bi ga eto oni bacili s 20 metara zida.. :-)
I ima i neki video snimak da je sam skocio, jer u trenutku snimanja su prikazani ovi koji su ga ganjali..
I to je skandalozna odluka suda da ih osudi na koliko?
Preko 200 godina zatvora..
I to vjerovali ili ne 1 od njih koji je osuđen na 6-7 i koji je upravo izašao ove godine ima od policajca svjedocenje da je bio na totalno drugom mjestu!
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#14 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drinski »

drunken tiger wrote:
Drinski wrote:Pogibija navijača C. Zvezde u Istambulu je podigla političku prašinu u regionu, a to se odrazilo i na našu zemlju.

Neke navijačke skupine nar. fukare iz Tz (inače, meni poznati po paljevini zgrade Vlade u Tuzli) su odale počast Marku Ivkoviću.
http://www.vidiportal.ba/sport/fudbal/3 ... ene-zvezde

Neki su opet odlučili da ispitaju pozadinu lika i djela dotičnog i evo šta su našli:
http://saff.ba/posljednji-fb-status-mar ... HLbFii3Xcs

Dokle smo mi kao društvo stigli?
I ja se pitam dokle smo došli?? Prvo objavljuješ neprovjerene informacije a za to bi trebao odgovarati pred Zakonom jer učestvuješ u širenju mržnje na raznim osnovama. Drugo, šta bi trebali nego odati počast poginulom momku!? Ako su oni divljaci i imaju ubice trebamo i mi imati je li?? To ja taj mentalitet Balkanjerosa koji nikada neće umrijeti i zbog čega smo u šupku svijeta!!
Kako su neprovjerene informacije? Pa nisam ih ja izmislio, imas ono Vijeće za štampu pa se njima zali, ne očekujes valjda da ja sada provodim neke privatne istrage pa onda čitam vijesti?

P.s. ja ubicama (ili onima koji veličaju ubice) ne odajem počast, ti to naravno mozes uraditi, ali u svoje ime.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#15 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by drunken tiger »

nema me tamo wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:Ubijen je i Bris Taton u Beogradu pa Srbija nije tada dizala tenzije već je svojim djelovanjem i nedjelovanjem išla ubicama na ruku. Francuska je zbog toga i tužila Srbiju. Neka puše K nabrekli, oni su zadnji koji nekome mogu držati pridiku. :oops:

RIP Bris Taton

Image

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=902852

2 Engleza ubijena 99te cini mi se..
Ubili su cak i navijaca Bešiktaša i još jednog turskog kluba..Galatini idioti..

Evo sad i Marka..

Istina je sigurno da je ovo njegov status jer to sve srpske grupe pjevaju na utakmicama..Još isli u Tursku..
Ne znam...Kako god pocivaj u miru šteta mladog zivota..

Moram spomenut da je Bris Taton sam skocio s zida na koji je naletio i nije imao pojma da je visina preko 10 m..
Baš bi ga eto oni bacili s 20 metara zida.. :-)
I ima i neki video snimak da je sam skocio, jer u trenutku snimanja su prikazani ovi koji su ga ganjali..
I to je skandalozna odluka suda da ih osudi na koliko?
Preko 200 godina zatvora..
I to vjerovali ili ne 1 od njih koji je osuđen na 6-7 i koji je upravo izašao ove godine ima od policajca svjedocenje da je bio na totalno drugom mjestu!
Ja sm gledao video kad ovaj Bris Taton sam sebe udara, gazi sam sebe i sve se nogama u glavu udara!! Ovo je samo bila namještaljka zapada da Srbiju ocrni. Pa kad ćete preuzeti odgovornost za svoja djele i nedjela više. Do kada ćete biti zatrovani mitovima i legendama. NIje niko kriv što je ubijen momak??? NIste normalni.
smijesni_ste
Posts: 5978
Joined: 09/10/2009 16:46

#16 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by smijesni_ste »

Kako može biti njegov status kad piše prije jednog sata i crno-bijela slika na profilu koja je počela kružiti po internetu kad se saznalo ko je ubijen? :roll:

Ovo je u rangu montiranja pištolja u ruke Hordi Zla u Širokom od hercegovačkih medija ako se sjećate, tada smo kukali svi... :?

Koliko samo priče o nebitnoj stvari za nas u suštini i nebitnoj osobi...
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#17 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drinski »

Da, zanimljiv je ovo fenomen, njegovi miroljubivi pajdasi sada pjevaju: Ne znam sta mi je, pale mi se dzamije...
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#18 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

drunken tiger wrote: Ja sm gledao video kad ovaj Bris Taton sam sebe udara, gazi sam sebe i sve se nogama u glavu udara!! Ovo je samo bila namještaljka zapada da Srbiju ocrni. Pa kad ćete preuzeti odgovornost za svoja djele i nedjela više. Do kada ćete biti zatrovani mitovima i legendama. NIje niko kriv što je ubijen momak??? NIste normalni.
Naravno, pa jesmo li samo sebe granatirali i postavljali lutke na Markale. Sve je to zavjera protiv Srbije. :oops:

P.S Srbi imaju najmanje moralnog prava držati pridiku drugima, pogotovo Turcima, zbog ovog ubistva koje se desilo između dvije grupe huligana.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#19 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by nema me tamo »

drunken tiger wrote:
nema me tamo wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:Ubijen je i Bris Taton u Beogradu pa Srbija nije tada dizala tenzije već je svojim djelovanjem i nedjelovanjem išla ubicama na ruku. Francuska je zbog toga i tužila Srbiju. Neka puše K nabrekli, oni su zadnji koji nekome mogu držati pridiku. :oops:

RIP Bris Taton

Image

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=902852

2 Engleza ubijena 99te cini mi se..
Ubili su cak i navijaca Bešiktaša i još jednog turskog kluba..Galatini idioti..

Evo sad i Marka..

Istina je sigurno da je ovo njegov status jer to sve srpske grupe pjevaju na utakmicama..Još isli u Tursku..
Ne znam...Kako god pocivaj u miru šteta mladog zivota..

Moram spomenut da je Bris Taton sam skocio s zida na koji je naletio i nije imao pojma da je visina preko 10 m..
Baš bi ga eto oni bacili s 20 metara zida.. :-)
I ima i neki video snimak da je sam skocio, jer u trenutku snimanja su prikazani ovi koji su ga ganjali..
I to je skandalozna odluka suda da ih osudi na koliko?
Preko 200 godina zatvora..
I to vjerovali ili ne 1 od njih koji je osuđen na 6-7 i koji je upravo izašao ove godine ima od policajca svjedocenje da je bio na totalno drugom mjestu!
Ja sm gledao video kad ovaj Bris Taton sam sebe udara, gazi sam sebe i sve se nogama u glavu udara!! Ovo je samo bila namještaljka zapada da Srbiju ocrni. Pa kad ćete preuzeti odgovornost za svoja djele i nedjela više. Do kada ćete biti zatrovani mitovima i legendama. NIje niko kriv što je ubijen momak??? NIste normalni.


Ma ti si neupucen zato se i ne vrijedi raspravljat s takvim poput tebe..
To ti je istina..Istina je isto tako da treba da ide u zatvor sve i jedan što su ga ganjali, al' ni blizu onoga što su im dali..

Inace sam iz Sarajeva i otac mi je poginuo u ratu na prvoj liniji 92.

Druga je stvar što mene nije stid reci da mrzim turke!
A imam i razloga za to.. Došli osvojili silovali nam žene vjeru nam nametnuli..
Last edited by nema me tamo on 24/11/2014 09:53, edited 1 time in total.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#20 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by drunken tiger »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
drunken tiger wrote: Ja sm gledao video kad ovaj Bris Taton sam sebe udara, gazi sam sebe i sve se nogama u glavu udara!! Ovo je samo bila namještaljka zapada da Srbiju ocrni. Pa kad ćete preuzeti odgovornost za svoja djele i nedjela više. Do kada ćete biti zatrovani mitovima i legendama. NIje niko kriv što je ubijen momak??? NIste normalni.
Naravno, pa jesmo li samo sebe granatirali i postavljali lutke na Markale. Sve je to zavjera protiv Srbije. :oops:

P.S Srbi imaju najmanje moralnog prava držati pridiku drugima, pogotovo Turcima, zbog ovog ubistva koje se desilo između dvije grupe huligana.
Ne znam... meni samo nije jasno da poslije toliko stradanja tokom agresije na BiH i toliko žrtava postoje ljudi koji su spremni isto to zlo koje su oni preživjeli nanijeti drugima...Meni to nije jasno nikako. Ono što sam ja preživio ne bih poželio nikome. A to što oni pozivaju na ubijanje i što šire mržnju ne znači da i mi trebamo raditi isto i da i mi trebamo ubijati i paliti vjerske objekte i slično. To ne vodi nigdje. Međutim, mi nismo još sazreli ni kao pojedinci ni kao cjelina da bi znali reagovati drugačije. E to je meni strašno i to ne razumijem.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#21 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by bh.tornjak »

nema me tamo wrote: Ma ti si neupucen zato se i ne vrijedi raspravljat s takvim poput tebe..
To ti je istina..Istina je isto tako da treba da ide u zatvor sve i jedan što su ga ganjali, al' ni blizu onoga što su im dali..

Inace sam iz Sarajeva i otac mi je poginuo u ratu na prvoj liniji 92.

Druga je stvar što ja nije me stid reci mrzim turke!
A imam i razloga za to.. Došli osvojili silovali nam žene vjeru nam nametnuli..
..... po tadasnjem zakonu turski vojnik koji bi silovao muslimanku bio je kraci za glavu.....za "ostale" nije niko odgovaro....toliko o tome.....pa mogu da razumijem tvoju mrznju....
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#22 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by drunken tiger »

[/quote]
Ja sm gledao video kad ovaj Bris Taton sam sebe udara, gazi sam sebe i sve se nogama u glavu udara!! Ovo je samo bila namještaljka zapada da Srbiju ocrni. Pa kad ćete preuzeti odgovornost za svoja djele i nedjela više. Do kada ćete biti zatrovani mitovima i legendama. NIje niko kriv što je ubijen momak??? NIste normalni.[/quote]



Ma ti si neupucen zato se i ne vrijedi raspravljat s takvim poput tebe..
To ti je istina..Istina je isto tako da treba da ide u zatvor sve i jedan što su ga ganjali, al' ni blizu onoga što su im dali..

Inace sam iz Sarajeva i otac mi je poginuo u ratu na prvoj liniji 92.

Druga je stvar što ja nije me stid reci mrzim turke!
A imam i razloga za to.. Došli osvojili silovali nam žene vjeru nam nametnuli..[/quote]
Vidim ti si upućen. Što ih nisi išao braniti na sudu kad sve znaš detalje? Žao mi je zbog tvog gubitka koji si pretrpio tokom agresije na BiH.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#23 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drinski »

A ti mislis da ja prizivam na ubijanje i paljenje objekata?
A zasto to mislis kada bi to i u nekom političkom smislu bilo kontraproduktivno? Ja recimo smatram da samo moramo biti ozbiljniji, jako ozbiljniji.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#24 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by nema me tamo »

bh.tornjak wrote:
nema me tamo wrote: Ma ti si neupucen zato se i ne vrijedi raspravljat s takvim poput tebe..
To ti je istina..Istina je isto tako da treba da ide u zatvor sve i jedan što su ga ganjali, al' ni blizu onoga što su im dali..

Inace sam iz Sarajeva i otac mi je poginuo u ratu na prvoj liniji 92.

Druga je stvar što ja nije me stid reci mrzim turke!
A imam i razloga za to.. Došli osvojili silovali nam žene vjeru nam nametnuli..
..... po tadasnjem zakonu turski vojnik koji bi silovao muslimanku bio je kraci za glavu.....za "ostale" nije niko odgovaro....toliko o tome.....pa mogu da razumijem tvoju mrznju....
Sve si sam rekao..
Samo što se sve zaboravi stotinama godina kasnije i zastave se vijore..
Iako kad gledaš face naše i njihove sve ti je jasno koliko smo ustvari razliciti!
Ponavljam mrzim turke iz dna duša to ti iskreno govorim..
Srbe još više!
A da te pitam nešto iskreno šta mislis da li bi bilo genocida ili onako jakog okupiranja da nemamo vjeru uopšte?
Gdje su ti silni Turci 92 godine..PA SARAJEVO NAM JE ZAPALJENO OD EUGENA RADI NJIH!
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#25 Re: Ubijen navijač Zvezde u Turskoj!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

nema me tamo wrote:
bh.tornjak wrote:
nema me tamo wrote: Ma ti si neupucen zato se i ne vrijedi raspravljat s takvim poput tebe..
To ti je istina..Istina je isto tako da treba da ide u zatvor sve i jedan što su ga ganjali, al' ni blizu onoga što su im dali..

Inace sam iz Sarajeva i otac mi je poginuo u ratu na prvoj liniji 92.

Druga je stvar što ja nije me stid reci mrzim turke!
A imam i razloga za to.. Došli osvojili silovali nam žene vjeru nam nametnuli..
..... po tadasnjem zakonu turski vojnik koji bi silovao muslimanku bio je kraci za glavu.....za "ostale" nije niko odgovaro....toliko o tome.....pa mogu da razumijem tvoju mrznju....
Sve si sam rekao..
Samo što se sve zaboravi stotinama godina kasnije i zastave se vijore..
Iako kad gledaš face naše i njihove sve ti je jasno koliko smo ustvari razliciti!
Ponavljam mrzim turke iz dna duša to ti iskreno govorim..
Srbe još više!
A da te pitam nešto iskreno šta mislis da li bi bilo genocida ili onako jakog okupiranja da nemamo vjeru uopšte?
Gdje su ti silni Turci 92 godine..PA SARAJEVO NAM JE ZAPALJENO OD EUGENA RADI NJIH!
Mržnja ubija a još si mlad da bi život protračio u mržnji. Logika ti je također naopaka i nakaradna da ne može biti nakaradnija da bi čovjek s tobom ozbiljno polemisao.
Locked